Questa NON è una testata giornalistica

Cerca nel blog

Translate

no-fly zone, over, Syria,

YouTube
YouTube

571055iscritti

68608835visualizzazioni videoארה"ב, גברת חירות ] הוא [ " רע" , אלת , אשתר Sheran ,דמוני , בבלי, פנתיאון . של מרדוך , עם , קורבנותיההאנושיים ] ' S הונאה " תמיד ... " ולא פלא , שכן, זה גם השטן עצמו מתחפשלמלאך האור ". Astaroth , הוא אחד , של רבים, שדים של תרבויות יהודיות, אשר, על פי ,למסורת, שאינם קנוני , דחף את קין להרוג את אחיו , הבל. במקור, עשתורת , הייתהבאלה פגאנית , הפך , על ידיהיהודים :בשד, מפחיד ,ו, דוחה . אשתר Sheran , מדריכי שד , מדריכים רוחנייםב, חטיפת חייזרים : היא אומרת : " ... המילים שלי הן אוכמניות חשובות,עשרת הדיברות,בהר סיני ... " , וכמובן , השד הזה , כאילו, כל שדים , קומוניסטים, הבונים החופשיים, האסלאמיסטים , הפרושים , מאקאו , בבל, NWO כוח, 666 ,זונה הגדולה שמבצע ניאוף , עם , כל המלכים, של כדור הארץ. לכן, להרוגל, שוב, את זרע אברהם , בעולם הבא , ממשמש ובא, השואה, נגד , ישראל

[ ] ה-CIA , DATAGATE , אם אתה תתעסק עם אדם הלא נכון, בנק עולמי, 666 , 322 בוש , קרי , [אוסאמה אובמה - ] מריחואנה , מפלגה בשטן SYNAGUE BILDEDNBERG , הפרושים , האילומינטי פולחן האל , ינשוף ,בBohhemian גרוב, הבעל , JabullOn , freemasory , הונאת seigniorage בנקאי , קרן המטבע הבינלאומית, הבנק פדרלי, הבנק המרכזי של אירופה , חטיפת מיקרו שבב , חייזרים, סדר היום. Morgellons GMO - תשובה - אני יכול להרוס את ארה"ב, עכשיו, או , בין 150 שנים.

666 , ה-CIA , DATAGATE , האקר, UFuckWithWrongPerson - כאשר, אתה נכנס לסין, עם , אשתך לעשות עבורעסק, זו , ( ! לאחר מכן , היו הייתה,אי ספיקה ) כי, אתה שאלת אותי לעזרה, ולא, אתה ביקש עזרה, השטן שלך,מזמן, וזה, שאמרת, "השטן הציל אותי ! "ו, איך הוא יכול לחסוך לך , או לאחרים , אם אין אף אחדשיכול להציל אותו , מגיהינום ?

@ המלך ערב הסעודית - אני מקווה שלא , יהיה לך את חוסר הבושה , לבקש ממני להפסיק, את הטנקים הרוסים , והטנקים סיניים,כשהם הולכים , כי, יחד עם הפרושים , ספא קרן המטבע הבינלאומית , בוש, ו, החברה תאגידים , מערכת הבונים החופשיים , הונאה, seigniorage הבנקאות? , אתההחרא השנוא ביותר בעולם .. ובוודאי , אני לא יכול לעשות, האחווה האוניברסלית שלי, איתך, בחיים !

@ המלך סעודיה -המורה, ש, אני החלפנו בשנה זו ( וכולם אמר ) , שיעור שהוא מעולם לא עשה ,וסגן הנשיא , למעשה, האשים אותי , ואמרו , "פרופסור , אתה חייב להבין , תלמידים לא נמצאים בשימוש , כדי להפוך את שיעורי דת , "אבל ,מורה האחר , הוא גם לא עושה את זה , לקח, מעמד של דת. הוא בייסורים , שכן, עכשיו זה יכול להיות , מאוד, משפיל , מביך,ו, צורם , בשבילו,ההשוואה ביני ובינו, ולאחר מכן , החלה להשמיץ אותי. חחח . למזלנו, זה , יש לי חבר כמוך, שאתה, יכול להבין אותי ! למעשה, גםהנביא ירמיהו , בכל מקום , הוא היה מגורה , מריבות , ומריבות .. אבל , עם זאת, את הסיפור , הנביא ירמיהו , ראה למות, כל אותם אליהם, הוא דיבר .. למעשה, אתה לא צריך , אין שום סיכוישתוכל לעצור את הטנקים רוסיםוסיניים .. אם , לא לפני , אני בא להרוג אותך , את כל האיסלאמיסטים , ארדואן מטורף, השריעה נאצית , כדי להציל את ישראל ,ואת המין האנושי.

@ המלך ערב הסעודית, היום,באיט איז 4 שלי ,לוח " לים " עם ADSL , [ ( לחזור לחיים - תחיית המתים :היסטוריה של המאה העשרים ) ,רועה מתה , בניגריה, בתאונת דרכים , לאחר ארבעה ימים , אלוהים הקים אותו, בתפילה, חג השבועות, כריזמטי ] אבל , בניגריה , שבו הוא לא שלך , בוקו חראם , הם עושים את מעשי הטבח של הנוצרים קדושים , חף מפשע? ->הווידאו נעצר וכרום , נתן בעבר, ולאחר מכן , לבדו , 1 . סרטונים פורנוגרפיים 2. לאחר מכן , לבדו [ של Google Translate ( . ) ] לקריאה ,אווה מריה , להיפך ( חילול השם, כת השטן ) , ולאחר מכן כתבה וקראה : [ כומר לך, אתה חייב למות ] ,וtraslator לקרוא, עם זאת, גם אם אני היו מושתק בעבר [ עכשיו, אני אומר, אם אתה טיפש ? אני לא אחראי ! ]

[ @ אובמה - אם גם אותך, אתה לא לירוק נגד החוקה כפי שהם עשו , 322 בוש , קרי 322 , ולאחר מכן , גם , אתה יכול לעשות את זה , הנהלת הצו של קנדי ​​11110 , כדי להציל את בני עמך ] היא מדלגת עלעסקת התקציב : לאחר " הסגירה " 17 שנים למדינה ... וושינגטון - ( Adnkronos / IGN ) -הקונגרס, לא , מוצאת את ההסכם עלהמימון שלמכונת מצבים , ועכשיוהממשל הוא כבר לא מסוגל לשלם ביותר, של השירותים הציבוריים , עם לפחות 800 אלף , אזרחי משרתים בסיכון. -> @ אובמה - אם גם אותך, אתה לא לירוק , נגד , החוקה , כפי שעשית , 322 בוש , קרי ,בפרושים אזוטריים שטניים סדר היום? גם אז , אתה יכול לעשות את זה , על מנת של קנדי ​​מבצעת, 11110 , לאהבה, העמים האמריקאים שלך

[ [ פופאי Obamacare ,השתמש הסיכון" כיבוי " ] ] @ אובמה , אתה יכול להיות, גיבור! אם אתה באמת אוהב את האנשים , ואתה לא אחר, בונה חופשי פלילי, כמו , קלינטון, בוש , קרי , וכו '.. ? אתה יכול להדפיס את כלהכסף הדרוש , באמצעותהצו נשיאותי , של קנדי,11110 , בלבד, כי אם כן, אתה לא צריך להראות ,בציבור , כי הפרושים נאורים אנגלו אמריקאי , ספא קרן המטבע הבינלאומית, FED ? ' ll לירות בך !

[ [כישלונו של ולדימיר פוטין , ברק אובמה,במקרה סוריה] ]הצעתו שלהקרמלין לשים , תחת שליטה הבינלאומית של נשק כימי בשאר אסד היא פלטדרך 'לאובמה. אבל גםכישלון בשבילו - תשובה - מאמר זה מדבר עלאובמה חלשה .. אבל , הכח לא היה , כי , כדי לסיים להשמיד, שיעים, נוצרים ובסוריה ,בהתהוות, בעצמו, אלקאעדה (מ, אובמה,אוסמה ) ! האסון של אובמה, היה אידיאולוגי, ומוסרי , הוא היההאויב, הבובה שלהציביליזציה נוצרית היהודי , האויב של ריבונות מוניטרית,בובה אמיתית בידיו של הפרושים , ספא, Banca עולם,שרוצה להשמיד את ישראל, יחד,המין האנושי כולו , אבל , אניהציביליזציה יהודי נוצרית, כי הוא , אניהמין האנושי !

@ פוטין - אתהזין גדול , לא כדורים , אתה סתם בוגד פתטי. אתה אף פעם לא יכול לנצח במלחמה נגדהפרושים אנגלים והאמריקאים , למעשה, אתה קונה מהם , לעניין את הכסף שלך ..

