212 Tüm dünyada tevhid, mahvolmak

@ IMF 666 NWO: goyim için Rothschild Talmud. ---> Talmud, Ferisilerin hahamlar (bankacılar) (Lucifer itibaren IMF İlluminati) ve Ferisiler (Baal rahipler gizli) ve aileniz ile? Eğer harap ve bütün insan ırkının (ve dinler kurumlar, artık en kötüsü için yapılan tüm: kölelik tüm insanlığın maruz bırakmak): tahrif etmişlerdir Nitekim, Allah kötü adamlar yapmak değildi! Ama, bu sizin ezoterik sembolü (: Karşı: benim yahudi insanlar: altı köşeli yıldız onu imha, Shoah eylemi yapmak için) koymak, sendin, çünkü: güç için susuzluk, hepsi buydu: size : Sizin için: gerçekten önemlidir! Şimdi, siz karar verdim: İsrail'i yok etmek? Zaten fark var: mutlak güç: Zihin kontrolü: ve "Big Brother"?

    
@ IMF 666 NWO: goyim için Rothschild Talmud. Fiyat: O: Sen o giriş değeri: kontrolü için: her bir yüksek-güç, perverversione ve yolsuzluk, anarşi ve dağılması bu başyapıtı, tüm şudur: false Masonik ---> neden, mutlak güç demokrasiler: bankacılık senyoraj arasında. İşinizin nihai sonuç? sadece İsrail, İncille tevhid imha Umut yıkımı anlamına gelebilir! 1: Belki de bir parazit olarak yaşayan durdurmak zamanı. yapmak için: değil sadece, ödenen: değeri: Bilgisayarınızın / bizim: Ayrıca tüm halklar, ama 2 için para (yoktan). karşı kullanımınız: para (borç kamu) faiz, bu:, aslında: paha: böylece ödeme yapmak için uluslar (Satanizm eylemi toplu cinayet eylemi olabilir: En üst büyük top için : Masonik ihanet).

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
4 bilgilr. fa

    
@ Synnek1 322 @ 666: Hepsi biri için, hepsi tek bir IMF için: Sadece "Yeni Dünya Düzeni": ekstrüzyon: böylece, o şeytanın medeniyeti ve tüm: tüm! "-?!? Takipçileri> Bir (görünmeyen telefon numarası) zorbalık vardır: benim telefon: 12 saat önce ancak, onun bir şekilde bana ismimi gün için iyi dilek yapmak istedim, ve dedi ki," onun mühendis Arkadaşına: Beton vardır: Beni Yahudi tapınağı inşa yardımcı olmak için! "Henüz, bu cümle zaten duydum: bir boyutta değil" üç boyutlu ", uzun zaman önce.

    
[KORDONLAR Bankalar: Merkez (SpA Özel Musevi: nükleer Dünya Savaşı 3 °, onlar devrimler havaya biraz önce: çekildikten kadar açık, kararın yapmak söyledi: Ezra Pound)] @ Suudi Arabistan Kralı: "Küçük Şeytan" -> 2035 yılında, size Bitirdiğinizde, son damlasına: yağ? Öldürdüğün gerekmektedir Afrika'da, tüm Hıristiyanların değil sadece, çünkü: "Kara Taş" sizin idol: $ 4 milyar:: Sünni Müslümanlar, teşekkür ederim her zaman ücretleri koşum, bir parazit gibi yaşamaya devam edebilirsiniz , ama aynı zamanda: Seni yok etmek getirdi tüm Şii Müslümanlar,: sizin müttefiki: Büyük Şeytan, IMF! Hemen hemen herşeyi: tahrip ettikten sonra Hıristiyanlık Talmud, Ferisiler Satanistler, IMF sizin suç aracılığıyla, düşündüm, hatta onlara karşı hesaplaşma bir gün almak gerekir? Satanistler: "Büyük Şeytan", size kazanabilirsiniz ne düşünebilir? Sizin SatanAllah gücüyle? ama, o (SatanAllah) ise: gerçekten güçlü?

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
4 bilgilr. fa

    
[KORDONLAR Bankalar: Merkez (SpA Özel Musevi: nükleer Dünya Savaşı 3 °, onlar devrimler havaya biraz önce: çekildikten kadar açık, kararın yapmak söyledi: Ezra Pound)] Suudi Arabistan Kralı @ : -: Satanistler Amerikalılar (322.666) bir müttefiki olduğu ve hatta, sen katil olmak zorundayız: "Küçük Şeytan"> ihtiyacınız olmaz tüm dünyada Innocents Hıristiyan şehit! Nesin sen? Tüm aptallar en suçlusun! Satanistler birkaçı çünkü:! "kasten", ve aslında tüm sakinleri "tarafından, tüm gezegeni" arındırmak "olabilir, onlar zaten ölüme tüm insan ırkına kınadı biliyorsun değil 'Deccal ?, Avrupa Birliği Başkanı olacaktır: Zapatero imkansız olduğunu, nasıl Yüce Tanrı inancı olan biri sana comne yapabilirsiniz Eğer bir mümin ve Tanrı iyi sizin onu Kutsal Ruh ile yaşamak için memnun olmamıştı! ruh!

    
[KORDONLAR Bankalar: Merkez (SpA Özel Musevi: nükleer Dünya Savaşı 3 °, onlar devrimler havaya biraz önce: çekildikten kadar açık, kararın yapmak söyledi: Ezra Pound)] @ Suudi Arabistan Kralı: bu sizin satanist dini yaymak olduğunuzu, sen mi: cehalet, yoksulluk, yobazlık, şeriat, ölüm ve yıkım uzak geçmişte, bu, sen, seni lanetli: güçlü: tüm Müslümanlar! Bu gezegenin kontrolünü ele geçirmek Satanistler Amerikalılar, cesaret sensin! Ama lorenzoAllah kulüpler: Mehdi, inanıyorum ki, birçok Müslüman aziz olduğunu, ve Kutsal Ruh'un tapınağı, onlar çok iyi gerçek İslam olduğunu biliyoruz: kullanmayın: Şeriat hukuku, şiddet, onlar bilmiyorlar : Benim Tanrı Allah, o sonsuz sevgi, olabilir ve bu: gerçek İslam'ı içsel deneyim ve kişisel olup olmadığını, bu nedenle gerçeği İslam'ı yok ki korkuyor, ama sadece çünkü korku ve şiddetin gerçek aşkı Tanrı ile ilişki!

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
4 bilgilr. fa

    
[KORDONLAR Bankalar: Merkez (SpA Özel Musevi: nükleer Dünya Savaşı 3 °, onlar devrimler havaya biraz önce: çekildikten kadar açık, kararın yapmak söyledi: Ezra Pound)] @ Suudi Arabistan Kralı: Eğer dürüst bir kişi sanki ben sizinle konuşmak için> ama, - "Küçük Şeytan"? Tanrı'ya inanmıyorum! Eğer Tanrı'ya inanıyorsanız? emperyalizmin bir hareket: Eğer yüce bir dinin asla yapamazdım! Ama unius REI, DiScenza olmayan bir savcı, bir hükümet univerale kulüpler: indebolisco değil: Dünya, 50 yıl boyunca, ben ordularının gerek yok Çalışma nedeniyle ulusal kimlik ve egemenlik, benim ilgi değil aramak Tanrı için bunu önlemek için: yani: Ne yapıyorsun:, sen Satanistler oluşturmak için yapıyoruz olduğunu: Babil yeni bir kule! Burada neden var: Amerikan Yahudilerinin bu süper zararlıların tüm: Baal Satanistler Masonlar bir içine Filistin'e çevirmek zorunda çünkü Üçüncü Yahudi Tapınağı esastır

    
[KORDONLAR Bankalar: Merkez (SpA Özel Musevi: nükleer Dünya Savaşı 3 °, onlar devrimler havaya biraz önce: çekildikten kadar açık, kararın yapmak söyledi: Ezra Pound)] Suudi Arabistan Kralı @ : "Küçük Şeytan" -> büyük, senin çöl sayesinde, aksi halde? umut terk: Bu gezegende, ve kesinlikle? kurtulanlar yapmak için: Zaten uzaydan aşağı gidebilir: o "zeka yapay" teknolojisi: kölelerin tek bir demet karşı kazanmak için deve, olmayacak! Biz Satanistlerin ile paramızı (senyoraj bankacılık, kamu borcu, enflasyon, durgunluk kaçınılmaz anarşi, ahlaksızlık, yolsuzluk, vb ..) ödeme: çünkü neden, belki de, hepimiz, senin yüzünden zaten köle değil? Sen akıllı değilsin: Ferisiler yapmak zorunda olduğunu: Hitler, aslında, çok, komut diyorsun ama hatta krallar köleleri ise: nasıl insanlar serbest olabilir?

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
4 bilgilr. fa

    
[Arabistan, lorenzojhwh lorenzoAllah Lawrence: yani aşk için Mehdi Mesih yahudi: Evrensel Kardeşlik in: shalom selam çok = + nimetlerine Ben Kral unius REI duyuyorum: İsrail kralı] bugün St Lawrence, diyakoz ve şehit: Benim İsim gün, doğum günün kutlu olsun, tüm Satanistler CIA aldığınız .. Bugün St Lawrence, Deacon ve Şehitler şudur: My Name gün, doğum günün kutlu olsun, tüm Satanistler CIA aldığınız .. - CEVAP - ERKEKLER TÜM AYNI OLAN İÇİN Yahudiler IF> Bu benim hatam değil ME olduğunu! O ME KARŞI KİMİZ? SUÇLULAR Yazılı YAŞAM KİTAPTA ADI DEĞİLDİR! Yahudiler IF NOT MY HATA MEN, ME için: TÜM AYNI OLDUĞUNDAN! O ME KARŞI KİMİZ? SUÇLULAR ARE: NAME OF LIFE DEFTERİ Yazılı Been DEĞİLDİR!

    
belki Oluşturan yaratıklar gibi? Sözü'ne (ancak özerk olmayan, bağımsız olarak) kişisel, zeki, O'nun Ruh (ama değil, özerk: bağımsız) akıllı, kişisel, çünkü, Word, Ruh ve düşünce (Baba) tek bir birim vardır! Orada kırık olamaz Çünkü bu şekilde, onlar her zaman birlikte hareket: sonsuz mükemmellik: arasında, bir tek sonsuz aşk! Tüm kayıp ruhlar vardır, o daha iyi olurdu: Bu senin için: Hiç doğmuş değildi! Yazıklar olsun size! Yazıklar olsun size! Yazıklar olsun size [SUUDİ Arabistan'da; IMF] Dignity ile yaşamayı öğrenmek:! Suçlular, domuzlar, tefeciler! Dignity ile yaşamak ve gezegen üzerinde parazit olarak yaşamak için değil öğrenmek .. Neyse kime cennete gidecek Yani, sana söyledim İşte bu kırık ass: Eğer Hristiyanlar ve masum insanları öldürmek bile? 322 Bush köpek! 666 Rothschild Toad! CIA synnek1 IMF 666 - Siz> merak için mi? YHWH Tanrı His Own Gündemi var! Sen bana gel sürece ve tüm, ölecek: HIZLI!

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
4 bilgilr. fa

    
CIA synnek1 IMF 666 -> şaşırmayın: zamanın geçişi ile eğer NWO herkes, hepsi, aşkım ve gazabı hissediyorum Çünkü, her zaman, aşkım daha güçlü hissediyorum: metafizik olduğunu! -> Şaşırmayın: zamanın geçişi ile eğer NWO herkes, hepsi, aşkım ve gazabı hissediyorum çünkü, her zaman, aşkım daha güçlü hissediyorum: O metafizik olduğunu! Synnek1 @ CIA IMF 666 -> Bana: Sizin King unius rei: özne, size en iyi dileklerini düşünüyorsunuz? Ona: ama sen blok yapmayacak mıyız klavye! CIA synnek1, benim konu, Kral unius rei için en iyi dileklerini düşünüyorsunuz? Ona: ama blok yapmaması gereken klavye!

