Questa NON è una testata giornalistica

Cerca nel blog

Translate

216 כמו קללה הגדולה ביותר של היהודים ושל כולם

@ קרן המטבע 666 NWO: רוטשילד תלמוד לגויים. ---> עם המשפחה של פרושים (כהני בעל סמוי) של התלמוד, הרבנים (בנקאים) של הפרושים (IMF האילומינטי מוציפר) שלך? אתה הרסת והשחת את המין האנושי כולו (ומוסדות דת, כל מה שעשית למען גרוע: לנושא לעבדות המין האנושי כולו): אכן, אלוהים לא ברא את הרעים! אבל, זה היה לך, כי אתה שם את הסמל האזוטרי שלך (הכוכב בעל שישה קודקודים: נגד: האנשים היהודים שלי: כדי לגרום לו מעשה של השמדה, השואה), כי: הצימאון לכוח, זה כל מה: שאתה : בשבילך: זה באמת חשוב! עכשיו, כפי שהחלטת: להשמיד את ישראל? כבר הבין: כוח המוחלט: שליטה מוחית: ו" אח הגדול "?

    
@ קרן המטבע 666 NWO: רוטשילד תלמוד לגויים. ---> למה, הוא הכח האבסולוטי: כסף: ש: הוא קלט ערך עבורך: לשליטה: בכל כוח גבוה, ביצירת מופת זו של perverversione ושחיתות, אנרכיה והתפוררות, שכולו: בונים חופשי שווא דמוקרטיות: של seigniorage הבנקאי. התוצאה הסופית של העבודה שלך? יכול להיות ההרס של תקוות ישראל, ההרס של המונותיאיזם מקראי בלבד! אולי הגיע זמן שתפסיק לחיות כטפיל: 1. עבור לעשות: שלם, לא רק: הערך: שלך / שלנו: כסף (שנוצר יש מאין), לכל העמים, אלא גם, 2. שאשלם על: ריבית על כסף (חוב ציבורי), כי: הוא, למעשה: יסולא בפז: כך: השימוש שלך נגד: העמים יכולים להיות רק מעשה של רצח המוני (מעשה של כת שטן: לראש הגדול הראש שלך : בגידת בונים חופשיה).

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
4 גד '. פה

    
@ 322 @ Synnek1 666: כולם בשביל אחד קרן מטבע, זה, כולם בשביל אחד: "סדר עולמי חדש" בלבד: חול: כך, הציביליזציה של השטן, וכל: בכל! "-?!?> אחד מחסידיו שלך (לא את מספר טלפון גלוי) שהציק: על הטלפון שלי: לפני 12 שעות לעומת זאת, בדרכו שהוא רוצה שיעשה לי איחולים ליום השם שלי, ואמר כי" המהנדס שלו חבר: יש בטון: לעזור לי לבנות את בית המקדש היהודי! "עדיין, המשפט הזה כבר שמע: בגודל לא" תלת ממדים ", לפני זמן רב.

    
[פתילי הבנקים המרכזיים: (ספא פרטי יהודי: פתוח עד שהוא נלקח, ההחלטה לעשות: 3 ° גרעיניים מלחמת העולם, קצת לפני שהם לפוצץ את המהפכות: אמר: עזרא פאונד)] @ מלך ערב הסעודית: "השטן הקטן" -> כאשר בשנת 2035, שתסיים, הטיפה האחרונה: שמן? אתה תמיד יכול להמשיך לחיות כמו טפיל, לרתום את הדמים: 4 מליארד דולרים: מוסלמים סונים, תודה: האלילים של "אבן שחורה" שלך, כי: אתה צריך להרוג, לא רק, כל הנוצרים באפריקה , אבל גם: כל המוסלמים השיעים, שהבאת להשמדה: הברית שלך: השטן הגדול, קרן המטבע הבינלאומי! לאחר שנהרס: כמעט הכל: הנצרות באמצעות השותפים שלך בתלמוד, פרושי כת השטן, קרן המטבע הבינלאומי, שחשבת, שצריך להגיע אפילו יום אחד של חשבון נפש נגדם? מה, אתה אולי חושב שאתה יכול לנצח: כת השטן: "שטן גדול"? באמצעות כוחה של SatanAllah? אבל, אם הוא (SatanAllah) היה: חזק באמת?

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
4 גד '. פה

    
[פתילי הבנקים המרכזיים: (ספא פרטי יהודי: פתוח עד שהוא נלקח, ההחלטה לעשות: 3 ° גרעיניים מלחמת העולם, קצת לפני שהם לפוצץ את המהפכות: אמר: עזרא פאונד)] @ מלך ערב הסעודית : "השטן הקטן" -> לא היית צריך: להיות בעל ברית של אמריקאי כת השטן (322666), ואפילו, שהיית צריך להיות רוצחת: קדושים נוצרים של התמימים, בעולם כולו! מה אתה? אתה פושע ביותר של כל האידיוטים! כי כת השטן היא כמה: "בכוונה", והם יכולים "לטהר" את כדור הארץ כולה, על ידי כל תושביה ", למעשה, הם כבר נידונו למוות על המין האנושי כולו אינך יודע ש" האנטיכריסט , יהיה נשיא האיחוד האירופי:? איך ספאטרו הוא בלתי אפשרי, שמישהו שיש לו אמונה בבורא יתברך, תוכל לעשות comne אתה מאמין, ואלוהים מעולם לא היה מרוצה גם להתעכב עם רוח הקודש שלה בשלך! נשמה!

    
[פתילי הבנקים המרכזיים: (ספא פרטי יהודי: פתוח עד שהוא נלקח, ההחלטה לעשות: 3 ° גרעיניים מלחמת העולם, קצת לפני שהם לפוצץ את המהפכות: אמר: עזרא פאונד)] @ מלך ערב הסעודית: האם זה אתה, שאתה מפיץ הדת השטנית שלך: הבורות, עוני, גזענות, השריעה, בעבר הרחוק של מוות והרס, זה אתה, אתה, אתה קללת: עצמה: כל המוסלמים! אתה הוא זה שמעז, לאמריקאי כת השטן להשתלט על כדור הארץ! אבל, אני lorenzoAllah: ההדים, אני מאמין, שמוסלמים רבים הם קדושים, ובית המקדש של רוח הקודש, הם יודעים היטב שהאיסלאם האמיתי: אין להשתמש ב: חוקי השריעה, ואלימות, שהם יודעים: מה : אלוהים אללה, הוא האהבה אינסופית, ושלא יכול להיות: אהבת אמת בפחד ואלימות רק משום שאתה פוחד שהאמת יכולה להשמיד את האיסלאם, אבל לא כל כך, אם האסלאם האמיתי הוא חוויה פנימית ואישית מערכת יחסים עם אלוהים!