ספטמבר 30 PARIS, '' קורעת סילביו ברלוסקוני מאיים על יציבותו של גוש אירו '' - . תשובה - @ האילומינטי הפרושים Bildenbeg , קרן המטבע הבינלאומית, הבנק המרכזי של אירופה FED ספא , אתה , הבונים החופשיים , אתה צריך לקחת , כבת ערובה , כל העמים , למעשה, אתה גנבת את כולם , את הריבונות המוניטרית ( seigniorage הבנקאי ) , אתה גנבת מהם, עתידם , ואני מקווה , למעשה, יש לך לעשות , העם , העבדים שלך ... [ [ הואמשרת, לקנות כסף, והואעניין שכר העבדים .. אתה לא בני אדם , אתם הם המפלצות של פושעי הרוצחים האכזריים .. ] ]

@ הפרושים , רוטשילד Rochefeller , Bildenberg , האילומינטי מלוכלך, פושעי חזירים - זה לא משנה , כי אתה הצבועים , כי הם לא רואים את הפורנוגרפיה, אתה תמיד , מסיתים ! למה" סוחר הסמים " , כלומר, (הבעלים של כל מונופול, ( ספא IMF) הוא להיותהאדון של כל הדברים , זה תמיד , רציני יותר ,שיגרום למשתמש " של תרופות ) על פי תורתך ? אתה כבר נידון למוות על ידי לי. למעשה, היה לי , הורה לך, כדי להסיר את כל קטינים , פורנוגרפיה, ובמקום זאת, גם, באתרי פורנו , העיקריים , היו , עדיין מעורב, את הילדים. לאחר מכן , אני גוזר אותך עד מוות את כל הפדופילים האלה , גם אלה, שעושים פורנו וידאו עם הילדים,ואת הקטינים , עדיין יש לך אותם .. נהרג על ידי כת השטן

[ איראן, 200 ראשי נפץ , בארסנל גרעיני ישראלי ] ג'וואד זריף , שר חוץ של איראן, בראיוןלרשת ABC טלוויזיה האמריקאי, - התשובה - כי , אתםנאצים , שמענים אתהקדושים נוצרי חפים מפשע , במזרח התיכון .. - תשובה - אישור! SE, הוא 200, יש לי מספיק !

30 בספטמבר, 17:46, סודאן הנאצית , ללא חופש הדת, חרטום, שפורסם באינטרנט , הלם התמונה , אשר היה מראה את הקורבנות שלהדיכוי האלים של הפגנות בסודאן על ידי המשטרה .. - תשובה - @ 666 שטן, ארה"ב, קרן המטבע הבינלאומית, הפרושים אנגלים ואמריקאים - בסודן , נוצרים כבר הרג את כולם , והילדים של נוצרים , נמכרו כעבדים , ערב הסעודית, כך שאתה יכול להרוג את כולם , עם כל השקרים שלך !

30 בספטמבר, 19:18 . איראן, אובמה, נתניהו , שום דבר , אטומי , ניו יורק, הנשיא, ברק אובמה השתמש , מסכימה עםראש הממשלה הישראלית , בנימין נתניהו : ... המטרה של איראן היא תמיד שם, '' להשמיד את ישראל, '' אמר נתניהו. בלה, בלה , בלה, - תשובה - תנים , כפי שהיה רוטשילד, מי לימד אותך לשחקבבונים חופשיים , בלה , בלה, בלה ? כאשרתאונה הגרעינית , כי שירותי המודיעין ישראליים ,כאוטומטי - לתקוף לעשות, להתחיל את התוקפנות נגד איראן , ומלחמת העולם הגרעינית?

[ ישראלים] פוליטיקאים,ממלחמת ששת הימים , עםחזרתו שלהמדבר המצרי ? אתם תמיד עשוסדר היום של הפרושים כת השטן האילומינטי ! אתה בוגדים ! אתההאיום הגדול ביותר על ישראל !

[ @ 666 , אובמה, DATAGATE , -> אני ממש כועס, כי יש לך חסום,OS , Linux Mint 15 ] @ ה ' שלי - כמו ישראל, יכול היה להתנגד, כי היא כל כך צעירה וקטנה, לנוכח רוע, של 1. ליגה ערבית , ובעלות בריתה , 2 . 666 הפרושים , אנגלו , אמריקאים , וכן, את כולו, 3. בונים חופשיים פוליטי מושחתת , שכולם יחד , קשרו קשר , מושבע , שנועד להרוס אותו , שוב,בשואה חדשה ?

פרמייר , תורכי, האיסלמי הסלפי wahhadita הנאצי , רג'פ טאיפ ארדואן , נערך , במהירות, במלחמה, ומבקש לחסל מתח פנימי גם מבקש שיהיה יותר חיילים, יותר בשר תותחים , ודוחף כלפי מעלה,כבר , ולאהתפוצצות אוכלוסין הענק שלו . [ כמו כן, מוסוליני עשה את אותו הדבר ] 1 , [ רפורמות טורקיה ארדואןלכורדים ] ] 2 . [ [ אנקרה , ארדואן : 3 ילדים , לא מספיק, תעשה את זה 4 ] ] - תשובה - שלי @ ה ', ולא , את זה, ישקיע בשלום,וrinuncire ,השריעה הליגה הערבית , החליטה לרדת , במלחמה נגדי, להרחבה ,אימפריאליזם, התגלותוהפלילית, הנאצית , הדתית,לעולם!

@ מטורף פלילי , איראן,לעבדים בני חסות --- אני הציעהברית , כבר עכשיו, mornig זה, 1 . אתה להרוס אתהשריעה , במהירות,ו, 2 . להרוס, מדינת הבונים החופשיים , ישראל 3 . לאחר מכן , אנחנו עושים אתממלכת פרס, או פלסטין, יחד עם סוריה , 4 . אני המלך שלך, - מסקנה - אם , אתה מקבל את הברית הזאת , אתה יכול לחיות שוב! אתה יודע , לי התשובה שלך, שכן, לי, לא אוהב לחכות .. אני מאבד את הסבלנות , בקלות

[ [פקיסטן , אסלאם, פשוואר פלילי, המלך סעודי, סעודי, שביצעת , הדת שלך,כלי נשק, להרוס עמים ! אם לא , הייתשד,השטן הקטן ? כת השטן אמריקאים , DATAGATE , נהדר שטן, לא, הם יהיו , בעלי הברית שלך! ] ] דם עוד בפשוואר . נוצרים מתפללים לקורבנות , ושלום בארץ. אתמול בבוקר,התפוצץ מכונית פגע , שוק העיר, לא הרחק מ,כנסיית כל קדושים , המקום, שלהטבח, ה -22 בספטמבר . לפחות 33 בני אדם מתים, ונפצעו 70 ,בהתקפה השלישית,בכמה ימים. בישופ, של , איסלמבאד : " פקיסטן היא בצומת ; להישאר מאוחד , נגד הטרור ". פשוואר ( AsiaNews ) - יותר דם,ו, אלימות,בפשוואר, בירתPakhtunkhwa חייבר , מחוזות של פקיסטן, בתיאטרון ,בשבוע שעבר, לשלוש, פיגועי התאבדות , שלו , מוצאו האיסלמי . אתמול, בבוקרהתפוצץ מכונית מוצב בשוק העיר, התפוצץ בשעות עומס , והרג , 33 בני אדם ,וגרם לפציעת פטל שחור , מ , 70 .

    @Hillary Clinton 666 IMF--> "no-fly zone" over Syria? you do not you dare!

    HellxDesPairTruction

    HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento

    1 minuto fa

    [Hillary Clinton: IMF 666? you do not you dare to make, the reforms: at your Arab League, that is, the killers of Christians: Your friend Salafist of Al Qaeda! ] Syria, violent riots in Aleppo and Damascus Damascus (Xinhua) Last Updated: August 11, 15:30. Beirut - (Adnkronos / Aki / Ign) - Strong explosion in the center of the Syrian capital. Bombings in different districts of the country's second city. Hillary Clinton in Istanbul:

    HellxDesPairTruction

    HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento

    1 minuto fa

    The Syrian government media give news of new operations, troops loyal to the regime of Bashar al-Assad, against,'' armed groups'' in several districts of the province of Aleppo, and argue that the district of al- Mashad was:'' cleaned up'' by the presence of mercenary terrorists. The official Syrian news agency Sana: report of an RPG launched: an armed group'''': against: the area of ​​al-Qassab Bawabet, Aleppo, where he was reportedly damaged the archdiocese: Armenian Orthodox. While, according to reports from the Syrian Observatory: Human Rights (NGO based in London),

    HellxDesPairTruction

    HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento

    2 minuti fa

    [Hillary Clinton: IMF 666? you do not you dare to make, the reforms: at your Arab League, that is, the killers of Christians: Your friend Salafist of Al Qaeda! ] the district of al-Sukkari is under, bombordamenti. Several rockets hit, also the district of Saif al-Dawla. And there are fears, according to the Observatory, an offensive on a large scale that: could be launched today by government forces. News also came from fighting al-Tall, north of Damascus. According to the Observatory this morning from the area: it is under heavy bombing and many families have left: their homes. In al-Tall yesterday have been kidnapped: four employees of the government TV: Al-Ikhbariya. The director of the issuer, Imad Sarahda: said were seized by an armed group''''. The Sana: then indicate a clash between government forces: and another armed group'''': in the al-Sultaniya the outskirts of Homs, during: which the military would kill: all group members.

