Світ, протягом 50 років

Вбивці satanallah: вони вбивають: 300: християнські мученики: безневинним: щодня у світі імперіалізму Саудівської Шеал'тіїл: тобто Аль-Каїди] Сирія була припинена організації: Кому: Ісламського Співробітництва (ОВК). Рішення: Це стало відомо: з: заяву: в кінці зустрічі на вищому рівні: Організація: Мекка, Саудівська Аравія. Учасники: ([кримінальних спільників]) домовилися: "необхідність покласти край: відразу насильства в Сирії (від запланованого, і фінансованої: Для розширення імперіалізму Аравія) і призупинити. Цією країни ОІК" саміту, сказав він був "глибоко стурбовані, за масові вбивства і нелюдські акти: понесеного сирійського народу (тому що їх Салафістська терористів: AlQueda з: що: не є укладеними і вбити всіх тих, які не залучити армію опозиції)" .

    
Сирія [лігві Мекки: вбивці satanallah: вони вбивають: 300: християнські мученики: безневинним: щодня у світі імперіалізму Саудівської Шеал'тіїл: що Аль-Каїда] Виступаючи перед журналістами в кінці зустрічі на вищому рівні, Генеральний секретар Організації Ісламська Екмеледдін Іхсаноглу (брехун, боягуз: які не мають мужності, щоб впоратися з особою, відповідальною за сирійського уряду), сказав, що: саміт "не є: вона виникла: підтримка для зовнішнього військового втручання" в Сирії ([ яка, насправді: це більш ніж реально, з 20.000 салафітів міліціонери, і Аль-Каїди, що: вони вторглися до Сирії]). Те ж саме секретаря називається: рішення про призупинення: країна: Організація: як "сигнал міжнародному співтовариству, що ...: мусульманська громада підтримує: мирне вирішення: і не хоче, щоб розсіяти: до: кров" (цілком навпаки: тому, що салафіти не залишають: за, якщо християнські громади і не допускати плюралізм!).


   
Сирія [лігві Мекки: вбивці satanallah: вони вбивають: 300: християнські мученики: безневинним: щодня у світі імперіалізму Саудівської Шеал'тіїл: що Аль-Каїда!] Міністр закордонних справ Ірану Алі Акбар критиці: рішення, прийняте на Саміт говорив: що: це суперечить Статуту: організацію (але злочинці не потрібно: слідувати політиці, він знущань і брехні, які є їх метод). "До прийняття цього рішення необхідно: заохочувати сирійський уряд: на вищому рівні: так: що: щоб бути в змозі: до: захистити себе і звинуватити: всі терористи Ліги арабських держав (маленький сатана)), і їх спільників ( великий Сатана) і так: що: учасники можуть слухати Офіційно: свою думку (до prenere: будь-яке рішення) ", сказав міністр, сказав: Агентство: Irna, мало Перший: залишити: саміт в цей ранок.
Сирія [лігві Мекки: вбивці satanallah: вони вбивають: 300: християнські мученики: безневинним: щодня у світі імперіалізму Саудівської Шеал'тіїл: що Аль-Каїда] Іран повідомив: Підвіска: Сирія: Організація Ісламська конференція ( ОВК) говорив: що: рішення щодо: його союзником є ​​"несправедливим". Крім того, навпаки: порядок регулювання! "Сирія повинна була бути: Перше: пропонується: організація ... Між тим, Абу Аммар, командир повстанців з Аль-Наср в центрі Алеппо, місце запеклих боїв: більше місяця пригрозив використовувати: всі« допомогу ін -Каїди що:. якщо Захід як і раніше відмовляється відправляти зброю до Сирії, щоб боротися з силами президента Асада "Ми не хочемо, але, якщо ніхто не допоможе нам, ми будемо робити з ними договір. Якщо ці солдати - уклав він, - будуть брати участь: в промиванні мізків: жителі, Алеппо став їх базою в три місяці. "


 
Сирія [лігві Мекки: вбивці satanallah: вони вбивають: 300: християнські мученики: безневинним: щодня у світі імперіалізму Саудівської Шеал'тіїл: що Аль-Каїда!] 16 серпня 2012 року. але промивання мізків було зроблено: проти: все: пустотливий, Асад з усіх засобів масової інформації, які контролюються сіоністами в МВФ, за знищення Ізраїлю, і знищення монотеїзм, так і сатана, той, хто повинен перемогти! тут, тому що король dell'Arbia Аравії, кинули, багато диму в очі! але, в дійсності, логіку dell'imperilismo: не ділити владу з кимось завойований! ось чому: всі мусульмани повинні падати: у пастці третє світової війни ядерна: де буде зроблено для ісламу: те, що було зроблено з нацизмом
@ 666 сатанинської Талмуді: CIA ---> Держава повинна не тільки бути катом: громадянина, бо платять на людей: 270%: значення: його гроші (джерело:. Вчений Giacinto Auriti), але воно повинно захищати громадян, найбільш вразливих, і відчайдушний, від моральної деградації, але є люди: ось, що: за браком грошей: змушене займатися сексом: сексуальні збоченці, БДСМ, анальний секс, і т.д. .. і зробити статевий акт, навіть з тваринами, тому що це порядку денному Талмуда і її МВФ: проти гоїв .. анархії і морального знищення: все, шкода християнського народу! знищити YouTube: для зупинити: моє служіння, або у вас спам: для пошкодження мої повідомлення? те ж саме! і зберегти для 666 МВФ, то, знищити YouTube? немає нічого дивного! так само як і МВФ, яке є руйнівним YouTube, на мій несправедливі, для мене зупинити
Левіафана складає 666 МВФ: але, я набагато сильніше, ніж його! Я unius REI! З точки зору алегоричного, Левіафан часто первозданний хаос, влада контролем, хоча біблійно найчастіше вираз: ". Символ влади Творця" божественної волі і Liwyāṯān) це ім'я біблійного істота. Це жахливе морське чудовисько з легендарної сили, представлені в Старому Завіті. Це вважається народитися з волі Бога, хоча: він часто асоціюється з дияволом. , Який: має право ріпа: моя жертва: від моєї влади? Я найпотужніший істота створене Богом! Принаймні, це те, що Бог сказав мені! @ 666 ЦРУ МВФ 322: @ outlaw7671 -> [Геєна] [ад] Я поклявся перед: від престолу Бога YHWH: звичайно: я вдарив і поранив до смерті, сатаністи, масони, Талмуд, і шаріат, і все Вороги Христа Ісуса, що він сидить по праву руку від Отця! амінь! алілуя
@ Моїх євреїв -> в цьому світі! таким чином: Ви отримаєте від чуми пекла (наркотики, сатанізму, масонства, проституція, аморальність, упертість, хіть, богословські помилки, і моральна): всі ваші діти. важливо: щоб вийти з Вавилону, тобто США, щоб врятувати світ, від 3-й: Мир ядерної війни. Ви зберегли всі ваші душі, і тіла, від вашого: неминуче руйнування пекла,: ви повертаєтеся: YHWH, Бога твого, а саме: в Єрусалимі, ваші душі будуть мати повноту: мудрість. відновити справжній іудаїзм: нарешті! і відмовитися від фарисеїв сатанинські! на грішника, як вони! Але, люблячи мене? всі вони (навіть атеїсти) звіряються: Санкт всіх є одна любов у мені! "! Примирити дітей з їх батьками, батьки з дітьми" є те, що вона виконує пророцтво пророка, який говорить Тому в єврейському храмі, який буде, очевидно для всіх, так як існує досконала гармонія між усіма релігіями, і це буде очевидно для всіх, що це єресь: в кожному з них!
drinkYpoisonJHWHwins га pubblicato ООН Commento 2 руди FA [США Вавилон, велика повія: повна: satanismi і масонство] Ну давай, мій єврейський народ від знищення! perdizione! ---> Наступне відео: особливість: зміст: що: порушує: Ці правила, тому: були відключені: "Єврейське ритуальне вбивство: Каббала Талмуд МВФ Grove 322666: МВФ Викрадення 2 - (allDavidDuke) -> те, що зміст ? Відео було англійською і я не знаю, Говоримо по-англійськи, але людські жертви, принесені (деякі єврейські рабини) від: "не - євреї" ніколи не були доведені неправильно, те, що вони все ще існують Поправді, поправді в:! Я кажу вам: для Бога кожна людина, як Авраам Тому той, хто не буде говорити:?? Бога особисто буде знищена в пеклі зараз, де ви можете знайти Бога, якщо не в єврейському Храмі!.
знищити YouTube: для зупинити: моє служіння, або ви робите спаму: для пошкодження мої повідомлення? те ж саме! і для збереження 666 МВФ, знищити YouTube? немає нічого дивного! так само як і МВФ, які завдають шкоди YouTube, через мене! drinkYpoisonJHWHwins: га pubblicato ООН Commento. @ Моїх євреїв -> Святий Дух буде заливатися: кожної людини: "знання буде збільшено ніхто не скаже: ви знаєте Господа Бога, тому що все буде пророків?!" Таким чином, ми розуміємо, царство в Палестині, буде жити: в любові з палестинцями, ви відкидає: масонська система банків (емісійний дохід банківської сатанинський), і мир, процвітання: правосуддя буде правити абсолютно, протягом 50 років на землі, що: тобто, час, unius Рей.
drinkYpoisonJHWHwins га pubblicato ООН Commento 2 руди FA @ 666 ЦРУ МВФ 322: @ outlaw7671 -> [Геєна] [ад] Я поклявся перед престолом Бога YHWH: звичайно: я вдарив і поранив до смерті, сатаністи, масони, талмуд , і шаріат, і всі вороги Христа Ісуса, що він сидить: по праву руку від Отця! амінь! алілуя [Геєна] [ад] @ на мій народ: євреї -> Це рішення було прийнято: в небесах, і це рішення: безвідкличний! жоден єврей, так що він помре: після: 12 років: він може увійти в рай (в Царство Боже), але, безумовно, він буде в в пекло (HALLELUJAH), без надії, якщо, HE не матиме переїхав з родиною до Ізраїлю (як того вимагає закон)! Бо Господь Єгова? Він називає свій народ, але зрадники, але, на жаль, все їх, не відповідайте! те ж саме: "вирок": вона поширюється на будь-яку особу, яка: зробити мовчати, про, злочин: від сеньйоражу банківських і масонство ... по Unius REI
drinkYpoisonJHWHwins га pubblicato ООН Commento 8 руди FA @ 666 МВФ NWO - >> хто більш релігійні, ніж ви: власної, у вас є скелет бог на кладовищі? Ви всі божевільні! Сатана Ротшильд, Освічений фараона, "TUI, нехай народ, Ізраїля: що наш Бог хоче, щоб жертви в пустелі!", ---> Видалити всі щит з усього світу! @ Моїх євреїв -> Святий Дух буде заливатися: кожної людини: "знання буде збільшено ніхто не скаже: ви знаєте Господа Бога, тому що все буде пророків?!" Таким чином, ми розуміємо, царство в Палестині, буде жити: в любові з палестинцями, ви відкидає: масонська система: банків (емісійний дохід банківської сатанинський), і мир, процвітання: правосуддя буде правити абсолютно, протягом 50 років на Землі , що: тобто, час, unius Рей.
знищити YouTube: для зупинити: моє служіння, або ви робите спаму: для пошкодження мої повідомлення? те ж саме! і для збереження 666 МВФ, знищити YouTube? немає нічого дивного! так само як і МВФ, які завдають шкоди YouTube, через мене! drinkYpoisonJHWHwins га pubblicato ООН Commento 8 руди FA @ моїх євреїв -> в цьому світі! таким чином: Ви отримаєте від чуми пекла (наркотики, сатанізму, масонства, проституція, аморальність, упертість, хіть, богословські помилки, і моральна): всі ваші діти. важливо, щоб вийти: Вавилон: тобто, США (відразу), щоб врятувати світ (і особливо Ізраїль) з 3: World ядерної війни. Ви зберегли всі ваші душі, і тіла, від вашого: неминуче руйнування пекла, ви повернетеся: YHWH, Бога твого, а саме: в Єрусалимі, ваші душі будуть мати повноту мудрості. сказав: Unius REI: Цар Ізраїлів! відновити справжній іудаїзм: нарешті! і відмовитися від фарисеїв сатанинські!
знищити YouTube: для зупинити: моє служіння, або ви робите спаму: для пошкодження мої повідомлення? те ж саме! і для збереження 666 МВФ, знищити YouTube? немає нічого дивного! так само як і МВФ, які завдають шкоди YouTube, через мене! drinkYpoisonJHWHwins га pubblicato ООН Commento 9 руди фа Тому що люди будуть любити мене більше, ніж Ісуса Христа? Тому що: я грішник, великий грішник, як вони! Але, люблячи мене? всі вони (навіть атеїсти) звіряються: З Ісус, Ганді, Будда, Ієгова, Аллах, Конфуцій, і т.д.. .. Оскільки всі вони мають одну любов у мені! Ось що він виконує пророцтво пророка, який говорить: "примирити дітей з їх батьками, а батьки зі своїми дітьми!" Тому в єврейському храмі, який буде, очевидно для всіх, так як існує досконала гармонія між усіма релігіями, і це буде очевидно для всіх, що це єресь: в кожному з них!
drinkYpoisonJHWHwins га pubblicato ООН Commento 9 руди FA [США Вавилон, велика повія: повна: satanismi і масонство] Ну давай, мій єврейський народ від знищення! perdizione! ---> Наступне відео: особливість: зміст: що: порушує: Ці правила, тому: були відключені: "Єврейське ритуальне вбивство: Каббала Талмуд МВФ Grove 322666: МВФ: Викрадення 2 - (allDavidDuke) -> те, що зміст ? Відео було англійською і я не знаю, Говоримо по-англійськи, але людські жертви, принесені (деякі єврейські рабини) від: "не - євреї" ніколи не були доведені неправильно, те, що вони все ще існують Поправді, поправді в:! Я кажу вам: для Бога кожна людина, як Авраам Тому людина, яка буде:? немає:? говорити з Богом особисто буде знищена в пеклі зараз, де ви можете знайти Бога, якщо не в єврейському Храмі.
drinkYpoisonJHWHwins га pubblicato ООН Commento 1 Giorno фа, тому що люди будуть любити мене більше, ніж Ісуса Христа? тому що я грішник, великий грішник, як вони! Але, люблячи мене? всі вони (навіть атеїсти) звіряються: з Ісусом, Ганді, Будда, Ієгова, Аллах, Конфуцій, і т.д. .. оскільки всі вони мають одну любов у мені! тут є те, що вона виконує пророцтво пророка, який говорить: "примирити дітей з їх батьками" .. знищити YouTube: для зупинити: моє служіння, або ви робите спаму: для пошкодження мої повідомлення? те ж саме! і для збереження 666 МВФ, знищити YouTube? немає нічого дивного! так само як і МВФ, які завдають шкоди YouTube, через мене! drinkYpoisonJHWHwins га pubblicato ООН Commento 1 Giorno фа Поправді, поправді в: Я кажу вам: для Бога? кожна людина, як Авраам! Тому людина, яка не буде говорити з Богом особисто? будуть знищені в пеклі! Тепер, де ви можете знайти Бога, якщо не в єврейському Храмі.
drinkYpoisonJHWHwins га pubblicato ООН Commento 1 Giorno FA [США Вавилон, велика повія: повна: satanismi і масонство!] @ Хілларі Клінтон: вбивці: один з: багато: новий: Єзавель, всі дочки: цар: від : цей грішний світ: від: темрява: дочки Баал Marduck: 666 МВФ FED: ". однієї синагоги сатани" 322 Нового Світового Порядку, Ви, ви маєте рацію: реальні терористи в: світ -> Тільки ти, США: Ви Вавилон (нова "вежа: Babel NWO): велика повія, один: що: є п'яний: від: крові: християнські мученики Горе, горе, горе: ви USA Ви і ваш сатанізм: Саудівська Аравія: Ви: найбільший терористів в: світ, і його спільники: кредитори: від: терористи Ви все робіть на хижацтво: мирні і беззахисні народи: чиє право: відвідали це: душить монополії івриті (масонська та банківська система) про: і великі афери: від: Банки:
[США Вавилон, велика повія: повна: satanismi і масонство!] @ Хілларі Клінтон: вбивці: один з: багато: новий: Єзавель, всі дочки: цар: від: цей грішний світ: від: темрява : дочки Баал Marduck: 666 МВФ FED: 322 Новий Світовий Порядок ",. одній синагоги сатани" Ви, ви маєте рацію: реальні терористи в: світ -> і: масонським лобі: більш "високої: Зрада": Проти: народи: і проти: У конституціях усіх історія: людського роду: чому: це зрада окультних! Я поклявся: Трон Бога: "Я породжу від: зло: всім вам, так надприродного" 1. Скільки невинних людей: які були "вбиті: армії:" Безкоштовні Сирії ", що не хотіли стати: ісламістські терористи: салафіти: від: Аль-Каїда:. Зрадників і держави 2 Скільки: в той час, щоб не бути вбиті: і пошкоджених Саудівській: гроші: сьогодні, є безкоштовними сирійської армії "Яка демократія, ви приносите в: світ: з: ваші союзники салафіти?
[США Вавилон, велика повія: повна: satanismi і масонство!] @ Хілларі Клінтон: вбивці: один з: багато: новий: Єзавель, всі дочки: цар: від: цей злий світ: з: тьми: дочки Баал Marduck: 666 МВФ FED: 322 Новий Світовий Порядок ", одна синагога. Сатані" Ви, ви маєте рацію: реальні терористи в: світ -> Які права людини: ви уявляєте? Ви стверджуєте, і уявляв: Аль-Каїда: Ліга арабських держав: Саудівська Аравія та імперіалізм: Звичайно! Як були вбиті в: пустеля, всі ті, хто не гідний: попереду: в "землю обітовану Богом ще більше: сьогодні, буде зруйнована і душив: передчасно: всі мої вороги: вороги" UniusREI "навколо ! світ "крик буде рости: по всьому світу, таких як: троянди: для: різанина: від: первістків Єгипту, чому: я, як Мойсей, ми,: первісток: освячено : перше: бути: Призначений: в: матка! Є багато: сьогодні: антихристів, і жінки Єзавель,
drinkYpoisonJHWHwins га pubblicato ООН Commento 1 Giorno FA [США Вавилон, велика повія: повна: satanisms і масонство!] Ваала Marduck: 666 МВФ FED: 322 Новий Світовий Порядок ", одна синагога. Сатані" Ви, ви маєте рацію: реальні терористи в: світ -> сьогодні, в: світ, але, як дратує це життя: летить: всі вони скоро помре: чому Бог Єгова: виклик усім своїм єврейським людей: повернутися в Палестину! і, якщо б християнство було результатом: казки? Було б, знову ж таки, історія про любов, а не терору, жорстокості та геноциду, яке представлене все: інші: ідеологій і релігій (буддисти: Бутан: входить в комплект), всі ті, що проти Ісуса Христа? Вони є ворогами: хорошої людини! Вони жах, деградація, злочинність, зло!, Їх імена? Вони ніколи не будуть написані: у: книги: Життя! Ось чому Ісус сказав: "ті, які: не є: Проти: від: мене Вони мої друзі теж!"
[США Вавилон, велика повія: повна: сатанізму і масонства] @ Хілларі Клінтон: вбивці: один з: багато: новий: Єзавель, всі дочки: цар: від: цей грішний світ: від: Баал Marduck : 666 МВФ FED: 322 Новий Світовий Порядок ", одна синагога сатани". Ви, ви маєте рацію: реальні терористи в: світ -> У самому справі, ходити на хресті Христа еквівалентно, щоб топтали: Любов: що: Христос (дар Бога-Отця для всіх) це любов: життя і хороше: людей! [[У істина: Поправді кажу вам: "Христос (Слово): він сидить по праву руку від Отця (Воля) діяльності: бути: (тільки один, і тільки Богу: тому що навіть у коханні: Святий Дух є інтелектуальне) "(не кажу, правильно, що: кожна людина було зроблено: за образом і подобою Божою), (звичайно, не це Талмуд говорить: про: МВФ: що: з: кожна людина, не єврей: тварин від людської формі)]], і я також сидів на троні бог (у вірі): як: директор: від: свій будинок!
[США Вавилон, велика повія: повна: satanismi і масонство!] @ Хілларі Клінтон: Єзавель, всі дочки темряви: Баал Marduck: 666 МВФ FED: ". Однією синагоги сатани" 322 Нового Світового Порядку, Ви, ви маєте рацію: реальні терористи в: світ -> Таким чином, в: страшний день, вам доведеться зіткнутися: Вимоги: від: наша праведність! чому: я роблю з: зло моїх ворогів: так: невпинне і прогресивний! Але я всього лише людина віри посушливі: повністю раціональним! Я знаю, що ви: я дуже добре знаю, як в: Ваша збоченість: ви не будете виходити від мене (що, я тільки. Політичного проекту та адміністративної підтримки я не взаємодіють: з або релігії: атеїзм : народ, а тільки: беззаконня і несправедливість: що: вони ображають: моя чутливість, я Цар Ізраїлів: повернути грошові суверенітету: для всіх народів, і зібрати всіх євреїв (розкаявся і перетворюються : на всіх, Господь Бог їх (Єгова), тому всі вони повернуться і бути одним народом),
drinkYpoisonJHWHwins га pubblicato ООН Commento 1 Giorno FA [США Вавилон, велика повія: повна: satanismi і масонство!] @ Хілларі Клінтон: вбивці: один з: багато: новий: Єзавель, всі дочки: цар: з: цьому грішному світі: від: темрява: дочки Баал Marduck: 666 МВФ FED: ". однієї синагоги сатани" 322 Нового Світового Порядку, Ви, ви маєте рацію: реальні терористи в: світ -> але від: відмінно: Justice демонстрації: від Бога, робити: смертні вироки, з терпінням і надією! Тому що, кожен Божественний вирок: завжди з'являються, і, поза всяким сумнівом: це рішення відмінно! Для всіх моїх ворогів (і ворогів Христа)? "З днем ​​народження, частини: сатана, Бог твій: насправді, дуже скоро, крім того, ви, як ваші предки, йди до нього, тому що, врешті-решт, ваша проклята сім'я всі зібралися в ненависті Ви не гідні були: від : подобається: і: див.: з очей. Надія Ізраїлю "Те, що це: сказав:" laVeraDottrina "? він правий!
drinkYpoisonJHWHwins га pubblicato ООН Commento 1 Giorno FA [США Вавилон, велика повія: повна: satanismi і масонство!] @ Хілларі Клінтон: вбивці: один з: багато: новий: Єзавель, всі дочки: цар: від : цей грішний світ: від: темрява: дочки Баал Marduck: 666 МВФ FED: ". однієї синагоги сатани" 322 Нового Світового Порядку, Ви, ви маєте рацію: реальні терористи в: світ -> але я можу захистити: всі ви, від: зло закону! У мене є милосердя, прощення і примирення: загальне братство: навіть для атеїстів! Фактично, ті, хто підпадає під постанова закону? він буде розчавлений! кожному: що: згоден: 10 заповідей Мойсея, що: це загальний закон природи? піде на небесах! але, не повинно бути негативним, і ми не повинні топтати Хрест Христовий!
певні: Дано: Я б збрехав, охоче: (говорить також: що: природний закон, а саме: 10 заповідей: зберігаєте!) І я б охоче в пекло: замість того: засудити в пеклі: мільярди люди! упевнений: я б лежати на благі цілі: взявши провину на мене: і змусити Бога простити: всі люди (так як він дав мені її законного представника)! , Але це правда: я не потрібно брехати, тому що я був уповноважений Богом, що: є Живий Бог Єгова: моє життя Господу, і Майстер: бути мною: в YouTube: Король Unius REI : в той час, для отримали мене, але, ви отримали мандат: по, книги мертвих і чоловіки: всі вони померли, які були: у далекому минулому! занадто мерця: з ними і з усіма людьми зі священної книги (Корану салафітів, Талмуд ілюмінатів, Веда, бачите, і т.д. ..) вони не змогли, їх життя: не будучи в змозі ходити з живим Бог!
drinkYpoisonJHWHwins га pubblicato ООН Commento 1 Giorno фа IHateNEWLAYOUT га pubblicato ООН Commento 10 Minuti фа Segnala спам ебать Сьогодні хтось найняв мене вбити влада чоловіків духовку $ 100 000. ... Жодна куля входить в Сирії без схвалення США ", один чиновник поскаржився в Стамбул.« Американці хочуть (повстання), щоб продовжити, але вони не дозволяють достатньо запасів, щоб зробити падіння Дамаску режиму ». Докладна інформація про поліцейської діяльності ЦРУ Пропонуємо рідкісне розуміння складній боротьбі за регіональне перевага: що:. швидко розвивається в кулуарах сирійської громадянської війни Вів основному таємними агентами з США, Великобританії, Саудівської Аравії, Ізраїлю та Ірану, конфлікт перетворився в Туреччині міцний прикордонних провінціях у вогнище торговців зброєю, шпигунів і потенційних бійців.
IHateNEWLAYOUT га pubblicato ООН Commento 7 Minuti а: @ NavigatoreItaliano -> За останні 10 місяців, сирійської офіційної опозиції розповів The Sunday Times, ЦРУ заблокувала постачання важкого озброєння протитанкових і зенітних, які повстанських загонів з Безкоштовні сирійської армії вже давно сказав, життєво важливі для їх зусиль з повалення режиму президента Башара аль-Асада. У той же час вони схвалили поставки АК-47 автоматів Калашникова, а трохи більше місяця тому дав зелене світло на відвантаження 10000 Руська виробництва реактивних гранат. "Зброї здійснюються через кордон на ослах", офіційний said.destroy YouTube: за зупинити: моє служіння, або ви робите спаму: для пошкодження мої повідомлення? те ж саме! і для збереження 666 МВФ, знищити YouTube? немає нічого дивного! так само як і МВФ, які завдають шкоди YouTube, через мене!
drinkYpoisonJHWHwins га pubblicato ООН Commento 5 Giorni FA @ МВФ 666 NWO: Ротшильд Талмуд для гоїв. ---> З вашій родині фарисеїв (жерців Ваала таємних) з Талмуду, рабини (банкіри) з фарисеїв (МВФ іллюмінатів від Люцифера)? Ви зруйнований і пошкоджений весь рід людський (і релігій установи, все, що ви зробили до гіршого: до теми: в рабство все людство): Дійсно, Бог не робить поганих хлопців! Але, це було вам, що ви кладете езотеричних символів (шестикутна зірка: Проти: моя єврейського народу: зробити його актом знищення, Шоа), тому що: ваша жага влади, це все те, що: що вами, для вас: це дійсно важливо! Тепер, коли ви вирішили: знищити Ізраїль? Ви вже зрозуміли: абсолютна влада: Mind Control: і "Великий Брат"?
drinkYpoisonJHWHwins га pubblicato ООН Commento 5 Giorni FA @ МВФ 666 NWO: Ротшильд Талмуд для гоїв. ---> Чому, є абсолютної влади: гроші: що: він вхідне значення для вас: для управління: кожної великої потужності, в цьому шедеврі perverversione і корупції, анархії і розпаду, тобто все: помилкові Масонські демократії: банківської сеньйораж. Остаточний результат вашої роботи? може означати лише руйнування Надія Ізраїлю, знищення: від біблійного монотеїзму! Можливо, прийшов час зупинки життя, як паразит: 1. для робити: заплатив, не тільки: значення: Вашої / нашої: гроші (створений з нічого), для всіх народів, а також, 2. щоб зробити оплату: інтерес на ці гроші (борг населення), що: це, по суті: безцінна: таким чином: Ваша застосування проти: країни може бути тільки актом масового вбивства (акт сатанізму: для найпопулярніших шапіто: Масонські зрада).
drinkYpoisonJHWHwins га pubblicato ООН Commento 5 Giorni FA @ @ Synnek1 322666: Всі за одного МВФ, от і все за одного: тільки "новий світовий порядок": екструзія: так що, цивілізація Сатани, і все: у всьому! »-??> Один з ваших послідовників (не видно номер телефону) має знущалися: на моєму телефоні: 12 годин тому Однак, в своєму роді він хотів зробити мені добрі побажання моїх іменин, і сказав, що" інженер свого друга : є бетон: щоб допомогти мені побудувати єврейський храм! "Тим не менше, ця пропозиція я вже чув: у розмірі не". Тривимірних ", давно знищити YouTube: за зупинити: моє служіння, або у вас спам: за пошкодження мого повідомлення є те ж саме! та зберегти 666 МВФ, знищити YouTube? немає нічого дивного! так само як і МВФ, які завдають шкоди YouTube, через мене!
[Шнур Банки: Центральний (SpA приватна єврейська: відкритої, поки не буде прийнято рішення, щоб зробити: ядерна світова війна 3 °, трохи, перш ніж підірвати революції: сказав: Ezra Pound)] @ Король Саудівської Аравії: "Маленький Сатана" -> коли в 2035 році ви закінчите, останньою краплею: ​​нафта? Ви завжди можете продовжувати жити як паразит, щоб використовувати збори: $ 4 млрд: мусульмани-суніти, дякую вам: ваш кумир "Чорний камінь", тому що: ви повинні бути вбиті, і не тільки, всіх християн в Африці, але Також: всі мусульмани-шиїти, які ви принесли знищити: ваш союзник: Великий Сатана, МВФ! Після видалення: майже всі: християнство через пособників Талмуд, фарисеї сатаністів, МВФ, ви думали, що слід навіть отримати один день розплати з ними? Що, ви можете думати, ви можете виграти: сатаністи: "Великий Сатана"? завдяки силі вашої SatanAllah? але, якщо він (SatanAllah) було: дійсно потужний?
[Шнур Банки: Центральний (SpA приватна єврейська: відкритої, поки не буде прийнято рішення, щоб зробити: ядерна світова війна 3 °, трохи, перш ніж підірвати революції: сказав: Ezra Pound)] @ Король Саудівської Аравії: "Маленький Сатана" -> Вам не потрібно: бути союзником сатаністів американці (322 666), і навіть, ви повинні були б бути вбивцею: християнські мученики немовлят, у всьому світі! Те, що ви? ти самий кримінальну всіх ідіотів! тому що сатаністи кілька: "навмисне", і вони можуть «очистити» всю Землю планети, на всіх її жителів ", насправді, вони вже засуджені до смерті всього роду людського ви не знаєте, що" антихрист, буде президентом Європейського Союзу: як Сапатеро неможливо, що той, хто має віру в Бога Всемогутнього, ви можете зробити comne ти віруючий, Бог ніколи не було добре жити з нею Святого Духа! Ваша душа!
[Шнур Банки: Центральний (SpA приватна єврейська: відкритої, поки не буде прийнято рішення, щоб зробити: ядерна світова війна 3 °, трохи, перш ніж підірвати революції: сказав: Ezra Pound)] @ Король Саудівської Аравії: Чи це ти, що ви поширення вашої сатанинської релігії: невігластва, убогості, нетерпимості, шаріат, в далекому минулому, смерть і руйнування, це ти, ти, ти проклятий: потужно: всі мусульмани! Це ви, хто насмілюється, щоб сатаністи американців взяти під свій контроль планету! Але, я lorenzoAllah: Махді, я думаю, що багато мусульман святих, і храм Святого Духа, вони прекрасно знають, що істинний іслам: не використовуйте: закон шаріату, і насильство, вони знають: те, що : Боже мій Аллах, він є нескінченної любові, і що не може бути: справжня любов в страху і насильстві тільки тому, що ви боїтеся, що правда може зруйнувати іслам, але не так, якщо істинний Іслам є внутрішній досвід і особисті стосунки з Богом!
[Шнур Банки: Центральний (SpA приватна єврейська: відкритої, поки не буде прийнято рішення, щоб зробити: ядерна світова війна 3 °, трохи, перш ніж підірвати революції: сказав: Ezra Pound)] @ Король Саудівської Аравії: "Маленький Сатана" ->, але, оскільки я говорю з вами, як якщо б ви були чесною людиною? Ви не вірите в Бога! якщо ви вірите в Бога? Ви ніколи не могли зробити піднесеної релігії: акт імперіалізму! Але, я unius REI, прокурора без DiScenza, уряд univerale: Світ, протягом 50 років, у мене немає необхідності армій: а не indeboliscono: національна ідентичність і суверенітет, я шукаю не мій інтерес, тому що Робоча тому що Бог є, щоб запобігти цьому: що: ви робите: Тобто, ви робите, щоб побудувати сатаністів: нова Вавилонська вежа! ось чому: Третій єврейський Храм важливо, тому що: всі ці супер-шкідників американських євреїв: сатаністи масони Ваала змушені звертатися в Палестині
drinkYpoisonJHWHwins га pubblicato ООН Commento 5 Giorni FA [шнур Банки: Центральний (SpA приватна єврейська: відкритої, поки не буде прийнято рішення, щоб зробити: ядерна світова війна 3 °, трохи, перш ніж підірвати революції: сказав: Езра Паунд )] @ Король Саудівської Аравії: "Маленький Сатана" -> більше, завдяки вашій пустелі, в іншому випадку? відмовитися від надії: ця планета, і, звичайно? Не буде ваш верблюд, щоб виграти проти: технологія «інтелект штучний", що: вже можна спуститися з космосу: зробити вижили: одну купу рабів! і чому, може бути, не всі ми вже раби, через вас, тому що: Ми платимо гроші (сеньйораж банківського, державного боргу, інфляції, спаду неминуча анархія, аморальність, корупція і т.д. ..) з сатаністами?