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
4 גד '. פה

    
[פתילי הבנקים המרכזיים: (ספא פרטי יהודי: פתוח עד שהוא נלקח, ההחלטה לעשות: 3 ° גרעיניים מלחמת העולם, קצת לפני שהם לפוצץ את המהפכות: אמר: עזרא פאונד)] @ מלך ערב הסעודית: "השטן הקטן" -> אבל, בגלל שאני מדבר איתך, כאילו היית אדם ישר? אתה לא מאמין באלוהים! אם אתה מאמין באלוהים? אתה לא יכול לעשות את דת נשגבת: מעשה של אימפריאליזם! אבל, אני unius REI, תובע ללא DiScenza, ממשלת univerale: העולם, במשך 50 שנים, אין לי צורך של צבאות: ולא indebolisco: זהות וריבונות לאומית, אני מבקש לא מעניין אותי, כי עבודה לאלוהים הוא למנוע ש: ש: אתה עושה: כלומר, אתה עושה לבנות כת שטן: מגדל בבל חדש! הנה למה: הבית השלישי הוא חיוני משום ש: כל המזיקים הללו העל של יהודים אמריקאים: כת שטן בונים החופשיים של בעל נאלצים לפנות לפלסטין

    
[פתילי הבנקים המרכזיים: (ספא פרטי יהודי: פתוח עד שהוא נלקח, ההחלטה לעשות: 3 ° גרעיניים מלחמת העולם, קצת לפני שהם לפוצץ את המהפכות: אמר: עזרא פאונד)] @ מלך ערב הסעודית : "השטן הקטן" -> הגדול יותר, הודות למדבר שלך, אחרת? לזנוח את תקווה: הפלנטה הזאת, ובוודאי? לא יהיה הגמל שלך, כדי לנצח: הטכנולוגיה של "בינה מלאכותית" ש: כבר יכולים לרדת מחלל החיצון: על מנת להפוך את הניצולים: חבורה אחת של עבדים! ומדוע, אולי, אנחנו לא כל עבדים כבר, בגללך, כי: אנחנו משלמים את כספנו (בנקאות seigniorage, חוב ציבורי, אינפלציה, מיתון אנרכיה בלתי נמנעת, חוסר מוסריות, שחיתות, וכו '..) עם כת שטן? אתה לא חכם יותר: היטלר, למעשה, גם אתה אומר את התסריט: שהפרושים שהכריחו אותך לעשות: אבל אם אפילו מלכי עבדים: איך אנשים יכולים להשתחרר?

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
4 גד '. פה

    
[לורנס איש הערב, lorenzojhwh lorenzoAllah: כלומר המהדי המשיח היהודי לאהבה: באחים אוניברסליים: שלום סלאם = + ברכות גם אני המלך unius REI:! מלך ישראל] היום הוא סנט לורנס, כומר וקדוש מעונה: יום שם, יום הולדת שמחה, אני מקבל מכל כת השטן CIA .. היום הוא סנט לורנס, דיקון ומרטיר: יום השם שלי, יום ההולדת שמחה, אני מקבל מכל כת השטן CIA .. - תשובה -> לא אשם אם יהודים היא לי על כל גברים אותו הדבר! מי שנגדי? פושעים לא בשם בספר חיים הכתובים! לא אשם אם יהודים היא בשבילי, לגברים: כולם אותו הדבר! מי שנגדי? פושעים הוא: השם שלך הוא לא נכתב בספר חיים!

    
אולי הבורא הוא כמו היצורים? את דבריו הוא חכם, אישי (אך לא אוטונומי, בלתי תלוי), הרוח שלו היא אישית, אינטליגנטית (אבל, לא אוטונומי: עצמאי), כי, Word, רוח, וחשב (האבא) הן רק יחידה אחת! בדרך זו, הם תמיד מתנהגים ביחד, בגלל שיש לא יכולים להיות שבורים: שלמות האינסופית: מ, אחד אהבה אינסופית בלבד! אתה כל הנשמות האבודות, זה יהיה כבר יותר טוב: בשבילך, כי: אתה אף פעם לא נולדת! אוי לך! אוי לך! אוי לך [ערב הסעודית; קרן המטבע הבינלאומי] ללמוד לחיות עם כבוד: פושעים, חזירים, כרישי הלוואה! ללמוד לחיות בכבוד ולא לחיות כטפילים על פני כדור הארץ .. מי התחת השבור הזה, שהוא אמר לך, כי אתה הולך לגן עדן בכל מקרה: גם אם תהרוג את הנוצרים ואת האנשים חפים מהפשע? 322 כלב בוש! 666 קרפד רוטשילד! CIA synnek1 קרן המטבע בינלאומי 666 -> כי אתה תוהה? יהוה אלוהים יש גם אג'נדה משלו! וכולכם ימותו, אלא אם כן אתה בא אליי: מהר!

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
4 גד '. פה

    
CIA synnek1 קרן המטבע בינלאומי 666 -> אל תתפלאו: אם עם חלוף הזמן, אתה תמיד מרגיש את האהבה שלי חזקה יותר, כי כולם בNWO, כולם מרגישים, האהבה שלי וחמתי: כי הוא מטפיזי! -> אל תתפלאו: אם עם חלוף הזמן, אתה תמיד מרגיש את האהבה שלי חזק, כי כולם בNWO, כולם מרגישים, האהבה שלי וחמתי: כי הוא מטפיזי! Synnek1 @ CIA קרן מטבע 666 ->: נושא, שעשית את מיטב האיחולים שלכם: unius rei למלך שלך? אבל אתה לא צריך לעשות בלוק: לו: מקלדת! CIA synnek1, הנושא שלי, שעשית את מיטב האיחולים שלך למלך unius rei? אבל אתה לא צריך לעשות בלוק: לו: מקלדת!

    
@ ינשוף האל רוטשילד IMF @ 666 -> עצירה. אתה מפסיק חיים: כטפיל לשדוד seigniorage הבנקאי בתוך האבן, ובדרך זו להביא את כל העמים לייאוש, והרס! כ, כמו כן, השותפים שלך בסעודיה: ש: למצוץ נפט ובכספו של אלוהים (טבע) הם משלמים: אל Quada, להרוג: 300 נוצרים: כל יום, כי: אנחנו יודעים: ש: עבור השטניזם של התלמוד והקוראן? נוצרים הם עובדי אלילים, אבל, זה לא זה! קרן המטבע הבינלאומי ה-CIA @ 666 Synnek1 -> מה, אני צריך לומר, כדי לרצות את האויבים שלי? @ יהודי של קרן המטבע האילומינטי -> STOP! לחיות כטפילים על העם! אבל, יש לך מושג חיים בכבוד? אבל, אתה יודע מה הוא המילה "הכבוד", הוא? תפסיק לשדוד הבנק seigniorage לכל העמים!