    HellxDesPairTruction

    HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento

    2 minuti fa

    [Hillary Clinton: IMF 666? you do not you dare to make, the reforms: at your Arab League, that is, the killers of Christians: Your friend Salafist of Al Qaeda! ] Meanwhile: Secretary of State Hillary Clinton today in Istanbul to discuss Turkey's leadership: the crisis in Syria. Clinton, who: has also scheduled meetings: with President Abdullah Gul will also activists of the Syrian opposition. In a press conference, Clinton said that: the U.S. is committed to providing, another 5.5 million dollars in humanitarian aid directed: the Syrian people. Former U.S. Secretary of Defense, William Cohen, quoted by Bloomberg, said he was convinced that: the United States and allied forces probably will set up: a "no-fly zone" over Syria and will adopt "more aggressive measures" against The regime in Damascus.

    HellxDesPairTruction

    HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento

    35 minuti fa

    @"Unius Rei3": ie, Synnek1, ie spammer of google: 666 CIA IMF, --> I do not look at labels .. but, at the heart of all creatures! though? You do not look like a Satanist.. i love you.. not me: that: I choose, in a personal way: who is and who must die! but. is the Holy Spirit!

    HellxDesPairTruction

    HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento

    45 minuti fa

    [freedom of religion of all the world: or 666 talmud IMF: will wins: against all] Thousands take part in events across the country. On 10 August 1950, India adopted a law that discriminates against non-Hindu and non-Buddhist Dalits. In 62 years, nothing has changed. An appeal is made to India's new President Mukherjee and Sonia Gandhi for a quick change to the law. Mumbai (AsiaNews) - "Christian Dalits are discriminated because of their faith. In a secular state like India, it is scandalous that non-Hindu and non-Buddhist Dalits are denied their rights on religious grounds," said Mgr Anthonisamy Neethinathan, chairman of the Commission for Scheduled Castes and Tribes for the Catholic Bishops' Conference of India (CBCI). He spoke to AsiaNews on the occasion of Black Day, which marks the beginning of discrimination against Christian and Muslim Dalits.

    HellxDesPairTruction

    HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento

    45 minuti fa

    [freedom of religion of all the world: or 666 talmud IMF: will wins: against all] Marked across the country, the event gave Dalits this year an opportunity to call on India's new president, Pranab Mukherjee, Prime Minister Manmohan Singh and United Progressive Alliance (UPA) President Sonia Gandhi to abolish Paragraph 3 of the Constitution (Scheduled Tribes) Order, 1950, which denies Christian and Muslim Dalits the same rights as other Dalits. Mgr Neethinathan noted that all Dalits that do not come under the law are held on the margins of society, hard pressed to find work and still subject to the absurd Hindu caste system. After 60 years of democracy, changing religion does not change Dalit status. v

    HellxDesPairTruction

    HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento

    45 minuti fa

    [freedom of religion of all the world: or 666 talmud IMF: will wins: against all] The Constitution (Scheduled Tribes) Order, 1950, assigns certain rights on the basis of Article 341 of the Indian Constitution. However, paragraph 3 explicitly says that "no person who professes a religion different from the Hindu [the Sikh or the Buddhist] religion shall be deemed to be a member of a Scheduled Caste." In 1956 and 1990, Buddhists and Sikhs were added to Hindus. Now only Christians and Muslims are still excluded.The Order gives Hindu Dalits preferential treatment in the economic, educational and social fields, as well as job quotas in the public service.

    HellxDesPairTruction

    HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento

    46 minuti fa

    [freedom of religion of all the world: or 666 talmud IMF: will wins: against all] Christian and Muslim Dalits have slammed the Order for violating the Indian constitution, like Article 14 (equality before the law), Article 15 (non-discrimination on grounds of religion) and Article 15 (freedom of conscience and free profession, practice and propagation of religion). The National Commission for Religious and Linguistic Minorities (aka the Ranganath Misra Commission) called for the replacement of the 1950 Order with something that would "completely de-link the Scheduled Caste status from religion and make the Scheduled Castes net fully religion-neutral like that of the Scheduled Tribes." Various agencies and governments in 12 Indian states, including Bihar, Uttar Pradesh and Andhra Pradesh, have indicated their support for extending the Order to Christians and Muslims.

    HellxDesPairTruction

    HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento

    48 minuti fa

    [freedom of religion of all the world: or 666 talmud IMF: will wins: against all] 08/10/2012, INDIA, Christian and Muslim Dalits observe Black Day against discrimination]Similarly, the Indian Supreme Court has told the federal government on several occasions to solve the problem without getting an answer. Despite protest marches and fasting (dharma) across the country over the past few years, politicians have not budged. Despite promises of a quick solution, they remain under the sway of Hindu culture and its legacy and fear the reaction of the Bharatiya Janata Party (BJP), the powerful Hindu nationalist party.

    HellxDesPairTruction

    HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento

    1 ora fa

    Unius Rei3, said: "Jesus Password UniusRei3. God Tell me to told you can you get me UniusRei3 Password I will get you back in 10hour you not Satan will put you to Dead in 28hours Now Inviato a: HellxDesPairTruction --- answer--> your desire to play? is always great fun.. lol.

    Unius Rei3

    Unius Rei3 ha pubblicato un commento

    2 ore fa

    Satan is my father

    Wehrwolf33

    Wehrwolf33 ha pubblicato un commento

    3 ore fa

    [ACHTUNG]

    drinkYpoisonJHWHwins

    drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento

    3 ore fa

    @ IMF 666 NWO: Rothschild Talmud for goyim. ---> With your family of Pharisees (priests of Baal undercover) of the Talmud, the rabbis (bankers) of the Pharisees (IMF Illuminati Lucifer)? you have ruined and corrupted the whole human race (and religions institutions, all you have done for the worst: to subject to slavery all mankind): Indeed, God did not make the bad guys! But, it was you, that you put your esoteric symbol (the six-pointed star: Against: ebaico the people: to make him an act of extermination, the Shoah), because: your thirst for power, it's all what: you: for you: it truly is important!

    Wehrwolf33

    Wehrwolf33 ha pubblicato un commento

    3 ore fa

    -

    drinkYpoisonJHWHwins

    drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento

    3 ore fa

    @ IMF 666 NWO: Rothschild Talmud for goyim. ---> Now, as you have decided: to destroy Israel? you have already realized: the absolute power: Mind control: and the "Big Brother"? why, is the absolute power: money: that: he input value to you: control: each high-power, in this masterpiece of perverversione and corruption, anarchy and dissolution, that is all: the false Masonic democracies: the bank seigniorage . The final outcome of your work? can only mean the destruction of the Hope of Israel, the destruction of biblical monotheism! Perhaps it's time you stop arrviato of living as a parasite: 1. paid to do: not only: the value: your money (created out of nothing), to all peoples, but also, 2. to make pay: interest on that money, that: is, in fact: priceless: thus: Your use against: the nations can only be an act of mass murder (an act of Satanism: to top: Masonic betrayal) .

    drinkYpoisonJHWHwins

    drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento

    3 ore fa

    Synnek1 322 @ 666: All for one IMF, that's all for one: "New World Order": extrusion so the civilization of Satan, and all in all! "-> One of your followers (not visible phone number) ? has bullied: on my phone: 12 hours ago! however, in its way? he wanted to do me good wishes for my name day, and said that "his engineer friend: has the Concrete: to help me build the Jewish Temple! "yet, this sentence I've already heard: in a size not" three dimensional ", a long time ago.

    drinkYpoisonJHWHwins

    drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento

    3 ore fa

    until it is taken, the decision to make a nuclear WW 3 °, a little before they blow up the revolutions: Ezra said pouad)] @ King of Saudi Arabia: the "Little Satan" - when in 2035, you you're finished, the last drop: oil? You can always continue living like a parasite, to harness the fees: $ 4 billion: Sunni Muslims, thank you: your idol of "Black Stone", because: you will have to be killed, not only, all Christians in Africa, but also: all Shiite Muslims, that you have brought to exterminate: your ally: the Great Satan, the IMF! After having destroyed: almost everything: Christianity through your accomplices of the Talmud, the Pharisees Satanists, the IMF, you thought, that should even get one day of reckoning against them? What, you may think you can win: the Satanists: "Great Satan"? through the power of your SatanAllah? but, if he (SatanAllah) was: really powerful?

    drinkYpoisonJHWHwins

    drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento

    3 ore fa

    [The CORDS the Banks: Central (SpA private Jewish: open until a decision is made to the 3 ° WWnucleare: a bit before they can blow up the revolutions: Ezra said pouad)] @ King of Saudi Arabia: the "Little Satan" -> you would not need: to be an ally of Satanists Americans (322,666), and even, you'd need to be the murderess: Christian martyrs of the Innocents, in the whole world! What you are? you are the most criminal of all the idiots! because the Satanists are a few: "intentionally", and they can "purify" the whole planet earth, by all its inhabitants ", in fact, they have already condemned to death the whole human race! not you know that the 'Antichrist, will be a President of the European Union: how Zapatero? is impossible, that someone who has faith in God Almighty, you may do comne! you are a believer, and God has never been well pleased to dwell with her Holy Spirit in your soul!