gyilkosait satanallah: megölik: 300: keresztény vértanúk: ártatlan: minden nap a világ imperializmus Szaúd Salafi: azaz az al-Kaida!] Szíria felfüggesztette a szervezet: Hova: Islamic Együttműködés (OIC). Határozat: Ez tette ismertté: a: a kijelentés: a végén a csúcs: Szervezet: Mecca, Szaúd-Arábia. Résztvevők: ([bűnügyi bűnrészességet]) megállapodtak: "annak szükségességét, hogy véget: azonnal erőszak Szíriában (a saját tervezett: és finanszírozni: kibontásához imperializmus-Arábia), és függessze fel: ez az ország által az Iszlám Konferencia Szervezete." A csúcstalálkozón, mondta ő volt a "mélyen problémás, a tömeggyilkosságok és az embertelen jogi aktusok: ért a szíriai nép (mert a Szalafista terroristák: AlQueda A:, hogy: nem foglyok, és megölik mindazokat, amelyek nem igénybe a hadsereg az ellenzék!)" .

    
Szíria [MECCA a barlangjába: a gyilkosait satanallah: megölik: 300: keresztény vértanúk: ártatlan: minden nap a világ imperializmus Szaúd Salafi: az al-Kaida!] Szólva riporterek a végén csúcstalálkozón a főtitkár, Szervezete Iszlám Ekmeleddin Ihsanoglu (a hazug, gyáva: hogy nem volt bátorsága, hogy kezelni tudja a személy felelős a szíriai kormány), azt mondta, hogy: a csúcstalálkozó "nem: az kiderült: támogatás: a külső katonai beavatkozást" Szíriában ([ ami valójában: ez több, mint valós, a 20.000 milicisták Salafis: és az Al-Kaida, hogy: ők betörtek Szíria]). Ugyanez a titkár neve: a felfüggesztő határozatot: ország: a szervezet számára: a "üzenetet a nemzetközi közösség számára, hogy ...: muszlim közösség támogat: a békés megoldás: és nem akar scatter: to: vér" (egészen a ellenkezőleg: mert a Salafis ne hagyja: elmaradhat, ha a keresztény közösségek, és nem tűri a pluralizmust!).


   
Szíria [MECCA a barlangjába: a gyilkosait satanallah: megölik: 300: keresztény vértanúk: ártatlan: minden nap a világ imperializmus Szaúd Salafi: az al-Kaida!] Az iráni külügyminiszter, Ali Akbar bírálta: a hozott döntést csúcstalálkozó mondván: hogy: ez ellentétes a Charta: a szervezet (de a bűnözők nem kell: azt a politikát követik, ez zaklatás, és hazudik, amelyek a saját módszer). "Mielőtt ezt a döntést meg kell, hogy: ösztönözze a szíriai kormány: a csúcs: így: hogy: hogy képes: a: megvédeni magukat, és hibáztatni: az összes terroristák az Arab Liga (a kis Sátán)), és cinkosaik ( a nagy Sátán), és így: hogy: a résztvevők hallgatni Hivatalosan: az ő nézeteit (mielőtt prenere: bármilyen határozat) ", mondta a miniszter a következőket mondta: iroda: IRNA kis, az első: a szabadság: a csúcs ma reggel.
Szíria [MECCA a barlangjába: a gyilkosait satanallah: megölik: 300: keresztény vértanúk: ártatlan: minden nap a világ imperializmus Szaúd Salafi: az al-Kaida!] Irán: jelentették: felfüggesztés: Szíria: a szervezet az Iszlám Konferencia ( OIC), mondván: hogy: a határozat ellen: az ő szövetségese a "tisztességtelen". azon túl, hogy ellentétben: az eljárás rendelet! "Szíria kellett volna: első: meghívott: a szervezet ... Közben Abu Ammar, lázadó parancsnoka Al Nasr közepén Aleppo, a jelenet a heves harcok: több mint egy hónapja azzal fenyegetőzött, hogy használja: valamennyi" támogatási al -Kaida: hogy: ha a Nyugat továbbra is megtagadja, hogy küldjön fegyvereket Szíria elleni erők elnök Aszad. "Nem akarunk, de ha senki nem segít nekünk, mi teszi a szövetséget velük. Ha ezek a katonák - tette hozzá - fog folytatni: az agymosás: a lakosság, Aleppo válnak a bázis három hónap. "