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
1 mese fa

    
שר החוץ האיראני צאלחי: "סוריה, הוא מסתכן בלהפוך לעוד אפגניסטן", עליי אכבר צאלחי, שר החוץ של איראן (Xinhua) העדכון אחרון: 09 באוגוסט ב16:17 טהרן - (Adnkronos) - במכתב שפרסם בוושינגטון פוסט; דגש על הקרבה של המדינה לאירופה, נושא ש" לא נראה מודאג "מעצמות המערב: - התשובה:" אם אסד ייפול פתאום, הפסיפס היפיפה עדות, דתות ותרבויות יתפרק. " -> אבל הוא פסיפס זה שאיראן הרסה בכל כוחו כדי להעמיד את עצמו באותה הרמה של פשע: של "הליגה הערבית וסעודיה הסעודית: הפלילית גם נגד חופש הדת" היה הטוב ביותר של כל המוסלמים, שאתה מבקש לתקוף! רק כאשר אסד היה מעורב לבצע רפורמות, כי אם, לא יכול להיות דמוקרטיה בסוריה, הוא רק לאשמתו של ה-IMF: וכל seigniorage בנקאות הדמוקרטיות המזויפות בונים החופשי: עם אימפריאליזם סעודי: עבור להרוס את הנצרות

    
@ רוטשילד -> למה: המלך הקתולי והוותיקן, הוא גם היה עושה, את הפשעים נלוזים של קורבן אדם: (כדי לשטוף את החטאים של היהודים: כמו שאמר: תלמוד הסוד): הם מעולם לא עשו את זה : כי: היטלר, עשה? כי הם ידעו: ש1 יום נוצרים ויהודים יהפכו לעם אחד עם unius REI, ושהשלום הכריז על ידי הנביאים, בעולם כולו, תהפוך למציאות! כך התוכניות של השטן, ייהרס! אני עושה: נבואה זו: אם אתה לא רוצה למות!

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
1 mese fa

    
אין לי, אין עניין להסתיר / נסתר: הפשעים של קתולים נגד יהודים! אני לא שופט את הפושע: הפשע, של אף אחד, כי אני החוק של נקמה, רק: לפשעי העתיד! בדרך זו: זה לא משנה לי, אם מישהו חף מפשע הוא: היהודי הינדי, מוסלמי, סיני, וכו '.. הוא יהיה מודע לכך, שunius REI, הנקמה תהיה בשבילו .. משום שהוודאות של החוק, היא הגנה על אנשים הגונים!

    
אין לי, אין עניין להסתיר / נסתר: הפשעים של קתולים נגד יהודים! אני לא שופט את הפושע: הפשע, של אף אחד, כי אני החוק של נקמה, רק: לפשעי העתיד! בדרך זו: זה לא משנה לי, אם מישהו חף מפשע הוא: היהודי הינדי, מוסלמי, סיני, וכו '.. הוא יהיה מודע לכך, שunius REI, הנקמה תהיה בשבילו .. משום שהוודאות של החוק, היא הגנה על אנשים הגונים!

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
1 mese fa

    
אובמה @ 666 322 -666 וקרן המטבע הבינלאומי ה-CIA -> טמבלית, אני לא הולך לחיות כעבדים תחת המשטר של Seigniorage בנק הבונים החופשיים! לכן, אני לא מפחד למות! לזיין אותך! אתה והעולם שלך עם החרא הזה! -> אה אה אה -> (באותה טכניקה: מלהעמיד פן שיש זכויות יוצרים): כת השטן הרסה: "DiscepoloBenedetto" (אשר לה 10,000 וידאו: כריסטיאן כל TBNE מכל: ש, TBNE לעולם לא גינה? ) השטני CIA 666:! הרס: אתרים רבים נוצריים, כמו, uniusrei2, והרבה מהחברים שלי, וכו '.. משום, כת השטן שלך השתלטה: של YouTube ו-Google: הם מאורגנים באופן מוסדי, להרוס את הנצרות: מונותיאיזם והתקווה למדינת ישראל! זה מה שקרן המטבע רוצה רוטשילד אמר: השטניזם מתפשט!

    
@ אובמה 666 & 322 -> אה אה אה -> (con la סטסה Tecnica די: pretendere די avere אני diritti די Autore): האנו distrutto: "DiscepoloBenedetto": (che aveva 10.000 וידאו cristiani: טוטי הדל TBNE: che, la TBNE מיי avrebbe הלא denunciato lui) אני tuoi satanisti דל-CIA:?! האנו distrutto:, molti Siti cristiani, בוא, il mio uniusrei2, דואר די tanti miei Amici, ECC .. perché, אני tuoi satanisti האנו preso il controllo: די youtube דואר די google: דואר סונו organizzati בmodo istituzionale, לrovinare il cristianesimo: איל monoteismo דואר la ספראנצה di Israele! è che questo vuole Rothscild הדל FMI: diffondere il satanismo!

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
1 mese fa

    
@ 666 IMF רוטשילד -> כמו קללה הגדולה ביותר של היהודים ושל כולם: את המין האנושי, כמו קללה: כמוך (כל פרושי המשפחה: בעל) עשה: להיות: גיבור על יהודים? (זה מספיק כדי לקבל את הכסף, ליהודים, להיות:? הגיבור שלהם) ואכן, כל שואה, השואה נעשתה: לאשמתך לבד! שקללת את שלטונו של שלם, וכו '.. באמת הרג את ישו; ECC .. ECC. @ מלך ערב הסעודית -> אתה המלך של כדורים! בגלל: לקנות כסף פירושו לא יהיה עוד שולט בכלום! ואתה מלך כלום! רק עבדים לא יכולים לקנות: את הכסף שלו! כיען אשר עשה: להיות העבד של כת שטן יהודים? המונותיאיזם בעולם כולו, הולך להרוס: לאשם שלך?

    
@ Rothscild -> בא, לה מח"ש grande maledizione: degli ebrei דואר di tutto: איל genere umano: לבוא: האונה maledizione: בא טה (la tua Famiglia di farisei די בעל): חה finito: לdiventare: בלתי eroe: לGli ebrei? (ה sufficiente, avere אני סולד, לGli ebrei, לdiventare: איל Loro eroe?) Infatti, ogni שואה, Olocausto è stato fatto: לcolpa tua: soltanto! tu hai maledetto il regno די סלומונה, ECC .. tu hai fatto uccidere ג'סו; @ Re dell'Arabia Saudita -> טו סיי il מחדש: dei coglioni! perché: comperare il denaro: significa: essere הלא מח"ש הפדרונה: די nulla! הדואר טו סיי: איל מחדש הדל nulla! Solo lo יאבה può comprare: איל Suo denaro! לבוא: tu hai finito: לdiventare lo יאבה: די ebrei satanisti? לrovinare il monoteismo nel Mondo?