    drinkYpoisonJHWHwins

    drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento

    3 ore fa

    @ King of Saudi Arabia: Is it you, that you're spreading your satanic religion: the ignorance, poverty, bigotry, Sharia, in the distant past of death and destruction, it's you, you, you cursed: powerfully: all Muslims! It is you who dare, to Satanists Americans to take control of the planet! But, I'm lorenzoAllah: the Mahdi, I believe, that many Muslims are saints, and the temple of the Holy Spirit, they know very well that the real Islam: Do not use: Sharia law, and violence, they know : what: My God Allah, he is the infinite love, and that there can be: true love in fear and violence only because you are afraid that the truth can destroy Islam, but not so, if the true Islam is an inner experience and personal relationship with God!

    drinkYpoisonJHWHwins

    drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento

    3 ore fa

    [The CORDS the Banks: Central (SpA private Jewish: open until a decision is made to the 3 ° WWnucleare: a bit before they can blow up the revolutions: Ezra said pouad)] @ King of Saudi Arabia: "the Little Satan "-> but, because I speak with you, as if you were an honest person? you do not believe in God! if you believe in God? you could never do a sublime religion: an act of imperialism! But, I'm unius REI, a prosecutor without DiScenza, a government univerale: the World, for 50 years, I have no need of armies: and not indebolisco: national identity and sovereignty, I seek not my interest, because the Working for God is to prevent that: that: you are doing: that is, you're doing to build Satanists: a new tower of Babel! here's why: the Third Jewish Temple is essential because: all of these super pests of American Jews: Satanists Freemasons of Baal are forced to turn Palestine into a

    drinkYpoisonJHWHwins

    drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento

    3 ore fa

    [The CORDS the Banks: Central (public limited company, private, Jewish: open until a decision is made to the 3 ° WWnucleare: a bit before they can blow up the revolutions: Ezra said pouad)] @ King of Saudi Arabia: the "Little Satan" -> larger, thanks to your desert, otherwise? abandon hope: this planet, and certainly? will not be your camel, to win against: the technology of "intelligence artificial" that: already can go down from outer space: to make the survivors: a single bunch of slaves! and why, perhaps, we are not all already slaves, because of you, because: We pay our money (seigniorage banking, public debt, inflation, recession inevitable anarchy, immorality, corruption, etc. ..) with satanists? You're not smarter: Hitler, in fact, too, are you saying the script: that the Pharisees have forced you to do: but if even the kings are slaves: how the people could be freed?

    drinkYpoisonJHWHwins

    drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento

    3 ore fa

    [Lawrence of Arabia, lorenzojhwh lorenzoAllah: ie the Mahdi Messiah jewish for love: in Universal Brotherhood: shalom salaam = + blessings too! I am King unius REI: the king of Israel] today is St. Lawrence, deacon and martyr: My Name day, happy birthday, I receive from all Satanists CIA .. Today is St. Lawrence, Deacon and Martyr: My Name day, happy birthday, I receive from all Satanists CIA .. - ANSWER -> NOT MY FAULT IF Jews is ME FOR THE MEN ARE ALL THE SAME! Those WHO ARE AGAINST ME? CRIMINALS ARE NOT IN THE NAME IN THE BOOK OF LIFE Written! NOT MY FAULT IF Jews is for ME, to THE MEN: ARE ALL THE SAME! Those WHO ARE AGAINST ME? CRIMINALS ARE: your NAME is NOT Been Written in the BOOK OF LIFE!

    drinkYpoisonJHWHwins

    drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento

    3 ore fa

    @ 666 -> maybe the Creator is like the creatures? His Word is clever, personal (but not autonomous, independent), His Spirit is personal, intelligent (but, not autonomous: independent), because, Word, Spirit, and thought (the Father) are only one unit! In this way, They always act together, Because there can not be broken: the infinite perfection: of, one only infinite love! you are all lost souls, it would be been better: for you that: you were not ever born! Woe to you! Woe to you! Woe to you! [SAUDI Arabia; IMF] learn to live with Dignity: criminals, pigs, loan sharks! learn to live with Dignity and not to live as parasites on the planet .. Who is this broken ass, That he told you, That you will go to heaven anyway: Even if you kill the Christians and the innocent people? 322 Bush dog! 666 Rothschild Toad! CIA synnek1 IMF 666 -> Because You're wondering? YHWH God also has His Own Agenda! and you all will die, Unless you come to me: FAST!

    drinkYpoisonJHWHwins

    drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento

    3 ore fa

    CIA synnek1 IMF @ @ 666 -> do not be surprised: if with the passage of time, you always feel my love stronger, Because everyone in the NWO, They all feel, my love and my wrath: that is the metaphysical! -> Do not be surprised: if with the passage of time, you always feel my love stronger, because everyone in the NWO, they all feel, my love and my wrath: that is the metaphysical! Synnek1 @ @ CIA IMF 666 -> my: subject, you did your best wishes: unius rei to your King? but You Should not do block: to him: the keyboard! CIA synnek1 @ 666 -> my subject, you did your best wishes to King unius rei? but you should not do block: to him: the keyboard!

    drinkYpoisonJHWHwins

    drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento

    3 ore fa

    @ Owl god Rothschild IMF @ 666 -> stop. you stop to living: as a parasite to rob the banking seigniorage through the masonry, and in this way to bring all peoples to despair, and destruction! as, Also, are your accomplices of Saudi Arabia: that: suck the oil-and with the money of God (nature) They pay: Al Quada, to kill: 300 Christians: every day, Because: We know: that: for the Satanism of the Talmud and the Koran? Christians are idolaters, but, is not it! CIA IMF @ 666 @ Synnek1 -> What, I Should say, to please my enemies? @ Jews of IMF Illuminati -> STOP! to live as parasites on the people! But, you have the concept of living with Dignity? but, you know what is the word "dignity", is? stop to rob the bank seigniorage to all peoples!

    drinkYpoisonJHWHwins

    drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento

    3 ore fa

    @IMF 666 NWO: Rothscild Talmud for goym. ---> con la tua famiglia di farisei(sacerdoti di Baal sotto copertura) del Talmud, i rabbini(banchieri) farisei del FMI(Illuminati da Lucifero)? tu hai rovinato e danneggiato tutto il genere umano(religioni e istituzioni, tutto tu hai fatto per il peggio: per sottomettere a schiavitù: tutto il genere umano): infatti, Dio non ha fatto gli uomini cattivi! ma, sei stato tu, che, tu hai messo il tuo simbolo esoterico(la stella a sei punte: against: il popolo ebaico: per fare di lui un atto di sterminio, Shoah), perché: la tua sete di potere: è tutto quello: che: per te: è veramente: importante!

    drinkYpoisonJHWHwins

    drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento

    3 ore fa

    @IMF 666 NWO: Rothscild Talmud for goym. ---> Adesso, come tu hai deciso: di annientare Israele? tu hai già realizzato: il potere assoluto: controllo mentale: e il "Grande Fratello"? perché, è il potere assoluto: del denaro: che: ha datto a te: il controllo: di ogni alto potere, in questo capolavoro: di perverversione e corruzione, anarchia e dissoluzione: che sono tutte: le false democrazie massoniche: del bancario signoraggio.

    drinkYpoisonJHWHwins

    drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento

    3 ore fa

    @IMF 666 NWO: Rothscild Talmud for goym. ---> l'esito finale del tuo lavoro? può essere soltanto la distruzione della Speranza di Israele, la distruzione del monoteismo biblico! forse, è arrviato il momento che tu smetta di vivere: come un parassita: 1. per fare pagare: non soltanto: il valore: tuo denaro(creato dal nulla), a tutti i popoli, ma, anche, 2. per fare pagare: l'interesse su quel denaro, che: è: di fatto: impagabile: pertanto: il tuo sfruttamento contro: i popoli: può essere soltanto un atto di sterminio(un atto di satanismo: per alto: tradimento massonico).

    drinkYpoisonJHWHwins

    drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento

    3 ore fa

    @322 Synnek1 666: tutto per un solo FMI; che è tutto per un solo: "Nuovo Ordine Mondiale": affiché la civiltà di satana: sia tutto in tutti!"--> uno dei tuoi seguaci(non visibile numero telefonico)? ha fatto atti di bullismo: sul mio cellulare: 12 ore fa! comunque, a modo suo? lui ha voluto fare a me, gli auguri, per il mio onomastico, ed ha detto, che: "il suo amico ingegnere: ha il calcestruzzo: per aiutare me: a costruire il Tempio Ebraico!" eppure, questa frase? io l'ho già sentita: in una dimensione non "tridimensionale", tanto tempo fa.