    
@ Baykuş tanrı Rothschild IMF @ 666 -> durdurma. Eğer yaşayan durdurmak: yığma yoluyla bankacılık senyoraj soymak için bir parazit gibi, ve umutsuzluk ve yıkım, tüm halkların getirmek için bu şekilde! olarak, Ayrıca, Suudi Arabistan da suç şunlardır: o: emmek petrol ve Tanrı'nın para ile (doğa) Onlar ödemek: öldürmek Al Quada: 300 Hıristiyanlar: Her gün, Çünkü: Biz biliyoruz: o: için Talmud ve Kuran'ın Satanizm? Hıristiyanlar müşrikler, ama, öyle değil mi! CIA IMF @ 666 Synnek1 -> benim düşmanları lütfen ne, ben demeliyim,? @ IMF İlluminati Yahudiler -> DUR! insanlar üzerinde parazit olarak yaşamak! Ama, haysiyet ile yaşayan bir kavram var? ama, sen kelimesi "onuru", ne olduğunu biliyor musun? bütün halklara banka senyoraj soymaya dur!

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
1 mese fa

    
İran Dışişleri Bakanı Salehi: "Suriye, Başka Afganistan olma riski," Ali Ekber Salihi, İran dışişleri bakanı (CİHAN) son güncelleme: 16:17 Tahran'da 9 Ağustos - (Adnkronos) - Washington Post'ta yayınlanan bir mektubunda; Avrupa'ya ülkenin yakınlığı, Batılı güçlerin "endişe görünmüyor" bir konu üzerinde vurgu: - CEVAP: "Esad aniden düşecek olsaydı, güzel mozaik etnik, inanç ve kültürleri ayrı düşecek." -> AMA bu İran suçun aynı düzeyde kendini koymak tüm gücüyle tahrip ettiğini mozaik: bir "Arap Birliği ve Suudi Arabistan: ceza çok, din özgürlüğüne karşı" bütün Müslümanların iyi oldu, size saldırmak istediğini! Suriye'de demokrasi yok olabilir, eğer Esad reformları yapmak için meşgul oldu sadece zaman, sadece IMF arıza için, çünkü: ve onun sahte demokrasilerin Masonik bankacılık senyoraj: hıristiyanlık yok için: Emperyalizmin saudi ile

    
@ Rothschild -> Neden: Kral Roma Katolik ve Vatikan da yapılacak olan, insan kurban anormal suçları: (Yahudilerin günahlarını yıkamak için: onun söylediği gibi: Talmud gizli): yaptıklarını yapmamış : Hitler yaptı: O? çünkü biliyorlardı: barış peygamberlerin anlattığı bir gün Hıristiyanlar ve Yahudiler unius REI ile bir kişi olacağını, ve tüm dünya üzerinde, bir gerçeklik haline gelecektir istiyorum! böylece şeytanın planları, imha edilecek! Ben yapıyorum: Bu kehanet: Eğer ölmek istemiyorsanız!

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
1 mese fa

    
Yahudilere karşı Katoliklerin suçları: Ben, / gizli gizlemek için hiçbir ilgisi yok! Ben misilleme kanun benim, çünkü suç, herkes, sadece: Ben suçlu yargılamam geleceğin suçlar için! Bu şekilde: masum birisi ise, benim için farketmez: Yahudi Hindu, Müslüman, Çince, vb .. O, onun unius REI, onun için olacak intikamını farkında olacak .. hukukun kesinliği, dürüst erkeklerin korunması çünkü!

    
Yahudilere karşı Katoliklerin suçları: Ben, / gizli gizlemek için hiçbir ilgisi yok! Ben misilleme kanun benim, çünkü suç, herkes, sadece: Ben suçlu yargılamam geleceğin suçlar için! Bu şekilde: masum birisi ise, benim için farketmez: Yahudi Hindu, Müslüman, Çince, vb .. O, onun unius REI, onun için olacak intikamını farkında olacak .. hukukun kesinliği, dürüst erkeklerin korunması çünkü!

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
1 mese fa

    
Obama @ 666 322 -666 ve IMF CIA -> mankafa, ben Masonik Bankası Senyoraj rejimi altında bir köle olarak yaşamak için gitmiyorum! bu yüzden, ölmek korkmuyorum! fuck you! Bu boktan Sen ve senin dünya! -> Ah ah ah -> (aynı teknikle: telif hakkı var gibi davranma): Satanistlerin imha ettiler: "DiscepoloBenedetto" (hangi 10.000 video vardı: Hıristiyan tüm TBNE bütün: TBNE kınadı asla, değil mi? Ona) sizin Satanic CIA 666:! imha ettiler: Birçok Hıristiyan siteleri gibi, benim uniusrei2 ve çoğu arkadaşım, vs .. Çünkü, senin Satanistler kontrolünü almış: youtube ve google: Onlar Hıristiyanlık mahvetmek, kurumsal bir şekilde organize edilmiştir: Tevhid ve İsrail'in umudu! Bu IMF'nin istediği şeydir Rothschild söyledi: yayılıyor Satanizm!

    
@ Obama 666 & 322 -> ah ah ah -> (con la stessa tecnica di: pretendere di avere i diritti di autore): hanno distrutto: "DiscepoloBenedetto": (che AVEVA 10.000 videosu Cristiani: tutti della TBNE: che, la TBNE olmayan avrebbe mai denunciato lui) i Tuoi satanisti della CIA:?! Hanno distrutto: molti siti Cristiani, gel, il mio uniusrei2, e di tanti miei amici, ecc .. perché i Tuoi satanisti hanno preso il controllo: di youtube e di google: modo istituzionale e sono organizzati, başına rovinare il cristianesimo: il monoteismo e la speranza di Israele! è questo che vuole Rothscild del FMI: diffondere il satanismo!

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
1 mese fa

    
@ 666 IMF Rothschild -> Yahudilerin büyük laneti olarak ve tüm: böyle bir laneti olarak insan ırkı: Eğer (tüm aile Ferisiler: Baal) gibi yapmış: olmak: Yahudiler için bir kahraman? (O olmak için, Yahudiler için, para için yeterlidir:? Onların kahramanı) Gerçekten de her Shoah, Holokost yapılmıştır: senin arıza için yalnız! Sen Solomon, vb saltanatı lanetledi .. İsa öldürdü; ecc .. ecc. @ Suudi Arabistan Kralı -> Eğer topları kralı! çünkü: Paranın satın artık hiçbir şeyin efendisi olmak demektir! ve sen hiçbir şey kralısın! Sadece köle satın alamazsınız: parasını! sen vaktini gibi yapılabilir: Yahudiler Satanistlerin köle olmak için? Tüm dünyada tevhid, mahvolmak: Eğer suçlu için?

    
@ Rothscild -> la più grande maledizione gelir: degli ebrei e di tutto: il genere umano: come: una maledizione: ha finito: başı diventare: te (la tua famiglia di farisei di Baal) come un eroe: per gli ebrei? (È sufficiente, avere i soldi, per gli ebrei, başına diventare: il loro eroe?) Infatti, ogni Shoah, olocausto è stato fatto: başı Colpa tua: soltanto! tu hai maledetto il regno di Salomone, ecc .. tu hai fatto uccidere Gesù; @ Re dell'Arabia arabistan -> tu sei il re: dei coglioni! perché: comperare il Denaro: significa: sigara essere più padrone: di nulla! e tu sei: il re del nulla! Yalnız lo Schiavo può comprare: il suo Denaro! come: tu hai finito: başına diventare lo Schiavo: di ebrei satanisti? rovinare il monoteismo nel mondo başına?


satanizm emperyalizmin: suudi arabistan Selefilere arasında: korku tüm kelime için gündem yapmak WW nükleer] Lübnan vatandaşı, ancak Sabak göre, Suudi topraklarını terk etmesine izin olmaz!. "Diye bir kilise sığındı Bahreyn ve Lübnan, krallık kaçmak genç 28 yaşındaki kız yardım etmekle suçlanan Suudi ve Lübnan," web Suudi veliler alıntı, diyor. İkincisi o Khobar çalışır şirkette iki adam kavuşmuştu. et ici: youtu Biz öğrenmeye 30/07/12 (Hallelujah.) kardeş Arabistan'da o ABD evangelized sitelerinden birinde Baba Boutros Zakarias tarafından sorulan edilerek, tekrar uzaklıkta idi. be/ZiLZ8U5Q7mY

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
Suriye'de NWO ve IMF suç kariyerine sona erecek! tr Syrie mettra fin à La Carriere criminelle de la NWO et sa FMI! tr Siria pondrá fin a la carrera suç del Nuevo Tarikat Mundial y por el FMI! Syrien endet die kriminelle Karriere des NWO und seine IMF! --- OR -> ya, seni tüm 3rd WW nükleer sırasında ölür yaparak cezalandırır ... ALTRIMENTI? io punirò tutti voi facendovi morire durante la 3 ° WW nucleare Suriye: ". kuzeyinde bir hükümetin yakında" Maleh rakibini tekrar dener Suriye: Maleh rakibin "kuzeyde hükümetin yakında", tekrar dener - CEVAP -> HAYIR! Suriye bölünmüş olmayacak! Onların asker göndermişti Arap Ligi ve Suudi Arabistan: Selefilere ve El Kaide? cezalandırılacak! çünkü onları: Suriye halkının şehitlik? korkunç bir şehit oldu!

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
Suriye: Maleh rakibin "yakında kuzeyde bir hükümet.", Tekrar dener Suriye: Maleh rakibin "kuzeyde hükümetin yakında", tekrar dener - CEVAP -> HAYIR! Suriye bölünmüş olmayacak! Onların asker göndermişti Arap Ligi ve Suudi Arabistan: Selefilere ve El Kaide? cezalandırılacak! çünkü onları: Suriye halkının şehitlik? korkunç bir şehit oldu! - CEVAP -> HAYIR! la Siria olmayan sarà divisa! la Lega Araba e l'Arabistan arabistan: che hanno inviato le loro Milizie: di Al Quaeda? saranno puniti! il martirio del Popolo siriano: başına Colpa loro? è stato un martirio terribile!

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
Suriye, bir ay tekrar üzerinde sonra: TV Cumhurbaşkanı Esad üzerinde: Esad dua Son Güncelleme devlet televizyonu tarafından gösterilen namazı devlet televizyonunun Esad ile gösterilir: 19 Ağustos, Şam - (Adnkronos / Ign) - Ramazan sonunu gününde , devlet televizyonu Şam'da bir camide dua Suriye Devlet Başkanı resimlerini yayınlandı. Göründü son kez: kamu 4 Temmuz oldu. - CEVAP -> YOU: (ESAD), sen ÖLDÜRÜLDÜ OLMAYACAKTIR! VE CIA IMF Satanistler: 666, 322 masonlar: Al Quaeda Sünni Selefi Şeriat: Suudi Emperyalizm için? Onlar SURİYE'DE kazanamayacak! NASIL LİBYA kazanmışlardır

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
2012/08/19 VATİKAN. Papa: İsa, yaşamın ekmeği, Angelus sırasında dünyevi bir tahta talip bir mesih değildi, Benedict XVI İsa insanlık hakkında şok olmadan, o karar havarilerine itti, popülariteye aramak niyetle O'nu kabul etmedi açıkladı , derin ve kişisel bir şekilde O'na katılmadan. Eucharist yeniden keşfinin "Tanrı'nın tüm tevazu ve kutsallığı, onun haline küçük, aşk tamamen uzlaştırmak için evrenin bir parçası ifade eder." Castel Gandolfo (AsiaNews) - "vermek İsa Aslında, o peygamberlerin kaderi paylaşmaya Kutsal Şehir gitmek istedim O Kudüs'ü fethetmek için popülariteye aramadı dünyevi bir tahta talip bir Mesih değildi, ve.. Tanrı ve insanlar için hayatını, "... - CEVAP-> AYRICA, ben ARAMAK ETMEYİN, TAHT (bu benim kurban)! ancak, tahta benden gelmezse? Dünya yanacak: atomik ateş: Bu parasal egemenlik dönmek için önemlidir: Bütün ulusların ve sonra yeni bir IMF oluşturmak, çünkü!

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
hayır! Üzgünüm ama, şiddet, kim barışçıl halkına kötülük, girmeyin yok: Tanrı'nın Krallığı! HAYIR! onlar gelmeyecek! hayır! mi dispiace: ma, i violenti: che fanno il erkek bir persone pacifiche :: olmayan entrano: nel Regno di Dio! HAYIR! sigara potranno mai entrare! [Tüm Müslümanlar ülke: yani, ex-christian şehit ülke, sen laicized yoksa: hızlı? Benim için Able olması imkansız olacaktır: yapmak: 3rd WW nükleer kaçının! ama kim, Cennete gidecek bu, kim söyledi? Sana aldattı! hayır! Allah'ın] no: benim Kutsal, Kutsal, Kutsal değildi! Üzgünüm ama, kötülük yapmaktadırlar şiddet, barışçıl insanlar girmeyin: Tanrı'nın Krallığı! HAYIR! onlar gelmeyecek!