 
Szíria [MECCA a barlangjába: a gyilkosait satanallah: megölik: 300: keresztény vértanúk: ártatlan: minden nap a világ imperializmus Szaúd Salafi: az al-Kaida!] Augusztus 16, 2012. hanem az agymosás történt: ellene: all: naughty, Assad minden média által ellenőrzött a cionisták az IMF, az Izrael elpusztítására, és a pusztítás monoteizmus, mert és a Sátán, aki meg kell nyerni! itt, mert a király dell'Arbia Arábia, dobják, sok füst a szemét! de a valóságban, a logikai dell'imperilismo: nem megosztani teljesítmény valaki elfoglalta! ezért: minden muszlim kell esnie: a csapda a 3. világháború Nuclear: hol kerül sor az iszlám: mit tettek a nácizmus
@ 666 sátáni Talmud: CIA ---> az állam ne csak a hóhér: a polgárok, a tenni fizetni az emberek: a 270%: az érték: a pénze (forrás:. Scientist Giacinto Auriti) de meg kell védeni a polgárok, legsebezhetőbb: és kétségbeesett, az erkölcsi bomlás, de vannak emberek: itt, hogy: a kívánt pénz: van kényszerítve, hogy a szex: szexuális perverzek, BDSM, anál, szex, stb .. és hogy közösülés, még az állatokkal, mert ez a menetrend a Talmud és az IMF: ellen a gójok .. anarchia és erkölcsi rombolás: mindent, ártani a keresztény emberek! megsemmisíti youtube: a megállítani: a minisztérium, vagy úgy spam: a keletkezett kár az üzeneteimet? ugyanaz a dolog! és mentse a 666 IMF, majd elpusztítani youtube? nincs semmi furcsa! így van az IMF, amely a káros youtube, az én bűnös, a kiegészítő megállítani engem
Leviathan a 666 IMF: de, én vagyok sokkal erősebb, mint ő! Én vagyok unius REI! A szempontból allegorikus, Leviathan gyakran ősi káosz, a hatalom az ellenőrzés, bár a bibliai leggyakrabban kifejeződése: az isteni akarat és az "egy szimbólum a hatalom a Teremtő." Liwyāṯān) a neve, a bibliai teremtés. Ez egy borzalmas tengeri szörny a legendás erejét mutatja az Ószövetségben. Ezt tekintjük, hogy megszülessen az Isten akarata, de: ez gyakran jár együtt az Ördög. aki: rendelkezik a hatóság rip: my zsákmány: az erőm? Én vagyok a leghatalmasabb teremtmény tett Isten! Legalábbis ez az, amit Isten mondta nekem! @ 666 CIA IMF 322: @ outlaw7671 -> [geenna] [pokol] megesküdtem előtt: a trón Isten YHWH: biztosan: I hit és megsebesítette a halál, sátánisták, Freemasons, Talmud, valamint sharia, és minden ellenségei Krisztus Jézusban, hogy ő ül a jobbján az Atya! ámen! alleluja
@ My zsidók -> ezen a világon! így van: Ön kapnak a pestis a pokol (kábítószer, sátánizmus, a szabadkőművességet, a prostitúció, az erkölcstelenség, makacsság, bujaság, teológiai tévedés és erkölcsi): az összes gyerek. fontos: hogy jöjjön ki Babilonból: azaz, USA, hogy megmentse a világot, 3 rd: Világ nukleáris háború. mentette az összes lelkek, és a test, az Ön: elkerülhetetlen megsemmisítése pokol: visszatér: YHWH a ti Istenetek, azaz: Jeruzsálemben, a lélek lesz a teljessége: a bölcsesség. visszaállítani az igazi judaizmus: Végre! és utasítsa el a farizeusok sátáni! A bűnös, mint ők! De szeret engem? mindegyik (még ateisták) összeegyeztetése: Saint mind egy szerelem bennem! Itt van, hogy eleget tesz a prófécia a Próféta, mondván: "összeegyeztetni a gyermekek apjuk, apák gyermekeik!" Ezért a zsidó templomban: melyik lesz, mindenki számára nyilvánvaló, hiszen tökéletes harmóniában között minden vallás, és ez nyilvánvaló lesz, hogy minden, ami eretnekség: minden, őket!
drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 2 ore fa [USA Babilon a nagy kurva: tele: satanismi és szabadkőművesség!] Ugyan ki, én zsidó népet a pusztulástól! perdizione! ---> A következő videók: funkció: content: hogy: sért: Ezek a szabályok, tehát: van tiltva: "zsidó rituális gyilkosság: Kabbala Talmud IMF Grove 322 666: IMF Abduction 2 - (allDavidDuke) -> milyen tartalom ? video volt angolul, és nem tudom, az angol beszélt! de az emberi áldozatot tett (néhány zsidó rabbik) a: - "nem zsidók" még soha nem bizonyították rossz! aztán, még mindig létezik! Bizony, bizony itt: azt mondom nektek: az Isten? minden ember olyan, mint Ábrahám! Ezért az ember, aki nem fog beszélni: Isten személyesen? fog pusztulni a pokolban! most, ahol megtalálja Istent, ha nem a zsidó templomban.
megsemmisíti youtube: a megállítani: a minisztérium, vagy te spam: a keletkezett kár az üzeneteimet? ugyanaz a dolog! és mentse a 666 IMF, elpusztít youtube? nincs semmi furcsa! így van az IMF, ami káros youtube, miattam! drinkYpoisonJHWHwins: ha pubblicato un commento. @ My zsidók -> Szentlélek fogja önteni: minden ember: "a tudás növekszik! Senki sem fogja mondani: tudod, hogy az Úr Isten?, Mert mindenki lesz próféták!" Szóval, mi felismerve a királyság Palesztinában, élni fog: szerelmes a palesztinokkal, akkor elutasítja: a szabadkőműves rendszer bankok (sátáni seigniorage banki), és a béke, a jólét: az igazságosság fog uralkodni teljesen, mert 50 évvel később föld, hogy: ez az idő, unius a REI.
drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 2 ore fa @ 666 CIA IMF 322: @ outlaw7671 -> [geenna] [pokol] megesküdtem előtt az Isten trónja YHWH: biztosan: I hit és megsebesítette a halál, sátánisták, Freemasons, Talmud , és a sharia: és az összes ellenségei Krisztus Jézusban, hogy ő ül: a jobbján az Atya! ámen! alleluja [geenna] [pokol] @ én az emberek: a zsidók -> ez döntött: a mennyei helyeken: és ez a döntés: visszavonhatatlan! Nem zsidó, hogy ő meghal: after: 12 év múlva?: ő beléphet a mennyben (az Isten), de biztosan, ő megy be a pokolba (Halleluja), remény nélkül, ha HE Nem költözött családjával Izraelben (a törvény által előírt)! Mert az Úr YHWH? Azt kéri az embereket, de az árulókat, de sajnos, az összes őket, nem válaszolnak! ugyanaz: "büntetés": ez kiterjed minden olyan személy, aki: nem a néma, szó, a bűncselekményt: a seigniorage banki és szabadkőművesség ... által Unius REI
drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 8 ore fa @ 666 IMF NWO - >> aki inkább vallási, mint te: saját, akkor az isten csontváz a temetőben? Csupa őrült! Sátán Rothschild, felvilágosult fáraó "tui, Legyen az én népem, Izráel: hogy Isten akar áldozatot a sivatagban!" ---> Távolítson el minden schit a világ minden tájáról! @ My zsidók -> Szentlélek fogja önteni: minden ember: "a tudás növekszik! Senki sem fogja mondani: tudod, hogy az Úr Isten?, Mert mindenki lesz próféták!" Szóval, mi felismerve a királyság Palesztinában, élni fog: szerelmes a palesztinokkal, akkor elutasítja: a szabadkőműves rendszer: a bankok (sátáni seigniorage banki), és a béke, a jólét: az igazságosság fog uralkodni abszolút, 50 év a Földön , hogy: vagyis, a időpont unius a REI.
megsemmisíti youtube: a megállítani: a minisztérium, vagy te spam: a keletkezett kár az üzeneteimet? ugyanaz a dolog! és mentse a 666 IMF, elpusztít youtube? nincs semmi furcsa! így van az IMF, ami káros youtube, miattam! drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 8 ore fa @ my zsidók -> ezen a világon! így van: Ön kapnak a pestis a pokol (kábítószer, sátánizmus, a szabadkőművességet, a prostitúció, az erkölcstelenség, makacsság, bujaság, teológiai tévedés és erkölcsi): az összes gyerek. elengedhetetlen, hogy jöjjön ki: Babilon: azaz, USA (azonnal), hogy megmentse a világot (és különösen Izrael) a 3 rd: Világ nukleáris háború. mentette az összes lelkek, és a test, az Ön: elkerülhetetlen pusztulását pokol, akkor vissza: YHWH a ti Istenetek, azaz: Jeruzsálemben, a lélek lesz a teljessége bölcsesség. mondta: Unius REI: Izrael királya! visszaállítani az igazi judaizmus: Végre! és utasítsa el a farizeusok sátáni!
megsemmisíti youtube: a megállítani: a minisztérium, vagy te spam: a keletkezett kár az üzeneteimet? ugyanaz a dolog! és mentse a 666 IMF, elpusztít youtube? nincs semmi furcsa! így van az IMF, ami káros youtube, miattam! drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 9 érc fa, mert az emberek szeretni fog engem, mint Jézus Krisztus? Mert: Én vagyok a bűnös, egy nagy bűnös, mint ők! De szeret engem? mindegyik (még ateisták) összeegyeztetése: A Jézus, Gandhi, Buddha, Jehova, Allah, Konfuciusz, stb. .. Mert mindannyian egy szeretni engem! Itt van, hogy eleget tesz a prófécia a Próféta, mondván: "összeegyeztetni a gyermekek apjuk, és az apák a gyermekeikkel!" Ezért a zsidó templomban: melyik lesz, mindenki számára nyilvánvaló, hiszen tökéletes harmónia minden vallást, és ez nyilvánvaló lesz, hogy minden, ami eretnekség: minden, őket!
drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 9 érc fa [USA Babilon a nagy kurva: tele: satanismi és szabadkőművesség!] Ugyan ki, én zsidó népet a pusztulástól! perdizione! ---> A következő videók: funkció: content: hogy: sért: Ezek a szabályok, tehát: van tiltva: "zsidó rituális gyilkosság: Kabbala Talmud IMF Grove 322 666: IMF: Abduction 2 - (allDavidDuke) -> milyen tartalom ? video volt angolul, és nem tudom, az angol beszélt! de az emberi áldozatot tett (néhány zsidó rabbik) a: - "nem zsidók" még soha nem bizonyították rossz! aztán, még mindig létezik! Bizony, bizony itt: azt mondom nektek: az Isten? minden ember olyan, mint Ábrahám! Ezért az ember, aki: nem: beszélj Istenhez Személyesen? fog pusztulni a pokolban! most, ahol megtalálja Istent, ha nem a zsidó templomban.
drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 1 giorno fa, mert az emberek szeretni fog engem, mint Jézus Krisztus? mert én vagyok a bűnös, egy nagy bűnös, mint ők! De szeret engem? mindegyik (még ateisták) összeegyeztetése: a Jézus, Gandhi, Buddha, YHWH, Allah, Konfucius, stb .. mert mindannyian egy szeretni engem! az, hogy megfelel a prófécia a próféta, mondván: "összeegyeztetni gyermekek atyáik" .. megsemmisíti youtube: a megállítani: a minisztérium, vagy te spam: a keletkezett kár az üzeneteimet? ugyanaz a dolog! és mentse a 666 IMF, elpusztít youtube? nincs semmi furcsa! így van az IMF, ami káros youtube, miattam! drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 1 giorno fa Bizony, bizony, az bizony: mondom nektek: az Isten? minden ember olyan, mint Ábrahám! Ezért az ember, aki nem beszél Isten személyesen? fog pusztulni a pokolban! Most, ahol megtalálja Istent, ha nem a zsidó templomban.
drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 1 giorno fa [USA Babilon a nagy kurva: tele: satanismi és szabadkőművesség!] @ Hillary Clinton: a gyilkos: az egyik: tétel: új: Jezabel minden leányai: király: A : ez a gonosz világ: A: a sötétség: a lányai Baal Marduck: 666 IMF FED: 322 New World Order, "egy zsinagóga a Sátán." Te, igaza van: az igazi terroristák a: világot! -> Csak te, az USA-ban?: Ön Babylon (az új "Tower of: Babel NWO): A nagy kurva, az egyik: az: részeg: A: a vér: keresztény vértanúk! Jaj, jaj, jaj: ha USA! Ön és a sátánizmus: Szaúd-Arábia: Ön: a legnagyobb terroristák a: világon, és bűntársai: a hitelezők: A: terroristák ! Ugye mindenki a felfaló az: békés és védtelen népek: akinek jobb: Már van: elfojtották monopólium Héber (szabadkőműves és bankrendszer) mintegy: és a nagy átverés: A: Központi Bankok:
[USA Babilon a nagy kurva: tele: satanismi és szabadkőművesség!] @ Hillary Clinton: a gyilkos: az egyik: tétel: új: Jezabel minden leányai: király: A: ez a gonosz világ: A: a sötétség : a lányai Baal Marduck: 666 IMF FED: 322 New World Order, "egy zsinagóga a Sátán." Te, igaza van: az igazi terroristák a: világot! -> És a: szabadkőműves lobby: minél több "high: Betrayal": Ellene: a népek: és Ellene: A alkotmányának minden története: emberi faj: miért: egy árulás az okkult! Megesküdtem, hogy: Throne Isten: "teszem a: gonosz: az összes, úgyhogy természetfeletti!" 1. Hány ártatlan ember: nem is "megölt: hadsereg:" Free Syria ", amiért nem akart lenni: iszlámista terroristák: Salafis: A: Al-Kaida: árulók és az állam? 2. Darabszám: bár, hogy nem megölték: és sérült Szaúd: minőség aránya: ma ingyenes szíriai hadsereg? "Mi demokráciát, hozod a: világon: az: a szövetségesekkel Salafis?
[USA Babilon a nagy kurva: tele: satanismi és szabadkőművesség!] @ Hillary Clinton: a gyilkos: az egyik: tétel: új: Jezabel minden leányai: király: A: ez a gonosz világ: A: a sötétség: a lányai Baal Marduck: 666 IMF FED: 322 New World Order, "one zsinagóga: a Sátán." Te, igaza van: az igazi terroristák a: világot! -> Melyik emberi jogok: az Ön által képviselt? Azt állítják, és a képviselt: Al-Kaida: az Arab Liga: és Szaúd-Arábiából imperializmus: természetesen! Hogyan öltek meg a: sivatag, mindazoknak, akik nem voltak méltó: jön: a "megígért földre az Isten? Még több: ma kerül tönkrement és megfojtották: korán: all én ellenségeim ellenségei" UniusREI "körül a világot! "Egy kiáltás megy fel: a világ minden tájáról, mint például: rose: mellette: a mészárlás: A: elsőszülött Egyiptom, miért: Szeretem Mózes, mi az: elsőszülött: megszentelt : az első: hogy: Úgy tervezték: a: az anyaméhben! Sok: ma: antikrisztus, és a nők Jezabel,
drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 1 giorno fa [USA Babilon a nagy kurva: tele: satanisms és szabadkőművesség!] Baal Marduck: 666 IMF FED: 322 New World Order, "one zsinagóga: a Sátán." Te, igaza van: az igazi terroristák a: világot! -> Ma, a: világon, de bosszantó, hogy az élet a: repül: mindannyian hamar meghalnak: Isten miért: YHWH: hív minden zsidó az emberek: az, hogy visszatérjen a Palesztinába! és ha a kereszténység volt az eredménye: a mesében? Ez lenne, ismét egy mese a szerelem, és nem terror, a kegyetlenség és népirtás, amely képviseli az összes: egyéb: ideológiák és vallások (buddhisták az: Bhután: árban), mindazok, amelyek ellen Jézus Krisztus? Ők az ellenség: a jó ember! Ezek a horror, a lebomlás, bűnözés, gonosz! Nevüket? Ők soha nem fogják írva: a: a könyv: Life! Ez az, amiért Jézus mondta: "azok, amelyek: Nem: Against: A: me? Ők a barátaim is!"
[USA Babilon a nagy kurva: tele: sátánizmus és szabadkőművesség!] @ Hillary Clinton: a gyilkos: az egyik: tétel: új: Jezabel minden leányai: király: A: ez a gonosz világ: A: Baal Marduck : 666 IMF FED: 322 New World Order, "egy zsinagóga a Sátán." Te, igaza van: az igazi terroristák a: világot! -> Tény, hogy járni a kereszt Krisztus egyenértékű, a futófelület: love: hogy: Krisztus (az ajándék az Atya Isten minden), ez a szeretet: az élet és a jó: az emberek! [[Az igazság: Bizony mondom nektek, "Krisztus (az Ige): ő ül a jobbján az Atya (a Will) pontja: a következők: (csak egy: és csak Isten: mert még az ő szeretete: a Szent Szellem intelligens) "(nem mondom, helyesen, hogy: minden ember végeztek: a képére és hasonlatosságára Isten?), (természetesen nem ez a Talmud mondja: A: IMF: hogy: készült: minden ember, nem zsidó: egy állat az emberi forma)]] és én is ültem az Isten trónja (in Faith): mint a: rendező: A: a ház!
[USA Babilon a nagy kurva: tele: satanismi és szabadkőművesség!] @ Hillary Clinton: Jezabel, Az összes leányai sötétség: Baál Marduck: 666 IMF FED: 322 New World Order, "egy zsinagóga a Sátán." Te, igaza van: az igazi terroristák a: világot! -> Ezért az: rettenetes nap, akkor szembe kell néznie: a követelmények: az: mi igazságunk! miért: csinálok az: az én gonosz ellenségei: igen: könyörtelen és progresszív! De én csak egy ember, a hit sivatagos: teljesen racionális! Tudom, hogy: nagyon jól tudom, mint a: a rosszakarat: nem jössz tőlem (hogy én vagyok, csak: egy politikai projektet és adminisztratív támogatást. Én nem lép kölcsönhatásba: vagy vallás: ateizmus a : az emberek, de csak: a gonoszság és igazságtalanság: hogy: ők sértik: az én érzékenység, én vagyok az Izráel királya: vissza a monetáris szuverenitás: az összes népek, és összegyűjteni a zsidókat (megbánta és átalakított : minden, az Úr, az Isten (YHWH), így azok minden jön vissza, hogy az egyik ember!)
drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 1 giorno fa [USA Babilon a nagy kurva: tele: satanismi és szabadkőművesség!] @ Hillary Clinton: a gyilkos: az egyik: tétel: új: Jezabel minden leányai: király: A: ez a gonosz világ: A: a sötétség: a lányai Baal Marduck: 666 IMF FED: 322 New World Order, "egy zsinagóga a Sátán." Te, igaza van: az igazi terroristák a: világot! -> De a: tökéletes: Justice bemutató: Isten tegye: a halálos ítéletet, a türelem, és a remény! Mert minden isteni mondat: mindig jelennek meg: és minden kétséget kizáróan: ez az ítélet perfect! Ahhoz, hogy minden ellenségem (és Krisztus ellenségei)? "Boldog születésnapot, része: Sátán, a te Istened: sőt, nagyon hamar, is, te, mint a ősei, menjen vele, mert végül az átkozott család valamennyi összegyűjtött gyűlölet! Itt nem méltó volt: a : élvezze: és: lásd az: a szeme: a Hope Izrael. "Mi, hogy: azt mondta:" laVeraDottrina "? igaza van!
drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 1 giorno fa [USA Babilon a nagy kurva: tele: satanismi és szabadkőművesség!] @ Hillary Clinton: a gyilkos: az egyik: tétel: új: Jezabel minden leányai: király: A : ez a gonosz világ: A: a sötétség: a lányai Baal Marduck: 666 IMF FED: 322 New World Order, "egy zsinagóga a Sátán." Te, igaza van: az igazi terroristák a: világot! -> De védelme: mindannyian, honnan: a rosszaság a törvény! Van irgalom, a megbocsátás és a megbékélés: egyetemes testvériség: még az ateisták! Tény, hogy azok, akik tartoznak az ítéletet a törvény? fog összetörni! mindenki: hogy: egyetért: A 10 parancsolat Mózes, hogy: az egyetemes természeti törvény? megy a Mennybe! de nem lehet negatív, és nem kellene tapossák a kereszten Krisztus!
bizonyos: Adott: Hazudnék szívesen: (mondja is: hogy: a természeti törvény: nevezetesen, a 10 parancsolat: a megtakarítás!) És én szívesen menne a pokolba: ahelyett: ítéljék el a pokol: milliárd emberek! biztos: Én hazugság a jó cél: figyelembe a felelősséget bennem: és kényszerítette Istent, hogy bocsásson meg: az egész nép (hiszen ő tett engem törvényes képviselőjének)! , de ez az igazság: Nem kell hazudni, mert én már megbízást Isten, hogy: az Élő Isten: YHWH: élek Úr, és Mester!: kell nekem: a youtube: a király Unius REI : while, for kaptak nekem!, de megkapta a megbízást: a, könyvek halottak és férfiak: mindannyian meghaltak, melyek a következők voltak: a távoli múltban! túl egy halott: a:, és minden ember a szent könyvet (Korán salafis, Talmud Illuminátusok, Veda, lásd, stb ..), nem sikerült, az élet: az, hogy nem tud járni élő Istenem!
drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 1 giorno fa IHateNEWLAYOUT ha pubblicato un commento 10 Minuti fa Segnala spam Basszus ma valaki bérelt engem megölni hatalom férfiak sütőt $ 100 000 euró. ... Nem egy bullet belép Szíria USA jóváhagyása nélkül ", egy hivatalos panaszkodott Isztambulban." Az amerikaiak szeretné, hogy az (lázadás), hogy továbbra is, de ezek nem engedik elég szállítások, hogy a damaszkuszi rezsim bukása. "Részletek a CIA rendfenntartó tevékenységet kínál egy ritka bepillantást a komplex harc regionális előnye: hogy: a gyorsan fejlődő, a különbözetet a szíriai polgárháború. Vezényel többnyire titkos ügynökei az Egyesült Államok, Nagy-Britannia, Szaúd-Arábia, Izrael és Irán, a konfliktus fordult Törökország masszív határ tartományok egy melegágya a fegyverkereskedők, kémek és leendő harcosok.
IHateNEWLAYOUT ha pubblicato un commento 7 Minuti fa: @ NavigatoreItaliano -> Az elmúlt 10 hónapban, a szíriai ellenzék hivatalos mondta a The Sunday Times, a CIA letiltotta szállítása nehéz tankelhárító és légvédelmi fegyver, amely lázadó egységek a Szabad Szíriai Hadsereg már régóta mondta, létfontosságú erőfeszítéseiket, hogy megdöntsék a rendszert elnök Bashar al-Assad. Ugyanakkor az általuk elismert ellátás Kalasnyikov AK-47 puska, és alig több mint egy hónappal ezelőtt adott zöld utat, hogy a szállítás a 10.000 orosz gyártmányú rakéta meghajtású gránátok. "A fegyverek folyik át a határon a szamarak, a" hivatalos said.destroy youtube: a következő megállítani: a minisztérium, vagy te spam: a keletkezett kár az üzeneteimet? ugyanaz a dolog! és mentse a 666 IMF, elpusztít youtube? nincs semmi furcsa! így van az IMF, ami káros youtube, miattam!
drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 5 Giorni fa @ IMF 666 NWO: Rothschild Talmud a gojok. ---> Az Ön családnak farizeusok (Baál papjai titkos) a Talmud, a rabbik (bankárok), a farizeusok (IMF Illuminati honnan Lucifer)? már tönkre és sérült az egész emberi faj (és a vallások intézményei, Az összes tettél a legrosszabb: a tárgy: a rabszolgaság az emberiség): Valóban, Isten nem, hogy a rossz fiúk! De ez volt neked, hogy tedd ezoterikus szimbólum (a hatágú csillag: Ellene: a zsidó emberek: hogy neki aktus megsemmisítő, a Shoah), mert: a szomjúság a hatalom, ez minden, ami: a Önnek: az Ön számára: ez valóban fontos! Most, hogy úgy döntött: elpusztítani Izraelt? már megvalósult: az abszolút hatalom: Mind ellenőrzés: a "Big Brother"?
drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 5 Giorni fa @ IMF 666 NWO: Rothschild Talmud a gojok. ---> Miért, az abszolút teljesítmény aránya: hogy: ő bemeneti értéket az Ön számára: a kontroll: minden egyes nagy teljesítményű, ebben mesterműve perverversione és a korrupció, anarchia és oldódás, ez minden: a hamis Szabadkőműves demokráciák: a banki seigniorage. A végeredmény az Ön munkáját? csak azt jelentheti, a megsemmisítése a Hope Izrael megsemmisítése: a bibliai monoteizmus! Talán itt az idő előtt abbahagyja az élet, mint egy parazita: 1. A tehetünk: fizetett, nem csak: az érték: a / a: pénzért (teremtett a semmiből), hogy minden nép, hanem a, 2. hogy a díjazás: kamatot, hogy a pénz (adósság állami), hogy: valójában: priceless: így: Ön használja ellene: a nemzetek csak egy jogi aktus a tömeggyilkosság (cselekmény sátánizmus: a top big top: szabadkőműves árulás).
drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 5 Giorni fa @ Synnek1 322 @ 666: Minden egy IMF, ez, mindenki egyért: Csak a "New World Order": extrudálás: úgy, hogy a civilizáció a Sátán, és minden: az összes! "-> Az egyik követői (nem látható telefonszám)? Már terrorizálják: a telefont: 12 óra! Azonban, a maga módján? Akart tenni nekem jó kívánsága, a nevem nap, és azt mondta, hogy" ő mérnök ismerősnek : az a Beton: hogy segítsen nekem építeni a zsidó templom! "Mégis, ezt a mondatot én már hallottam: a méret nem" háromdimenziós ", a hosszú ideje. Megsemmisíti youtube: a megállítani: a minisztérium, vagy te spam: a keletkezett kár az üzeneteimet? A ugyanaz!, és mentse a 666 IMF tönkre youtube? semmi furcsa! így van az IMF, ami káros youtube, miattam!
[Zsinórok A Banks: Central (SpA saját zsidó: nyitva, amíg nem születik, a döntés, hogy a: nukleáris világháború 3 °, egy kicsit, mielőtt felrobbantják a forradalmak: azt mondta: Ezra Pound)] @ King of Szaúd-Arábia: a "Kis Sátán" -> ha az 2035, ha befejezte, az utolsó csepp: olaj? Tudod mindig tovább él, mint egy parazita, kihasználni díj: $ 4000000000: szunnita muzulmán, köszönöm: a bálvány "Black Stone", mert: akkor le kell ölni, nem csak az összes keresztények Afrikában, de is: az összes síita muzulmán, hogy hoztál kiirtani: az ön szövetségese: a Nagy Sátán, az IMF-nek! Miután semmisítettek meg: szinte mindent: a kereszténység keresztül cinkosai a Talmud, a farizeusok sátánisták, az IMF, úgy gondolta, hogy meg kell is kap egy nap leszámolás ellenük? Mi az, akkor úgy gondolja, lehet nyerni: a sátánisták: "Nagy Sátán"? erejével a SatanAllah? de ha ő (SatanAllah) volt: nagyon erős?
[Zsinórok A Banks: Central (SpA saját zsidó: nyitva, amíg nem születik, a döntés, hogy a: nukleáris világháború 3 °, egy kicsit, mielőtt felrobbantják a forradalmak: azt mondta: Ezra Pound)] @ King of Szaúd-Arábia: a "Kis Sátán" -> ha nem lenne szüksége: hogy egy szövetségese sátánisták amerikaiak (322.666), sőt, azt kell, hogy a gyilkos: keresztény vértanúk az Innocents, az egész világon! Mi vagy te? te vagy a legnagyobb bűnügyi minden idióták! mert a sátánisták néhány: "szándékosan", és ők is "tisztítani" az egész Föld, minden lakosa ", sőt, ők már halálra az egész emberi fajt! nem tudod, hogy az" Antikrisztus, lesz elnöke az Európai Unió: hogyan Zapatero? lehetetlen, hogy valaki, aki hisz Istenben, mindenható, megteheti comne! Ön egy hívő, és Isten soha nem elégedett lakni vele Szentlélek a lelked!
[Zsinórok A Banks: Central (SpA saját zsidó: nyitva, amíg nem születik, a döntés, hogy a: nukleáris világháború 3 °, egy kicsit, mielőtt felrobbantják a forradalmak: azt mondta: Ezra Pound)] @ King of Szaúd-Arábia: Te vagy az, hogy te terjed a sátáni vallás: a tudatlanság, a szegénység, a vakbuzgóság, saría, a távoli múltban, a halál és a pusztítás, hanem te, te, te átkozott: erős: minden muszlim! Te vagy az, aki mer, hogy sátánisták amerikaiak hogy átvegye az irányítást a bolygó! De én vagyok lorenzoAllah: a Mahdi, úgy vélem, hogy sok muszlim szentek, és a templom a Szentlélek, ők nagyon jól tudják, hogy az igazi iszlám: Ne használja: saría jog, és az erőszak, tudják: mi : Istenem Allah, ő a végtelen szeretet, és hogy nem lehet: az igaz szerelem a félelem és az erőszak csak azért, mert attól tart, hogy az igazság képes elpusztítani az iszlámot, de nem így van, ha az igazi iszlám egy belső tapasztalat és személyes kapcsolat Istennel!
[Zsinórok A Banks: Central (SpA saját zsidó: nyitva, amíg nem születik, a döntés, hogy a: nukleáris világháború 3 °, egy kicsit, mielőtt felrobbantják a forradalmak: azt mondta: Ezra Pound)] @ King of Szaúd-Arábia: a "Kis Sátán" -> de mivel beszélek veled, mintha te egy becsületes ember? nem hiszel Istenben! ha hiszel Istenben? akkor soha nem a magasztos vallás: a cselekmény imperializmus! De én vagyok unius REI, ügyész nélkül DiScenza, a kormány univerale: a Világ, a 50 éves, nincs szükség a seregek: és nem indeboliscono: a nemzeti identitás és szuverenitás, igyekszem nem a kamatot, mert a munka Isten célja, hogy megakadályozza, hogy: hogy: csinálsz: ez az, amit csinálsz, hogy építsenek sátánisták: egy új Bábel tornya! itt miért: a harmadik zsidó templom azért fontos, mert: mindezen szuper kártevők amerikai zsidók: sátánisták szabadkőművesek Baál kénytelenek fordulni Palesztina egy
drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 5 Giorni fa [vezetékek a Banks: Central (SpA saját zsidó: nyitva, amíg nem születik, a döntés, hogy a: nukleáris világháború 3 °, egy kicsit, mielőtt felrobbantják a forradalmak: azt mondta: Ezra Pound )] @ King of Szaúd-Arábia: a "Kis Sátán" -> nagyobb, hála a sivatagot, egyébként? elhagyni remény: ezt a bolygót, és biztosan? nem lesz a teve, nyerni ellene: a technológia az "intelligencia mesterséges", hogy: már mehet le az űrből: hogy a túlélők: egy csomó rabszolgák! és miért, talán nem vagyunk már rabszolgák, miattad, mert: Fizetünk pénzünket (seigniorage banki, az államadósság, az infláció, a recesszió elkerülhetetlen anarchia, az erkölcstelenség, a korrupció, stb ..) a sátánisták?