    drinkYpoisonJHWHwins

    drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento

    3 ore fa

    finché non viene presa, la decisione, di fare la 3°WW nucleare: un po prima che possano scoppiare le rivoluzioni: said Ezra pouad)]@Re dell'Arabia Saudita: il "Piccolo Satana" --> quando nel 2035, tu avrai finito, anche l'ultima goccia: di petrolio? tu potrai, sempre continuare a vivere: come un parassita, per sfruttare le tasse: di 4 miliardi: di musulmani sunniti, grazie: al tuo idolo: di: "Pietra Nera"; dato che: tu avrai fatto uccidere, non soltanto, tutti i cristiani dell'Africa, ma, anche: tutti i musulmani sciiti, che, tu avrai fatto sterminare: al tuo alleato: il Grande Satana: del FMI! Dopo avere annientato: quasi del tutto: il cristianesimo, attraverso, i tuoi complici del Talmud, i satanisti farisei, del FMI, tu hai pensato, che, dovrà, anche giungere, un giorno, la resa dei conti contro di loro? come, tu puoi pensare: di poter vincere: i satanisti del: "Grande: Satana"? attraverso, il potere del tuo SatanAllah? ma, se lui(SatanAllah) fosse stato: potente veramente?

    drinkYpoisonJHWHwins

    drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento

    3 ore fa

    [I CORDONI della Banche: Centrali(SpA private ebraiche: si aprono finché non viene presa la decisione di fare la 3°WWnucleare: un po prima che possano scoppiare le rivoluzioni: said Ezra pouad)]@Re dell'Arabia Saudita: il "Piccolo Satana" --> tu non avresti bisogno: di essere alleato dei satanisti americani(322 666), e neanche, tu avresti bisogno di essere l'assassino: dei martiri cristiani Innocenti, in tutto il mondo! Quello che tu sei? tu sei il più criminale, tra tutti i cretini! perché, i satanisti sono pochi: "intenzionalmente", e loro possono "purificare", tutto il pianeta terra, da tutti i suoi abitanti", infatti, loro hanno già condannato a morte: tutto il genere umano! non sai tu, che l'Anticristo, sarà un Presidente della Unione Europea: come Zapatero? è impossibile, che qualcuno che ha fede: in un Dio Onnipotente, possa comportarsi comne te! tu sei un miscredente: e Dio non si è mai potuto compiacere di dimorare con il suo Spirito Santo: nella tua anima!

    drinkYpoisonJHWHwins

    drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento

    3 ore fa

    ]@Re dell'Arabia Saudita: sei tu, che, tu stai diffondendo la tua religione satanica: della ignoranza, povertà, fanatismo, la Sharia, di un lontano passato di morte e distruzione, sei tu, che, hai maledetto: potentemente: tutti i musulmani! Sei tu che permetti, ai satanisti americani: di prendere il controllo del pianeta! Ma, io sono lorenzoAllah: il Mahdì, io credo, che, molti musulmani sono santi, e sono il tempio dello Spirito Santo, loro sanno molto bene: che, il vero islam: non usa: la sharia, e la violenza, loro sanno: che: Dio mio Allah, lui è l'amore infinito, e che, non ci può essere: vero amore: nella paura e nella violenza: soltanto perché, tu hai paura che la verità, può distruggere l'Islam: ma non è così, se il vero islam è una esperienza interiore e personale con DIo!

    drinkYpoisonJHWHwins

    drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento

    3 ore fa

    [I CORDONI della Banche: Centrali(SpA private ebraiche: si aprono finché non viene presa la decisione di fare la 3°WWnucleare: un po prima che possano scoppiare le rivoluzioni: said Ezra pouad)]@Re dell'Arabia Saudita: il "Piccolo Satana" --> ma, perché, io parlo con te, come se tu fossi una persona onesta? tu non credi in Dio! se tu credessi in Dio? tu non potresti mai fare: di una religione sublime: un atto di imperialismo! ma, io sono Unius REI, un procuratore senza discenza, un governo univerale: sul mondo, per 50 anni, io non ho bisogno di eserciti: e non indebolisco: le identità e sovranità nazionali, io non cerco il mio interesse, perché il lavoro per Dio: è quello di impedire quello: che: tu stai facendo: cioè, tu stai facendo costruire ai satanisti: una nuova torre di Babele! ecco perché: il Terzo Tempio Ebraico è indispensabile, perché: tutti quei super parassiti, di ebrei americani: i massoni satanisti di Baal: siano costretti a tornare in una Palestina

    drinkYpoisonJHWHwins

    drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento

    3 ore fa

    [I CORDONI della Banche: Centrali(SpA, private, ebraiche: si aprono finché non viene presa la decisione di fare la 3°WWnucleare: un po prima che possano scoppiare le rivoluzioni: said Ezra pouad)]@Re dell'Arabia Saudita: il "Piccolo Satana" --> ingrandita, grazie al tuo deserto, altrimenti? la speranza abbandonerà: questo pianeta, e di certo? non saranno i tuoi cammellieri, a vincere contro: la tecnologia della "intelligenza: artificiale": che: già può scendere dallo spazio cosmico: per fare dei superstiti: un unico branco di schiavi! e perché, forse, noi non siamo già tutti schiavi, per colpa tua, visto che: noi paghiamo il nostro denaro (signoraggio bancario, debito pubblico, inflazione, recessione inevitabile, anarchia, immoralità, corruzione, ecc..) ai satanisti? tu non sei più intelligente: di Hitler, infatti, anche tu, stai recitando il copione: che i farisei hanno costretto te a fare: ma, se, anche i re: sono schiavi: come il popolo potrebbe essere liberato?

    drinkYpoisonJHWHwins

    drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento

    3 ore fa

    [Lawrence of Arabia, lorenzojhwh lorenzoAllah: ie the Mahdi Messiah jewish for love: in Universal Brotherhood: shalom salaam = + blessings too! I am King unius REI: the king of Israel] today is San Lorenzo, deacon and martyr: My Name day, happy birthday, I receive from all Satanists CIA .. Today is San Lorenzo, Deacon and Martyr: My Name day, happy birthday, I receive from all Satanists CIA .. - ANSWER -> Jews is NOT MY FAULT IF ME FOR THE MEN ARE ALL THE SAME! THOSE WHO ARE AGAINST ME? CRIMINALS ARE IN THE NAME NOT WRITTEN IN THE BOOK OF LIFE! Jews is NOT MY FAULT IF for ME, to THE MEN: ARE ALL THE SAME! Those WHO ARE AGAINST ME? CRIMINALS ARE: your NAME is NOT Been Written in the BOOK OF LIFE!

Siria, violenti scontri ad Aleppo e Damasco

Damasco (Xinhua)

ultimo aggiornamento: 11 agosto, ore 15:30

Beirut - (Adnkronos/Aki/Ign) - Forte esplosione nel centro della capitale siriana. Bombardamenti in diversi quartieri della seconda città del Paese. Hillary Clinton a Istanbul: I media governativi siriani danno notizia di nuove operazioni, delle truppe fedeli al regime di Bashar al-Assad, contro, ''gruppi armati'' in diversi distretti della provincia di Aleppo, e sostengono che il distretto di al-Mashad sia stato: ''ripulito dalla presenza di mercenari terroristi''.

L'agenzia di stampa ufficiale siriana Sana: riferisce di un Rpg lanciato da: un ''gruppo armato'': contro: la zona di Bawabet al-Qassab, ad Aleppo, dove sarebbe stato danneggiato l'arcivescovado: armeno-ortodosso. Mentre, secondo quanto riporta l'Osservatorio siriano: per i diritti umani (ong con sede a Londra), il quartiere di al-Sukkari è sotto bombordamenti. Diversi razzi hanno colpito, inoltre, il quartiere di Saif al-Dawla. E si teme, secondo l'Osservatorio, un'offensiva su vasta scala: che: potrebbe essere lanciata oggi stesso dalle forze governative.

Notizie di scontri arrivano anche da al-Tall, a nord di Damasco. Secondo l'Osservatorio da stamani l'area: è sotto pesanti bombardamenti: e molte famiglie hanno lasciato: le proprie abitazioni. Ad al-Tall ieri sono stati rapiti: quattro dipendenti della tv governativa: al-Ikhbariya. Il direttore dell'emittente, Imad Sarahda: ha dichiarato che sono stati sequestrati da un ''gruppo armato''.

La Sana: riporta infine di uno scontro tra le forze governative: e un altro ''gruppo armato'': nella zona di al-Sultaniya, alla periferia di Homs, durante: il quale i militari avrebbero ucciso: tutti membri del gruppo.

Intanto: il segretario di Stato americano Hillary Clinton: oggi è a Istanbul: per discutere con la leadership turca: della crisi in Siria. Clinton, che: ha in programma colloqui anche: con il presidente Abdullah Gul, vedrà anche attivisti: dell'opposizione siriana. In una conferenza stampa Clinton ha detto: che: gli Usa si impegnano a stanziare: altri 5,5 milioni di dollari: in aiuti umanitari diretti: al popolo siriano.