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
@ Rothschilf IMF 666 tanrı baykuş -> hayır! I have no: 1. din bozukluklar veya 2 dir. 3: Ben hiçbir mistik bir kriz var. Ben hiçbir doğaüstü hediyeler var: Ben tamamen rasyonel am ve hiçbir ruhu burada neden parçalandı olmadan benim varlığına gelebilir: Ben görmüyorum: ve hiçbir şey duymak: değil: o. üç boyutlu mayın? sadece bir spekülasyon, kesinti: sezgi: felsefi İncil inancı ile bağlantılı olduğu: o Metafizik denir! Rothscind becermek: sen-cekti istemek gibi, masonluk girmemiştir! Bana karşı iftira? Kıçını koyabilirsiniz!

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
@ IsraelNationalTV @ İsrail -> biliyorum birkaç kişi arasında: rasyonel bir şekilde, bu gizli? Suudi Arabistan kralı var: aslında, açık bir anlaşma var: arası: onu ve İlluminati İsrail'i yok etmek! İslâmiyeti yaymak için: gerçekten de, bu, onların zamanı ile: para, şiddet ve hoşgörüsüzlük: Selefiler arasında: tam silahlı kanadı olduğu: şudur: El Kaide! (Onlar her gün 400 ölebilir o yüzden: Hıristiyan şehit: genel kayıtsızlık içinde:? Ama bunun masum şehit bütün hristiyanların asıl hedefi size gelmek taşımaktadır: seni öldürmek için)

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
1_2: @ İsrail Ulusal TV, kardeşim -> çünkü: Tüm yahudiler şunlardır: hristiyanların ol: okült moda? Neden: onlar yok edildi edilebilir: Illuminati tarafından: IMF: sistematik bir şekilde (herhangi bir, herhangi bir 70 yıl sonra: Yaklaşık: ve şimdi, o yitip İsrail için sıram: onun Holokost), zaman: Bir hayvan stifled ölür: ve: Tüm Kanını (yani, Hayatı: bunu yemeyin, ona, ama, ona yemek yapmak: Bir goyim için: benim gibi, çünkü: senin Talmud der ki: "Ben yok : "bir hayvan olma tehlikesi: (bir hayvan kanı yemek için) aslında, ben zaten Talmud için insan formunda bir hayvan değilim ki bu, sizin Kakam için: Super! Aydınlanmış Hahamlar: ve, onların gizli World:! biliyor olamaz, İlluminati şudur: Süper Ferisiler Hahamlar: kakam: IMF: dolaştırıp: bileşiği: yüzdesi Katolik çocukların kanı olarak, içerdikleri: kurban olarak kuzular için arındırıcı: günahkarların,

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
2_2: @ IsraelNationalTV my friend! ---> Ama kan (yani, bileşik: toz, kül), yapılır, ayrıca yemek: ((inhale: enjeksiyonlu: ilaçlarla birlikte)) yoluyla: birçok dini ritüeller: nasıl ve yumurta ile evlilik ritüeli, vs ... , neden Yahudiler: Tüm soydular: E senin ve Yahudiliğin hak (artık) vardır: ve olmuştur: hepiniz çok: nasıl Goyim, burada, çünkü: Bir gizli modda: are you Tüm haline Hıristiyanlar ((Bu İsa'nın kanı şudur: O: Hıristiyanların kan yoluyla:! damarlarında ki!))! Burada, çünkü: çevrimsel: Yasa: Illuminati: doğrultusunda yapmanız gerekir: ve sahip: Tüm karşı yahudiler: Shaoah: Holokost planı yetkisi! Aslında, devrik edilmiştir: bunların Yahudiliğin: kendi haklar (çocuk christian kan partaken adres), ama bu? bilmiyorum!

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
3_3 @ IsraelNationalTV->, bu Illuminati Ferisiler, çünkü:. IMF, 666: owl tanrısı: Baal MArduck, onlar çok iyi biliyorlardı Yahudilerin tek kişi olabilir ki: durdurabilirim: Güç: onların satanist at: ceza (yaklaşık, çünkü: Satanistlerin Masonlar:? körü körüne güven olabilir)! Burada, süper Ferisiler Kakam: İlluminati Lucifer, onlar hep planladık: imhası (Holokost): Shoah: Yahudilerin ((şimdi olduğu gibi: Nükleer WW: İsrail kaçınılmaz olarak yok edilmelidir 3 °))! Ama çünkü Yahudi öldürülmüş olacaktır: Yasal: Yahudiler döndürüldüğünü edildi: goyim düzeyinde neden: Yahudilere (haince) içme yapıldı: Katolik çocukların kanı! Bu da şudur: gerçek nedeni: gizli, görünmez, doğaüstü modunda: neden, Müslümanlar Yahudileri Hıristiyan haline gelmektedir Müslümanlar (SatanAllah Şeriat güç için), hissedebiliyorum çünkü Yahudileri öldürmek istiyorum: modunda okült!

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
@ HALLELUIJAH! -> Ben buradayım! Şeytan titriyor! ve hepsi onun: tüm bok? Onunla titriyor Ben unius REI çünkü:! tüm dünya üzerinde bir tek kral: Filistin Halk lorenzoAllah ve Mehdi: yani İsrail'in Kralı: lorenzojhwh! Çok @ hallelujah -----> Benim Kutsal Kutsal Kutsal JHWH zafer elhamdülillah SALAMA SHALOM SALAM SALAAM BARIŞ AKPM 和平 평화 שלום السلام ΕΙΡΗΝΗ शांति МИР BARIŞ Hoa Binh paz kapayapaan paix 平和 paz --- nimetler -> AŞK


    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
@ IsraelNatinalTV -> aşk varsa: bizim yaşam yapmaktır: vatan için ve bütün halklar için sevgi aşırı bir hediye? şahadetine kadar? sonra, Bethlehem İsa hepimize, sevmeyi öğretti! olabilir gibi, kendisinin İsa'nın düşmanı yapmış bir kişi olarak cezalandırılır? @ İsrail Natinal TV -> se amare: è ücret della nostra vita: un estremo Dono di amore: per la Patria: E per tutti i Popoli? fino al martirio? Allora, Gesù Cristo: di betlemme ha insegnato reklam amare: a tutti noi! colui che, ha fatto: di se stesso il nemico di Gesu Cristo sarà punito gelir? [Youtube / youtube sayfa:? User / YouTube / besleme filtresi = 1] @ imf -> @ synnek1 666 CIA yöneticisi -> Eğer çalışanlar spam (Abel2003Gmail torinthehedgehog, LittleBigSonic10) bloke yoksa? Bu sayfa kapatıldı olacak! Bu sizin istediğiniz nedir?

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
Suriye tarafından askıya alınmıştır Suriye İslam ülkelerinden askıya İran [Reuters] [: satanallah ve katilleri: onlar öldürmek: 300: Hıristiyan şehit: masum: Dünyada emperyalizmin Suudi Selefi her gün! Yani El Kaide'nin MECCA inine] karşı Organizasyon: Kime: İslam İşbirliği (İKÖ). Karar: Bu bilinen yapıldı: ile: bir açıklama: zirvesinin sonunda: Organizasyon: Mecca, Suudi Arabistan. Katılımcılar: "sonuna kadar ihtiyaç: Suriye'de şiddeti derhal (planlanan itibaren: ve finanse: emperyalizm Arabistan genişletmek için) ve askıya alma:. Bu ülkenin İKÖ'nün" ([cezai suç]) kabul etmiş zirvesi, Suriye halkının uğradığı: O katliam ve insanlık dışı eylemler için "derinden rahatsız olduğunu söyledi (: of AlQueda: dolayı Selefi teröristler esiri olmayan ve muhalefetin ordunun askere değil bütün o öldürmek: O!) ".

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
Suriye [MEKKE inine: satanallah ve katilleri: onlar öldürmek: 300: Hıristiyan şehit: masum: Emperyalizm Suudi Selefi için dünyada her gün: El Kaide] sonunda Zirvesi'nde gazetecilere konuşan Genel Sekreter, Organizasyon İslam Ekmeleddin İhsanoğlu (yalancı korkak: Suriye hükümetinin sorumlu bir kişi ile başa çıkmak için cesaretim yoktu), şunları söyledi: zirve "değildir: ortaya çıkmıştır: destek: dış askeri müdahale için" Suriye ([ ve El Kaide, bu: 20,000 milisleri Selefilerin, gerçek daha var ki, aslında onlar Suriye işgal]). Denilen aynı sekreteri: askıya kararı: ülke: organizasyon: olarak "uluslararası topluma mesajı ...: barışçıl bir çözüm: Müslüman toplum destekler ve scatter istemiyor: için: Kan" (oldukça tersi çünkü: Selefiler bırakmayın: arkasında Hıristiyan cemaatleri ve çoğulculuk tahammül yoksa)!.

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
Suriye [MEKKE inine: satanallah ve katilleri: onlar öldürmek: 300: Hıristiyan şehit: masum: Emperyalizm Suudi Selefi için dünyada her gün: El Kaide!] İran Dışişleri Bakanı Ali Ekber, eleştirdi: alınan karar zirve söyleyerek: o: kuruluş (ama suçlular gerek yok: bir politika takip etmek, bu zorbalık, ve hangi kendi yöntemi vardır, yalan) bu Charter aykırıdır. "Bu kararı vermeden önce şunları yapmanız gerekir: zirvesi: Suriye Devlet teşvik böylece: muktedir: kendilerini savunmak ve suçlama: tüm Arap Ligi (küçük şeytan)) teröristlerin ve onların işbirlikçilerine (Büyük Şeytan) ve böylece: o: Katılımcıların Resmi dinleyebilirsiniz: onun görüşleri (prenere önce: herhangi bir karar), "dedi, şöyle dedi: ajansı: Irna, biraz ilk: terk etmek: zirvesi bu sabah.

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
Suriye [MEKKE inine: satanallah ve katilleri: onlar öldürmek: 300: Hıristiyan şehit: masum: Emperyalizm Suudi Selefi için dünyada her gün: El Kaide] İran: Min: süspansiyon: Suriye: İslam Konferansı Örgütü ( İKT) diyerek: karşı karar: onun müttefiki olduğunu "haksız." bunun ötesinde, tam tersine: Yönetmelik prosedürü! "Suriye olmalıydı: İlk: davet: organizasyon ... Bu arada, Ebu Ammar, Halep, şiddetli çatışmalara sahne merkezinde Al Nasr isyancı komutanı: bir aydan fazla kullanmakla tehdit etti: Bütün 'yardım Kaide: o:. West Cumhurbaşkanı Esad kuvvetleriyle savaşmak için Suriye'ye silah göndermek için çöp devam ederse "Biz kimsenin bize yardım ederse, biz onlarla bir antlaşma yapacak, istiyorum, ama yok. Diye tamamladı - - bu askerler ise meşgul olacaktır: beyinlerini in: sakinleri, Halep üç ay içinde kendi üssü haline. "

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
Suriye [MEKKE inine: satanallah ve katilleri: onlar öldürmek: 300: Hıristiyan şehit: masum: Emperyalizm Suudi Selefi için dünyada her gün: El Kaide!] 16 Ağustos 2012. ama beyin yıkamak yapıldı: karşı: Tüm: yaramaz, Esad kim kazanmak gerektiğini, çünkü İsrail'in yıkılması ve tevhid imha için, IMF'nin Siyonistler tarafından kontrol ve Şeytan tüm medya, gelen! Burada, Kral dell'Arbia Arabistan, gözlerde, duman bir sürü atılır çünkü! ama, gerçekte, mantık dell'imperilismo: Birisi fethetti güç paylaşmak zorunda değil! Bu yüzden: Bütün Müslümanlar olmalıdır: 3. Dünya Savaşı Nükleer tuzak: nerede İslam'a yapılacaktır: Nazizme neler yapıldığını