אימפריאליזם כת השטן: ערב הסעודית הסלפים: אימה לכל המילה את סדר היום לעשות מלחמת העולם הגרעיני] האזרח הלבנוני היה, עם זאת, אינו מורשה לצאת מטריטוריה סעודית, על פי סבק!. "סעודי ולבנוני שהואשם בסיוע לילדה בת הצעירה בן 28 לברוח ממלכת בחריין ולבנון, שם מצא מקלט בכנסייה", אומר האתר, מצטט את ההורים הסעודיים. האחרונים שפגש את שני גברים בחברה שבה היא עובדת בKhobar. אחות הסעודית 30/07/12 אנו לומדים (Hallelujah.) היו שם שוב, לאחר שהתבקש על ידי האב וטרוס Zakarias באחד האתרים שבו הוא evangelized מארה"ב: et ICI: youtu. be/ZiLZ8U5Q7mY

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
בסוריה יסתיים הקריירה הפלילית של NWO וקרן המטבע שלה! en הסירים mettra à la fin de la Carriere criminelle NWO et sa FMI! en Siria pondrá סנפיר la carrera הפלילי דל נואבו Orden Mundial y por אל FMI! בלאומי הסורי endet למות kriminelle Karriere des NWO und Seine-IMF! --- או, -> או, אני אעניש את כולכם גורם לך למות במהלך מלחמת העולם הגרעיני 3 ... ALTRIMENTI? io punirò טוטי voi facendovi morire דוראנטה לה 3 ° WW nucleare סוריה: ". בקרוב ממשלה בצפון" יריב האלח מנסה שוב, סוריה: יריב האלח מנסה שוב, "בקרוב לממשלה בצפון" - תשובה -> לא! סוריה לא תחולק! הליגה הערבית וסעודיה, ששלח את חייליהם: של הסלפים ואל קעידה? ייענש! מות הקדושים של העם הסורי: בגללם? היה קידוש שם נורא!

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
סוריה: יריב אלח מנסה שוב, "בקרוב ממשלה בצפון". סוריה: יריב האלח מנסה שוב, "בקרוב לממשלה בצפון" - תשובה -> לא! סוריה לא תחולק! הליגה הערבית וסעודיה, ששלח את חייליהם: של הסלפים ואל קעידה? ייענש! מות הקדושים של העם הסורי: בגללם? היה קידוש שם נורא! - תשובה -> לא! la Siria הלא שרה divisa! la גה עראבה דואר l'הסעודית Saudita: che האנו inviato le Loro milizie: די אל Quaeda? saranno puniti! il martirio דל פופולו siriano: לcolpa Loro? è stato בלתי martirio terribile!

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
סוריה, אחרי יותר מחודשים: מופיע שוב בטלביזית הנשיא אסד: אסד בתפילה שמוצגת על ידי מדינת הטלביזיה אסד בתפילה שמוצגת על ידי טלביזיה ממלכתית עדכון האחרון: 19 באוגוסט דמשק - (Adnkronos / IGN) - ביום שמציין את סוף החודש הרמדאן , הטלביזיה הממלכתית שדרה תמונות של נשיא סוריה, מתפללות במסגד בדמשק. הפעם האחרונה שהוא הופיע: בציבור היה 4 ביולי. - תשובה -> לך: (אסד), שלא ייהרג! וכת השטן של קרן המטבע בינלאומי ה-CIA: 666, 322 בונים חופשיים: הסוני הסלפית השרעי לאל Quaeda: לאימפריאליזם סעודי? הם לא ינצחו בסוריה! איך זכה בלוב

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
2012/08/19 הוותיקן. אפיפיור: ישו, לחם של חיים, לא היה משיח ששאף כסא ארצי במהלך אנגלוס, בנדיקטוס שישה עשר הסביר כי ישו לא חפש פופולריות, שהוא דחף את תלמידיו להחליט, יקבל אותו בתום בלי להזדעזע על אנושיותו , מצטרף אליו באופן עמוק ואישי. הגילוי מחדש של סעודת האדון "מבטא כל הצניעות וקדושתו של אלוהים, הקטן הופך, פיסת היקום ליישב אותו באופן מלא באהבה." קסטל גנדולפו (AsiaNews) -.. "ישו לא היה משיח שאפה לכס מלוכה ארצי הוא לא מחפש פופולריות לכבוש את ירושלים למעשה, הוא רצה ללכת לעיר הקודש לחלוק את גורלם של הנביאים, ולתת חייו לאלוהים והאנשים ", ... - תשובה-> כמו כן, אני לא מחפש, על כתר (זה הוא הקורבן שלי)! אבל, אם הכסא לא יבוא ממני? העולם ישרוף: באש אטומית: כי: הוא חיוני כדי להחזיר את הריבונות המוניטרית: לכל העמים, ולאחר מכן ליצור קרן מטבע בינלאומי חדשה!

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
לא! אני מצטער, אבל, אלים, שאין רע לאנשים שלווים, לא נכנס: בממלכתו של אלוהים! לא! הם לעולם לא יבואו! לא! מייל dispiace: אמא, אני violenti: זכר צ'ה fanno il persone pacifiche :: entrano הלא: nel Regno di Dio! לא! potranno הלא מיי entrare! [לכל המדינה המוסלמית: כלומר, מדינת קדושים נוצריות לשעבר, אם, אתה לא laicized: מהירות? זה יהיה בלתי אפשרי בשבילי להיות ביכולתם: לעשות: להימנע ממלחמת העולם הגרעיני 3! אבל מי אמר לך, זה, אתה תלך לגן עדן? הוא רימה אותך! לא! זה לא היה קדוש שלי, הקדוש, הקדוש: אללה] לא! אני מצטער, אבל, את האנשים האלימים, שלווים שעושים רע ל, לא נכנסים: בממלכתו של אלוהים! לא! הם לעולם לא יבואו!