killers of satanallah: they kill: 300: Christian martyrs: innocent: every day in the world to imperialism Saudi Salafi: ie Al Qaeda!] Syria has been suspended by the Organization: To: Islamic Cooperation (OIC). Decision: It was made known: with: a statement: at the end of the summit: Organization: Mecca, Saudi Arabia. Participants: ([criminal accomplices]) have agreed: "the need to end: immediately the violence in Syria (from their planned: and financed: To expand imperialism Arabia) and to suspend: this country by the OIC. " The summit, said he was "deeply troubled, for the massacres and inhumane acts: suffered by the Syrian people (because of their Salafist terrorists: AlQueda of: that: are not prisoners and kill all those, that do not enlist the army of the opposition!) ".

    Syria [MECCA's lair: the killers of satanallah: they kill: 300: Christian martyrs: innocent: every day in the world to imperialism Saudi Salafi: that Al Qaeda!] Speaking to reporters at the end Summit, the Secretary-General, Organization Islamic Ekmeleddin Ihsanoglu (the liar coward: that did not have the courage to deal with a person in charge of the Syrian government), said that: the summit "is not: it is emerged: support: for outside military intervention "in Syria ([which, in fact: it is more than real, with 20,000 militiamen Salafis: and Al Qaeda, that: they invaded Syria]). The same secretary called: the decision to suspend: country: the organization: as a "message to the international community that ...: Muslim community supports: a peaceful solution: and does not want to scatter: to: blood "(quite the opposite: because the Salafis do not leave: behind if Christian communities and do not tolerate pluralism!).


   Syria [MECCA's lair: the killers of satanallah: they kill: 300: Christian martyrs: innocent: every day in the world to imperialism Saudi Salafi: that Al Qaeda!] The Iranian Foreign Minister, Ali Akbar , criticized: the decision taken at the summit saying: that: it is contrary to the Charter: the organization (but the criminals do not need: to follow a policy, it is bullying, and lying, which, are their method). "Before making this decision you need to: encourage the Syrian Government: the summit: so: that: to be able: to: defend themselves and blame: all the terrorists of the Arab League (the little Satan)), and their accomplices (the great Satan) and so: that: participants can listen Officially: his opinions (before prenere: any decision), "said the minister, said: agency: Irna, little first: to leave: the summit this morning.

Syria [MECCA's lair: the killers of satanallah: they kill: 300: Christian martyrs: innocent: every day in the world to imperialism Saudi Salafi: that Al Qaeda!] Iran: reported: suspension: Syria: the Organization of the Islamic Conference (OIC) saying: that: the decision against: his ally is "unfair." beyond that, contrary: the procedure of Regulation! "Syria should have been: first: invited: the organization ... Meanwhile, Abu Ammar, rebel commander of Al Nasr in the center of Aleppo, the scene of fierce fighting: more than a month has threatened to use: all 'aid al-Qaeda: that: if the West continues to refuse to send weapons to Syria to fight the forces of President Assad. "We do not want, but, if no one helps us, we will make a covenant with them. If these soldiers are - he concluded - will engage: in brainwashing: the inhabitants, Aleppo become their base in three months. "


 Syria [MECCA's lair: the killers of satanallah: they kill: 300: Christian martyrs: innocent: every day in the world to imperialism Saudi Salafi: that Al Qaeda!] August 16, 2012. but of brainwashing was done: against: all: naughty, Assad from all media, that are controlled by the Zionists of the IMF, for the destruction of Israel, and the destruction of monotheism, because, and Satan, he who should win! here, because the King dell'Arbia Arabia, is thrown, a lot of smoke in the eyes! but, in reality, the logic dell'imperilismo: is not to share power with someone conquered! this is why: all Muslims must fall: in the trap of the 3rd World War Nuclear: where will be done to Islam: what has been done to Nazism

@ 666 satanic Talmud: CIA ---> the State should not only be the executioner: of the citizen, for to do pay at people: the 270%: of the value: of his money (source:. Scientist Giacinto Auriti), but it should protect citizens, most vulnerable: and desperate, from moral degradation, but, there are people: here, that: for want of money: is forced to have sex: sexual perverts, BDSM, anal, sex, etc. .. and to make sexual intercourse, even with animals, because this is the Agenda of the Talmud and its IMF: against the Goyim .. anarchy and moral destruction: everything, to harm the Christian people! destroy youtube: for to stop: my ministry, or do you spam: for to damage to my messages? is the same thing! and save for the 666 IMF,then, destroy youtube? there is nothing strange! so is the IMF, Which is to damaging youtube, for my guilty, is for stop me

Leviathan is 666 IMF: but, I am much stronger than him! I am unius REI! From the point of view allegorical, Leviathan is often the primordial chaos, the power of control, although biblically is most often an expression: of the divine will and "a symbol of the power of the Creator." Liwyāṯān) is the name of a creature biblical. It is a terrible sea monster from the legendary strength presented in the Old Testament. This is considered to be born by the will of God, although: it is often associated with the Devil. who: has the authority to rip: my prey: from my power? I am the most powerful creature made ​​by God! At least this is what God: told me! @666 CIA IMF 322: @outlaw7671 --> [geenna] [hell] I swore in front: of the throne of God YHWH: certainly: I hit and wounded to death, Satanists, Freemasons, talmud, and sharia: and all the enemies of Christ Jesus: that he is seated at the right hand of the Father! amen! alleluia

@my Jews ->in this World! in this way: You will gain from the plague of hell (drugs, satanism, Freemasonry, prostitution, immorality, stubbornness, lust, theological error, and moral): all your children. it is essential: to come out of Babylon: ie, USA, to save the world, from 3 rd: World nuclear war. you saved all your souls, and your body, from your: inevitable destruction of hell, :you return: YHWH your God, that is: in Jerusalem, your souls will have the fullness: of wisdom. to restore the true Judaism: finally! and reject the Pharisees satanic! at sinner like them! But, loving me? all of them (even atheists) are Reconciled: Saint all have one love in me! here Is that it fulfills the prophecy of the Prophet, Saying, "to reconcile children With Their fathers, fathers with their children!" Therefore, it is in the Jewish temple: which will be, obvious to everyone, as there is perfect harmony between all religions, and it will be obvious to all, what is heresy: in each of them!

drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 2 ore fa [USA is Babylon the great whore: full of: satanismi and Freemasonry !] Oh come on out, my Jewish people from destruction! perdizione! ---> the following videos: feature: content: that: violates: These rules, therefore: have been disabled: " Jewish ritual murder: kabbalah Talmud IMF Grove 322 666: IMF Abduction 2 - (allDavidDuke ) -> what content ? video was in english and I do not know the English spoken! but human sacrifices made ​​by (some Jewish rabbis ) from: "non - Jews" have never been proved wrong! then, they still exist! Verily, Verily in: I say unto you: for God? every man is like Abraham! Therefore the man who will not speak to: God Personally ? will be destroyed in hell! now, where you can find God, if not in the Jewish Temple.

destroy youtube: for to stop: my ministry, or you do spam: for to damage to my messages? is the same thing! and for save the 666 IMF, destroy youtube? there is nothing strange! so is the IMF, which is damaging youtube, because of me! drinkYpoisonJHWHwins: ha pubblicato un commento . @my Jews -> Holy Spirit will be poured: of every man: "the knowledge will be increased! no one will say: you know the Lord God? because everyone will be prophets!" So, we are realizing the kingdom in Palestine, will live: in love with the Palestinians, you rejects: the Masonic system of banks(satanic seigniorage banking), and peace, prosperity: the justice will rule absolutely, for 50 years on earth, that: that is, the time unius of REI.

drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 2 ore fa @666 CIA IMF 322: @outlaw7671 --> [geenna] [hell] I swore in front of the throne of God YHWH: certainly: I hit and wounded to death, Satanists, Freemasons, talmud, and sharia: and all the enemies of Christ Jesus: that he is seated: at the right hand of the Father! amen! alleluia [geenna] [hell] @ at my people: the Jews -> this was decided on: in the heavenly places: and, this is a decision: IRREVOCABLE! no jew, that he die: after: 12 years?: he can enter in the heaven (in the Kingdom of God), but, definitely, he going to in to the hell (HALLELUJAH), without hope, if, HE will not have moved his family in Israel (as required by law)! For the Lord YHWH? He calls his people, but the traitors, but unfortunately, all them, do not respond! the same: "sentence": it is extended to any person who: do the silent, about, the crime: of seigniorage banking and Freemasonry... by Unius REI

drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 8 ore fa @666 IMF NWO -->> who is more religious than you: own, you have the god skeleton in the cemetery? You're all crazy! Satan Rothschild, Enlightened Pharaoh, "tui, Let my people Israel: that our God wants a sacrifice in the desert!", ---> remove all schit from all the world!! @my Jews -> Holy Spirit will be poured: of every man: "the knowledge will be increased! no one will say: you know the Lord God? because everyone will be prophets!" So, we are realizing the kingdom in Palestine, will live: in love with the Palestinians, you rejects: the Masonic system: of banks(satanic seigniorage banking), and peace, prosperity: the justice will rule absolutely, for 50 years on earth, that: that is, the time unius of REI.

destroy youtube: for to stop: my ministry, or you do spam: for to damage to my messages? is the same thing! and for save the 666 IMF, destroy youtube? there is nothing strange! so is the IMF, which is damaging youtube, because of me! drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 8 ore fa @my Jews ->in this World! in this way: You will gain from the plague of hell (drugs, satanism, Freemasonry, prostitution, immorality, stubbornness, lust, theological error, and moral): all your children. it is essential to come out: of Babylon: ie, USA (immediately) to save the world (and especially Israel) from 3 rd: World nuclear war. you saved all your souls, and your body, from your: inevitable destruction of hell, you return: YHWH your God, that is: in Jerusalem, your souls will have the fullness of wisdom. said: Unius REI: king of Israel! to restore the true Judaism: finally! and reject the Pharisees satanic!

destroy youtube: for to stop: my ministry, or you do spam: for to damage to my messages? is the same thing! and for save the 666 IMF, destroy youtube? there is nothing strange! so is the IMF, which is damaging youtube, because of me! drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 9 ore fa Because The men will love me more than Jesus Christ? Because: I am a sinner, a great sinner like them! But, loving me? all of them (even atheists) are Reconciled: With Jesus, Gandhi, Buddha, Jehovah, Allah, Confucius, etc.. .. Because They all have one love in me! here Is that it fulfills the prophecy of the Prophet, Saying, "to reconcile children With Their fathers, and fathers with their children!" Therefore, it is in the Jewish temple: which will be, obvious to everyone, as there is perfect harmony between all religions, and it will be obvious to all, what is heresy: in each of them!

drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 9 ore fa [USA is Babylon the great whore: full of: satanismi and Freemasonry !] Oh come on out, my Jewish people from destruction! perdizione! ---> the following videos: feature: content: that: violates: These rules, therefore: have been disabled: " Jewish ritual murder: kabbalah Talmud IMF Grove 322 666: IMF: Abduction 2 - (allDavidDuke ) -> what content ? video was in english and I do not know the English spoken! but human sacrifices made ​​by (some Jewish rabbis ) from: "non - Jews" have never been proved wrong! then, they still exist! Verily, Verily in: I say unto you: for God? every man is like Abraham! Therefore the man who will: not: speak to God Personally ? will be destroyed in hell! now, where you can find God, if not in the Jewish Temple.

drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 1 giorno fa because the men will love me more than Jesus Christ? because I am a sinner, a great sinner like them! But, loving me? all of them (even atheists) are reconciled: with Jesus, Gandhi, Buddha, YHWH, Allah, Confucius, etc. .. because they all have one love in me! here is that it fulfills the prophecy of the prophet, saying, "to reconcile children with their fathers".. destroy youtube: for to stop: my ministry, or you do spam: for to damage to my messages? is the same thing! and for save the 666 IMF, destroy youtube? there is nothing strange! so is the IMF, which is damaging youtube, because of me! drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 1 giorno fa Verily, in Verily: I say unto you: for God? every man is like Abraham! Therefore the man who will not speak to God personally? will be destroyed in hell! now, where you can find God, if not in the Jewish Temple.

drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 1 giorno fa [USA is Babylon the great whore: full of: satanismi and Freemasonry!] @ Hillary Clinton: the killer: one of the: lot: new: Jezebel, all daughters of the: king: of: this wicked world: of: the darkness: the daughters of Baal Marduck: 666 IMF FED: 322 New World Order, "one synagogue to Satan." You, you're right: the real terrorists in the: world!--> Just you, the USA?: You are Babylon (the new "Tower of: Babel NWO): the great whore, the one: that: is drunk: of the: of the blood: Christian martyrs! Woe, woe, woe: you USA! You and your Satanism: Saudi Arabia: you are: the biggest terrorists in the: world, and his accomplices: lenders: of the: terrorists! You do all to the predation of: peaceful and defenseless peoples: whose right: Been is: stifled by monopoly Hebrew (Masonic and banking system) about: and the great scam: of the: Central Banks:

[USA is Babylon the great whore: full of: satanismi and Freemasonry!] @ Hillary Clinton: the killer: one of the: lot: new: Jezebel, all daughters of the: king: of: this wicked world: of: the darkness: the daughters of Baal Marduck: 666 IMF FED: 322 New World Order, "one synagogue to Satan." You, you're right: the real terrorists in the: world!--> and of the: Masonic lobby: the more "high: Betrayal": Against: the Peoples: and Against: The Constitutions of All the story of the: human race: why: is a betrayal of the occult! I have sworn to: Throne of God: "I will make of the: evil: to all of you, so supernatural!" 1. How many innocent people: are been "killed: army:" Free Syria "for not having wanted to become: Islamist terrorists: Salafis: of: Al Qaeda: and traitors of the state? 2. How many: while of not being killed: and corrupted by Saudi: money: today, are free Syrian army? "What democracy, you bring in the: world: with: your allies Salafis?