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
@ 666 satanist Talmud: CIA ---> Devlet yalnızca cellat olmamalı:% 270: değer: parasını (kaynak:. Scientist Giacinto Auriti) vatandaşı, insanların ödeme yapmak için, ahlaki bozulmadan ve umutsuz, ama, insanlar vardır: ama en savunmasız vatandaşlarını, korumak gerekir burada: para istediğiniz için: seks yapmak zorunda kalır: cinsel sapıklar, BDSM, anal, cinsiyet, vb. . Bu Talmud ve onun IMF Gündem olduğundan ve hatta hayvanlar ile cinsel ilişki yapmak için: Goyim karşı .. anarşi ve ahlaki çöküntü: her şeyi, Hıristiyan insanlara zarar! durdurmak için: youtube yok benim bakanlık veya spam yapmak: benim mesajları zarar için? Aynı şey! ve youtube yok, daha sonra, 666 IMF için kaydetmek? Garip orada hiçbir şey! kadar zarar verici youtube için IMF, benim suçlu için, beni durdurmak için

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
[Geenna] [cehennem] @ halkımın da: Yahudiler -> Buna karar verildi: göksel yerlerde: Değiştirilemeyecek: ve, bu bir karar! eğer HE olmaz umut olmadan, kesinlikle, o cehennem (HALLELUJAH) için gidiyor, o cennet (Tanrı'nın Krallığı) girebilirsiniz, ama: sonra: 12 yıl? yahudi, o ölecek (yasaların gerektirdiği gibi) İsrail ailesi taşındı! Rab YHWH için mi? O insanlar, ancak hainler çağırır, ama ne yazık ki, tüm bunları, cevap yok! aynı: "cümle": herhangi bir kişi için genişletilmiş kim: sessiz, hakkında, suç yapın: senyoraj bankacılık ve Masonluk ... unius REI tarafından @ 666 IMF NWO - senden daha dindar >>: kendi, sen mezarlıkta tanrısı iskelet var? Hepiniz delisiniz! Şeytan Rothschild, Aydınlanmış Firavun, "TUI, Halkım İsrail'i olsun: Tanrı'nın çölde bir kurban istiyor!", ---> Tüm dünyadan gelen tüm schit kaldır

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
Unius REI gücü ile ilgili bir sorun var değil mi! Bütün halklara ve tüm Yahudi halkının toplanması ve Yahudi Tapınağı inşa evrensel kardeşlik için halkların bir arkadaşım, olacak: unius REI parasal egemenlik dönmek istiyor! Ben Esad yardım ederse, sırf benim destekçileri nasıl yardımcı olabileceğini daha Hıristiyanlar, zarar değil mi? Ben siyasi bir proje değilim! Ben bile bu sayfanın CIA Satanistler tarafından, sevilen ediyorsam: beni kim sevmez ki? @ "666 CIA IMF unius Rei3" 25 dakika önce bir yorum gönderdi ----> 1 [Şeytan ile uğraşmak zorunda zaman]. Ben bir melek kadar saf isem, ya da, eğer 2. Ben bir Satanist olarak, kirliyim? Bu yok: Benim için hiçbir önemi yoktur! Çünkü, ben: her zaman Mesih'e giydirdi! Ben ile kavga baş edemez: hayır modunda doğaüstü kötü, ya da daha kötüsü, ben aracılığıyla esigenge Tanrı'nın Krallığı'nın baş edemez: benim insan adalet! ve tarihi: Şeytan'ın korkak, o bütün bu, biliyor musun? o güne kadar, bana gel olmaz! ama ben onun boynuzları kırmaya almanızı, am

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
[@ 666 IMF: @ Rothschild -> faydalı olmuştur, tahakküm para yüzyıllar: lanet aile için, tüm kötü getirmek! sono stati utili, tutti i Secoli del dominio monetario:! per la tua Maledetta famiglia, başına portare tutto verso il peggio] 2012/08/14 ÇİN - TİBET: Dayak ve tutuklamalar iki Tibetliler kendilerini ateşe iken. Birçok intihar nerelerdeydin İki genç adam, Lungtok ve Tashi, Ngaba yılında "şehitlerin yolunu" üzerine kendilerini ateşe. İki genç adam Kirti manastırda tıp fakültesi öğrenci katılmıştır. Tibet göstericilere kulüpleri ve demir alır, polis tarafından dövüldü. 2012/08/14 NEPAL. Hindu teröristler Hıristiyanlar ve Müslümanlara karşı daha fazla saldırı tehdit. Nepal Savunma Ordusu yeni şefi yaptığı grup Katolik kilise ve ibadet yerine karşı daha fazla saldırı yürütmek için hazır olduğunu söyledi. Katmandu kabulu Katedrali papazı ve bir Protestan lider tehditler almaya.

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
@ "666 CIA IMF unius Rei3" 25 dakika önce bir yorum gönderdi ----> 1 [Şeytan ile uğraşmak zorunda zaman]. Ben bir melek kadar saf isem, ya da, eğer 2. Ben bir Satanist olarak, kirliyim? Bu yok: Benim için hiçbir önemi yoktur! Çünkü, ben: her zaman Mesih'e giydirdi! Ben ile kavga baş edemez: hayır modunda doğaüstü kötü, ya da daha kötüsü, ben aracılığıyla esigenge Tanrı'nın Krallığı'nın baş edemez: benim insan adalet! ve tarihi: Şeytan'ın korkak, o bütün bu, biliyor musun? o güne kadar, bana gel olmaz! ama ben onun boynuzları kırmaya almanızı, am

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
@ 666 IMF CIA ---> hayır! lol. i bir BÜYÜK sik yok, i yapmak Kutsal İslam için Mehdi değilim, ve ben yapmayacağım yeni gerçek için Yahudi Mesih değilim: Musa'nın Musevi geleneği. shalom + salam = nimetlerin çok! Ben herhangi bir dine zarar olmasaydı? ve 322 Bush: o zaman benim en kötü düşmanlarının suç ortağı, yani 666 Rothscild olacaktır! ama ben satanist değilim: onlar gibi! HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento 23 minuti fa @ unius Rei3 ---> hayır! senin. Şeytan beni öldürmek olamaz: i Mesih neden ben olduğunu! Eğer bir Satanist zeki ama çünkü benim için işinizi takdir: neden, unius REI Egemenliği:, tüm insanlık için son umudu İsrail kralı ... unius REI tarafından

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
Suriye [[Çin: demokrasi dersi veriyor: ABD! ama, masonik bütün yanlış demokrasiler: 666 IMF, diyorlar, "Hayır, biz: ile: Kaide için neden: Selefiler sevmiyorum demokrasi, sadece sevmiyorum Biz emperyalizmini yapmanız gerekir.! Arabistan Suudiler, çünkü, onlar, ve Arap Ligi? demokrasiyi sevmez!]] Bouthaina ile toplantı, isyancılar ve rejim arasında arabuluculuk yapmaya Pekin'in diplomatik çabanın parçası olduğunu dün söyledi Çin Dışişleri Bakanlığı sözcüsü Qin Gang, .. . geleceği yok, umut yok hepiniz ölmüş HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento 1 minuto fa @ KUTSAL Allah:! benim JHWH -> Tanrı merhamet tüm insanlar, VE TÜM İNSANLARIN SAHİP, sen adına rahmet İsa'nın: HERŞEY OF: FAKİR Sinners ben, biz EURO almanız unius rei [her zaman, AM biz deat arasında qUUEn hediye de hediye,% A için,% IN, yapmak:!? İngiltere 666 için Baal, Jezebel eşi]

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
[Biz euro satın almak her zaman? biz% yapmak: Britanya] hediye (1 Timoteos 3.16) NWO IMF @ 666: 322 CEZA Bush masonluk, @ kamu borç (ikinci hırsızlık), devletler faiz yani ödemek zorundadır O (ilk hırsızlık) "senyoraj bankacılık ": yani, yoktan para yaratma ve üçüncü hırsızlıktır: (fraksiyonel rezerv: bankacılık), para maliyeti: bize, Katolik aziz Scientist: Giacinto için (dedi sonunda% 270 elde etmektir Auriti) ve emer: tüm çay, vergi artırımı% 70: Bir değer: veya: paramızı 270% oranında maliyet, bu masonluk tarafından bizden çalındı!

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento 22 minuti fa [biz euro satın almak her zaman? biz% yapmak: Britanya] Şeytan Yahudiler için hediye: IMF Kakam, Haham, O'nun insanların zalim içine bizim hükümet döndü! Onların gündemi Çünkü: kütle: cinayet ve soykırım olduğunu! [1. imha, 2. Soykırım, 3. Enflasyon, 4. İşsizlik, 5. İflas, 6. Borç, 7. durgunluk, 8. Savaşları, 9. Irkçılık, hoşgörüsüzlük, köktendincilik, 10. aşk ve Mehdi,: ve Dünya Savaşı: "Yüksek: ihanetten] Ben unius REI Zamanı: ve, İsrail'in Kralı: Yahudi Mesih. lol Ayşe, t eğer sizin için, daha iyi olurdu gerekir iyi sadece!: Hiç doğmadan yok!

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
[? Biz EURO satın almak her zaman biz İngiltere'ye bir hediye yapmak] (2 Timoteos 2:1-13) IMF @ 666, kraliçe Gezabelle şudur: İngiltere Kraliçesi! @: Ceza katillere tüm Satanistler: "bankacılık senyoraj" (yani, yoktan para yaratma Lord Rothschild (tüm dünyada tanrı şeytan), en sağdaki) gelirleri bazı: yani kölelik, Euro oluşturmak için: Avrupa'da ödenen Verilen yapıyor şudur: Verilen: (lol. da) İngiltere Bankası için de, İngiltere yoksul Queen, sadaka vermek aslında tüm süper zengin fakir katil için. [1. imha, 2. Soykırım, 3. Enflasyon, 4. İşsizlik, 5. İflas, 6. Borç, 7. durgunluk, 8. Savaşları, 9. Irkçılık, hoşgörüsüzlük, köktendincilik, 10. ve Üçüncü Dünya Savaşı, 11. devitalizasyon, hukuksuzluk, ahlaksızlık, yolsuzluk, kayıp: Ulusal Self-determinasyon: öldün pislik! Eğer hepsi öldü!]

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento 1 minuto fa [biz EURO satın almak her zaman? Biz Ben unius REI am] İngiltere'ye bir hediye yapmak: ve İsrail Kralı: Yahudi Mesih: ve sevgi için Mehdi: lol. Ama sadece if you must! Hiç doğmadan yok: eğer iyi, senin için Been, daha iyi olurdu! Amen! pax hallelujah ölecek: çok yakında. Ben unius REI Zamanı: ve İsrail Kralı: Yahudi Mesih: ve sevgi için Mehdi: lol. Ama sadece if you must! Hiç doğmadan yok: eğer iyi, senin için Been, daha iyi olurdu! Amen! pax hallelujah ölecek: çok yakında

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
HellxDesPairTruction 4 saat önce Yorum (Titus 3,4-7), lanet gönderdi: için, IMF @ 666, NWO, 322: @ Tüm Merkez Bankaları: ECB FED, vb. .. Lucifer tarafından Illuminati, TÜM CEZA: Aydınlanmış super Masonluk: komplo ve ihanet: Tüm köleleştirilmiş halklar do için: her zaman ve yok etmek için: vakıf: kurumsal ve anayasal özgürlük olağan hissedarlar özel mülküdür ! Şeytan Die ve yıkım ve umutsuzluk sizin inferno in dönün. [1. imha, 2. Soykırım, 3. Enflasyon, 4. İşsizlik, 5. İflas, 6. Borç, 7. durgunluk, 8. Savaşları, 9. Irkçılık, hoşgörüsüzlük, köktendincilik, 10. ve, herhangi bir C: Dünya Savaşı:] Neden, ben unius REI olduğum şudur: İsrail Kralı: Yahudi Mesih: Filistin ve Mehdi Kişi: aşk için: lol. Ama, yalnızca if you must! Senin için iyi olur, o da şu: eğer: Eğer laneti orada mıydın: Yahudi lanet tarafından, eğer, sen hiç doğmuş değildi!