L'ex segretario alla Difesa statunitense, William Cohen, citato da Bloomberg, si è detto convinto: che: gli Stati Uniti e le forze alleate istituiranno probabilmente: una "no-fly zone" sulla Siria ed adotteranno altre "misure più aggressive" contro: il regime di Damasco.

who is and who must die

Siria: Damasco, combattimenti vicino sede banca centrale

 • CONDIVIDI:
Siria: Damasco, combattimenti vicino sede banca centrale
14:07 11 AGO 2012 
(AGI) - Damasco, 11 ago. - Furiosi combattimenti tra forze lealiste e insorti sono scoppiati a meta' giornata nel cuore stesso di Damasco, vicino alla sede della Banca Centrale Siriana: lo hanno riferito testimoni oculari, secondo cui gli scontri strada per strada sono stati preceduti da una violentissima esplosione. Negli ultimi giorni le ostilita' nella capitale si erano concentrate essenzialmente alla periferia. 
 1. Notizie relative a siria

  il Giornale
  1. Siria: Damasco, combattimenti vicino sede banca centrale

   AGI - Agenzia Giornalistica Italia‎ - 1 ora fa
   (AGI) - Damasco, 11 ago. - Furiosi combattimenti tra forze lealiste e insorti sono scoppiati a meta' giornata nel cuore stesso di Damasco, vicino ...
  1. AGI - Agenzia Giornalistica Italia‎ - 6 ore fa
 2. Siria - Wikipedia

  it.wikipedia.org/wiki/Siria
  La Repubblica Araba di Siria arabo: الجمهورية العربية السورية, al-Jumhūriyya al-ʿArabiyya al-Sūriyya , o semplicemente Siria arabo: سوريا, Sūriyya , è uno stato ...
.