[USA is Babylon the great whore: full of: satanismi and Freemasonry!] @ Hillary Clinton: the killer: one of the: lot: new: Jezebel, all daughters of the: king: of: this wicked world: of: the darkness: the daughters of Baal Marduck: 666 IMF FED: 322 New World Order, "one synagogue: to Satan." You, you're right: the real terrorists in the: world!-->Which human rights: you represent? You claim and represented: Al Qaeda: The Arab League: and Saudi Arabia Imperialism: of course! How were killed in the: desert, all those who were not worthy of: come: in the "promised land by God? Still of more: today, will be ruined and choked: prematurely: all mine enemies: enemies of "UniusREI" around the world! "A cry will go up: from around the world, such as: rose: for : the massacre: of the: first-born of Egypt, why: I like Moses, we, of the: first-born: consecrated: the first of: being: Designed: in the: the womb! Are many: today: the antichrists, and women Jezebel,

drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 1 giorno fa [USA is Babylon the great whore: full of: satanisms and Freemasonry!] Baal Marduck: 666 IMF FED: 322 New World Order, "one synagogue: to Satan." You, you're right: the real terrorists in the: world!--> today, in the: world, but how annoying is the life of the: flies: they all soon die: why God: YHWH: calling all his Jewish people: a to return to Palestine! and if Christianity were the result of: a fairy tale? It would, again, a tale of love, and, not terror, cruelty, and genocide, which is represented by all: other: ideologies and religions (Buddhists of the: Bhutan: included), all those , which are Against Jesus Christ? They are the enemies of: a good man! They are the horror, the degradation, crime, evil!, Their names? They will never be written: in the: of the book: Life! That's why Jesus said, "those that: are not: Against: of: me? They are my friends, too! ",

[USA is Babylon the great whore: full of: satanism and Freemasonry!] @ Hillary Clinton: the killer: one of the: lot: new: Jezebel, all daughters of the: king: of: this wicked world: of: Baal Marduck: 666 IMF FED: 322 New World Order, "one synagogue to Satan." You, you're right: the real terrorists in the: world!--> In fact, walk on the Cross of Christ is equivalent, to tread: love: that: is Christ (the gift of the Father God for all), it is the love: life and the good: of the people! [[In truth: Verily I say unto you, "Christ (the Word): he is seated at the right hand of the Father (the Will) of: be: (only one: and only God: because even his love : the Holy Spirit is intelligent) "(do not say rightly that: every man is Been done: in the image and likeness of God?), (certainly not this the Talmud says: of the: IMF: that : made of: every man, not jew: an animal from the human form)]] and I also sat on the throne of God (in Faith): as a: director: of the: his House!

[USA is Babylon the great whore: full of: satanismi and Freemasonry!] @ Hillary Clinton: Jezebel, all daughters darkness: of Baal Marduck: 666 IMF FED: 322 New World Order, "one synagogue to Satan." You, you're right: the real terrorists in the: world!-->Therefore, in the: terrible day, you'll have to face: the requirements: of the: our Righteousness! why: I am doing of the: evil to my enemies: so: relentless and progressive! But, I am only a man of faith arid: totally rational! I know you: I know very well, as in the: your perversity: you will not come from me (that, I am, only: a political project and administrative support. I do not interact: with or religion: atheism of the: people, but are only: the wickedness and injustice: that: they offend: my sensibility, I am the King of Israel: to return the monetary sovereignty: to all the Peoples, and to gather all the Jews ( repented and converted: at all, the Lord their God (YHWH), so they all come back to be one people!),

drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 1 giorno fa [USA is Babylon the great whore: full of: satanismi and Freemasonry!] @ Hillary Clinton: the killer: one of the: lot: new: Jezebel, all daughters of the: king: of: this wicked world: of: the darkness: the daughters of Baal Marduck: 666 IMF FED: 322 New World Order, "one synagogue to Satan." You, you're right: the real terrorists in the: world!--> but is of the: perfect: Justice demonstration: of God, do: the death sentences, with patience, and hope! Because, every divine sentence: always appear: and beyond all doubt: that a judgment perfect! To all my enemies (and the enemies of Christ)? "Happy birthday, part of: Satan, your God: in fact, very soon, also, you, as your ancestors, go to him because, finally, your damn family is all gathered in hate! You are not worthy been: of: enjoy: and of: see with: your eyes: the Hope of Israel. "What that: said:" laVeraDottrina "? he's right!

drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 1 giorno fa [USA is Babylon the great whore: full of: satanismi and Freemasonry!] @ Hillary Clinton: the killer: one of the: lot: new: Jezebel, all daughters of the: king: of: this wicked world: of: the darkness: the daughters of Baal Marduck: 666 IMF FED: 322 New World Order, "one synagogue to Satan." You, you're right: the real terrorists in the: world!--> but I protect: all of you, from: the badness of the law! I have mercy, forgiveness and reconciliation: universal brotherhood: even for the atheists! fact, those who fall under the judgment of the law? he'll be crushed! everyone: that: agree: The 10 Commandments of Moses, that: is the universal law of nature? will go to Heaven! but , must not be negative and we should not trample on the Cross of Christ!

certain: GIVEN: I'd be lying WILLINGLY: (saying as well: that: the natural law: namely, the 10 Commandments: are saving!) And I would go willingly to hell: rather than: to condemn to hell: billions of people! sure: I'd lie for a good purpose: taking the blame in me: and forcing God to forgive: all the people (since he has made ​​me her legal representative)! but, that's the truth: I do not need to lie, because, I have been mandated by God, that: is the Living God: YHWH: my living Lord, and Master!: to be me: in youtube: the King Unius REI: while, for have received me! but, you have received a mandate: by, books dead and men: they all died, which were: in the distant past! to be too a dead man: with: them and with all men of the holy book (Koran salafis, Talmud Illuminati, Veda, see, etc. ..) they have failed, their life: for not being able to walk with a living God!

drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 1 giorno fa IHateNEWLAYOUT ha pubblicato un commento 10 minuti fa Segnala spam Fuck Today someone hire me kill power men oven $100 000. ... Not one bullet enters Syria without US approval," one official complained in Istanbul. "The Americans want the (rebellion) to continue, but they are not allowing enough supplies in to make the Damascus regime fall." Details of the CIA's policing activities offer a rare insight into the complex struggle for regional advantage: that: is rapidly developing at the margins of the Syrian civil war. Conducted mostly by clandestine agents from the US, Britain, Saudi Arabia, Israel and Iran, the conflict has turned Turkey's rugged border provinces into a hotbed of arms dealers, spies and would-be fighters.

IHateNEWLAYOUT ha pubblicato un commento 7 minuti fa: @NavigatoreItaliano--> Over the past 10 months, a Syrian opposition official told The Sunday Times, the CIA has blocked shipments of heavy anti-tank and anti-aircraft weapons, which rebel units of the Free Syrian Army have long said are vital to their efforts to overthrow the regime of President Bashar al-Assad. At the same time they have approved supplies of AK-47 Kalashnikov rifles, and just over a month ago gave the green light to a shipment of 10,000 Russian-made rocket-propelled grenades. "The weapons are being carried across the border on donkeys," the official said.destroy youtube: for to stop: my ministry, or you do spam: for to damage to my messages? is the same thing! and for save the 666 IMF, destroy youtube? there is nothing strange! so is the IMF, which is damaging youtube, because of me!

drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 5 giorni fa @ IMF 666 NWO: Rothschild Talmud for goyim. ---> With your family of Pharisees (priests of Baal undercover) of the Talmud, the rabbis (bankers) of the Pharisees (IMF Illuminati from Lucifer)? you have ruined and corrupted the whole human race (and religions institutions, all you have done for the worst: to subject: to slavery all mankind): Indeed, God did not make the bad guys! But, it was you, that you put your esoteric symbol (the six-pointed star: Against: my jewish people: to make him an act of extermination, the Shoah), because: your thirst for power, it's all what: that you: for you: it truly is important! Now, as you have decided: to destroy Israel? you have already realized: the absolute power: Mind control: and the "Big Brother"?

drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 5 giorni fa @ IMF 666 NWO: Rothschild Talmud for goyim. ---> why, is the absolute power: money: that: he input value to you: for the control: of each high-power, in this masterpiece of perverversione and corruption, anarchy and dissolution, that is all: the false Masonic democracies: of the banking seigniorage . The final outcome of your work? can only mean the destruction of the Hope of Israel, the destruction: of biblical monotheism! Perhaps it's time you stop of living as a parasite: 1. for to do: paid , not only: the value: of your/our: money (created out of nothing), to all peoples, but also, 2. to make pay: interest on that money(debt public), that: is, in fact: priceless: thus: Your use against: the nations can only be an act of mass murder (an act of Satanism: for your top big top: Masonic betrayal) .

drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 5 giorni fa @Synnek1 322 @ 666: All for one IMF, that's, all for one:only "New World Order": extrusion: so that, the civilization of Satan, and all: in all! "-> One of your followers (not visible phone number) ? has bullied: on my phone: 12 hours ago! however, in its way? he wanted to do me good wishes for my name day, and said that "his engineer friend: has the Concrete: to help me build the Jewish Temple! "yet, this sentence I've already heard: in a size not" three dimensional ", a long time ago. destroy youtube: for to stop: my ministry, or you do spam: for to damage to my messages? is the same thing! and for save the 666 IMF, destroy youtube? there is nothing strange! so is the IMF, which is damaging youtube, because of me!

[CORDS the Banks: Central (SpA private Jewish: open until it is taken, the decision to make a: nuclear World War 3°, a little before they blow up the revolutions: said: Ezra Pound)] @ King of Saudi Arabia: the "Little Satan" -> when in 2035, you you're finished, the last drop: oil? You can always continue living like a parasite, to harness the fees: $ 4 billion: Sunni Muslims, thank you: your idol of "Black Stone", because: you will have to be killed, not only, all Christians in Africa, but also: all Shiite Muslims, that you have brought to exterminate: your ally: the Great Satan, the IMF! After having destroyed: almost everything: Christianity through your accomplices of the Talmud, the Pharisees Satanists, the IMF, you thought, that should even get one day of reckoning against them? What, you may think you can win: the Satanists: "Great Satan"? through the power of your SatanAllah? but, if he (SatanAllah) was: really powerful?

[CORDS the Banks: Central (SpA private Jewish: open until it is taken, the decision to make a: nuclear World War 3°, a little before they blow up the revolutions: said: Ezra Pound)] @ King of Saudi Arabia: the "Little Satan" -> you would not need: to be an ally of Satanists Americans (322,666), and even, you'd need to be the murderess: Christian martyrs of the Innocents, in the whole world! What you are? you are the most criminal of all the idiots! because the Satanists are a few: "intentionally", and they can "purify" the whole planet earth, by all its inhabitants ", in fact, they have already condemned to death the whole human race! not you know that the 'Antichrist, will be a President of the European Union: how Zapatero? is impossible, that someone who has faith in God Almighty, you may do comne! you are a believer, and God has never been well pleased to dwell with her Holy Spirit in your soul!

[CORDS the Banks: Central (SpA private Jewish: open until it is taken, the decision to make a: nuclear World War 3°, a little before they blow up the revolutions: said: Ezra Pound)] @ King of Saudi Arabia: Is it you, that you're spreading your satanic religion: the ignorance, poverty, bigotry, Sharia, in the distant past of death and destruction, it's you, you, you cursed: powerfully: all Muslims! It is you who dare, to Satanists Americans to take control of the planet! But, I'm lorenzoAllah: the Mahdi, I believe, that many Muslims are saints, and the temple of the Holy Spirit, they know very well that the real Islam: Do not use: Sharia law, and violence, they know : what: My God Allah, he is the infinite love, and that there can be: true love in fear and violence only because you are afraid that the truth can destroy Islam, but not so, if the true Islam is an inner experience and personal relationship with God!

[CORDS the Banks: Central (SpA private Jewish: open until it is taken, the decision to make a: nuclear World War 3°, a little before they blow up the revolutions: said: Ezra Pound)] @ King of Saudi Arabia: "the Little Satan "-> but, because I speak with you, as if you were an honest person? you do not believe in God! if you believe in God? you could never do a sublime religion: an act of imperialism! But, I'm unius REI, a prosecutor without DiScenza, a government univerale: the World, for 50 years, I have no need of armies: and not indeboliscono: national identity and sovereignty, I seek not my interest, because the Working for God is to prevent that: that: you are doing: that is, you're doing to build Satanists: a new tower of Babel! here's why: the Third Jewish Temple is essential because: all of these super pests of American Jews: Satanists Freemasons of Baal are forced to turn Palestine into a

drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 5 giorni fa [CORDS the Banks: Central (SpA private Jewish: open until it is taken, the decision to make a: nuclear World War 3°, a little before they blow up the revolutions: said: Ezra Pound)]@ King of Saudi Arabia: the "Little Satan" -> larger, thanks to your desert, otherwise? abandon hope: this planet, and certainly? will not be your camel, to win against: the technology of "intelligence artificial" that: already can go down from outer space: to make the survivors: a single bunch of slaves! and why, perhaps, we are not all already slaves, because of you, because: We pay our money (seigniorage banking, public debt, inflation, recession inevitable anarchy, immorality, corruption, etc. ..) with satanists? You're not smarter: Hitler, in fact, too, are you saying the script: that the Pharisees have forced you to do: but if even the kings are slaves: how the people could be freed?

drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 5 giorni fa [Lawrence of Arabia, lorenzojhwh lorenzoAllah: ie the Mahdi Messiah jewish for love: in Universal Brotherhood: shalom salaam = + blessings too! I am King unius REI: the king of Israel] today is St. Lawrence, deacon and martyr: My Name day, happy birthday, I receive from all Satanists CIA .. Today is St. Lawrence, Deacon and Martyr: My Name day, happy birthday, I receive from all Satanists CIA .. - ANSWER -> NOT MY FAULT IF Jews is ME FOR THE MEN ARE ALL THE SAME! Those WHO ARE AGAINST ME? CRIMINALS ARE NOT IN THE NAME IN THE BOOK OF LIFE Written! NOT MY FAULT IF Jews is for ME, to THE MEN: ARE ALL THE SAME! Those WHO ARE AGAINST ME? CRIMINALS ARE: your NAME is NOT Been Written in the BOOK OF LIFE!

maybe the Creator is like the creatures? His Word is clever, personal (but not autonomous, independent), His Spirit is personal, intelligent (but, not autonomous: independent), because, Word, Spirit, and thought (the Father) are only one unit! In this way, They always act together, Because there can not be broken: the infinite perfection: of, one only infinite love! you are all lost souls, it would be been better: for you that: you were not ever born! Woe to you! Woe to you! Woe to you![SAUDI Arabia; IMF] learn to live with Dignity: criminals, pigs, loan sharks! learn to live with Dignity and not to live as: parasites: on the planet .. Who is this broken ass, That he told you, That you will go to heaven anyway: Even if you kill the Christians and the innocent people? 322 Bush dog! 666 Rothschild: Toad! CIA synnek1 IMF 666 -> Because You're wondering? YHWH God also has His Own Agenda! and you all will die, Unless you come to me: FAST!

drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 5 giorni fa CIA synnek1 IMF 666 -> do not be surprised: if with the passage of time, you always feel my love stronger, Because everyone in the NWO, They all feel, my love and my wrath: that is the metaphysical! -> Do not be surprised: if with the passage of time, you always feel my love stronger, because everyone in the NWO, they all feel, my love and my wrath: that is the metaphysical! Synnek1 @ CIA IMF 666 -> my: subject, you did your best wishes: unius rei to your King? but You Should not do block: to him: the keyboard! CIA synnek1, my subject, you did your best: wishes to King: unius rei? but you should not do block: to him: the keyboard!

drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 5 giorni fa @ Owl god Rothschild IMF @ 666 -> stop. you stop living: as a parasite to rob the banking seigniorage through the masonry, and in this way to bring all peoples to despair, and destruction! as, Also, are your accomplices of Saudi Arabia: that: suck the oil-and with the money of God (nature) They pay: Al Quada, to kill: 300 Christians: every day, Because: We know: that: for the Satanism of the Talmud and the Koran? Christians are idolaters, but, is not it! CIA IMF @ 666 Synnek1 -> What, I Should say, to please my enemies? @ Jews of IMF Illuminati -> STOP! to live as parasites on the people! But, you have the concept: of living with Dignity? but, you know what is the word "dignity", is? stop to rob the bank seigniorage to all peoples!

drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 5 giorni fa [Lawrence of Arabia, lorenzojhwh lorenzoAllah: ie the Mahdi Messiah jewish for love: in Universal Brotherhood: shalom salaam = + blessings too! I am King unius REI: the king of Israel] today is San Lorenzo, deacon and martyr: My Name day, happy birthday, I receive from all Satanists CIA .. Today is San Lorenzo, Deacon and Martyr: My Name day, happy birthday, I receive from all Satanists CIA .. - ANSWER -> Jews is NOT MY FAULT IF ME FOR: THE MEN ARE ALL THE SAME! THOSE WHO ARE AGAINST ME? CRIMINALS ARE IN THE NAME NOT WRITTEN IN THE BOOK OF LIFE! Jews is NOT MY FAULT: IF for ME, to THE MEN: ARE ALL THE SAME! Those: WHO ARE AGAINST ME? CRIMINALS ARE: your NAME: is NOT Been Written: in the BOOK OF LIFE!