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
@ Rothschilf קרן מטבע 666 אל ינשוף -> לא! אין לי: 1. הפרעות דתיות או 2. אין לי משבר מיסטי: 3. אין לי מתנות טבעיות: אני לגמרי הגיוני ואין רוח יכולה לבוא לנוכחותי מבלי שהתפרק כאן הוא מדוע: אני לא רואה: ולא לשמוע כלום: ש: לא. בתלת ממדים? הוא רק ספקולציות, ניכוי: אינטואיציה: הפילוסופית קשורה לאמונה במקרא זה: זה נקרא מטפיסיקה! לזיין Rothscind: אני לא נכנסתי לבונים חופשיים, כמו שהיית רוצה! ההשמצות שלך נגדי? אתה יכול לשים בתחת שלך!

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
@ IsraelNationalTV @ ישראל -> בין כמה אנשים שמכירים: בדרך הגיונית, את הסוד הזה? יש מלך סעודיה: למעשה, קיים הסכם מפורש: בין: והאילומינטי להשמיד את ישראל! אכן, זה, זמנם: להפיץ את האיסלאם: דרך: כסף, אלימות וחוסר סובלנות: של הסלפים: שדווקא הזרוע הצבאית: הוא: אל קעידה! (זו הסיבה שהם יכולים למות בכל יום 400: קדושים נוצריים: באדישות הכללית:? אבל, המטרה האמיתית של זה, של כל הנוצרים מעונים תם היא מלבוא אליך:! ללהרוג אותך)

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
1_2: @ ישראל הלאומית טלביזיה, האח שלי -> כי: כל היהודים הן: להפוך לנוצרים: באופנה סמויה?? הסיבה: הם יכולים להיות הושמדו: על ידי האילומינטי: של קרן המטבע הבינלאומי: באופן שיטתי (בכלל, אחרי כל 70 שנים: כ: ועכשיו, זה תורו למחיקת ישראל מ: לשואה שלו), כאשר: חיה מת מחנק: ו: כל הדם שלו (כלומר, חייו: הוא לו, לא תאכל את זה, אבל, אתה אוכל אותו: לגויים: כמוני, כי: כתלמוד שלך אומר: "אין לי : הסכנה להפוך חיה ": (לאכילת דמם של בעלי חיים) בעובדה, אני כבר חיה מהצורה האנושית לתלמוד שלך, לעומת זאת, הוא עבורך Kakam: רבנים סופר נאורים: ו, עולמם הנסתר:! אתה לא יכול לדעת זאת, האילומינטי: סופר פרושי רבנים: kakam: של קרן המטבע בינלאומי: הם הפיצו: של: המורכבים: שמכילים, כאחוז הוא דמם של ילדים הקתולים: הקריב, כצאן ל מטהר: של חוטאים,

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
2_2: @ IsraelNationalTV החבר שלי! ---> אבל הדם (כלומר, במתחם: האבק, אפר), הוא עשה, גם, לאכול: ((בשאיפה: הזרקה: עם תרופות)) באמצעות: טכסים דתיים רבים: איך, עם הביצים של טכס הנישואין, וכו '... מדוע, אתם יהודים: ששדדו אותך בכל: מדוארך זכויות יהודיות שלנו (אין יותר): ואתה הפכתם להיות: כל מה שאתה גם: איך הם הגויים, כאן, כי: במצב סוד: אתה כל הנוצרים הפכו ((זה הדם של ישו: ש: דרך הדם של נוצרים:! שהוא בעורקיך)!)! כאן, כי: בקנה אחד עם: החוק: ומחזורי: האילומינטי: חייב לעשות: ויש לי: סמכות לתכנן את השואה: Shaoah: נגד כל היהודים! למעשה, יש לך כבר הודח: מיהדותם: זכויותיהם (שלגם מן הדם של ילדים נוצרים), אבל זה? אתה לא יודע!

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
3_3 @ IsraelNationalTV-> היא משום, ש, פרושי האילומינטי:. של ה-IMF, 666: הינשוף אלוהים: בעל MArduck, הם ידעו היטב שרק אנשים של היהודים יכולים: להפסיק: בשטני: הכח: פלילי (כי, על: הבונים חופשי כת השטן:? הם יכולים לסמוך באופן עיוור)! הנה, סופר פרושי Kakam: האילומינטי ידי לוציפר, הם תמיד מתוכננים: השמדה (שואה): השואה: של היהודים ((כמו עכשיו: יש להשמיד את ישראל בהבלתי הנמנעת: מלחמת העולם הגרעינית: 3 °))! אבל בגלל שהיהודים היו נהרגת: חוקי: היהודים היו להיות בדרגה: ברמה של הגויים הוא מדוע: ליהודים נעשה שתייה (בוגדני): דמם של ילדים הקתולים! זה גם לכך: הסיבה האמיתית: נסתר בלתי נראה, במצב טבעי: מדוע, המוסלמים רוצים להרוג את היהודים משום שהם חשים מוסלמים (לכוחה של SatanAllah השריעה), שיהודים הולכים ונוצריים: במצב סמוי!

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
@ HALLELUIJAH! -> אני כאן! השטן רועד! ושכולו הוא: את כל החרא? רועד עימו, כי אני Unius REI:! מלך אחד בלבד בכל העולם: כלומר מלך ישראל: lorenzojhwh: והדים של פלסטין lorenzoAllah אנשים! @ משתוללים -----> קדוש קדושים קדושים JHWH זוהר הללויה סלאמה שלום סלאם סלאם PACE שלום 和平 평화 שלום السلام ΕΙΡΗΝΗ शांति МИР ריס הואה בין פז kapayapaan Paix 平和 ברכות פז --- גם -> LOVE


    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
@ IsraelNatinalTV -> אם אהבה: זה כדי להפוך את החיים שלנו: מתנה קיצונית של אהבה למולדת ולכל העמים? עד למסירת נפש? לאחר מכן, ישו בבית הלחם למד לאהוב, לכולנו! כפי שניתן ייענש כאדם שהוא עשה בעצמו את אויבו של ישו? @ ישראל Natinal טלביזיה -> se אמארה: דואר הנסיעה דל נוסטרה ויטה: לבטל estremo dono di amore: לla Patria: דואר לטוטי Popoli? Fino אל martirio? אלורה, ג'סו כריסטו: די Betlemme חה insegnato המודעה אמארה: טוטי NOI! באתם שרה punito: colui che, חה fatto: די se stesso il nemico די ג'סו כריסטו? [ב-YouTube / youtube: דף:? משתמש / יוטיוב / הזנת מסנן = 1] @ IMF -> @ synnek1 666-CIA אדון -> אם אין לחסום ספאמרים העובדים שלך (Abel2003Gmail torinthehedgehog, LittleBigSonic10)? דף זה ייסגר! זה מה שאתה רוצה?