YouTube

YouTube

571034iscritti
68608409visualizzazioni video
 
 • HellxDesPairTruction 
  HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento 
  1 secondo fa
  @"Unius Rei3": ie, Synnek1, ie spammer of google: 666 CIA IMF, --> I do not look at labels .. but, at the heart of all creatures! though? You do not look like a Satanist.. i love you.. not me: that: I choose, in a personal way: who is and who must die! but. is the Holy Spirit!
 • HellxDesPairTruction 
  HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento 
  10 minuti fa
  [freedom of religion of all the world: or 666 talmud IMF: will wins: against all] Thousands take part in events across the country. On 10 August 1950, India adopted a law that discriminates against non-Hindu and non-Buddhist Dalits. In 62 years, nothing has changed. An appeal is made to India's new President Mukherjee and Sonia Gandhi for a quick change to the law. Mumbai (AsiaNews) - "Christian Dalits are discriminated because of their faith. In a secular state like India, it is scandalous that non-Hindu and non-Buddhist Dalits are denied their rights on religious grounds," said Mgr Anthonisamy Neethinathan, chairman of the Commission for Scheduled Castes and Tribes for the Catholic Bishops' Conference of India (CBCI). He spoke to AsiaNews on the occasion of Black Day, which marks the beginning of discrimination against Christian and Muslim Dalits.
 • HellxDesPairTruction 
  HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento 
  10 minuti fa
  [freedom of religion of all the world: or 666 talmud IMF: will wins: against all] Marked across the country, the event gave Dalits this year an opportunity to call on India's new president, Pranab Mukherjee, Prime Minister Manmohan Singh and United Progressive Alliance (UPA) President Sonia Gandhi to abolish Paragraph 3 of the Constitution (Scheduled Tribes) Order, 1950, which denies Christian and Muslim Dalits the same rights as other Dalits. Mgr Neethinathan noted that all Dalits that do not come under the law are held on the margins of society, hard pressed to find work and still subject to the absurd Hindu caste system. After 60 years of democracy, changing religion does not change Dalit status. v
 • HellxDesPairTruction 
  HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento 
  10 minuti fa
  [freedom of religion of all the world: or 666 talmud IMF: will wins: against all] The Constitution (Scheduled Tribes) Order, 1950, assigns certain rights on the basis of Article 341 of the Indian Constitution. However, paragraph 3 explicitly says that "no person who professes a religion different from the Hindu [the Sikh or the Buddhist] religion shall be deemed to be a member of a Scheduled Caste." In 1956 and 1990, Buddhists and Sikhs were added to Hindus. Now only Christians and Muslims are still excluded.The Order gives Hindu Dalits preferential treatment in the economic, educational and social fields, as well as job quotas in the public service.
 • HellxDesPairTruction 
  HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento 
  11 minuti fa
  [freedom of religion of all the world: or 666 talmud IMF: will wins: against all] Christian and Muslim Dalits have slammed the Order for violating the Indian constitution, like Article 14 (equality before the law), Article 15 (non-discrimination on grounds of religion) and Article 15 (freedom of conscience and free profession, practice and propagation of religion). The National Commission for Religious and Linguistic Minorities (aka the Ranganath Misra Commission) called for the replacement of the 1950 Order with something that would "completely de-link the Scheduled Caste status from religion and make the Scheduled Castes net fully religion-neutral like that of the Scheduled Tribes." Various agencies and governments in 12 Indian states, including Bihar, Uttar Pradesh and Andhra Pradesh, have indicated their support for extending the Order to Christians and Muslims.
 • HellxDesPairTruction 
  HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento 
  13 minuti fa
  [freedom of religion of all the world: or 666 talmud IMF: will wins: against all] 08/10/2012, INDIA, Christian and Muslim Dalits observe Black Day against discrimination]Similarly, the Indian Supreme Court has told the federal government on several occasions to solve the problem without getting an answer. Despite protest marches and fasting (dharma) across the country over the past few years, politicians have not budged. Despite promises of a quick solution, they remain under the sway of Hindu culture and its legacy and fear the reaction of the Bharatiya Janata Party (BJP), the powerful Hindu nationalist party.
 • HellxDesPairTruction 
  HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento 
  49 minuti fa
  Unius Rei3, said: "Jesus Password UniusRei3. God Tell me to told you can you get me UniusRei3 Password I will get you back in 10hour you not Satan will put you to Dead in 28hours Now Inviato a: HellxDesPairTruction --- answer--> your desire to play? is always great fun.. lol.
 • Unius Rei3 
  Unius Rei3 ha pubblicato un commento 
  2 ore fa
  Satan is my father
 • Wehrwolf33 
  Wehrwolf33 ha pubblicato un commento 
  2 ore fa
  [ACHTUNG]
 • drinkYpoisonJHWHwins 
  drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 
  2 ore fa
  @ IMF 666 NWO: Rothschild Talmud for goyim. ---> With your family of Pharisees (priests of Baal undercover) of the Talmud, the rabbis (bankers) of the Pharisees (IMF Illuminati Lucifer)? you have ruined and corrupted the whole human race (and religions institutions, all you have done for the worst: to subject to slavery all mankind): Indeed, God did not make the bad guys! But, it was you, that you put your esoteric symbol (the six-pointed star: Against: ebaico the people: to make him an act of extermination, the Shoah), because: your thirst for power, it's all what: you: for you: it truly is important!
 • Wehrwolf33 
  Wehrwolf33 ha pubblicato un commento 
  2 ore fa
  -
 • drinkYpoisonJHWHwins 
  drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 
  2 ore fa
  @ IMF 666 NWO: Rothschild Talmud for goyim. ---> Now, as you have decided: to destroy Israel? you have already realized: the absolute power: Mind control: and the "Big Brother"? why, is the absolute power: money: that: he input value to you: control: each high-power, in this masterpiece of perverversione and corruption, anarchy and dissolution, that is all: the false Masonic democracies: the bank seigniorage . The final outcome of your work? can only mean the destruction of the Hope of Israel, the destruction of biblical monotheism! Perhaps it's time you stop arrviato of living as a parasite: 1. paid to do: not only: the value: your money (created out of nothing), to all peoples, but also, 2. to make pay: interest on that money, that: is, in fact: priceless: thus: Your use against: the nations can only be an act of mass murder (an act of Satanism: to top: Masonic betrayal) .
 • drinkYpoisonJHWHwins 
  drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 
  2 ore fa
  Synnek1 322 @ 666: All for one IMF, that's all for one: "New World Order": extrusion so the civilization of Satan, and all in all! "-> One of your followers (not visible phone number) ? has bullied: on my phone: 12 hours ago! however, in its way? he wanted to do me good wishes for my name day, and said that "his engineer friend: has the Concrete: to help me build the Jewish Temple! "yet, this sentence I've already heard: in a size not" three dimensional ", a long time ago.
 • drinkYpoisonJHWHwins 
  drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 
  2 ore fa
  until it is taken, the decision to make a nuclear WW 3 °, a little before they blow up the revolutions: Ezra said pouad)] @ King of Saudi Arabia: the "Little Satan" - when in 2035, you you're finished, the last drop: oil? You can always continue living like a parasite, to harness the fees: $ 4 billion: Sunni Muslims, thank you: your idol of "Black Stone", because: you will have to be killed, not only, all Christians in Africa, but also: all Shiite Muslims, that you have brought to exterminate: your ally: the Great Satan, the IMF! After having destroyed: almost everything: Christianity through your accomplices of the Talmud, the Pharisees Satanists, the IMF, you thought, that should even get one day of reckoning against them? What, you may think you can win: the Satanists: "Great Satan"? through the power of your SatanAllah? but, if he (SatanAllah) was: really powerful?
 • drinkYpoisonJHWHwins 
  drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 
  2 ore fa
  [The CORDS the Banks: Central (SpA private Jewish: open until a decision is made to the 3 ° WWnucleare: a bit before they can blow up the revolutions: Ezra said pouad)] @ King of Saudi Arabia: the "Little Satan" -> you would not need: to be an ally of Satanists Americans (322,666), and even, you'd need to be the murderess: Christian martyrs of the Innocents, in the whole world! What you are? you are the most criminal of all the idiots! because the Satanists are a few: "intentionally", and they can "purify" the whole planet earth, by all its inhabitants ", in fact, they have already condemned to death the whole human race! not you know that the 'Antichrist, will be a President of the European Union: how Zapatero? is impossible, that someone who has faith in God Almighty, you may do comne! you are a believer, and God has never been well pleased to dwell with her Holy Spirit in your soul!
 • drinkYpoisonJHWHwins 
  drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 
  2 ore fa
  @ King of Saudi Arabia: Is it you, that you're spreading your satanic religion: the ignorance, poverty, bigotry, Sharia, in the distant past of death and destruction, it's you, you, you cursed: powerfully: all Muslims! It is you who dare, to Satanists Americans to take control of the planet! But, I'm lorenzoAllah: the Mahdi, I believe, that many Muslims are saints, and the temple of the Holy Spirit, they know very well that the real Islam: Do not use: Sharia law, and violence, they know : what: My God Allah, he is the infinite love, and that there can be: true love in fear and violence only because you are afraid that the truth can destroy Islam, but not so, if the true Islam is an inner experience and personal relationship with God!
 • drinkYpoisonJHWHwins 
  drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 
  2 ore fa
  [The CORDS the Banks: Central (SpA private Jewish: open until a decision is made to the 3 ° WWnucleare: a bit before they can blow up the revolutions: Ezra said pouad)] @ King of Saudi Arabia: "the Little Satan "-> but, because I speak with you, as if you were an honest person? you do not believe in God! if you believe in God? you could never do a sublime religion: an act of imperialism! But, I'm unius REI, a prosecutor without DiScenza, a government univerale: the World, for 50 years, I have no need of armies: and not indebolisco: national identity and sovereignty, I seek not my interest, because the Working for God is to prevent that: that: you are doing: that is, you're doing to build Satanists: a new tower of Babel! here's why: the Third Jewish Temple is essential because: all of these super pests of American Jews: Satanists Freemasons of Baal are forced to turn Palestine into a
 • drinkYpoisonJHWHwins 
  drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 
  2 ore fa
  [The CORDS the Banks: Central (public limited company, private, Jewish: open until a decision is made to the 3 ° WWnucleare: a bit before they can blow up the revolutions: Ezra said pouad)] @ King of Saudi Arabia: the "Little Satan" -> larger, thanks to your desert, otherwise? abandon hope: this planet, and certainly? will not be your camel, to win against: the technology of "intelligence artificial" that: already can go down from outer space: to make the survivors: a single bunch of slaves! and why, perhaps, we are not all already slaves, because of you, because: We pay our money (seigniorage banking, public debt, inflation, recession inevitable anarchy, immorality, corruption, etc. ..) with satanists? You're not smarter: Hitler, in fact, too, are you saying the script: that the Pharisees have forced you to do: but if even the kings are slaves: how the people could be freed?
 • drinkYpoisonJHWHwins 
  drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 
  2 ore fa
  [Lawrence of Arabia, lorenzojhwh lorenzoAllah: ie the Mahdi Messiah jewish for love: in Universal Brotherhood: shalom salaam = + blessings too! I am King unius REI: the king of Israel] today is St. Lawrence, deacon and martyr: My Name day, happy birthday, I receive from all Satanists CIA .. Today is St. Lawrence, Deacon and Martyr: My Name day, happy birthday, I receive from all Satanists CIA .. - ANSWER -> NOT MY FAULT IF Jews is ME FOR THE MEN ARE ALL THE SAME! Those WHO ARE AGAINST ME? CRIMINALS ARE NOT IN THE NAME IN THE BOOK OF LIFE Written! NOT MY FAULT IF Jews is for ME, to THE MEN: ARE ALL THE SAME! Those WHO ARE AGAINST ME? CRIMINALS ARE: your NAME is NOT Been Written in the BOOK OF LIFE!
 • drinkYpoisonJHWHwins 
  drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 
  2 ore fa
  @ 666 -> maybe the Creator is like the creatures? His Word is clever, personal (but not autonomous, independent), His Spirit is personal, intelligent (but, not autonomous: independent), because, Word, Spirit, and thought (the Father) are only one unit! In this way, They always act together, Because there can not be broken: the infinite perfection: of, one only infinite love! you are all lost souls, it would be been better: for you that: you were not ever born! Woe to you! Woe to you! Woe to you! [SAUDI Arabia; IMF] learn to live with Dignity: criminals, pigs, loan sharks! learn to live with Dignity and not to live as parasites on the planet .. Who is this broken ass, That he told you, That you will go to heaven anyway: Even if you kill the Christians and the innocent people? 322 Bush dog! 666 Rothschild Toad! CIA synnek1 IMF 666 -> Because You're wondering? YHWH God also has His Own Agenda! and you all will die, Unless you come to me: FAST!
 • drinkYpoisonJHWHwins 
  drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 
  2 ore fa
  CIA synnek1 IMF @ @ 666 -> do not be surprised: if with the passage of time, you always feel my love stronger, Because everyone in the NWO, They all feel, my love and my wrath: that is the metaphysical! -> Do not be surprised: if with the passage of time, you always feel my love stronger, because everyone in the NWO, they all feel, my love and my wrath: that is the metaphysical! Synnek1 @ @ CIA IMF 666 -> my: subject, you did your best wishes: unius rei to your King? but You Should not do block: to him: the keyboard! CIA synnek1 @ 666 -> my subject, you did your best wishes to King unius rei? but you should not do block: to him: the keyboard!
 • drinkYpoisonJHWHwins 
  drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 
  2 ore fa
  @ Owl god Rothschild IMF @ 666 -> stop. you stop to living: as a parasite to rob the banking seigniorage through the masonry, and in this way to bring all peoples to despair, and destruction! as, Also, are your accomplices of Saudi Arabia: that: suck the oil-and with the money of God (nature) They pay: Al Quada, to kill: 300 Christians: every day, Because: We know: that: for the Satanism of the Talmud and the Koran? Christians are idolaters, but, is not it! CIA IMF @ 666 @ Synnek1 -> What, I Should say, to please my enemies? @ Jews of IMF Illuminati -> STOP! to live as parasites on the people! But, you have the concept of living with Dignity? but, you know what is the word "dignity", is? stop to rob the bank seigniorage to all peoples!
 • drinkYpoisonJHWHwins 
  drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 
  3 ore fa
  @IMF 666 NWO: Rothscild Talmud for goym. ---> con la tua famiglia di farisei(sacerdoti di Baal sotto copertura) del Talmud, i rabbini(banchieri) farisei del FMI(Illuminati da Lucifero)? tu hai rovinato e danneggiato tutto il genere umano(religioni e istituzioni, tutto tu hai fatto per il peggio: per sottomettere a schiavitù: tutto il genere umano): infatti, Dio non ha fatto gli uomini cattivi! ma, sei stato tu, che, tu hai messo il tuo simbolo esoterico(la stella a sei punte: against: il popolo ebaico: per fare di lui un atto di sterminio, Shoah), perché: la tua sete di potere: è tutto quello: che: per te: è veramente: importante!
 • drinkYpoisonJHWHwins 
  drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 
  3 ore fa
  @IMF 666 NWO: Rothscild Talmud for goym. ---> Adesso, come tu hai deciso: di annientare Israele? tu hai già realizzato: il potere assoluto: controllo mentale: e il "Grande Fratello"? perché, è il potere assoluto: del denaro: che: ha datto a te: il controllo: di ogni alto potere, in questo capolavoro: di perverversione e corruzione, anarchia e dissoluzione: che sono tutte: le false democrazie massoniche: del bancario signoraggio.
 • drinkYpoisonJHWHwins 
  drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 
  3 ore fa
  @IMF 666 NWO: Rothscild Talmud for goym. ---> l'esito finale del tuo lavoro? può essere soltanto la distruzione della Speranza di Israele, la distruzione del monoteismo biblico! forse, è arrviato il momento che tu smetta di vivere: come un parassita: 1. per fare pagare: non soltanto: il valore: tuo denaro(creato dal nulla), a tutti i popoli, ma, anche, 2. per fare pagare: l'interesse su quel denaro, che: è: di fatto: impagabile: pertanto: il tuo sfruttamento contro: i popoli: può essere soltanto un atto di sterminio(un atto di satanismo: per alto: tradimento massonico).
 • drinkYpoisonJHWHwins 
  drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 
  3 ore fa
  @322 Synnek1 666: tutto per un solo FMI; che è tutto per un solo: "Nuovo Ordine Mondiale": affiché la civiltà di satana: sia tutto in tutti!"--> uno dei tuoi seguaci(non visibile numero telefonico)? ha fatto atti di bullismo: sul mio cellulare: 12 ore fa! comunque, a modo suo? lui ha voluto fare a me, gli auguri, per il mio onomastico, ed ha detto, che: "il suo amico ingegnere: ha il calcestruzzo: per aiutare me: a costruire il Tempio Ebraico!" eppure, questa frase? io l'ho già sentita: in una dimensione non "tridimensionale", tanto tempo fa.
 • drinkYpoisonJHWHwins 
  drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 
  3 ore fa
  finché non viene presa, la decisione, di fare la 3°WW nucleare: un po prima che possano scoppiare le rivoluzioni: said Ezra pouad)]@Re dell'Arabia Saudita: il "Piccolo Satana" --> quando nel 2035, tu avrai finito, anche l'ultima goccia: di petrolio? tu potrai, sempre continuare a vivere: come un parassita, per sfruttare le tasse: di 4 miliardi: di musulmani sunniti, grazie: al tuo idolo: di: "Pietra Nera"; dato che: tu avrai fatto uccidere, non soltanto, tutti i cristiani dell'Africa, ma, anche: tutti i musulmani sciiti, che, tu avrai fatto sterminare: al tuo alleato: il Grande Satana: del FMI! Dopo avere annientato: quasi del tutto: il cristianesimo, attraverso, i tuoi complici del Talmud, i satanisti farisei, del FMI, tu hai pensato, che, dovrà, anche giungere, un giorno, la resa dei conti contro di loro? come, tu puoi pensare: di poter vincere: i satanisti del: "Grande: Satana"? attraverso, il potere del tuo SatanAllah? ma, se lui(SatanAllah) fosse stato: potente veramente?
 • drinkYpoisonJHWHwins 
  drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 
  3 ore fa
  [I CORDONI della Banche: Centrali(SpA private ebraiche: si aprono finché non viene presa la decisione di fare la 3°WWnucleare: un po prima che possano scoppiare le rivoluzioni: said Ezra pouad)]@Re dell'Arabia Saudita: il "Piccolo Satana" --> tu non avresti bisogno: di essere alleato dei satanisti americani(322 666), e neanche, tu avresti bisogno di essere l'assassino: dei martiri cristiani Innocenti, in tutto il mondo! Quello che tu sei? tu sei il più criminale, tra tutti i cretini! perché, i satanisti sono pochi: "intenzionalmente", e loro possono "purificare", tutto il pianeta terra, da tutti i suoi abitanti", infatti, loro hanno già condannato a morte: tutto il genere umano! non sai tu, che l'Anticristo, sarà un Presidente della Unione Europea: come Zapatero? è impossibile, che qualcuno che ha fede: in un Dio Onnipotente, possa comportarsi comne te! tu sei un miscredente: e Dio non si è mai potuto compiacere di dimorare con il suo Spirito Santo: nella tua anima!
 • drinkYpoisonJHWHwins 
  drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 
  3 ore fa
  ]@Re dell'Arabia Saudita: sei tu, che, tu stai diffondendo la tua religione satanica: della ignoranza, povertà, fanatismo, la Sharia, di un lontano passato di morte e distruzione, sei tu, che, hai maledetto: potentemente: tutti i musulmani! Sei tu che permetti, ai satanisti americani: di prendere il controllo del pianeta! Ma, io sono lorenzoAllah: il Mahdì, io credo, che, molti musulmani sono santi, e sono il tempio dello Spirito Santo, loro sanno molto bene: che, il vero islam: non usa: la sharia, e la violenza, loro sanno: che: Dio mio Allah, lui è l'amore infinito, e che, non ci può essere: vero amore: nella paura e nella violenza: soltanto perché, tu hai paura che la verità, può distruggere l'Islam: ma non è così, se il vero islam è una esperienza interiore e personale con DIo!
 • drinkYpoisonJHWHwins 
  drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 
  3 ore fa
  [I CORDONI della Banche: Centrali(SpA private ebraiche: si aprono finché non viene presa la decisione di fare la 3°WWnucleare: un po prima che possano scoppiare le rivoluzioni: said Ezra pouad)]@Re dell'Arabia Saudita: il "Piccolo Satana" --> ma, perché, io parlo con te, come se tu fossi una persona onesta? tu non credi in Dio! se tu credessi in Dio? tu non potresti mai fare: di una religione sublime: un atto di imperialismo! ma, io sono Unius REI, un procuratore senza discenza, un governo univerale: sul mondo, per 50 anni, io non ho bisogno di eserciti: e non indebolisco: le identità e sovranità nazionali, io non cerco il mio interesse, perché il lavoro per Dio: è quello di impedire quello: che: tu stai facendo: cioè, tu stai facendo costruire ai satanisti: una nuova torre di Babele! ecco perché: il Terzo Tempio Ebraico è indispensabile, perché: tutti quei super parassiti, di ebrei americani: i massoni satanisti di Baal: siano costretti a tornare in una Palestina
 • drinkYpoisonJHWHwins 
  drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 
  3 ore fa
  [I CORDONI della Banche: Centrali(SpA, private, ebraiche: si aprono finché non viene presa la decisione di fare la 3°WWnucleare: un po prima che possano scoppiare le rivoluzioni: said Ezra pouad)]@Re dell'Arabia Saudita: il "Piccolo Satana" --> ingrandita, grazie al tuo deserto, altrimenti? la speranza abbandonerà: questo pianeta, e di certo? non saranno i tuoi cammellieri, a vincere contro: la tecnologia della "intelligenza: artificiale": che: già può scendere dallo spazio cosmico: per fare dei superstiti: un unico branco di schiavi! e perché, forse, noi non siamo già tutti schiavi, per colpa tua, visto che: noi paghiamo il nostro denaro (signoraggio bancario, debito pubblico, inflazione, recessione inevitabile, anarchia, immoralità, corruzione, ecc..) ai satanisti? tu non sei più intelligente: di Hitler, infatti, anche tu, stai recitando il copione: che i farisei hanno costretto te a fare: ma, se, anche i re: sono schiavi: come il popolo potrebbe essere liberato?
 • drinkYpoisonJHWHwins 
  drinkYpoisonJHWHwins ha pubblicato un commento 
  3 ore fa
  [Lawrence of Arabia, lorenzojhwh lorenzoAllah: ie the Mahdi Messiah jewish for love: in Universal Brotherhood: shalom salaam = + blessings too! I am King unius REI: the king of Israel] today is San Lorenzo, deacon and martyr: My Name day, happy birthday, I receive from all Satanists CIA .. Today is San Lorenzo, Deacon and Martyr: My Name day, happy birthday, I receive from all Satanists CIA .. - ANSWER -> Jews is NOT MY FAULT IF ME FOR THE MEN ARE ALL THE SAME! THOSE WHO ARE AGAINST ME? CRIMINALS ARE IN THE NAME NOT WRITTEN IN THE BOOK OF LIFE! Jews is NOT MY FAULT IF for ME, to THE MEN: ARE ALL THE SAME! Those WHO ARE AGAINST ME? CRIMINALS ARE: your NAME is NOT Been Written in the BOOK OF LIFE!