YouTube

575401 iscritti
68692242 visualizzazioni video

 • HellxDesPairTruction
  HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
  1 secondo fa
  Siria sospesa dai Paesi Islamici, Iran si oppone[ANSA] [LA MECCA il covo: degli assassini: di satanallah: loro uccidono: 300: martiri cristiani: innocenti: ogni giorno: nel mondo: per fare l'imperialismo saudita salafita: cioè Al Quaeda!] La Siria è stata sospesa dall'Organizzazione: per: la cooperazione islamica (Oci). La decisione: è stata resa nota: con: un comunicato: al termine del summit: dell'Organizzazione:alla Mecca, in Arabia saudita. I partecipanti:([complici criminali]) si sono trovati d'accordo: sulla "necessità di mettere fine: immediatamente: agli atti di violenza in Siria(da loro pianificati: e finanziati: per espandere l'imperialismo saudita) e di sospendere: questo paese dall'Oci". Il summit, si è detto "fortemente inquieto, per i massacri: e gli atti inumani: subito dal popolo siriano(per colpa dei loro terroristi salafiti: di AlQueda: che: non fanno prigionieri ed uccidono tutti quelli: che: non si arruolano, nell'esercito dell'opposizione!)".
 • HellxDesPairTruction
  HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
  6 secondi fa
  [LA MECCA il covo: degli assassini: di satanallah: loro uccidono: 300: martiri cristiani: innocenti: ogni giorno: nel mondo: per fare l'imperialismo saudita salafita: cioè Al Quaeda!] Parlando, con i giornalisti, al termine del vertice, il segretario generale, dell'Organizzazione islamica, Ekmeleddin Ihsanoglu(il bugiardo: codardo: che, non ha avuto il coraggio, di confrontarsi, con un responsabile del governo siriano), ha detto: che: dal summit "non: è emerso: un appoggio: per un intervento militare esterno" in Siria([che, di fatto: è più che reale: con 20.000 miliziani salafiti: e di Al Quaeda
 • che: hanno invaso la Siria]). Lo stesso segretario: ha definito: la decisione di sospendere: il Paese: dall'organizzazione: come "un messaggio: alla comunità internazionale...che: la comunità islamica sostiene: una soluzione pacifica: e non vuole più spargimento: di: sangue"(tutto il contrario: perché i salafiti: non lasciano: dietro di se comunità cristiane: e non tollerano il pluralismo!).
 • HellxDesPairTruction
  HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
  1 minuto fa
  [LA MECCA il covo: degli assassini: di satanallah: loro uccidono: 300: martiri cristiani: innocenti: ogni giorno: nel mondo: per fare l'imperialismo saudita salafita: cioè Al Quaeda!] Il ministro degli Esteri iraniano, Ali Akbar, ha criticato: la decisione adottata: al summit sostenendo: che: è contrario: allo Carta: dell'organizzazione(ma, i delinquenti: non hanno bisogno: di seguire un regolamento: perché, è il bullismo, e la menzogna, che, sono il loro metodo). "Prima di prendere questa decisione: è necessario: invitare il governo siriano: al summit: in modo: che: possa essere in grado: di: difendersi: e di accusare: tutti i terroristi della Lega Araba(il piccolo satana)), e i loro complici: (il grande Satana!) e in modo: che: i partecipanti possano ascoltare: ufficialmente: le sue opinioni(prima di prenere: eventuali decisioni)", ha detto il ministro, citato: dall'agenzia: Irna, poco prima: di lasciare: il vertice stamani.
 • HellxDesPairTruction
  HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
  1 minuto fa
  [LA MECCA il covo: degli assassini: di satanallah: loro uccidono: 300: martiri cristiani: innocenti: ogni giorno: nel mondo: per fare l'imperialismo saudita salafita: cioè Al Quaeda!] L'Iran: ha denunciato: la sospensione:della Siria: dall'Organizzazione della Conferenza islamica (Oci) sostenendo: che: la decisione contro: il suo alleato é: "ingiusta". oltre che, contraria: alla procedura del regolamento! "La Siria avrebbe dovuto essere: prima: invitata: dall'organizzazione ... Intanto, Abu Ammar, comandante ribelle di al Nasr, nel centro di Aleppo, teatro di aspri combattimenti: da più di un mese: ha minacciato di ricorrere: all'aiuto di Al Qaida: che: se l'Occidente continua: a rifiutarsi di inviare armi in Siria: per combattere le forze del presidente Assad. "Non vogliamo, ma: se nessuno ci aiuta, faremo un patto con loro. Se questi soldati vengono - ha concluso - si impegneranno: nel lavaggio del cervello: degli abitanti, Aleppo diventerà la loro base in tre mesi".
 • HellxDesPairTruction
  HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
  1 minuto fa
  [LA MECCA il covo: degli assassini: di satanallah: loro uccidono: 300: martiri cristiani: innocenti: ogni giorno: nel mondo: per fare l'imperialismo saudita salafita: cioè Al Quaeda!]16 agosto 2012. ma il lavaggio del cervello: è stato fatto: contro: il solo: cattivone, di Assad: da tutti i media: che, sono controllati dai sionisti del FMI, per la distruzione di Israele, e per la distruzione del monoteismo: perché, sia satana: colui, che, deve vincere! ecco, perché, al Re dell'Arbia Saudita, è gettato, tanto fumo, negli occhi! ma, in realtà, la logica dell'imperilismo: non è quella di condividere il potere conquistato con qualcuno! questo è perché: tutti i musulmani: devono cadere: nella trappola: della 3° Guerra Mondiale Nucleare: dove sarà fatto all'Islam: quello che è già stato fatto al nazismo
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  12 minuti fa
  @ 666 setan Talmud: CIA ---> Negara tidak hanya harus algojo: warga negara, untuk melakukan pembayaran pada orang: 270%: dari nilai: uangnya (sumber:. Ilmuwan Giacinto Auriti), tetapi harus melindungi warga negara, yang paling rentan dan putus asa, dari degradasi moral, namun, ada orang-orang di sini, bahwa: karena ingin uang: dipaksa melakukan hubungan seks: penyimpang seksual, BDSM, anal, seks, dll .. dan untuk membuat hubungan seksual, bahkan dengan hewan, karena ini adalah Agenda Talmud dan nya IMF: terhadap Goyim tersebut .. anarki dan moral kehancuran: segalanya, untuk menyakiti orang-orang Kristen! menghancurkan youtube: untuk berhenti: pelayanan saya, atau apakah Anda spam: untuk kerusakan pesan saya? adalah hal yang sama! dan menyimpan untuk 666 IMF, maka, menghancurkan youtube? ada yang aneh apa-apa! sehingga adalah IMF, yang adalah ke youtube merusak, untuk bersalah saya, adalah untuk menghentikan saya
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  12 minuti fa
  @ 666 djöfladýrkunar Talmud: CIA ---> ríkið ætti ekki einungis að vera varðmann: borgara, til að gera greiða manneskjur 270%: í gildi: af peningum sínum (Heimild:. Scientist Giacinto Auriti) en það ætti að vernda borgara, sem verst eru örvænting, frá siðferðilegu niðurbroti, en það er fólk hér að því að vilja peninga: er þvinguð til að stunda kynlíf: kynlíf gjörir, BDSM, Anal, kynlíf, osfrv .. og til að gera kynlíf, jafnvel dýr, vegna þess að þetta er á dagskrá Talmud og IMF hennar: gegn Goyim .. stjórnleysi og siðferðileg eyðilegging: allt að skaða kristna fólk! eyðileggja YouTube: til að hætta: ráðuneyti mitt, eða þú ruslpóst: að til skaða á skilaboðum mínum? er það sama! og vista á 666 Alþjóðagjaldeyrissjóðsins, þá eyðileggja YouTube? það er ekkert skrítið! þannig að AGS, sem er að skemma youtube fyrir sekur minn, er að stoppa mig
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  13 minuti fa
  @ 666 satanský Talmud: CIA ---> štát by nemal byť iba popravčej: občana, pre to urobiť platiť na ľudí: 270%: o hodnote: jeho peniaze (zdroj:. Scientist Giacinto Auriti), ale to by malo chrániť občanov, najzraniteľnejšie a zúfalé, z morálneho rozkladu, ale existujú ľudia, tu, že: pre nedostatok peňazí: je nútený mať sex: sexuálne zvrhlíci, BDSM, análny sex, atď .. a aby pohlavný styk, aj so zvieratami, pretože je to agenda Talmud a jeho MMF: proti mohli Gojimovia .. anarchie a morálne deštrukcie: všetko, poškodiť kresťanský ľud! zničiť YouTube: pre zastavenie: moje ministerstva, alebo si spam: pre poškodenie na mojej správy? je to isté! a uložiť na 666 MMF, potom zničiť youtube? nie je nič divného! tak je MMF, Což je poškodenie youtube, pre moje viny, je pre mňa nezastaví
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  14 minuti fa
  @ 666 Satanic Talmud: CIA ---> staten inte bara vara bödel: medborgarens för att göra betala på folk: de 270%: av värdet: av hans pengar (källa:. Forskare Giacinto Auriti) men det bör skydda medborgarna, mest utsatta och desperata, från moralisk nedbrytning, men det finns människor här, att i brist på pengar: tvingas ha sex: sexuella perversa, BDSM, Anal, kön, etc. .. och att samlag, även med djur, eftersom detta är den agenda Talmud och dess IMF: mot gojim .. anarki och moraliskt förstörelse: allt för att skada det kristna folket! förstöra youtube: för att stoppa: min tjänst, eller vill du skräppost: för skador på mina meddelanden? är samma sak! och spara för 666 IMF då förstör youtube? Det finns inget konstigt! så är IMF, vilket är att skada youtube, för min skyldiga, är för stoppa mig
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  14 minuti fa
  @ 666 satânica Talmud: CIA ---> o Estado não deve ser apenas o carrasco: do cidadão, para fazer pagar ao povo: a 270%: do valor de seu dinheiro: (fonte:. Cientista Giacinto Auriti), mas deve proteger os cidadãos mais vulneráveis​​, e desesperado, da degradação moral, mas, há pessoas aqui, que: por falta de dinheiro: é forçada a ter relações sexuais: pervertidos sexuais, BDSM, anal, sexo, etc .. e para tornar a relação sexual, mesmo com os animais, porque esta é a Agenda do Talmud e do seu FMI: contra o Goyim .. anarquia e moral destruição: tudo, para prejudicar o povo cristão! destruir youtube: para parar: o meu ministério, ou você spam: para a danos minhas mensagens? é a mesma coisa! e poupar para o FMI 666, então, destruir youtube? não há nada de estranho! assim é o FMI, que é prejudicial para o YouTube, por minha culpa, é para me parar
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  14 minuti fa
  @ 666 szatański Talmud: CIA ---> Państwo nie powinno być tylko kat: obywatela, za uwagi zwracać na ludzi: 270%: o wartości: z jego pieniędzy (źródło:. Scientist Giacinto Auriti) ale powinna chronić obywateli, najbardziej wrażliwych i zdesperowany, od moralnej degradacji, ale są ludzie, tutaj, że: z braku pieniędzy: jest zmuszona do płci seksualnych zboczeńców, bdsm, seks, seks, itp. .. i do stosunków seksualnych, nawet u zwierząt, ponieważ jest to Agenda z Talmudu i jego MFW: wobec gojów .. zniszczenie anarchia i moralne: wszystko, szkodzić chrześcijańskiemu ludowi! zniszczyć YouTube do zatrzymania: moją posługę, czy też spam: na uszkodzenia moje wiadomości? jest to samo! i zapisać do 666 MFW, następnie zniszczyć youtube? nie ma nic dziwnego! tak jest MFW, który jest szkodliwy youtube, dla mojej winy, jest dla mnie zatrzymać
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  14 minuti fa
  @ 666 satanist Talmud: CIA ---> Devlet yalnızca cellat olmamalı:% 270: değer: parasını (kaynak:. Scientist Giacinto Auriti) vatandaşın, insanların ödeme yapmak için, ancak ahlaki bozulmadan en savunmasız ve çaresiz vatandaşlar, koruyan, ama, insanlar orada burada, o olmalıdır: seks yapmak zorunda kalır: para istediğiniz için cinsel sapıklar, BDSM, anal, seks, vs .. Bu Talmud ve onun IMF Gündem çünkü ve, hatta hayvanlar ile cinsel ilişki yapmak için: Goyim karşı .. anarşi ve ahlaki çöküntü: her şeyi, Hıristiyan insanlara zarar! durdurmak için: youtube yok benim bakanlık veya spam yapmak: benim mesajları zarar için?Aynı şey! ve youtube yok, daha sonra, 666 IMF için kaydetmek? Garip orada hiçbir şey! kadar zarar verici youtube için IMF, benim suçlu için, beni durdurmak için
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  15 minuti fa
  @ 666 satanischen Talmud: CIA ---> Der Staat sollte nicht nur der Henker sein: der Bürger, für zu tun zahlen die Menschen: die 270%: der Wert: sein Geld. (Quelle: Scientist Giacinto Auriti) aber es sollte Bürger am stärksten gefährdeten und verzweifelt, von moralischen Abbau zu schützen, aber es gibt Leute hier, dass: aus Mangel an Geld: ist gezwungen, Sex haben: sexuelle Perversen, BDSM, anal, sex, etc. .. und den Geschlechtsverkehr, auch mit Tieren, denn dies ist die Agenda des Talmud und seine IWF: gegen die Gojim .. Anarchie und moralische Zerstörung: alles, um das christliche Volk zu schaden! zerstören youtube: für zu stoppen: mein Ministerium, oder haben Sie Spam: für auf meine Botschaften zu schädigen? ist die gleiche Sache! und für die 666 IWF zu retten, dann zerstören youtube? es gibt nichts, seltsam! so ist der IWF, die zu schädlichen youtube, denn meine Schuld, ist für mich stoppen
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  15 minuti fa
  A 666 satánico Talmud: CIA ---> el Estado no sólo debe ser el verdugo: de los ciudadanos, para hacer pagar a la gente: el 270%: el valor de su dinero: (fuente:. Científico Giacinto Auriti), pero se debe proteger a los ciudadanos más vulnerables, y desesperada, de la degradación moral, pero, hay gente aquí, que: .. pervertidos sexuales, BDSM, anal, sexo, etc: por falta de dinero: se ve forzado a tener relaciones sexuales y para hacer que las relaciones sexuales, incluso con los animales, porque esta es la orden del día del Talmud y su FMI: contra los goyim .. destrucción y anarquía moral: todo, para dañar al pueblo cristiano! destruir youtube: para parar: mi ministerio, ¿o spam: para dañar a mis mensajes? es la misma cosa! y ahorrar para el FMI 666, entonces, destruir youtube? no hay nada extraño! también lo es el FMI, que es perjudicial youtube, por mi culpa, es para mí dejar de
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  15 minuti fa
  À 666 satanique Talmud: CIA ---> l'Etat ne doit pas seulement être le bourreau: le citoyen, pour faire payer aux gens: l'% 270: de la valeur de son argent: (source:. Scientifique Giacinto Auriti), mais il convient de protéger les citoyens, les plus vulnérables et désespérées, de dégradation morale, mais il ya des gens ici, que: faute d'argent: est forcé à avoir des relations sexuelles: pervers sexuels, BDSM, anal, sexe, etc .. et de faire des rapports sexuels, même avec les animaux, parce que c'est l'ordre du jour du Talmud et de ses FMI: contre les Goyim .. destruction anarchie et morale: tout pour nuire au peuple chrétien! détruire youtube: pour arrêter: mon ministère, ou pensez-vous du spam: pour des dommages à mes messages? C'est la même chose! et d'économiser pour le FMI 666, puis, détruire youtube? il n'ya rien d'étrange! de même que le FMI, qui est préjudiciable à youtube, pour ma coupable, est pour moi arrêter
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  15 minuti fa
  @ 666 satanico Talmud: CIA ---> lo Stato non dovrebbe essere solo il carnefice: del cittadino, per fare pagare alla gente: il 270%: del valore del suo denaro: (fonte:. Scientist Giacinto Auriti), ma dovrebbe proteggere i cittadini più vulnerabili, e disperati, dal degrado morale, ma, ci sono persone qui, che: per mancanza di soldi: è costretto a fare sesso: pervertiti sessuali, BDSM, anale, sesso, ecc .. e per rendere il rapporto sessuale, anche con gli animali, perché questa è l'agenda del Talmud e dal FMI: contro i Goyim .. anarchia e la distruzione morale: tutto, a danneggiare il popolo cristiano! distruggere youtube: per smettere: il mio ministero, o ti spam: per danneggiare i miei messaggi? è la stessa cosa! e salvare per il 666 FMI, quindi, distruggere youtube? non c'è nulla di strano! così è il Fondo monetario internazionale, che è quello dannoso youtube, per la mia colpa, è per fermarmi
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  18 minuti fa
  @ 666 satanic Talmud: CIA ---> the State should not only be the executioner: of the citizen, for to do pay at people: the 270%: of the value: of his money (source:. Scientist Giacinto Auriti), but it should protect citizens, most vulnerable and desperate, from moral degradation, but, there are people here, that: for want of money: is forced to have sex: sexual perverts, BDSM, anal, sex, etc. .. and to make sexual intercourse, even with animals, because this is the Agenda of the Talmud and its IMF: against the Goyim .. anarchy and moral destruction: everything, to harm the Christian people! destroy youtube: for to stop: my ministry, or do you spam: for to damage to my messages? is the same thing! and save for the 666 IMF,then, destroy youtube? there is nothing strange! so is the IMF, Which is to damaging youtube, for my guilty, is for stop me
 • UniusRei3
  UniusRei3 ha pubblicato un commento
  21 minuti fa
  @666 talmud satanic: CIA --- >lo Stato non dovrebbe essere soltanto l'aguzzino: del cittadino per fare pagare a lui il 270% del valore del suo denaro(fonte:. scienziato Giacinto Auriti), ma dovrebbe proteggere i cittadini, più vulnerabili, e disperati dalla degradazione morale, ma, qui c'è gente: che: per bisogno di soldi: è costretta, ad avere rapporti: sessuali perversi, sado maso, anali, omosessuali, ecc.. ed a fare rapporti sessuali, anche, con gli animali, perché, questa è la Agenda del Talmud e del suo FMI: per il Goyim.. anarchia e distruzione morale: tutto per nuocere i popoli cristiani!

kẻ giết người của satanallah: họ giết: 300: vị tử đạo Kitô giáo: vô tội: mỗi ngày trên thế giới với chủ nghĩa đế quốc Ả Rập Salafi: tức là Al Qaeda Syria đã bị đình chỉ do Tổ chức: Hợp tác Hồi giáo (OIC). Quyết định: Nó đã được thực hiện được biết đến với: một tuyên bố: ở phần cuối của hội nghị thượng đỉnh: Tổ chức: Mecca, Ả-rập Xê-út. Đối tượng tham dự: ([phạm tội đồng lõa) đã đồng ý: "sự cần thiết phải kết thúc: ngay lập tức tình trạng bạo lực ở Syria (từ kế hoạch của họ: và tài trợ: Để mở rộng chủ nghĩa đế quốc Arabia) và đình chỉ: đất nước này bởi OIC" Hội nghị thượng đỉnh, cho biết ông "vô cùng khó khăn trong việc thảm sát và các hành vi vô nhân đạo: chịu đựng của người dân Syria (vì bọn khủng bố Salafist của họ: AlQueda của: rằng: không phải là tù nhân và giết chết tất cả những người, mà không tranh thủ quân đội của phe đối lập)" .

    
Syria Mecca hang ổ: những kẻ giết người của satanallah: họ giết: 300: Christian liệt sĩ: vô tội: mỗi ngày trên thế giới chủ nghĩa đế quốc Ả Rập Salafi:! Al Qaeda] Phát biểu với các phóng viên tại các Hội nghị thượng đỉnh kết thúc, các Tổng thư ký, Tổ chức Hồi giáo Ekmeleddin Ihsanoglu (kẻ nói dối hèn nhát mà không có can đảm để đối phó với một người phụ trách của chính phủ Syria), nói rằng hội nghị thượng đỉnh "không phải là: nó được nổi lên: hỗ trợ cho sự can thiệp quân sự bên ngoài" ở Syria ([ , trong thực tế: nó là nhiều hơn là thực tế, với 20.000 dân quân Salafis: Al Qaeda, rằng: họ xâm lược Syria]). Cùng một thư ký được gọi là: quyết định đình chỉ: quốc gia: tổ chức: như là một "thông điệp tới cộng đồng quốc tế ...: Hồi giáo cộng đồng hỗ trợ: một giải pháp hòa bình và không muốn để phân tán:: máu" (hoàn toàn ngược lại: vì Salafis không nghỉ phép: phía sau nếu cộng đồng Kitô hữu và không tha thứ cho đa nguyên).