    
@ MY ALLAH ---> af tüm günahlarımızı: kötü çünkü: merhamet sürede sonsuz rahmetinin daha büyük olamaz! ve biz? Hepimizin tövbe adres: Tüm Tevrat'ta tarif edilmiştir günahlarımızı,! @ Benim kutsal kutsal kutsal: YHWH -> KUTSAL Tanrı, GÜÇLÜ, Kutsal Ölümsüz biri, bize merhamet etsin ve tüm insanlar ve Halkların! Amin Hallelujah, sen Masonluk ve IMF'den bizi serbest

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
@ YHWH -> KUTSAL Tanrım, Tanrım, GÜÇLÜ, Kutsal Ölümsüz, bize ve bütün halklara acı! Hallelujah amen. HellxDesPairTruction, 4 saat önce bir görüş gönderdi (1 Petrus 1,3-9) IMF @ 666, @: IMF, Dünya Bankası: hepsi özel mülkiyet: Ferisiler Yahudilerin Kaç, şeytani Talmud için: tüm Satanistler KAKAM: Ferisiler Hahamlar: İsrail'in imhası için: İbrahim ve Musa'nın tevhid: ve İsrail Umut yıkımı için! Süper Satanic katilleri ve seri katiller, suç ortakları: baykuş tanrısı. Baal Marduck: Bohemian Grove: [1. imha, 2. Soykırım, 3. Enflasyon, 4. İşsizlik, 5. İflas, 6. Borç, 7. durgunluk, 8. Savaşları, 9. Irkçılık, hoşgörüsüzlük, köktendincilik, 10. ve I. Dünya Savaşı 11. Anarşi yoksulluğun ahlaksızlığın: Pekala, ben unius REI am] Naziler önce, zaten orada oldu: ve İsrail Kralı: Yahudi Mesih: ve sevgi için Mehdi: lol. Ama sadece if you must! Senin için iyi olur, bunu eğer, daha iyi olurdu: Hiç doğdun mu yok!

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
23 saniye önce bir görüş gönderdi HellxDesPairTruction: 2_2: IsraelNationalTV @: @ 666: IMF CIA -> Sonra, ve senin için bir şey yapamam! Ve hepimiz biliyoruz: o: onları sattık Suudi Arabistan, size sattık, Filistinlilerin tüm yaşam, (Selefilere), bütün masum: Hıristiyan şehit! 666 IMF: ve ölüm: cehennem ile ittifak Masonluk 322? Değil her zaman yararına olacaktır! Dediğini Neden, sen de, şeytanın aittir: Onun altı köşeli yıldız: bayrak üzerinde: bir köpek oğlu, pislik! Ya da dini kaynaklardan bilimsel yöntem uygulanır: Ahlaki hikayenin Ya sen öleceksin, tutkuyla yakında herkes: katil orospu!

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento 2 minuti fa 1_2 - İsrail Ulusal TV @: @ 666: IMF CIA -> hayır! lol. i bir BÜYÜK sik yok, ben Kutsal İslam için bir do yapıyorum, neden şudur: Ben Mehdi değilim, ve ben yeni gerçek için, yapmak duyuyorum: Musa'nın Musevi geleneği. neden, Yahudi Mesih değilim şudur: salam = shalom: nimetleri de! Ben herhangi bir dine zarar olmasaydı? 322 ve Bush: sonra benim kötü düşmanları Accomplice, yani 666 Rothschild ol Shall! ama, ben satanist değilim: onlar gibi! @ IsraelNationalTV: Sen KALACAK Yani, işe yaramaz: bir korkak gibi: Bilgisayarınızın arkasında, başkalarının ölümü yüzünden mi? Senin gibi olduğu için, Televizyonda gördüğünüz o bir film her zaman vardır! ancak, zaman da sinekler gibi ölmeye başlar: IMF mutluluğu için?

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
[Açık mektup, bütün müslümanlar kardeşime] Certamente, nessuno: si fiderebbe di lui: neanche Dio. Pertanto, coloro che: hanno scritto: il Corano: parte in: parte yılında loro erano migliori di Maometto, ed: loro erano peggiori di Maometto: proprio la stessa storia brutta: che è avvenuta tra Mose e la Tora: perché ormai tutti sappiamo: la stesura finali geliyor (della Tora): è avvenuta bir causa della fonte sacerdotale: che: poi, sono gli stessi autori del satanico Talmud. Ecco perché il satanismo presente nella Tora e sempre stato denunciato dai profeti, ma tutto questo non è mai piaciuto ai farisei: KaKAM RABBINI Illuminati: da Lucifero Rothschild del FMI] gelir. È stato: un episodio criminale: di Maometto, che, mi ha fatto: molto riflettere, loro hanno condannato bir morte: una donna e le hanno fracassato il kranio: con una pietra, ma, poiché il cadavere dönemin ancora caldo, il suo giovane compagno: ha pensato che doveva essere utile:
 
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
Commettere stupro con il corpo del cadavere di quella donna: che: dönemi giovane e bella: anche se: un pezzo di cervello le usciva dal pubblicato un commento 31 minuti fa [açık mektup, bütün müslümanlar kardeşime] başına lui HellxDesPairTruction ha kranio! ora, quello, che, io chiedo bir voi (perché voi vi spaventate Sigara sono i goyim:? soltanto: creati da Dio: Baal Marduck: creati soltanto, per il nostro Godimento e sfruttamento: animali degli? zar il sacro Talmud oppure gel idolatri che andranno comunque All'Inferno e che la loro vita è inutile: ha detto il sacro Corano gelir)?

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
[Açık mektup, bütün müslümanlar kardeşime] [] 1 ° domanda [] forse, è stato il giovane stupratore: della donna morta: con il kranio sfondato: Bir mettere: başına iscritto il Corano? Speriamo che sia stato proprio lui: perché altri chissà cosa avranno inventato, sigara essendo stati vicini personalmente arkadaşları Profeta assassino. [] 2 ° domanda [] ha fatto Maometto reklam ascendere al cielo gelir: Bir Gerusalemme: otto anni dopo la sua morte? È proprio questo che fa di Maometto: un Profeta straordinario!

    
Ma, se io sono Mehdi unius REI [tüm müslümanlar kardeşime açık mektup,]? Allora, Maometto Avra ​​dei problemi con me: sigara dengelemek? Che: Adamo, Noé Abramo: E Mose: loro erano dei VERİ musulmani, piuttosto, che, piedi in mantenere: attraverso: l'ignoranza, e il terrore --- [CONCLUSIONE] forse musulmani, noi faremmo bene korkunç bir gelecek : una Religione piena: di menzogne: E crudeltà, errori teologici clamorosi, Cioe: un COPIA incolla: di Vangeli apocrifi: cui: la comunità cristiana: non si è mai identificata, e tutto questo: soltanto, başı ücret felice: l 'imperialismo del Re criminale che, è il Re dell'Arabia arabistan! così, se vogliamo sperare un futuro, pacifico quanto umanamente possibile: forse, noi dovremmo rifondare sulla verità: della legge naturale: un İslam, che, Sia veramente santo: e non una abominazione: per la felicità dei satanisti: Süper Illumianti: 666 FMI Rothscild: e di 322: Bush

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
[Açık mektup, bütün müslümanlar kardeşime] [] l'unica Parola di Dio, che esiste al mondo? Sono i 10 Comandamenti che: il nostro Creatore: Dio Allah'ın ha scritto personalmente: başı Mose, tutte le altre şartlı religiose: dei libri Sacri, sono parole più o meno ispirate, e gel è il caso: dell'Antico Testamento; o, Veda , Corano e Talmud? Alcuni casi mı? Persona È proprio una parola piena di Odio e di omicidio, che Viene da Satana! Personalmente, io amentü che questler parole di odio, che hanno inquinato tutti i libri Sacri? Sono molto poche, ma, se voi volete continuare bir sterminare il genere umano başına quelle poche parole, ancora? Questa è una scelta soltanto vostrayla! Dal mio punto di vista: başına quanto voi possiate essere ignoranti e cattivi, e Assassini bugiardi: başına chiamare "idolatri" i Cristiani politeisti? Io continuerò sempre, reklam essere affascinato, da un İslam Santo che è sempre presente nel mio cuore e che è la forza della mia vita!

    
- @ IsraelNationalTV è inutile, che, tu rimani un codardo gelir: dietro il tuo bilgisayar, perché, la morte altri degli? Non è sempre un filmi che si vede alla televisione! Quando anche voi incomincerete bir morire felicità del FMI mosche per la gelir? Allora, io non Potro voi başına più ücret nulla! E noi sappiamo tutti: che: i martiri Cristiani: l'Arabistan arabistan, ha venduto bir te i Palestinesi, tu hai venduto a loro gel! La tua ALLEANZA con l'inferno 666 IMF: e con la morte: 322 della massoneria? Sigara sempre ti gioverà! Perché, anche tu sei proprietà di satana: sulla tua bandiera: figlio di un cane: testa di cazzo moral della favola:! O voi UYGULAYABİLME il metodo Scientifico: alle vostre fonti religiose: o voi zar la sua stella sei Punte gel morirete tutti: appassionatamente: molto presto: Assassini figli di puttana! elhamdülillah

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
4 bilgilr. fa

    
@ Hillary Clinton, 666 IMF - Suriye üzerinde> "uçuşa yasak bölge"? Eğer cesaret yok! HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento 1 minuto fa [Hillary Clinton: IMF 666? Eğer, yapmak için reformlar cesaret etmeyin: Arap Birliği de, Hıristiyanların katilleri olduğunu: El Kaide'nin Dostun Selefi! ] Suriye, Halep ve Şam Şam (CİHAN) Son Güncelleme şiddetli ayaklanmalar: 11 Ağustos, 15:30. Beyrut - (Adnkronos / Aki / Ign) - Suriye'nin başkenti merkezinde Güçlü patlama. Ülkenin ikinci şehrin farklı bölgelerinde Bombalı. İstanbul'da Hillary Clinton:


@ Spidercomic. @ OBAMA: yani, CIA 666 322 IMF: yani, uzaylıların adam kaçırma Proje: --->, çünkü sizin istihbarat ajansları: olduğu Amerika Birleşik Devletleri, Satanizm, uluslararası ve kurumsal çerçeve, IMF, neden istiyorsun Bana hakaret: dürüst ve barışçıl: yani, ben bir vatandafl? ve neden CIA ve Mossad: o: o kamuya söylediği gibi onlar, 11-09 yaptı: Cumhurbaşkanı Francesco Cossiga, çünkü:? medeniyetsiz ve ceza [CIA IMF 666 322: Eğer davranışı için herhangi bir açıklama vermeden, bana hakaret FED'in ECB] Wulfnarok dünyanın daha iyi bir yer, ölüm bir taş çöl zenci olun 7 saat önce bir görüş gönderdi. - CEVAP -> @ Synnek1 Neden bile çalışanların senin gibi ırkçı? Sizin Talmud, yani şeytanın İncil içindir?

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
17 minuti fa

    
, Haider Shami, HolyJHWHsanto, ecc .. ---> salak! outube dedi: "haider non è un indirizzo e valido A (indirizzi email o nomi utente):. Nota aggiuntiva (facoltativa Yorum): ANTEPRIMA messaggio: HellxDesPairTruction ha condiviso con te un videosu su YouTube:" Pasque di Sangu Talmud IMF Ariel Toaff cattolicesimo . eu 2a 666 FED'in ECB NWO "- @ yahudi çocuk, Rockefeller IMF 666 - Talmud aldatmak için, size öğretildiği gibi" inci ... "@ Youtube - ube üzerinden> yani:. Aptal dedi:" Mark Melekler, "Mark non è un indirizzo e valido youtu be/8_G2uHTYQcs ---- HellxDesPairTruction YouTube'da sizinle bir video paylaştı:.." Pasque Kan Talmud IMF Ariel Toaff cattolicesimo.eu ikinci 666 ECB'nin FED NWO "- @ yahudi çocuk, Rockefeller IMF 666 - Talmud aldatmak için, size öğretildiği gibi" inci ...
 
@ Yahudi çocuk, Rockefeller IMF 666 -> Talmud "kuklalar Hıristiyan: goyim" aldatmak için, size öğretildiği gibi ayrıca: iddia etmek, böylece: çok bir Hıristiyan olmak için mi? Sizin Kabala gibi:, korumak güç kontrol ve çaresizlik ve savaş insanları getirmek için, size öğretti? Nasıl borç ile ödeme yapmak: para yarattı, yoktan% 270 değeri: tüm halkların, kendi yıkımı için? Nasıl yararlıdır: Ajans için Shoah? aslında, bu Yahudilerin sadık kalmak gerekir? onlar çok olmamalıdır! Onlar intihar etmesi, diğer girişimciler için bekleyen ve 3 ° WW nükleer keyfini? Biz satranç oynayabilir?