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
סוריה הושעתה ממדינות איסלמיות, איראן מתנגדת [רויטרס] [המאורה של מכה: רוצחי satanallah: הם הורגים: 300: הקדושים נוצריים: התמימה: בכל יום בעולם לאימפריאליזם סעודי הסלפי:! כלומר אל קאעידה] סוריה הושעתה על ידי ארגון: עד: שיתוף פעולה האיסלמי (OIC). החלטה: הוא היה עשוי לדעת: עם: הצהרה: בתום הפסגה: ארגון: מכה, ערב הסעודית. משתתפים: ([שותפים פליליים]) הסכימה: "צורך לסיים: מייד את האלימות בסוריה (ממתוכננים: ומימון: כדי להרחיב את האימפריאליזם הסעודית) ולהשעות:. המדינה הזאת על ידי OIC" הפסגה, אמר שהוא "מודאג ביותר, לטבח ומעשים בלתי אנושיים: סבל על ידי עם הסורי (בגלל מחבלי Salafist: AlQueda של: ש: אינם שבוי ולהרוג את כל מי שלא מתגייסים לצבא של האופוזיציה!) ".

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
סוריה [המאורה של מכה: רוצחי satanallah: הם הורגים: 300: הקדושים נוצריים: התמימה: בכל יום בעולם לאימפריאליזם סעודי הסלפי: כי אל קאעידה] בשיחה עם כתבים בפסגת הסוף, מזכיר כללי, ארגון האיסלמי Ekmeleddin Ihsanoglu (פחדן השקרן: שלא היה לי את האומץ להתמודד עם ממונה על ממשלת סוריה), אמר כי: הפסגה "היא לא: הוא יצא: תמיכה: להתערבות צבאית חיצונית" בסוריה ([ וזה, למעשה: זה יותר מאמיתי, עם 20,000 אנשי מיליצית הסלפים: ואל קאעידה, כי: הם פלשו לסוריה]). אותה המזכירה נקראת: ההחלטה להשעות: מדינה: ארגון: כ" מסר לקהילה הבינלאומית ש...: קהילה מוסלמית תומכת: פתרון של שלום: ולא רוצה לפזר: ל: דם "(די הפך: כי הסלפים לא יעזבו: מאחורי אם קהילות נוצריות ולא לסבול פלורליזם)!.

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
סוריה [המאורה של מכה: רוצחי satanallah: הם הורגים: הקדושים נוצריים:: 300 התמימה: בכל יום בעולם לאימפריאליזם סעודי הסלפי: כי אל קאעידה!] שר החוץ האיראני, עליי אכבר, מתח ביקורת: ההחלטה שהתקבלה ב פסגה אומרת: זה: זה בניגוד לאמנה: הארגון (אבל הפושעים לא צריכים: לנקוט מדיניות, הוא בריונות, ושקר, אשר, הוא השיטה שלהם). "לפני קבלת החלטה זו עליך: לעודד את הממשלה הסורית: פסגה: כך: ש: כדי להיות מסוגל: ל: להגן על עצמם ולהאשים: את כל המחבלים של הליגה הערבית (השטן הקטן)), ועוזריהם (השטן הגדול) וכן: כי: משתתפים יכולים להאזין באופן רשמי: דעותיו (לפני prenere: כל החלטה) ", אמרו השר, אמר: סוכנות: אירנה, קטן ראשונה: לעזוב: הפסגה הבוקר.

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
סוריה [המאורה של מכה: רוצחי satanallah: הם הורגים: 300: הקדושים נוצריים: התמימה: בכל יום בעולם לאימפריאליזם סעודי הסלפי: כי אל קאעידה] איראן: דיווח: השעיה: סוריה: ארגון הוועידה האיסלמית ( OIC) אומר: כי: ההחלטה נגד: הברית שלו היא "לא הוגנת". מעבר לכך, בניגוד: ההליך של תקנה! "סוריה צריכה להיות: 1: הוזמן: הארגון ... בינתיים, אבו עמאר, מפקד מרד באל נאסר במרכז החלב, זירת הקרבות עזים: יותר מחודש איים להשתמש: כל 'הסיוע אל קאעידה: כי:. אם המערב ממשיך לסרב לשלוח נשק לסוריה כדי להילחם בכחותיו של הנשיא אסד "אנחנו לא רוצים, אבל אם אף אחד לא עוזר לנו, אנחנו נעשה ברית עימם. אם החיילים האלה הם - הוא הגיע למסקנה - יעסוק: בשטיפת מוח: התושבים, החלב הפך הבסיס שלהם בשלושה חודשים. "

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
סוריה [המאורה של מכה: רוצחי satanallah: הם הורגים: 300: הקדושים נוצריים: התמימה: בכל יום בעולם לאימפריאליזם סעודי הסלפי: כי אל קאעידה!] 16 באוגוסט 2012. אבל שטיפת המוח שנעשה: נגד: הכול: שובב, אסד מכל אמצעי התקשורת, הנשלט על ידי הציונים של ה-IMF, לחיסולה של ישראל, וההרס של המונותיאיזם, בגלל, והשטן, הוא שצריך לנצח! כאן, כי מלך dell'Arbia הסעודית, הוא נזרק, הרבה עשן בעיניים! אבל, במציאות, ההיגיון dell'imperilismo: לא לחלוק את השלטון עם מישהו כבש! זו הסיבה לכך: כל המוסלמים חייבים לנפול: במלכודת של עולם 3 המלחמה הגרעינית: שם ייעשה לאיסלאם: מה שנעשה לנאציזם

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
@ 666 שטני תלמוד: CIA ---> המדינה צריכה להיות לא רק התליין: של האזרח, ללעשות לשלם על אנשים: 270%: של הערך: מכספו (מקור:. המדען ג'יאקינטו Auriti), אבל היא צריכה להגן על אזרחים, פגיעים ביותר: ונואשים, מהידרדרות מוסרית, אבל, יש אנשים: כאן, כי: לרוצה כסף: הוא אולץ לקיים יחסי מין: סוטי מין, סאדו, אנאלי, מין, וכו '. . וכדי להפוך את קיום יחסי מין, אפילו עם בעלי חיים, כי זה סדר היום של קרן המטבע הבינלאומי ותלמודו: נגד הגויים .. אנרכיה והרס מוסרי: הכל, כדי לפגוע בעם הנוצרי! להרוס youtube: ללהפסיק: המשרד שלי, או שאתה זבל: לניזק להודעות שלי? הוא אותו הדבר! ולחסוך לקרן המטבע הבינלאומי 666, ולאחר מכן, להשמיד youtube? אין שום דבר מוזר! כך גם קרן המטבע הבינלאומי, וכל זאת כדי youtube המזיק, לשלי אשם, הוא ללעצור אותי