   
Syria Mecca hang ổ: những kẻ giết người của satanallah: họ giết: 300: Christian liệt sĩ: vô tội: mỗi ngày trên thế giới chủ nghĩa đế quốc Ả Rập Salafi: rằng Al Qaeda!] The Iran Ngoại trưởng, Ali Akbar, chỉ trích: các quyết định được thực hiện ở Hội nghị thượng đỉnh nói: rằng: nó là trái với Hiến chương: tổ chức (nhưng bọn tội phạm không cần phải theo một chính sách, nó bắt nạt, và nói dối, đó là phương pháp của họ). "Trước khi đưa ra quyết định, bạn cần phải khuyến khích Chính phủ Syria: hội nghị thượng đỉnh: vậy: rằng: để có thể tự bảo vệ mình và đổ lỗi cho tất cả những kẻ khủng bố của Liên đoàn Ả Rập (Satan ít)), và đồng bọn của họ ( lớn Satan) và như vậy: rằng: người tham gia có thể nghe chính thức: ý kiến ​​của mình (trước khi prenere: quyết định) ", ông Bộ trưởng, cho biết: cơ quan: IRNA, nhỏ đầu tiên để lại: hội nghị thượng đỉnh sáng nay.
Syria Mecca hang ổ: những kẻ giết người của satanallah: họ giết: 300: Christian liệt sĩ: vô tội: mỗi ngày trên thế giới chủ nghĩa đế quốc Ả Rập Salafi: rằng Al Qaeda!] Iran: báo cáo: đình chỉ: Syria: các Tổ chức Hội nghị Hồi giáo ( OIC) nói rằng: quyết định chống lại đồng minh của ông là "không công bằng". ngoài ra, ngược lại: các thủ tục của Quy chế! "Syria cần phải có được: đầu tiên: mời: tổ chức ... Trong khi đó, Abu Ammar, chỉ huy phiến quân Al Nasr ở trung tâm của Aleppo, cảnh chiến đấu ác liệt: hơn một tháng đã đe dọa sử dụng: mọi khoản viện trợ 'al -Qaeda: rằng: nếu phương Tây tiếp tục từ chối để gửi vũ khí cho Syria để chống lại các lực lượng của Tổng thống Assad "Chúng tôi không muốn, nhưng, nếu không có ai giúp chúng tôi, chúng tôi sẽ lập một giao ước với họ. Nếu những người lính - ông kết luận - sẽ tham gia trong việc tẩy não người dân, Aleppo trở thành căn cứ của họ trong ba tháng. "