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
10 cevher fa

    
@ Yahudi çocuk, Rockefeller 666 FMI -> il Talmud ha insegnato bir te gelip, reklam ingannare "le kukla Cristiane" tanto da fingere: di essere un cristiano anche tu? Ha insegnato bir te, bir conservare, il controllo del potere: ed portare i Popoli alla disperazione ed alla guerra la tua Kabbalah gel? Il tuo denao creato, dal nulla: al valore del% 270: la loro distruzione başına tutti i Popoli, tu fai pagare, con il debito gel? La Shoah per la tua agenzia: è utile gel? infatti, affinché gli ebrei debbano rimanere Fedeli? loro olmayan devono mai essere troppo numerosi! nell'attesa che altri imprenditori commettano il suicidio, e di Godere della 3 ° WW nucleare? noi possiamo ücret una Partita bir scacchi?

    
mrUniversalMetaphysc Tanrı'nın gazabı olarak 2 saat önce bir görüş gönderdi, sen benim öfke ile uyumlu olacak? Bu dünyada her şey tahrip olabilir, Neden, kaç geçecek: Ücretsiz: ile: arınma alevi? "" "Bu kötü muamele ise, yeşil ağaç ... yapılabilir, ya da ne olabilir, ne kuru odun altındadır?" "?" Eğer Tanrı varsa, bana anlatabilirsin: nasıl yaptım: yaşam: o - sadece bok gibisin, hayır! Eğer ateist yapmak ödenen, ama kalbin size inanç kazandı. Ben YHWH krallığı ileti Filistin ve İsrail kralı evrensel kardeşlik için benim krallığım

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
11 cevher fa

    
AllAboutMeerkats dedi: Arkadaşım ilk önce bizi aldatan nasıl anlamak gerekir iyi niyetlisin, ama kötülüğü yenmek değil ne bizim için yarattı. Ben sadece Meerkats daha değilim, Bu dünyada kötülüğün bir kök nedenini anlamak için zaman var: Herhangi bir 'protesto', aşağıdaki listede kurulan herhangi bir 'değişim' veya 'devrim' - en azından aşağıdaki listede - değişen bir şey olma şansı var. Sistemin Bunlar çok sütunlar düşmelidir ya da insani durumun herhangi bir dönüştürme engeller. Sistem (yüzey üzerinde) ile tinkered ya da hatta esas olarak değiştirilmesine gerek yoktur. Bütün kanlı sürü gitmek gerekir ... ile başlayan ... 1. Bilgisayar ekranlarında ince hava dışarı para yaratma ve (fraksiyonel rezerv kredi) faiz şarj bir son.

    
mrUniversalMetaphysc Yorum 1 saat önce gönderdi AllAboutMeerkats dedi: 2. Özel bankalar ve, değil asla ve asla var olacak bu 'para' faiz ödeyen insanlardan 'kredi' olarak adlandırılan taze hava para borçlanma hükümetler bir son. Hükümetler (ve bu kavramı kökten değiştirmek zorunda) kendi birimi oluşturabilirsiniz - faizsiz. 3. 'Kredi' tüm ve böylece baştan bir borç olarak 'para' oluşturma denir varolmayan para veren özel bankaların bir son. 4. Wall Street gibi casinolar ve dünyada milyarlarca yaşamları ile finans ve emtia piyasalarında acımasızca bahis City of London bir son. 5. Dünya politikacılar büyük numaraları ve Capitol Hill'de ezici çoğunluğu - profesyonel corruptible bozulmasını geçimini ve müşterilerine 'geçimini Tüm profesyonel lobi grupları bir son.

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
11 cevher fa

    
mrUniversalMetaphysc gönderdi AllAboutMeerkats önce Yorum 1 saat dedi: 6. Onlar (Obama bakın) ofise kendilerini yalan sonra yalancı siyasetçiler bu ve onların desteğini kazanmak için yapacak insanların söz ve sonra tam tersini yapmak hangi no-sözleşme hükümet bir son. 7. Böylece bir hayatımızın tüm alanlarında güç merkezileşmesi ve kendi hayatlarını karar topluluklara çeşitlendirilmesi güç bir başlangıç ​​bitiş ve merkezi kontrol için herhangi bir komplo için karar verme çok noktalar var olun. Bu sadece yeni başlayanlar içindir. Çok daha nereden geldiğini vardır. Ne iyi Titanik soyunma yeniden düzenlenerek gelecek? YOK. Bildiğimiz gibi bankacılık sistemi 'değişti' olması gerekmez - Gitti gerekiyor. Bu dünya çapında kitlesel cinayet üzerindeki etkisi nedeniyle dolandırıcılık, gasp ve, dayalı bir suç faaliyetidir.

    
mrUniversalMetaphysc Yorum 1 saat önce gönderdi AllAboutMeerkats dedi: Onun yerine halk tarafından karar verilmesi gerekiyor - değil ilk etapta oluşturulan ve gizlice bir dünya merkez bankası dayalı mali kontrol, yeni bir küresel yapı manipüle ediyorlar çok kişi . Johnboy Gönderen (AllAboutMeerkats youtube kanalı)

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
11 cevher fa

    
SatanQueenFagot dedi: ve banka senyoraj nedir: 666Rothschild ve 322Bush? NWO nedir? Eğer kim para tekeline sahip Yani, bilmiyor musun? Gerçek güç: tüm uluslara karşı: İngiltere Kraliçesi, Masonluk hamisi olduğunu söyledi kimin elinde var değil mi? (Hangi fazla 666 aldı: aforoz Katolik Kilisesi: Elizabeth II yeni Jezebel olduğunu "bu yana, bizim para mutlak bir suçtur ardından" Ben, Said Çünkü ":.? Zengin tüm bu yüksek suç suç vardır: üst banka senyoraj of:! false Masonik için Anayasa ihanetten, Hükümetler ve içinde All That Yönetimler: Tüm ağırlıklıdır: herkes ve her şey: var karşı kazandı, "IMF Şeytan'ın Sinagogu," tarafından tasarlanmıştır:? halkım İsrail'e karşı her holokost burada neden var: çok yakında hayvanlar gibi ölmek

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
11 cevher fa

    
mrUniversalMetaphysc Yorum 1 saat önce gönderdi @ My YHWH -> Suudi Arabistan ve Talmud aydın arasındaki rezil paktı, şudur: Hıristiyan medeniyeti (demokrasi) ve Filistin ve İsrail imha imha için, bu şekilde masonluk, Satanizm aracılığıyla, uluslu şirket, bankacılık senyoraj: aydınlanmış Yahudiler: Suudiler bütün Müslüman Milletler kontrolü alırken, Batı'nın kontrol altına almak. ama tarihsel fenomenler: Şeytan'ın (ABD IMF NWO 666 322) ve (hızlanma tarihsel) Suudi Müslüman müttefiklerine, ardından Hıristiyanlığı yok etmek, Şeriat Suudiler emperyalizmi, onlar Şeytan'ın (IMF) yenmek için yönetmek hızlandırılabilir? lol. mutlak delilik saudi!

    
Capitalist09 SAID: Re: @ Yahudi -> Sen eğer sen ben çok farkında ya da Siyon protokolleri "manuel" değilim, biliyorum. Ben amazon.com üzerinde baktım ve Mein Kampf ile birlikte, "tartışmalı okumalar" altında listelenir. Şimdi, sıradan günlük yahudi için bu gibi bu tür okumaları büyük olasılıkla mesafelerde kendilerini klişe süregelmesine önlemek için anlamak gerekir. Ancak, başlarını siyasi sokmak ne gider her harikası? Peki, sosyal konular ile, büyük olasılıkla sol, ancak İsrail ile, büyük olasılıkla aşırı sağında. Onlar kendi siyaseti nereden Siyon protokolleri ise kristal berraklığında. Ve arkadaşım, bu siyaset bile bizim Amerikan yol değerlerine yakın değildir. Bu, bir ulusun ekonomik modeli işlemek onun açığını bulmak ve onu ezmek için nasıl öğretir. Bir bütün milletin başka nereye gideceğini bir uluslararası para sistemi içine özelleştirilen tüm dünya para tutun

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
11 cevher fa

    
Capitalist09 SAID: Re: @ Yahudi -> borç içine bankacılar da zengin olsun ederken. Ben bu değerleri izleyen kişi (ler), Cehennemde bir yere sahip olduğuna inanıyorum. Eğer size yarar çünkü bizim çocuklar açlıktan istiyorsanız, Rab bilecek, ondan saklayamazsın. George Soros hâlâ dizlerinin üzerine almak ve kendi bencilliği için bağışlanma, ve un-tevbe günahları için Tanrı'ya yalvarıyorum için bir şansı var, ve o, o parayı alır ve bu kasırgalar güneybatısında acı ihtiyacı olanlara verir Eğer onların kaybetme evler değil, bir medya opp için, o Cennetin Krallığı küçük bir yer olabilir. O çalıntı çünkü O, hepsini fırlatıp vermelidir. Ya da bir sertleşmiş kalp ve çürümeye ölebilir. Benim açımdan, bu gibi kitaplar karışıklık bölünmüş bir kültürün içine bir kez büyük bir din döndü edilir. Eski Ahit değil, erkekler tarafından yazılmış laik dogma izleyin yahudiler nerede.

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
11 cevher fa

    
Capitalist09 SAID: Re: @ Yahudi -> Ben bizim Hıristiyan siyasiler bunu nereden söylüyorsun ama sadece bizim ekonomik sorunlar bir sorun işaret değil observantly bu şeyler okumak umuyoruz. Ron Paul sayesinde, umarım daha fazla kişi uyanacaktır. Capitalist09 Re: evet, Yahuah Ben Masonların tanıştım, onların parmağına yüzük olan insanlar görüyorum. O masonluk tehlikeli bir ideoloji, tek bir "Mimar" olarak Tanrı görselleştiren bir hastalık olduğuna inanıyorum. İnsanlar Amerikan ataların masonların olduklarını iddia ederler, ama o Planları kusurlu olduğunu düşünüyorum. Onlar zaman masonların olduğu doğru olabilir, ancak, ben bugün olduğu gibi kendi kaderlerini aynı olduğunu inanmıyorum. Dostum üzgünüm, İtalyanca onları bulamadı, ben altyazılı birkaç vardır eminim. Eğer Siyaseten nereden geldiğini Ama seviyorum. Liberteryenlik bir dünya govt önlemek için bir yoldur. yaşam tarzımızı yok etmesini.

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
11 cevher fa

    
lorenzoscarola SAID:? para bir manevi varlık .. "Geleneksel", artık Anayasaya aykırı olarak: biz daha fazla at için, tüm kendi paramızla almak: faiz (borç: public), Yahudi bankerler Rothschild: kölelerini olmak. Yani, özel SPA mi. Bu nedenle, bize para değerinin% 270 maliyetleri .. Bu sistemde yıkıcı savaşlara ihtiyacı budur: Ezra Pound, ve kanıtlanmış oldu: kendini yenilemesi, anladın olacak, söyledi O Giacinto Auriti .. Peki o zaman iyi bir şeyler anlamaya başlar: OLMADIĞINDAN HOPE IS .. Yahudiler EĞER ONLAR BANKACILIK senyoraj söz etmiyorum, neden, sadece Yahudiler şimdi bizi kurtarabilir

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
15 cevher fa

    
1950renzo SAID: video Comment on: Hindistan'da Hindular HINDU Hıristiyanların "katliamı durdurun - Saddam'ın hiçbir sorun yoktu Irak'taki> Hıristiyanlar, onlar Anglo-Amerikan suç işgali ile karşılandı, aslında Hıristiyanların avcılık yol verdik cess Bush tarafından sipariş --- CEVAP -> Talmud Hıristiyanların yıkımını gerektirir, bu nedenle Irak'taki Hıristiyanların katliamı:! yapıldı: Arabistan Suudi Of emperyalizme uygun olarak ben unius REI Zamanı: İsrail kralı. : Filistin: bütün dünya: 1. Tanrı'nın yüceliği için:.? YHWH ve:.? 2 benim zafer için bir adam tüm gezegende daha fazla vergi ödeyecek benim tırmanış önlenebilir eğer 3. WW nükleer kaçınılmazdır!?! HellxDesPairTruction Yorum 22 saniye önce hasarlı gönderdi:! tüm asiler bütün düşmanları harap amen yüzden göreceksiniz olmasıdır:! Mesih Baba'nın sağında oturmuş ise: evet ya da değil!