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
[Geenna] [גיהינום] @ בעם שלי: יהודים -> זה הוחלט על: במקומות השמימיים: ו, מדובר בהחלטה: בלתי הפיכה! שום יהודי, שהוא למות: אחרי: 12 שנים:? הוא יכול להיכנס בשמים (בממלכה של אלוהים), אבל, בהחלט, הוא הולך לגיהינום (הללויה), בלי תקווה, אם, הוא לא עבר משפחתו בישראל (כנדרש בחוק)! כי ה 'ה'? הוא קורא לאנשיו, אבל הבוגדים, אך למרבה הצער, את כולם, אל תגיב! אותו הדבר: "משפט": הוא הוארך לכל אדם אשר: לעשות השותק, על, פשע: בנקאות ובונים חופשיים seigniorage ... על ידי Unius REI @ 666 IMF NWO - >> שהוא דתי יותר ממה שאתה: שלו, יש לך את שלד אלוהים בבית הקברים? כולכם משוגע! השטן רוטשילד, פרעה נאורה, "Tui, שלח את עמי ארץ: כי אלוהים שלנו רוצה הקרבה במדבר!", ---> להסיר את כל schit מכל העולם

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
Unius REI לא יש לו בעיה עם הכח! Unius REI רוצה להחזיר את הריבונות המוניטרית: לכל העמים, ולהיות חבר של העמים, לאחווה האוניברסלית, כדי לאסוף את כל העם היהודי ולבנות את בית המקדש היהודי! אם עזרתי אסד רק בגלל, לא פגע לנוצרים, כמה עוד אני יכול לעזור תומכיי? אני פרויקט פוליטי! אם אני אוהב, גם על ידי כת שטן CIA בדף זה: מי לא אוהב אותי? @ "666-CIA IMF unius Rei3" פרסמה תגובה לפני 25 דקות ----> [כשאני צריך להתמודד עם השטן] 1. אם אני טהור כמו מלאך, או אם, 2. אני מלוכלך, כמו לשטן? זה לא: לא חשוב בשבילי! כי אני: תמיד לבוש במשיח! אני לא יכול להתמודד עם מאבק: לא במצב רע הטבעית, או אפילו יותר גרוע, אני לא יכול להתמודד esigenge מלכות האלוהים באמצעות: הצדק האנושי שלי! ומאז: הפחדן של השטן, הוא יודע את כל זה? הוא לעולם לא, בא אליי! אבל אני כן, כי אני מחפש אותו כדי לשבור את קרניו

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
[@ 666-IMF: @ רוטשילד -> היה מועיל, מאת השנים של שלטון הכסף: למשפחה הארורה שלך, להביא את כל הרע! סונו stati utili, טוטי secoli דל dominio monetario:! לla tua maledetta Famiglia, לportare tutto Verso il peggio] 2012/08/14 סין - טיבט: מכות ומעצרים בעוד שני טיבטים שנקבעו עצמם באש. שני בחורים צעירים, וLungtok טאשי, הבעירו את עצמם על "דרכו של הקדושים" בNgaba, שם היו מספר התאבדויות. שני הצעירים היו סטודנטים בבית הספר לרפואת מנזר Kirti. מפגינים טיבטיים הוכו על ידי שוטרים באלות ולוקח ברזל. 2012/08/14 נפאל. מחבלים ההינדים מאיימים יותר התקפות נגד נוצרים ומוסלמים. המפקד החדש של צבא הגנת נפאל אומר הקבוצה שלו מוכנה לבצע יותר פיגועים נגד הכנסיות ומקומות הפולחן קתולים. הכומר בקתדרלת ההנחה של קטמנדו ומנהיג פרוטסטנטי לקבל איומים.

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
@ "666-CIA IMF unius Rei3" פרסמה תגובה לפני 25 דקות ----> [כשאני צריך להתמודד עם השטן] 1. אם אני טהור כמו מלאך, או אם, 2. אני מלוכלך, כמו לשטן? זה לא: לא חשוב בשבילי! כי אני: תמיד לבוש במשיח! אני לא יכול להתמודד עם מאבק: לא במצב רע הטבעית, או אפילו יותר גרוע, אני לא יכול להתמודד esigenge מלכות האלוהים באמצעות: הצדק האנושי שלי! ומאז: הפחדן של השטן, הוא יודע את כל זה? הוא לעולם לא, בא אליי! אבל אני כן, כי אני מחפש אותו כדי לשבור את קרניו

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
@ 666 IMF-CIA ---> לא! חחח. אין לי זין גדול, אני מהדים לעושים קודש האיסלאם, ואני משיח יהודי לנכון לעשות חדש: רוח עברית של משה. שלום + סלאם = ברכות מדי! אם לא יפגע לכל דת? אז אני אהיה השותפה לדבר העבירה של האויבים הגרועים ביותר שלי, 666 Rothscild כלומר: 322 ובוש! אבל אני לא שטן: כמוהם! HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento 23 minuti fa @ Unius Rei3 ---> לא! שלך. השטן לא יכול להרוג אותי: הוא למה, אני בישו! אבל אני מעריך את העבודה שלך בשבילי כי אתה אינטליגנטי שטניזם: לכן, ממלכת unius REI: מלך ישראל, הוא התקווה האחרונה לאנושות כולה ... על ידי Unius REI

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
סוריה [[סין: הוא נותן שיעור בדמוקרטיה: לארצות הברית! אבל, כל הדמוקרטיות בונים החופשיות שווא: של 666 קרן מטבע, הם אומרים, "לא, אנחנו הן: עם: לQueda, היא הסיבה לכך: לסלפים לא אוהב דמוקרטיה, פשוט לא אוהבים עלינו לעשות אימפריאליזם של.! הסעודית סעודים, שכן, אותם, והליגה הערבית? דמוקרטיה לא אוהבים את זה!]] משרד חוץ הסיני צ'ין גאנג דובר, אמר אתמול כי הפגישה עם Bouthaina, הייתה חלק מהמאמץ הדיפלומטי של בייג'ינג לתווך בין המורדים והמשטר .. . אין עתיד, אין תקווה, כולכם מתים HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento 1 מינוטו fa @ HOLY אללה:! JHWH -> אלוהים רחם את כל האנשים, וכל עמים, יש לך רחמים בשם מישו: מכל ארה"ב: חוטאים אומללים I AM unius rei [בכל פעם שאנחנו קונים אירו אנחנו עושים, לפי%, ל%, של מתנה במתנת qUUEn של deat:!? לבריטניה 666 אשתו של בעל, איזבל]

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
[בכל פעם שאנחנו קונים EURO? אנחנו עושים ל%: מתנה לבריטניה] (1 טימותי 3.16) NWO IMF @ 666: 322 פליליים בונים חופשיים בוש, @ חוב ציבורי (הגניבה השנייה), כלומר, המדינות חייבות לשלם ריבית זו ל" הבנקאות (הגניבה הראשונה) seigniorage ": כלומר, יצירת הכסף יש מאין, וגניבת 3: (מילואים חלקיים: בנקאות), העלות של כסף: להוא לקבל 270% בסוף (אמר: לנו, מדען הקדוש הקתולי: ג'יאקינטו Auriti) וסופג: 70% מכל התה, היטל המס: ערך: או: עלות, לפי 270% מהכסף שלנו נגנב מאתנו על ידי זה בונים חופשיים!