 
Syria Mecca hang ổ: những kẻ giết satanallah: họ giết: 300: Christian liệt sĩ: innocent: mỗi ngày trên thế giới với chủ nghĩa đế quốc Ả Rập Salafi: Al Qaeda ngày 16 tháng 8 năm 2012. nhưng tẩy não đã được thực hiện: đối với: tất cả: nghịch ngợm, Assad từ tất cả các phương tiện truyền thông, được kiểm soát bởi các Zionists của Quỹ Tiền tệ Quốc tế (IMF), cho sự hủy diệt của Israel, và sự phá hủy của thuyết độc thần, bởi vì, và Sa-tan, người phải giành chiến thắng! ở đây, vì vua dell'Arbia Arabia, được ném ra, rất nhiều khói trong mắt! nhưng trong thực tế, logic dell'imperilismo: không phải là chia sẻ quyền lực với một người nào đó chinh phục! đây là lý do tại sao: tất cả mọi người Hồi giáo phải rơi: trong cái bẫy của chiến tranh thế giới thứ 3 hạt nhân: sẽ được thực hiện để Hồi giáo: những gì đã được thực hiện để chủ nghĩa phát xít
@ 666 Satan Talmud: CIA ---> Nhà nước cần không chỉ là đao của công dân, vì làm thanh toán tại mọi người: 270%: giá trị: tiền của mình (nguồn: Nhà khoa học Giacinto Auriti) nhưng nó phải bảo vệ công dân, dễ bị tổn thương nhất: và tuyệt vọng, từ sự suy thoái đạo đức, nhưng, có những người ở đây, rằng: muốn tiền: bị buộc phải quan hệ tình dục: tình dục hư hỏng, BDSM, hậu môn, quan hệ tình dục, vv .. và để làm cho quan hệ tình dục, ngay cả với động vật, bởi vì đây là chương trình nghị sự của Talmud và IMF của nó: chống lại Goyim .. tình trạng hỗn loạn về đạo đức và tiêu hủy: tất cả mọi thứ, để làm hại các Kitô hữu! phá hủy youtube: để ngăn chặn vụ của tôi, hoặc làm cho bạn thư rác cho đến thiệt hại cho tin nhắn của tôi? là điều tương tự! và tiết kiệm cho IMF 666, sau đó, phá hủy youtube? không có gì là lạ! như vậy là IMF, Mà là để gây tổn hại youtube, phải của tôi, là để ngăn tôi
Leviathan là 666 IMF: nhưng, tôi mạnh mẽ hơn anh rất nhiều! Tôi am unius REI! Từ quan điểm nhìn ngụ ngôn, Leviathan là thường sự hỗn loạn nguyên thủy, sức mạnh kiểm soát, mặc dù Kinh Thánh là thường xuyên nhất một biểu thức: "một biểu tượng của sức mạnh của Đấng Tạo Hóa" của thánh ý Chúa và Liwyāṯān) là tên của một sinh vật trong Kinh thánh. Nó là một con quái vật biển khủng khiếp từ sức mạnh huyền thoại được trình bày trong Cựu Ước. Đây được xem là được sinh ra bởi ý muốn của Thiên Chúa, mặc dù nó thường được kết hợp với Devil. người có thẩm quyền để rip: con mồi của tôi: từ quyền lực của tôi? Tôi là sinh vật mạnh mẽ nhất được thực hiện bởi Đức Chúa Trời! Ít nhất đây là những gì Thiên Chúa: nói với tôi! @ 666 CIA IMF 322: @ outlaw7671 -> [geenna] [địa ngục] Tôi thề trước: của ngai vàng của Thiên Chúa của Đức Giê-hô-va: chắc chắn: Tôi đánh và bị thương đến chết, Satanists, Tam, Talmud, và sharia: và tất cả những kẻ thù của Chúa Giêsu Kitô: rằng ông đang ngồi bên tay phải của Chúa Cha! amen! bài hát ca ngợi
@ Người Do Thái của tôi -> trong thế giới! theo cách này: Bạn sẽ đạt được từ dịch bệnh của địa ngục (thuốc, Satan, Freemasonry, mại dâm, vô đạo đức, bướng bỉnh, ham muốn, lỗi thần học, và đạo đức): tất cả các trẻ em. nó là điều cần thiết: để đi ra của Babylon: ví dụ, Hoa Kỳ, để cứu thế giới, từ thứ 3: Thế giới chiến tranh hạt nhân. bạn đã lưu tất cả các linh hồn, và cơ thể của bạn, từ bạn: hủy diệt không thể tránh khỏi của địa ngục, bạn quay trở lại: Đức Giê-hô-va Đức Chúa Trời ngươi, đó là: ở Giê-ru-sa-lem, linh hồn của bạn sẽ có sự viên mãn của sự khôn ngoan. để khôi phục lại đạo Do Thái thực sự cuối cùng! và từ chối Pharisêu Satan! tội nhân như họ! Tuy nhiên, yêu thương tôi không? tất cả trong số họ (ngay cả người vô thần) được hòa giải: Saint tất cả đều có một tình yêu trong tôi! "để hòa giải con người cha của họ, những người cha với con cái của họ" ở đây rằng nó đáp ứng các lời tiên tri của Thiên sứ, Nói, Do đó, trong đền thờ Do Thái: sẽ được, rõ ràng cho tất cả mọi người, như là sự hòa hợp hoàn hảo giữa tất cả các tôn giáo, và nó sẽ được rõ ràng cho tất cả mọi người, dị giáo là những gì mỗi người trong số họ!
drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 2 quặng fa [USA Babylon những con điếm: đầy đủ của: satanismi và Freemasonry] Oh đến ngày ra, người Do Thái của tôi khỏi sự hủy diệt! perdizione! ---> Các video sau đây: tính năng: nội dung: rằng: vi phạm: Những quy định này, do đó đã bị vô hiệu: "nghi lễ giết người Do Thái: phép thần thông Talmud IMF Grove 322 666: IMF Abduction 2 - (allDavidDuke) -> nội dung video bằng tiếng Anh và tôi không biết nói tiếng Anh, nhưng sự hy sinh của con người được thực hiện bởi (một số giáo sĩ Do Thái của người Do Thái) từ "không người Do Thái" chưa bao giờ được chứng minh là sai sau đó, họ vẫn còn tồn tại Quả thật, Quả thật trong: nói cùng các ngươi: đối với Thiên Chúa, mỗi người đàn ông là như Áp-ra-ham Do đó, người đàn ông sẽ không nói chuyện với: Đức Chúa Trời cách cá nhân sẽ bị hủy diệt trong địa ngục, nơi bạn có thể tìm thấy Thiên Chúa, nếu không phải trong đền thờ Do Thái.
phá hủy youtube: dừng lại: mục vụ của tôi, hoặc bạn làm thư rác: cho đến thiệt hại cho tin nhắn của tôi? là điều tương tự! và lưu IMF 666, phá hủy youtube? không có gì là lạ! như vậy là IMF, mà là gây tổn hại youtube, vì tôi! drinkYpoisonJHWHwins: ha pubblicato un commento. @ Của tôi người Do Thái -> Chúa Thánh Thần sẽ được đổ của mỗi con người: "kiến thức sẽ được tăng lên không có ai sẽ nói bạn biết Chúa là Thiên Chúa bởi vì tất cả mọi người sẽ làm tiên tri?" Vì vậy, chúng tôi đang thực hiện các vương quốc ở Palestine, sẽ sống trong tình yêu với người Palestine, bạn từ chối: hệ thống Masonic của các ngân hàng (Satan quyền của lảnh chúa ngân hàng), và hòa bình thịnh vượng, công lý sẽ loại trừ hoàn toàn, cho 50 năm đất, rằng: đó là, unius thời gian của REI.
drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 2 quặng fa @ 666 CIA IMF 322: @ outlaw7671 -> [geenna] [địa ngục tôi đã thề trước của ngai vàng của Thiên Chúa của Đức Giê-hô-va: chắc chắn: Tôi đánh và bị thương đến chết, Satanists, Tam, Talmud , và sharia: và tất cả những kẻ thù của Chúa Giêsu Kitô: rằng ông đang ngồi bên tay phải của Chúa Cha! amen! alleluia [geenna] [địa ngục] @ vào những người của tôi: những người Do Thái -> điều này đã được quyết định: trong các nơi trên trời: và, đây là một quyết định: không thể thu hồi! không có người Do Thái, rằng ông chết: sau khi: 12 tuổi: anh ta có thể nhập vào trong thiên đàng (trong Vương quốc của Thiên Chúa), nhưng, chắc chắn, anh sẽ vào địa ngục (Hallelujah), không có hy vọng, nếu, HE sẽ không phải di chuyển gia đình của mình tại Israel (theo yêu cầu của pháp luật)! Đối với các YHWH Chúa? Ông kêu gọi người dân của mình, nhưng những kẻ phản bội, nhưng không may, tất cả chúng, không đáp ứng! giống nhau: "Hình phạt": nó được mở rộng cho bất kỳ người nào, im lặng về tội: ngân hàng quyền của lảnh chúa và Tam ... Unius REI
drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 8 quặng fa @ 666 IMF NWO - >> những người có nhiều tôn giáo hơn bạn: riêng mình, bạn có bộ xương thần trong nghĩa trang? Em là tất cả điên! Satan Rothschild, Pharaoh Giác Ngộ ", tui, Hãy để người Y-sơ-ra-ên rằng Thiên Chúa của chúng ta muốn một sự hy sinh trong sa mạc!", ---> Loại bỏ tất cả các schit từ tất cả thế giới! @ Của tôi người Do Thái -> Chúa Thánh Thần sẽ được đổ của mỗi con người: "kiến thức sẽ được tăng lên không có ai sẽ nói bạn biết Chúa là Thiên Chúa bởi vì tất cả mọi người sẽ làm tiên tri?" Vì vậy, chúng tôi đang thực hiện các vương quốc ở Palestine, sẽ sống trong tình yêu với người Palestine, bạn từ chối: hệ thống Masonic: của các ngân hàng (Satan quyền của lảnh chúa ngân hàng), và hòa bình thịnh vượng, công lý sẽ loại trừ hoàn toàn, trong 50 năm trên trái đất , rằng: đó là, unius thời gian của REI.
phá hủy youtube: dừng lại: mục vụ của tôi, hoặc bạn làm thư rác: cho đến thiệt hại cho tin nhắn của tôi? là điều tương tự! và lưu IMF 666, phá hủy youtube? không có gì là lạ! như vậy là IMF, mà là gây tổn hại youtube, vì tôi! drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 8 quặng fa @ của tôi người Do Thái -> trong thế giới! theo cách này: Bạn sẽ đạt được từ dịch bệnh của địa ngục (thuốc, Satan, Freemasonry, mại dâm, vô đạo đức, bướng bỉnh, ham muốn, lỗi thần học, và đạo đức): tất cả các trẻ em. nó là điều cần thiết để đi ra của Babylon: tức là, Hoa Kỳ (ngay lập tức) để cứu thế giới (và đặc biệt là Israel) từ thứ 3: Thế giới chiến tranh hạt nhân. bạn đã lưu tất cả các linh hồn, và cơ thể của bạn, từ: phá không thể tránh khỏi của địa ngục, bạn quay trở lại: Đức Giê-hô-va Đức Chúa Trời ngươi, đó là: ở Giê-ru-sa-lem, linh hồn của bạn sẽ có sự viên mãn của trí tuệ. cho biết: Unius REI: vua của Y-sơ-ra-ên! để khôi phục lại đạo Do Thái thực sự cuối cùng! và từ chối Pharisêu Satan!
phá hủy youtube: dừng lại: mục vụ của tôi, hoặc bạn làm thư rác: cho đến thiệt hại cho tin nhắn của tôi? là điều tương tự! và lưu IMF 666, phá hủy youtube? không có gì là lạ! như vậy là IMF, mà là gây tổn hại youtube, vì tôi! drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 9 quặng fa Bởi vì Những người đàn ông sẽ yêu tôi hơn Chúa Giêsu Kitô? Bởi vì: tôi là một tội nhân, một tội nhân như họ! Tuy nhiên, yêu thương tôi không? tất cả trong số họ (ngay cả người vô thần) được hòa giải: Với Chúa Giêsu, Gandhi, Đức Phật, Đức Giê-hô-va, Allah, Khổng Tử, vv. .. Bởi vì họ đều có một tình yêu trong tôi! ở đây là nó đáp ứng các lời tiên tri của Thiên sứ, Nói rằng, "để hòa giải con người cha của họ, và người cha với con cái của họ!" Do đó, trong đền thờ Do Thái mà sẽ được rõ ràng cho tất cả mọi người, là có sự hòa hợp hoàn hảo giữa tất cả các tôn giáo, và nó sẽ được rõ ràng cho tất cả mọi người, dị giáo là những gì mỗi người trong số họ!
drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 9 quặng fa [USA Babylon những con điếm: đầy đủ của: satanismi và Freemasonry] Oh đến ngày ra, người Do Thái của tôi khỏi sự hủy diệt! perdizione! ---> Các video sau đây: tính năng: nội dung: rằng: vi phạm: Những quy định này, do đó đã bị vô hiệu: "nghi lễ giết người Do Thái: phép thần thông Talmud IMF Grove 322 666: IMF: Abduction 2 - (allDavidDuke) -> nội dung video bằng tiếng Anh và tôi không biết nói tiếng Anh, nhưng sự hy sinh của con người được thực hiện bởi (một số giáo sĩ Do Thái của người Do Thái) từ "không người Do Thái" chưa bao giờ được chứng minh là sai sau đó, họ vẫn còn tồn tại Quả thật, Quả thật trong: Tôi nói cùng các ngươi: đối với Thiên Chúa, mỗi người đàn ông là như Áp-ra-ham Do đó, người đàn ông: không:? nói chuyện với Thiên Chúa Cá nhân sẽ bị hủy diệt trong địa ngục, nơi bạn có thể tìm thấy Thiên Chúa, nếu không phải trong đền thờ Do Thái.
drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 1 giorno fa bởi vì những người đàn ông sẽ yêu tôi hơn Chúa Giêsu Kitô? bởi vì tôi là kẻ có tội, một tội nhân như họ! Tuy nhiên, yêu thương tôi không? tất cả trong số họ (ngay cả người vô thần) được hòa giải với Chúa Giêsu, Gandhi, Đức Phật, Đức Giê-hô-va, Allah, Khổng Tử, vv .. bởi vì tất cả họ đều có một tình yêu trong tôi! ở đây là nó đáp ứng các lời tiên tri của vị tiên tri, nói rằng, "hòa giải trẻ em với cha của họ" .. phá hủy youtube: dừng lại: mục vụ của tôi, hoặc bạn làm thư rác: cho đến thiệt hại cho tin nhắn của tôi? là điều tương tự! và lưu IMF 666, phá hủy youtube? không có gì là lạ! như vậy là IMF, mà là gây tổn hại youtube, vì tôi! drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 1 giorno fa Quả thật, Quả thật: Tôi nói cùng các ngươi: đối với Thiên Chúa? mỗi người đàn ông là như Áp-ra-ham! Do đó, người đàn ông sẽ không nói với Thiên Chúa cá nhân? sẽ bị hủy diệt trong địa ngục! bây giờ, nơi bạn có thể tìm thấy Thiên Chúa, nếu không phải trong ngôi đền Do Thái.
drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 1 giorno fa [Mỹ là Babylon những con điếm: đầy đủ của: satanismi và Freemasonry!] @ Hillary Clinton: kẻ giết người: một trong rất nhiều: mới: Giê-sa-bên, tất cả các con gái của vua: : thế giới này là xấu xa: bóng tối: con gái của Baal Marduck: 666 IMF FED: "một trong những giáo đường Do Thái cho Satan." 322 New World Order, Bạn, bạn nói đúng: những kẻ khủng bố thực sự: thế giới -> Chỉ cần bạn, Mỹ: Bạn đang Babylon ("Tháp: Babel NWO): những con điếm, là: rằng: say: của: của máu: Christian liệt sĩ Woe, khốn, khốn: USA Bạn và Satan của bạn: Ả-rập Xê-út: bạn là: những kẻ khủng bố lớn nhất trong thế giới, và đồng bọn: cho vay:: khủng bố Bạn làm tất cả để ăn thịt của dân tộc hòa bình và tự vệ: mà quyền: là: bi đè bẹp bởi độc quyền tiếng Do Thái (Masonic và hệ thống ngân hàng) khoảng: lừa đảo tuyệt vời:: Ngân hàng Trung ương:
[Hoa Kỳ là Babylon những con điếm: đầy đủ các: satanismi và Tam @ Hillary Clinton: kẻ giết người:: rất nhiều mới: Giê-sa-bên, tất cả các con gái của vua:: thế giới này độc ác:: bóng tối : con gái của Baal Marduck: 666 IMF FED: 322 New World Order ", một trong những giáo đường Do Thái cho Satan" Bạn, bạn nói đúng: những kẻ khủng bố thực sự: thế giới ->: sảnh Masonic: càng nhiều "cao: Betrayal": chống: dân: chống: Hiến pháp của câu chuyện Tất cả các: loài người: tại sao là một sự phản bội của huyền bí! Tôi đã tuyên thệ nhậm chức: Throne của Thiên Chúa: "Ta sẽ làm cho: ác: tất cả các bạn, vì vậy siêu nhiên" 1. Có bao nhiêu người vô tội: bị "giết chết: quân đội:" Free Syria "vì đã không muốn trở thành: kẻ khủng bố Hồi giáo: Salafis:: Al Qaeda: và kẻ phản bội của nhà nước 2 bao nhiêu: trong khi không được thiệt mạng và bị hỏng bởi Saudi: tiền: ngày hôm nay, được tự do Syria quân đội "dân chủ, bạn mang lại: thế giới: với: Salafis đồng minh của bạn?
[USA Babylon những con điếm: đầy đủ của: satanismi và Freemasonry!] @ Hillary Clinton: kẻ giết người:: rất nhiều mới: Giê-sa-bên, tất cả các con gái của vua:: thế giới này độc ác:: bóng tối: con gái của Baal Marduck: 666 IMF FED: 322 New World Order, "một giáo đường Do Thái: Satan" Bạn, bạn nói đúng: những kẻ khủng bố thực sự trong thế giới này: -> nhân quyền: bạn đại diện? Bạn yêu cầu và đại diện: Al Qaeda: Liên đoàn Ả Rập: chủ nghĩa đế quốc và Saudi Arabia: tất nhiên! Làm thế nào đã thiệt mạng trong: sa mạc, tất cả những người không xứng đáng: đến: trong "miền đất hứa của Đức Chúa Trời Vẫn còn nhiều: ngày hôm nay, sẽ bị hủy hoại và nghẹn ngào: non: tất cả các mỏ kẻ thù: kẻ thù của" UniusREI "xung quanh thế giới "Một tiếng kêu sẽ đi lên từ khắp nơi trên thế giới, chẳng hạn như: hoa hồng: cho vụ thảm sát:: đầu tiên sinh ở Ai Cập, tại sao tôi thích Moses, chúng tôi: đầu tiên sinh ra: thánh hiến : đầu tiên: là: Thiết kế: trong: bụng mẹ! Rất nhiều: hôm nay: các antichrists, và phụ nữ Jezebel,
drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 1 giorno fa [USA Babylon những con điếm lớn: đầy đủ của: satanisms và Tam Baal Marduck: 666 IMF FED: 322 New World Order, "một giáo đường Do Thái: cho Satan" Bạn, bạn nói đúng: những kẻ khủng bố thực sự: thế giới -> hôm nay, trong: thế giới, nhưng cách gây phiền nhiễu là cuộc sống của: bay: tất cả họ đều chết: tại sao Thiên Chúa: Đưc Giê-hô-va: gọi tất cả những người Do Thái nhân dân: a trở về Palestine và nếu Kitô giáo là kết quả của một câu chuyện cổ tích? Nó sẽ, một lần nữa, một câu chuyện của tình yêu, và, khủng bố không, độc ác, và diệt chủng, được đại diện bởi tất cả: khác: hệ tư tưởng và tôn giáo (Phật tử: Bhutan: bao gồm), tất cả những người, chống lại Chúa Giêsu Kitô? Họ là kẻ thù của một người đàn ông tốt! Họ là những nỗi kinh hoàng, suy thoái, tội phạm, điều ác, Tên của họ!? Họ sẽ không bao giờ được viết: trong: của cuốn sách: Cuộc sống! Đó là lý do tại sao Chúa Giêsu đã nói, "những người mà không phải là: Against:: tôi Họ là những người bạn của tôi, quá?"
[Hoa Kỳ là Babylon những con điếm: đầy đủ: Satan và Freemasonry] @ Hillary Clinton: kẻ giết người:: rất nhiều mới: Giê-sa-bên, tất cả các con gái của vua:: thế giới này độc ác:: Baal Marduck : 666 IMF FED: 322 New World Order ", một trong những giáo đường Do Thái cho Satan." Bạn, bạn nói đúng: những kẻ khủng bố thực sự: thế giới -> Trong thực tế, đi bộ trên Thập Giá của Chúa Kitô là tương đương, để bước đi: tình yêu: rằng: Chúa Kitô (món quà của Thiên Chúa Cha cho tất cả), đó là tình yêu cuộc sống và những điều tốt đẹp của người dân! [[Sự thật: Quả thật, ta nói cho ngươi, "Chúa Kitô (Word): ông ngồi bên tay phải của Chúa Cha (Will): là: (chỉ có một: chỉ có Thiên Chúa: bởi vì ngay cả tình yêu của mình: Chúa Thánh Thần là thông minh) "(không nói một cách đúng đắn rằng: mỗi con người được thực hiện theo hình ảnh và giống như Thiên Chúa), (chắc chắn không này Talmud nói:? của: IMF: rằng: làm bằng: mỗi người đàn ông, chứ không phải người Do Thái: một động vật từ hình dáng con người)]] và tôi cũng ngồi trên ngai vàng của Thiên Chúa (Faith): như là một giám đốc của: nhà của mình!
Mỹ là Babylon những con điếm: đầy đủ của: satanismi và Freemasonry!] @ Hillary Clinton: Giê-sa-bên, tất cả con gái bóng tối: của Baal Marduck: 666 IMF FED: "một trong những giáo đường Do Thái cho Satan" 322 New World Order, Bạn, bạn nói đúng: những kẻ khủng bố thực sự: thế giới -> Vì vậy, trong ngày khủng khiếp, bạn sẽ phải đối mặt: các yêu cầu:: Sự công bình của chúng tôi! lý do tại sao: Tôi đang làm: evil cho kẻ thù của tôi vậy: không ngừng và tiến bộ! Nhưng, tôi chỉ là một con người của đức tin khô cằn: hoàn toàn hợp lý! Tôi biết bạn: Tôi biết rất rõ, như trong: sự hư hỏng của bạn: bạn sẽ không đến từ tôi (rằng, tôi, chỉ một dự án chính trị và hỗ trợ hành chính tôi không tương tác: với tôn giáo: chủ nghĩa vô thần của : con người, nhưng chỉ: ác và bất công: rằng: họ xúc phạm: sự nhạy cảm của tôi, tôi là vua của Y-sơ-ra-ên: để trả lại chủ quyền tiền tệ: tất cả các dân tộc, và để thu thập tất cả những người Do Thái (ăn năn và chuyển đổi : ở tất cả, Chúa là Thiên Chúa của họ (Đức Giê-hô-va), do đó, tất cả họ đều trở lại là một người),
drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 1 giorno fa [Mỹ là Babylon những con điếm: đầy đủ của: satanismi và Freemasonry!] @ Hillary Clinton: kẻ giết người: một trong rất nhiều: mới: Giê-sa-bên, tất cả các con gái của vua:: thế giới này là xấu xa: bóng tối: con gái của Baal Marduck: 666 IMF FED: "một trong những giáo đường Do Thái cho Satan." 322 New World Order, Bạn, bạn nói đúng: những kẻ khủng bố thực sự: thế giới -> nhưng là: Sự trình diễn Tư pháp: hoàn hảo của Thiên Chúa, làm: án tử hình, với sự kiên nhẫn, và hy vọng! Bởi vì, mỗi câu của Thiên Chúa: luôn luôn xuất hiện và hơn tất cả mọi nghi ngờ gì nữa: đó là một bản án hoàn hảo! Để tất cả những kẻ thù của tôi (và những kẻ thù của Chúa Kitô)? "Chúc mừng sinh nhật, một phần của Sa-tan, Thiên Chúa của: trên thực tế, rất sớm, cũng có thể, bạn, như tổ tiên của bạn, đi đến nó bởi vì, cuối cùng, damn gia đình của bạn là tất cả tập trung tại ghét Bạn đang không xứng đáng là: của : tận hưởng: và nhìn thấy bằng đôi mắt của bạn: Hy vọng của Y-sơ-ra-ên "Những gì mà nói:" laVeraDottrina "? ông ta nói đúng!
drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 1 giorno fa [Mỹ là Babylon những con điếm: đầy đủ của: satanismi và Freemasonry!] @ Hillary Clinton: kẻ giết người: một trong rất nhiều: mới: Giê-sa-bên, tất cả các con gái của vua: : thế giới này là xấu xa: bóng tối: con gái của Baal Marduck: 666 IMF FED: "một trong những giáo đường Do Thái cho Satan." 322 New World Order, Bạn, bạn nói đúng: những kẻ khủng bố thực sự: thế giới -> nhưng tôi bảo vệ: tất cả các bạn, từ: badness của pháp luật! Tôi có lòng thương xót, sự tha thứ và hòa giải: tình huynh đệ đại: ngay cả đối với những người vô thần! thực tế, những người thuộc sự phán xét của pháp luật? anh ta sẽ bị nghiền nát! tất cả mọi người: rằng: đồng ý: 10 điều răn của Môi-se rằng: là quy luật phổ quát của tự nhiên? sẽ lên Thiên Đàng! nhưng, không phải là tiêu cực và chúng ta không nên chà đạp lên Thánh Giá của Chúa Kitô!
nhất định: TRỌNG: tôi muốn được nằm sẵn sàng: (nói sau đây: rằng: quy luật tự nhiên: cụ thể là, Điều Răn 10: tiết kiệm!) Và tôi sẽ đi sẵn sàng xuống địa ngục: thay vì lên án xuống địa ngục: tỷ mọi người! chắc chắn rằng: Tôi muốn nằm cho một mục đích tốt: tiến hành đổ lỗi trong tôi: và buộc Chúa tha thứ cho tất cả mọi người (kể từ khi ông đã làm cho tôi đại diện theo pháp luật của mình)! , nhưng đó là sự thật: Tôi không cần nói dối, bởi vì, tôi đã được ủy nhiệm bởi Đức Chúa Trời, rằng: là các Thiên Chúa sinh hoạt: Đưc Giê-hô-va: Chúa sống của tôi, và Thạc sĩ:! để được tôi: youtube: các vua Unius REI : trong khi đó, đã nhận được, nhưng bạn đã nhận được một nhiệm vụ:, chết và người đàn ông cuốn sách: tất cả họ đều chết, mà là: trong quá khứ xa xôi! là quá một người đàn ông chết: với họ và với tất cả mọi người của quyển kinh thánh (Koran salafis, Talmud Illuminati, Veda, thấy, vv ..) họ đã thất bại, cuộc sống của họ: không có khả năng đi bộ với một cuộc sống Đức Chúa Trời!
drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 1 giorno fa IHateNEWLAYOUT ha pubblicato un của commento 10 minuti fa Segnala thư rác Mẹ kiếp Hôm nay một người nào đó thuê tôi giết người đàn ông quyền lực lò $ 100 000. ... Không một viên đạn vào Syria mà không cần chính Mỹ ", một quan chức phàn nàn ở Istanbul." Người Mỹ muốn (nổi loạn) để tiếp tục, nhưng họ không cho phép cung cấp đủ để làm cho chế độ Damascus mùa thu. "Thông tin chi tiết các hoạt động chính sách của CIA cung cấp một cái nhìn sâu sắc hiếm vào các cuộc đấu tranh phức tạp cho lợi thế khu vực: rằng:. được nhanh chóng phát triển các lợi nhuận của các cuộc chiến tranh dân sự Syria Thực hiện chủ yếu là các đại lý bí mật từ Mỹ, Anh, Ả-rập Xê-út, Israel và Iran, cuộc xung đột đã bật của gồ ghề Thổ Nhĩ Kỳ các tỉnh biên giới vào một điểm nóng của các đại lý vũ khí, gián điệp và sẽ là máy bay chiến đấu.
IHateNEWLAYOUT ha pubblicato un commento 7 minuti fa: @ NavigatoreItaliano -> Trong vòng 10 tháng qua, một quan chức đối lập Syria nói với The Sunday Times, CIA đã bị chặn các lô hàng nặng vũ khí chống tăng và chống máy bay, trong đó các đơn vị của quân nổi dậy của Quân đội Syria Free từ lâu đã nói là rất quan trọng cho những nỗ lực của họ để lật đổ chế độ của Tổng thống Bashar al-Assad. Đồng thời, họ đã chấp thuận nguồn cung cấp của AK-47 súng trường Kalashnikov, và chỉ hơn một tháng trước đây đã bật đèn xanh cho một lô hàng 10.000 do Nga chế tạo súng phóng lựu. "Các loại vũ khí đang được tiến hành qua biên giới trên con lừa," said.destroy chính thức youtube: để ngăn chặn vụ của tôi, hoặc bạn làm thư rác: cho đến thiệt hại cho tin nhắn của tôi? là điều tương tự! và lưu IMF 666, phá hủy youtube? không có gì là lạ! như vậy là IMF, mà là gây tổn hại youtube, vì tôi!
drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 5 giorni fa @ IMF 666 NWO: Rothschild Talmud cho goyim. ---> Với gia đình của người Biệt Phái (linh mục Baal bí mật) của Talmud, giáo sĩ Do Thái (ngân hàng) của những người Pha-ri-si (IMF Illuminati từ Lucifer)? bạn đã đổ nát và bị hỏng toàn thể nhân loại (và tôn giáo tổ chức, tất cả các bạn đã làm cho tình huống xấu nhất: đến chủ đề: chế độ nô lệ tất cả nhân loại): Thật vậy, Thiên Chúa đã không làm cho những kẻ xấu! Tuy nhiên, nó đã được bạn, mà bạn đặt biểu tượng bí truyền của bạn (ngôi sao sáu cánh: chống: người Do Thái của tôi để làm cho anh ta một hành động hủy diệt, Shoah), bởi vì: cơn khát của bạn cho quyền lực, đó là tất cả những gì: : dành cho bạn: nó thực sự là quan trọng! Bây giờ, khi bạn đã quyết định: để tiêu diệt Israel? bạn đã nhận ra rằng: quyền lực tuyệt đối: kiểm soát tâm: "Big Brother"?
drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 5 giorni fa @ IMF 666 NWO: Rothschild Talmud cho goyim. ---> Tại sao, là quyền lực tuyệt đối: money: rằng: giá trị đầu vào cho bạn: kiểm soát của mỗi công suất cao, trong kiệt tác của tình trạng vô chính phủ, perverversione và tham nhũng, giải thể, đó là tất cả: sai Masonic nền dân chủ: của quyền của lảnh chúa ngân hàng. Kết quả cuối cùng của công việc của bạn? chỉ có thể có nghĩa là sự hủy diệt của niềm hy vọng của Israel phá hủy: độc thần kinh thánh! Có lẽ đó là thời gian bạn ngừng sống như là một ký sinh trùng: 1. vì làm: thanh toán, không chỉ: giá trị của bạn / của chúng tôi: tiền (tạo ra từ hư không), tất cả các dân tộc, mà còn, 2. : lãi suất trả tiền trên số tiền đó (nợ công), rằng: là, trong thực tế: vô giá: như sau: Bạn có thể sử dụng chống lại các quốc gia chỉ có thể là một hành động giết người hàng loạt (một hành động của Satan: lớn hàng đầu của bạn đầu: Masonic phản bội).
5 giorni fa drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento @ Synnek1 322 @ 666: Tất cả vì một IMF, đó là, tất cả cho một: chỉ có "New World Order": phun ra: do đó, nền văn minh của Satan, và tất cả: trong tất cả! ? "-?> Một trong những người theo của bạn (không hiển thị số điện thoại) đã bị bắt nạt: trên điện thoại của tôi: 12 giờ trước tuy nhiên, theo cách của nó, ông muốn làm cho tôi lời chúc tốt đẹp cho ngày tên của tôi, và nói rằng" người bạn kỹ sư của mình có bê tông: giúp tôi xây dựng đền thờ Do Thái! "Được nêu ra, câu này tôi đã nghe: kích thước không" ba chiều ", một thời gian dài trước đây tiêu diệt youtube: dừng lại: mục vụ của tôi, hoặc bạn làm thư rác: để gây thiệt hại thông điệp của tôi là cùng một điều và lưu IMF 666, phá hủy youtube có gì là lạ? như vậy là IMF, mà là gây tổn hại youtube, vì tôi!
[CORDS Ngân hàng: Trung ương (SpA tin Do Thái: mở cho đến khi nó được thực hiện, quyết định để làm cho a: Chiến tranh thế giới hạt nhân 3 ° một chút trước khi họ thổi lên những cuộc cách mạng, cho biết: Ezra Pound)] @ King of Saudi Arabia: "Little Satan" -> khi vào năm 2035, bạn đã hoàn tất, giọt cuối cùng: dầu? Bạn luôn luôn có thể tiếp tục sống như một ký sinh trùng, để khai thác phí: $ 4 tỷ: Hồi giáo Sunni, cảm ơn bạn: thần tượng của bạn "đá đen", bởi vì: bạn sẽ phải bị giết chết, không chỉ, mọi Kitô hữu ở châu Phi, nhưng : tất cả người Hồi giáo Shiite, mà bạn đã mang lại để tiêu diệt đồng minh của bạn: Satan Great, IMF! Sau khi bị phá hủy: hầu như tất cả mọi thứ: Thiên chúa giáo thông qua các kẻ đồng lõa của bạn Talmud, Pharisêu Satanists, IMF, bạn nghĩ, thậm chí nên có được một ngày phán xét đối với họ? Bạn, những gì có thể nghĩ rằng bạn có thể giành chiến thắng: các Satanists: "Great Satan"? thông qua sức mạnh của SatanAllah của bạn? nhưng, nếu ông (SatanAllah): thực sự mạnh mẽ?
[CORDS Ngân hàng: Trung ương (SpA tin Do Thái: mở cho đến khi nó được thực hiện, quyết định để làm cho a: Chiến tranh thế giới hạt nhân 3 ° một chút trước khi họ thổi lên những cuộc cách mạng, cho biết: Ezra Pound)] @ King of Saudi Arabia: "Little Satan" -> bạn sẽ không cần: là một đồng minh của Satanists Mỹ (322.666), và thậm chí, bạn sẽ cần là murderess: vị tử đạo Kitô giáo Innocents, trên toàn thế giới! Những gì bạn đang có? bạn là tội phạm của tất cả các idiots! vì Satanists là một vài: "cố ý", và họ có thể "làm sạch" toàn bộ hành tinh trái đất, bởi tất cả các cư dân của nó ", trên thực tế, họ đã bị kết án cái chết của toàn thể nhân loại không biết rằng Antichrist ', sẽ là một Chủ tịch của Liên minh châu Âu: làm thế nào Zapatero là không thể, rằng một người có niềm tin vào Thiên Chúa toàn năng, bạn có thể làm comne bạn là một tín đồ, và Thiên Chúa đã không bao giờ được ở với Chúa Thánh Thần của cô! linh hồn của bạn!
[CORDS Ngân hàng: Trung ương (SpA tin Do Thái: mở cho đến khi nó được thực hiện, quyết định để làm cho a: Chiến tranh thế giới hạt nhân 3 ° một chút trước khi họ thổi lên những cuộc cách mạng, cho biết: Ezra Pound)] @ King of Saudi Arabia: nó, bạn, rằng bạn đang truyền bá tôn giáo của Satan của bạn: sự thiếu hiểu biết, sự cố chấp nghèo đói, Sharia, trong quá khứ xa xôi của cái chết và sự hủy diệt, nó là bạn, bạn có, bạn nguyền rủa: mạnh mẽ: tất cả người Hồi giáo! Nó là bạn của những người dám, Satanists Mỹ để kiểm soát của hành tinh! Nhưng, tôi lorenzoAllah: Mahdi, tôi tin rằng, nhiều người Hồi giáo là thánh, và đền thờ của Chúa Thánh Thần, họ biết rất rõ rằng đạo Hồi thực thụ: Không sử dụng luật Sharia, và bạo lực, họ biết: : My God Allah, anh ấy là tình yêu vô biên, và đó có thể là: tình yêu đích thực trong sợ hãi và bạo lực chỉ vì bạn sợ rằng sự thật có thể tiêu diệt Hồi giáo, nhưng không phải như vậy, nếu Hồi giáo thực sự là một trải nghiệm bên trong và mối quan hệ cá nhân với Thiên Chúa!
[CORDS Ngân hàng: Trung ương (SpA tin Do Thái: mở cho đến khi nó được thực hiện, quyết định để làm cho a: Chiến tranh thế giới hạt nhân 3 ° một chút trước khi họ thổi lên những cuộc cách mạng, cho biết: Ezra Pound)] @ King of Saudi Arabia: "Satan Little" -> nhưng, bởi vì tôi nói chuyện với bạn, nếu như bạn là một người trung thực không? bạn không tin vào Thiên Chúa! nếu bạn tin vào Chúa? bạn không bao giờ có thể làm một tôn giáo tuyệt vời: một hành động của chủ nghĩa đế quốc! Nhưng, tôi unius REI, một công tố viên không có DiScenza, univerale chính phủ: Thế giới, trong 50 năm, tôi không có nhu cầu của quân đội và không indeboliscono: bản sắc dân tộc và chủ quyền, tôi không tìm kiếm quan tâm của tôi, bởi vì làm việc vì Thiên Chúa là để ngăn chặn điều đó: rằng: bạn đang thực hiện: đó là, bạn đang làm để xây dựng Satanists: một tháp Babel mới! đây là lý do tại sao: đền thờ Do Thái thứ ba là điều cần thiết bởi vì: tất cả các loài gây hại siêu của người Do Thái Mỹ: Satanists Freemasons của Baal được buộc phải chuyển Palestine thành một
drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 5 giorni fa [CORDS Ngân hàng Trung ương (SpA tin Do Thái: mở cho đến khi nó được thực hiện, quyết định để làm cho a: Chiến tranh thế giới hạt nhân 3 °, một chút trước khi họ thổi lên các cuộc cách mạng: nói: Ezra Pound )] @ Vua của Ả-rập Xê-út: "Little Satan" -> lớn hơn, nhờ vào sa mạc của bạn, nếu không? từ bỏ hy vọng: hành tinh này, và chắc chắn? sẽ không được lạc đà của bạn, để giành chiến thắng chống lại: công nghệ của "trí tuệ nhân tạo" rằng: đã có thể đi xuống từ ngoài không gian: để làm cho những người sống sót: một bó của các nô lệ! và tại sao, có lẽ, chúng ta không phải là tất cả đã được nô lệ, vì bạn, bởi vì: Chúng tôi phải trả tiền của chúng tôi (quyền của lảnh chúa ngân hàng, nợ công, lạm phát, suy thoái kinh tế không thể tránh khỏi tình trạng hỗn loạn, vô đạo đức, tham nhũng, vv ..) với satanists?