    
@ Rothschild 666: IMF: sinagog: owl tanrı Baal, Bohemian Grove, 322 Bush ve Rochefeller at: bankacılık senyoraj tüm masonik sistemi -> bekleyen, diğer, babaları: işleyeceğim: intihar olarak: için impossabibilità bankaya ipotek ödemek, ve beklentisiyle o başlar bu 3 ° WW nükleer: İsrail'i yok etmek? biz her zaman golf oynayabilirler! lol. elhamdülillah @ IMF ExecutionKiller CIA 322 666 -> ŞİMDİ, İsa, şimdi, HIM CIA ile konuşuyor: da! lol. Bu gerçekten iyi bir haber! Aslında, sözcük "Müjde", "iyi haber" anlamına -------> elhamdülillah halleluijah

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
1 sett. fa

    
[Mistero di Israele: nei Progetti di Dio] olmayan ha importanza: oggi alcuni ebrei: possono essere Massoni, criminali, usurai, razzisti gel. perché Dio perdonerà: tutti quelli: che ritorneranno: Israele in: 1. başına distruggere la democrazia massonica e satanica del signoraggio bancario, 2. E başına: innalzare il Regno di Davide! 3. Israele (e parte del deserto di: Egitto e Arabistan arabistan:! Fioriranno una foresta gel) sarà predestinato: alla redenzione, ma, 4. tutti gli ebrei; al di fuori:? di Israele: loro sono predestinati alla dannazione: distruzione! Ecco, perché: 5. Rothschild del FMI 666 farisei: hanno stabilito: che, Israele yılında è, che deve essere: la nuova Frontiera; del nuovo olocausto: 6. perché, Israele: pone una linea di demarcazione: e di identificazione: tra: gli ebrei satanisti del FMI (che, loro hanno rinunciato reklam una Nazione: rovinare başına: tutti i Popoli: vampiri gel), e gli ebrei santi: che, Hanno fatto la scelta di Dio: di Israele: E quindi della vita eterna.

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
1 sett. fa

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento 1 minuto fa @ benim kutsal İslam: poiché: Abramo dönemi un vero musulmano? poi, ogni UoM: o è un musulmano: anche! tutti dovrebbero: gustare: la santità dell'Islam! ma la Şeriat nasconde: un progetto imperialistico: che è: il vero aspetto: del satanismo! Infatti, Dio olmayan pretende: di conquistare il mondo: attraverso: la coercizione: 1. sia perché: Dio lo avrebbe già fatto! 2. sia perché: Dio olmayan può confondere: se stesso con i Metodi criminali di satana! Quindi: colui che ha scelto la şeriat:? Lui ha scelto: anche, di fatto: di ücret lo sterminio di tutto il genere umano! ecco perché: io ucciderò: tutto il mondo in: soltanto: i musulmani: che: vorranno erigere la şeriat!

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento 1 minuto fa mentre: io difenderò, e io proteggerò: con tutto il mio amore: tutti gli altri musulmani. perché: ed abominazione: che Viene dalle lobi ebraiche: E massoniche: del FMI tutta questa perversione içinde? loro rappresentano: la moralità migliore! Ecco perché: uno standart: universale: di moralità: deve anche essere accettato: da tutte le Nazioni: affinché, i musulmani: sigara abbiano più bisogno di essere difesi dalla şeriat!

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
1 sett. fa

    
[Mia moglie? proprio come tutte le altre persone del mondo] tutti coloro: che: si oppongono:? al mio volere (anche se, io non sono conosciuto da loro)? loro si ammalano, perché, io sono: unius REI: il Buon Pastore! pertanto, se loro porranno: se stessi sotto la mia protezione? Loro saranno perdonati, e quindi: ristorati e risanati! Ecco perché, con il passare del Tempo: sempre più persone, sigara potranno più yemekleri bir meno: di me: başına vivere! ecco perché io non ho bisogno di essere violento o di avere eserciti degli! Perdere la sovranità monetaria (FMI)? Bir perdere la sovranità politica ed ogni altra sovranità equivale! Ecco perché: è inutile il aşağılık teatrino: della M.Ö.; che lei non va dalla FED: perché noi sappiamo loro sono una sola sinagoga di satana gel! si ammaleranno tutti i miei nemici! tutti i Ribelli: Amen! così vedremo: se Cristo è seduto alla destra del Padre!

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento 1 secondo fa @ Regina, mia Sorella: Regina Elisabetta II, üzgünüm, io non Riesco bir valutare: il tuo livello, di RESPONSABILITA: tutto questo crimine in: del Satanico FMI: forse non è un crimine superiore : Bir quello di: tutti gli altri: liderleri ve Elite

    
1_7 [: &: Bütün Halklar İsrail aşkım için ben Uniuversal Kardeşlik am]. karşı satanist :: Talmud: ABD: IMF FED CIA 322 -> 1. Üzgünüm, hangi dükkanda: Ben bir kutu satın alabilirsiniz: İki ton: of: sülfürik asit: için: I, O, ben yüzlerce çözülür: cesetler? olan polis söylemek 2. Üzgünüm, çünkü: binlerce, ve:, binlerce: insan kurban yaptı: altair üzerine: of: Şeytan, sen değil: keşfetmek, asla: tek: suçlu? 3. Hangi: endüstriyel güç, kurumsal, politik ortam, finans mümkün kıldı: oluşturma: 11-09? Bu canavarlar: of: insan: ortada: Satanistler, bu, onlar yürümek ve şimdi, bir hırs var: çok üstün: dünyayı fethetmek biziz: Onların-zenginlik ve: teknoloji uzaylılar!

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
2 ayarları. fa

    
Eğer var çünkü: bandit: tüm dini sembolleri: (rovescite hariç haçlar - Şeytani Talmud:: ABD> IMF FED 322 CIA 2_7.against [: &: Bütün Halklar İsrail aşkım için ben Uniuversal Kardeşlik am] , yıldız: ters: Birlikte: içinde: küfür tüm sembollerin: sembolü metal: bu, şunlardır: satanist semboller)? okullarda Cadılık: size ders vermek için mi? o ise: için iyi: Eğer tutarlı olduğunu! Sizin şeytani simgeleri: Tüm kaldırmak ve: Bilgisayarınızın kafirlikle: millet! Bu canavarlar: of: Satanistler, onlar yürümek: insanlara: orta ve şimdi var: hırs: of: fethetmek: Dünya: çok üstün: biziz: Onların-zenginlik ve: uzaylı teknolojisi ! kötülüğü, gördüğüm zulüm varsa: jang kadın: sülfürik asit ile çözülür: of: mide aşağı!

    
Vardır: denetimi: güç! - Satanic Talmud:: ABD> Satanistler 666 322 IMF FED CIA 3_7.against [: &: tüm Halkların İsrail aşkım için ben Uniuversal Kardeşlik am] Ben kadınların kazığa gördük: ağız anüse: sıkışmış: Bir kutup: Ağaç: bu kadın Sivri veya: bu kadınlar ızgara bindirildi: sıkışmış: Domuz şiş! SİL? kim satanizm girer: KURUMSAL: mükemmel bir zihin kontrolü alırsınız, çünkü, o inanıyor: papazı: Şeytan, o okuyabilirsiniz: O da: düşünceler! Şimdi, bu çirkinlikten: Bitmesini yapılabilir: gibi? beri bu: Satanizm: Kurumsal: of: İngiltere, Fransa, Almanya ve şudur: bankacılık senyoraj: tüm sahte demokrasiler (iblis-deli) Bu "operasyon" da kurumlar / hükümetler içerir? gibi: bütün insan ırkının: şudur: tehlikede şimdi?

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
2 ayarları. fa

    
4_7 [: &: Bütün Halklar İsrail aşkım için ben Uniuversal Kardeşlik am]. karşı: Satanic Talmud: ABD: 666 322 IMF FED CIA -> satanizm: şudur: kötü: yamyamlık nedeni:: bir: tecrübe:, psikolojik, ruhsal, zihinsel bedensel, "hayır ile: olasılıklarını: return: veya : of: Redemption ", aslında, kimin: hile: düşünüyorum? hemen öldürüldü! Kurban ise: insan kurban: bu Satanistler sırasında çiğ kalp kurumsal yemek hala hayatta, şunlardır: teknik, kurum ve mükemmellik: Suç: ve: korku! Satanistler: var: uzmanları: yüksek: uzman! Gerekli: Bir: sıkıyönetim: için: sivil toplum: Bu kanser eradikasyonu? Ve gizli silah: Amerikan? kazandı olamaz: askeri! hayatta kalmak için bütün insan ırkının bana katılmanız gerekir: Ben unius REI am!

    
5_7 [: &: Bütün Halklar İsrail aşkım için ben Uniuversal Kardeşlik am]. satanist karşı :: Talmud: ABD: 666 322 IMF FED CIA -> Oluşturduğunuz: tüm bu çirkinlikten: yeraltı şehirleri: (protected: askeri gizli) nerede insanlık: KORKU: Hiç Abdülmecid yasaklandı! genetik deneyler, vs .. vs .. kısıtlamalar hayır! Şimdi mi? gibi: silecekler: Bu canavarlar (hangi şunlardır: hazır: kurban: Onların sahip için: Onların gösterisi: vefa için:? Şeytan) sen sahipsin, verdik:: bu Satanistler: Daha: güçlü, sırrı: gelişmiş teknoloji? Ortasında: yürümek Bu canavarlar, artık insan ve sahip: bir hırs: için dünya kadar üstün fethetmek: biziz: Onların-zenginlik ve: uzaylı teknolojisi! Ve gizli silah: Amerikan köpekleri? askeri kazandı olamaz! hayatta kalmak için bütün insan ırkının bana katılmalısınız!

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
2 ayarları. fa

    
Ise: of: ön: Sizin: ayarı: - ABD:> [bir vatandaş olduğunda 666 322 IMF FED CIA 6_7.against :: satanist Talmud [: &: Bütün Halklar İsrail aşkım için ben Uniuversal Kardeşlik am] : Satanizm: mi? o: ölü bir adam] senin yaşamını tehlikeye var: Satanistler, çünkü gezegen: her şey insan türü? Onların: not: daha vardır: Bir: insan türü! "Nasıl?" ve erkek: kadın: Eskimiş: Elbette zina vs .. vs .. böylece, şudur: kurumsallaştırabilecektir: evil:? için: zorlayıcı: noktaya: of: delete: özgür irade: Tanrı tarafından iradeli? için: var: slave: absolutely: Güvenilir: ve: Sadık: için: şeytani Talmud? Siz manyaklar Satanistler vardır! [Joshua 24, "size hizmet verecek kime seçin!" Tanrı bana dedi ki: "Seni endişelendiren ne O'na kötülük yapar kim:? Şeytani ölecek!"]

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
2 ayarları. fa

    
7_7 [: &: Bütün Halklar İsrail aşkım için ben Uniuversal Kardeşlik am]. karşı: Satanic Talmud: ABD: 666 322 IMF FED CIA -> Elbette, sen: daha: tehlikeli: ve: Daha fazla: ceza: bütün uluslar! ama: Kilise Masonluk 666 kere aforoz etmişti değil mi? o biliyordu, biz almak istiyorum: Bu! (Suudi Arabistan dediğinde: ben: o: şudur: zorlandı: İslam'a agresif olun: o sendin:?! Onların affetmeyi olacak) Bu olabilir gibi, sivil toplumun çok kırılgan: ve: egemenlik olmaksızın: Tüm bu korku yüz? ama: şudur: Şimdi elinde aldı dehşeti:: gizli silah: gizli üsleri: var: kontrolü: Program: yabancıların kaçırılması, çünkü sataniti: şunlardır: iblisler ile müttefik! Satanistler bu sayfada benim yorum bulundurun: okurcasına: tüm insanlığa karşı! ama onlar iyi biliyorum: sadece unius REI ki: onlara karşı bu meydan ölümcül karşılayabilir!

    
@ Sevgili Büyükanne Elizabeth II -> Seni hiciv yapmak gerekir bu yüzden! ama bu: benim gerçeğim: Senin ve senin gibi dünyanın bütün büyükanneleri seviyorum!