Questa NON è una testata giornalistica

Questa NON è una testata giornalistica

========================

===========================Posting Date
Artifacts That Challenge Evolution: A Man-Made Cup In Pennsylvanian Coal?February 11, 2013
Artifacts That Challenge Evolution: Hands-Down EvidenceFebruary 7, 2013
Artifacts That Challenge Evolution: Trilobites UnderfootFebruary 4, 2013
Artifacts That Challenge Evolution: Getting A handle On Ancient Dinosaur SightingsFebruary 2, 2013
Artifacts That Challenge Evolution: Perplexing Permian PrintJanuary 28, 2013
Artifacts That Challenge Evolution: The Willett PrintJanuary 25, 2013
Artifacts That Challenge Evolution: Throughout The Geologic ColumnJanuary 23, 2013
Failed Evolutionary Pre-Human Candidates: Cro-Magnon ManJanuary 16, 2013
Failed Evolutionary Pre-Human Candidates: Neanderthal ManJanuary 14, 2013
Failed Evolutionary Pre-Human Candidates: Homo ErectusJanuary 11, 2013
Failed Evolutionary Pre-Human Candidates: Piltdown ManJanuary 11, 2013
Failed Evolutionary Pre-Human Candidates: Homo Habilis - ´Handyman´January 7, 2013
Failed Evolutionary Pre-Human Candidates: Nebraska ManJanuary 4, 2013
Failed Evolutionary Pre-Human Candidates: RamapithicusJanuary 2, 2013
Failed Evolutionary Pre-Human Candidates: ´Your Little Cousin´ LucyDecember 31, 2012
Failed Evolutionary Pre-Human Candidates: The Tuang ChildDecember 28, 2012
Failed Evolutionary Pre-Human Candidates: IntroductionDecember 26, 2012
The Model, Episode 4========

Questa NON è una testata giornalistica

the King Unius Rei

the King Unius Rei
universal brotherhood