    
@ Sevgili Büyükanne Elizabeth II -> Bu küresel tehdit arkasında? Yasal olarak yasadışı, ancak: yüzyıllar boyunca sabırla dokunmuş bir komplo: ardından, banka senyoraj var Lucifer tarafından Illuminati aynıdır IMF hahamlar Ferisiler, her zaman vardır dedi gibi: AYRICA: Dante Alighieri, veya suç işlemiş: yani modunda: Anormal: o: Bütün bu nefrete karşı: Mesih? olduğu gibi, bir emsal yok: Yüksek: treason Masonik: karşı: Tüm Kurumlar: Tüm dünya! O yüzden, bu: Uluslararası Para Fonu: o restore edilmelidir: Anayasa temelinde! Önce, o ölüm sayfalarından çıkıp Şeytan, Egemenliğinin: Talmud ve herhangi bir biçimde bastıran: umut, çünkü: Bir Talmud sır da var: bu Yahudilere karşı kendileri olduğunu: o için, yahudiler var Kaybettiği: Yahudiliğin:, onların haklarını özledim zaman: sonra: İsa, baba soyları ölümü: onlar yıkıldı: kasıtlı!

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
2 ayarları. fa

    
@ Cara Nonna Elisabetta II, -> dietro questo minaccia globale? ci sono: sempre: i rabbini farisei del FMI, che, poi sono gli stessi İlluminati da Lucifero, che, hanno il signoraggio bancario: illecitamente ma, legalmente: tessuta pazientemente attraverso i Secoli: una congiura başına gelir disse: ANCHE: Dante Alighieri ; o Crimini commessi: modo: Abnorme: che: tutto questo odio contro Cristo: non ha un precedente: alto gelir: tradimento: massonico: contro: le Istituzioni: di tutto il modo! Ecco perché, questo: fondo Monetario Internazionale: deve essere ristrutturato: su Basi Costituzionali! Prima che, il Regno di Satana, esca dalle Pagine morte: del Talmud: E soffochi ogni formasyonu: di speranza: poiché: esiste anche un Talmud segreto: che: è contro gli stessi ebrei: başına avere fatto perdere: loro: ogni diritto: di ebraicità: cui nel momento: subito dopo: la morte di Gesu: le genealogie Paterne: furono distrutte: intenzionalmente!

    
@ Cara Nonna Elisabetta II -> io soffro, büyük bir cesaretle: dei dispiaceri bir qualcuno, perché: io sono un uomo molto akarı: ma, se i potenti: di questo mondo: se, il Re dell'Arabia arabistan, ecc .. che, io maltratto: molto facilmente, Cioe, se tutti: sigara: si capiscono, quello che: significa: il satanismo Istituzionale (chi ha: il possesso: della:.. 1 tecnologia, 2 progetto alieni e 3 le armi segrete.) , di gel: modo occulto, esso controlli le istituzioni AmericanE içinde: (controllo elettronico globale: il Grande Fratello: è già una realtà: il mikro çip: profetizzato: nell'Apocalisse:! è una realtà) è il pericolo: che, tutto questo: può rappresentare: per tutti i Popoli del mondo! ecco perché: devono essere archiviate: tutte le contrapposizioni ideologiche e religiose: intorno reklam un garante: un mediatore imparziale, gel è unius REI

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
2 ayarları. fa

    
@ Cara Nonna Elisabetta II ----> questo modo, se sei una suikast, o se tu sei una grande Santa tu? questo particolare, sigara ha un significato başına bana! perché, soltanto Dio: sa il valore della nostra vita: Cioe: il nostro esito finali: ecco perché, non è un caso: che: grandi Assassini e grandi Peccatori: poi, sono diventati i più grandi santi: gel, Santo Agostino di Ippona , ecc .. ecc .. Ecco, perché, io odio profondamente, ücret dei pettegolezzi: sulle persone, infatti, soltanto, le persone più meschine: possono ücret dei pettegolezzi! Questo modo io sarei felice di Ecco perché, ücret başına te, la mia mano, insieme bir te, lunghe passeggiate nei boschi, e lungo la riva del mare, perché, io sono un uomo molto umile, romantico, kene delle cesaret , e gentile, un vero gentiluomo

    
@ Cara Nonna Elisabetta II, ----> 1). io sono rispettoso, di: tutte le autorità, Civili: e religiose: del mondo intero! infatti. 2). io olmayan Riesco, bir odiare: nessuno, perché: io olmayan Riesco bir giudicare nessuno, (poiché, colui che giudica: (A) E un malfattore (perché:. umiltà olmayan vuole servire,), ed e (b)!: un usurpatore: dei diritti di Dio): poiché, il giudizio: è soltanto, una prerogativa di Dio! ma io sono convinto, che, se olmayan verrà archiviato, questo sistema massonico (se la Chiesa Cattolica ha pronunciato: 666: scomuniche: contro: la massoneria un motivo:! ci Dovra pur essere) del signoraggio bancario: sigara soltanto sarà: impossibile: evitare la 3 ° WW nucleare; ma ancora peggio, sigara sarà impossibile contrastare, la penetrazione del satanismo: nelle nostre istituzioni: gel, purtroppo, è già avvenuto alle istituzioni AmericanE! e youtube, ne è un Esempio!

    
HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
    
3 ayarları. fa

    
[Satanizm emperyalizmin: suudi arabistan Selefilere arasında: korku tüm kelime için gündem yapmak WW nükleer!] Cuma, Temmuz 27, 2012. Bir Suudi. Christopher Bibb muhend Cuma, Temmuz 27, 2012 / Haber Puanlama Zulüm tarafından gönderildi. Herhangi bir ihtiyaç olursa burada kanıtıdır İslam inancı empoze edilir ve onlar Kuran ve İncil arasında karşılaştırma hiçbir olasılığı sahip olmasını sağlamak için yetkililere bırakarak önlemek için pek çok Müslüman tarafından karşılaştığı durum, vardır. Ve müjdeyi Hıristiyanlar özellikle temas yok! Ben Doğu-to-day sitede bulunan bu bilgi raporlama Christian D. teşekkür ederiz. Bir önlem olarak, vaka bağlantıyı artık mevcut değildir, burada alıntıdır: 26/07/12. Salı günü Suudi yetkililer Hıristiyanlığı kabul etmek için genç bir Suudi yardım için Khobar şehrinde Lübnanlı bir ulusal ve bir Suudi tutuklandı, Suudi Sabak bilgilerin web bildirir. Iki şüpheliyi daha sonra dün kefaletle serbest bırakıldı, daha sitenin netleştirmek.YouTube

YouTube

596803 iscritti
69103120 visualizzazioni video

 • HellxDesPairTruction
  HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
  1 secondo fa
  @ Spidercomic. @ OBAMA: ie, CIA 666 322 IMF: ie, aliens abduction project: ---> because, your intelligence agencies: of the United States, that is, Satanism international, and institutional, framework, the IMF, why do you want to insult me: that, I am a citizen: honest and peaceful? and why the CIA and the Mossad: that: they made the 11-09, as he said publicly: President Francesco Cossiga, because: you insult me, without giving any explanation for your behavior: uncivilized and criminal ?
 • HellxDesPairTruction
  HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
  17 minuti fa
  @youtube .--> ie out ube: idiot said: ",Mark Angels," Mark non è un indirizzo email valido. youtu . be/8_G2uHTYQcs ---- HellxDesPairTruction has shared a video with you on YouTube: "Pasque blood talmud IMF Ariel Toaff cattolicesimo.eu second 666 ECB FED NWO" - @ jew boy, Rockefeller IMF 666 - as the Talmud taught to you, to deceive "th ...
 • HellxDesPairTruction
  HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
  21 minuti fa
  ,haider shami,HolyJHWHsanto, ecc..---> idiot ! outube said: "haider non è un indirizzo email valido. A (indirizzi email o nomi utente): Nota aggiuntiva (facoltativa): Anteprima messaggio: HellxDesPairTruction ha condiviso con te un video su YouTube: "Pasque di sangue talmud IMF Ariel Toaff cattolicesimo.eu 2a 666 FED ECB NWO" — @ jew boy, Rockefeller IMF 666 - as the Talmud taught to you, to deceive "th... "
 • HellxDesPairTruction
  HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
  45 minuti fa
  @ Jew Junge, Rockefeller IWF 666 - wie der Talmud lehrt Sie, um "die Puppen Christian: Gojim" zu täuschen, so zu tun: ein Christ zu sein: Sie auch? Als Ihr Kabbalah: es euch gelehrt hat, zu bewahren, zu kontrollieren der Macht, und bringen die Menschen zur Verzweiflung und Krieg? Wie gehen Sie mit Schulden zu bezahlen: Ihr Geld angelegt, aus dem Nichts auf den Wert von 270%: aller Völker (Wissenschaftler Giacinto Auriti), für ihre Zerstörung? Wie nützlich ist: die Shoah für Ihre Agentur? in der Tat, dass die Juden treu bleiben? sie sollte nie zu viele! Wartezeit für andere Unternehmer, dass sie Selbstmord begehen, und die 3 ° WW nuklearen genießen? wir können spielen Sie eine Partie Schach? [CIA IWF 666 322 FED EZB] @ Synnek1 Warum auch Ihre Mitarbeiter sind rassistisch wie Sie? ist für Ihre talmud, dh die Bibel des Satans?
 • HellxDesPairTruction
  HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
  47 minuti fa
  @ Muchacho judio, Rockefeller FMI 666 - como el Talmud enseña a usted, para engañar a "los títeres cristiana: goyim", a fin de fingir: ser un cristiano demasiado: también? A medida que su Kabbalah: ella os ha enseñado, para preservar, controlar el poder, y llevar al pueblo a la desesperación y la guerra? ¿Cómo se paga la deuda: el dinero creado de la nada al valor del 270%: de todos los pueblos (científico Giacinto Auriti), para su destrucción? ¿Qué tan útil es la siguiente: la Shoah para su agencia? de hecho, que los Judios deben seguir siendo fiel? nunca deben ser demasiado! esperando a otros empresarios, que se suicidan, y disfrutar de la 3 ° Guerra nuclear? podemos jugar una partida de ajedrez? [CIA FMI 666 322 BCE FED] @ Synnek1 ¿Por qué incluso los empleados son racistas como tú? es para su talmud, es decir, la biblia de satanás?
 • HellxDesPairTruction
  HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
  48 minuti fa
  @ Juif garçon, Rockefeller FMI 666 - que le Talmud enseigne à vous, à tromper »les marionnettes chrétienne: goyim», afin de faire semblant: d'être un chrétien trop: vous aussi? En tant que votre Kabbale: qu'elle vous a enseignés, de préserver, de contrôler la puissance, et amener les gens au désespoir et à la guerre? Comment payez-vous à la dette: votre argent créé à partir de rien à la valeur de 270%: de tous les peuples (scientifique Giacinto Auriti), pour leur destruction? Quelle est l'utilité: la Shoah pour votre organisme? en fait, que les Juifs devraient rester fidèle? ils ne doivent jamais être trop nombreux! d'attente pour d'autres entrepreneurs, qu'ils se suicident, et de profiter de la 3 ° WW nucléaire? nous pouvons jouer une partie d'échecs? [CIA FMI 666 322 BCE FED] @ Synnek1 Pourquoi même vos employés sont racistes comme vous? c'est pour votre talmud, c'est à dire la bible de satan?
 • HellxDesPairTruction
  HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
  49 minuti fa
  @ Ebreo ragazzo, Rockefeller FMI 666 - come il Talmud ha insegnato a voi, per ingannare "i burattini cristiana: goyim", in modo da fingere: di essere un cristiano troppo: anche voi? Come vostro Kabbalah: essa vi ha insegnato, per preservare, il controllo del potere, e portare la gente alla disperazione e la guerra? Come si paga con il debito: il vostro denaro creato, dal nulla al valore del 270%: di tutti i popoli (scienziato Giacinto Auriti), per la loro distruzione? Quanto è utile: la Shoah per la vostra agenzia? infatti, che gli ebrei dovrebbero rimanere fedeli? non devono mai essere troppi! in attesa di altri imprenditori, che si suicidano, e di godere della 3 ° WW nucleare? siamo in grado di giocare una partita a scacchi? @ Synnek1 Perché anche i vostri dipendenti sono razzisti come te? è per il Talmud, cioè la Bibbia di Satana?
 • HellxDesPairTruction
  HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  [CIA IMF 666 322 FED ECB ] Wulfnarok posted a comment 7 hours ago Make the world a better place, a stone desert nigger to death. -- ANSWER -->@Synnek1 Why even your employees are racist like you? is for your talmud , ie the bible of satan?