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento 22 secondi fa [בכל פעם שאנחנו קונים EURO? אנחנו עושים ל%: מתנה לבריטניה] יהודים שטניים: של קרן המטבע Kakam, רבנים, הם הפכו את הממשלה שלנו לרודף עימו! בגלל סדר היום שלהם: המסה: זה רצח ורצח עם! [1. השמדה, 2. רצח עם, 3. אינפלציה, 4. אבטלה, 5. חדלות פירעון, 6. חוב, 7. מיתון, 8. מלחמות, 9. גזענות, חוסר סובלנות, פונדמנטליזם, 10. ומלחמת העולם הראשונה: "גבוהה: בגידה] אני unius REI: ומלך ישראל: יהודי משיח: והדים, לאהבה:. חחח Bu, לא רק אם אתה חייב יותר טוב בשבילך, זה יהיה יותר טוב אם אתה!: לא שהיית אי פעם נולדת!

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
[? בכל פעם שאנחנו קונים את הורה לעשות מתנה לבריטניה] (2 טימותי 2:1-13) קרן מטבע @ 666, הוא המלכה Gezabelle: מלכת אנגליה! @: כל כת השטן לרוצחים פליליים: חלק מהתמורה "seigniorage הבנקאי" (כלומר, זכותו של הלורד רוטשילד (אלוהים שטן בכל העולם), ליצירת כסף מדבר): כלומר, עבדות, ליצירה להורה: עושה בהתחשב שלם באירופה הוא: ניתן: (lol. גם) בבנק המרכזי של אנגליה, לנתינה, נדבה לעניי המלכה של אנגליה, למעשה כל סופר העשיר הם רוצחיהם של העניים. [1. השמדה, 2. רצח עם, 3. אינפלציה, 4. אבטלה, 5. חדלות פירעון, 6. חוב, 7. מיתון, 8. מלחמות, 9. גזענות, חוסר סובלנות, פונדמנטליזם, 10. ומלחמת העולם השלישי, 11. devitalization, הפקרות, חוסר מוסריות, שחיתות, אובדן: של הגדרה העצמית הלאומית: אתה חרא מת! כולכם מתים!]

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento 1 מינוטו fa [בכל פעם שאנחנו קונים את הורה? אנחנו עושים מתנה לבריטניה] אני unius REI: ומלך ישראל: lol: יהודי משיח: והדים לאהבה. אבל רק אם אתה חייב! טוב יותר, הייתה בשבילך, זה יהיה יותר טוב אם אתה: לא היית אי פעם נולד! אמן! הללויה פאקס ימות: בקרוב מאוד. אני unius REI: והמלך ישראל: lol: יהודי משיח: והדים לאהבה. אבל רק אם אתה חייב! טוב יותר, הייתה בשבילך, זה יהיה יותר טוב אם אתה: לא היית אי פעם נולד! אמן! הללויה פאקס ימות: בקרוב מאוד

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
HellxDesPairTruction פרסם תגובה לפני 4 שעות (3.4-7 טיטוס), קללה: ל, קרן המטבע בינלאומי @ 666, NWO, 322: @ כל הבנקים המרכזיים: הבנק המרכזי של אירופה FED, וכו '. .. הוא רכושם הפרטי של בעלי המניות הרגילים: האילומינטי ידי לוציפר, הכל פלילי: בונים חופשיים סופר נאורים: רקם מזימה, ולבגוד: כל הזמן: לכל העמים המשועבדים לעשות: ולהרוס: יסוד: החופש המוסדי והחוקתי של ! Die שטן, ואתה חוזר מהתופת של הרס וייאוש שלך. [1. השמדה, 2. רצח עם, 3. אינפלציה, 4. אבטלה, 5. חדלות פירעון, 6. חוב, 7. מיתון, 8. מלחמות, 9. גזענות, חוסר סובלנות, פונדמנטליזם, 10. ו, לכל C: מלחמת העולם:] לכן, אני unius REI: ומלך ישראל: המשיח היהודי: והדים לפלסטינה אנשים: לאהבה: חחח. אבל, רק אם אתה חייב! יותר טוב בשבילך, זה יהיה: אם אתה: האם אתה לא קללה: קללה על ידי יהודיה, אם, לא היית נולדת אי פעם!

    
@ אללה ---> לחון את כל חטאינו: כי רע: בתקופתו של רחמים אינו יכול להיות גדול יותר מחמלתו האינסופית שלך! ואנחנו? יש לנו תשובה מכולם: החטאים שלנו, ואת כולן מתואר בתורה! @ הקדוש הקדוש הקדוש: יהוה -> אלוהים הקדוש, אלוהים חזק, קדוש אלמותי, רחם עלינו, ושל כל האנשים, והעמים! הללויה אמן, שתשחררו אותנו מהבונים החופשיים וקרן המטבע הבינלאומי

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
@ ה '-> הקדוש אלוהים, אלוהים, חזקה, קודש נצחי, רחם עלינו ועל כל העמים! אמן הללויה. HellxDesPairTruction פרסם תגובה לפני 4 שעות, (1 פיטר 1.3-9) קרן מטבע @ 666 @: קרן המטבע בינלאומי, בנק עולמי: כולם, של רכוש פרטי: רק מעטים מיהודיי הפרושים, לשטני תלמוד: כל כת השטן KAKAM: פרושי רבנים: לחיסולה של ישראל: ולהרס של תקוות ישראל: המונותיאיזם של אברהם ומשה! רוצחים סופר שטן ורוצחי המונים, עוזרים של: ינשוף אל. בעל Marduck: בבוהמי הגרוב: [1. השמדה, 2. רצח עם, 3. אינפלציה, 4. אבטלה, 5. חדלות פירעון, 6. חוב, 7. מיתון, 8. מלחמות, 9. גזענות, חוסר סובלנות, פונדמנטליזם, 10. ומלחמת העולם 11. חוסר מוסריות אנרכית עוני: בסדר, כפי שכבר היית, כבר, לפני שהנאצים] אני unius REI: ומלך ישראל: lol: יהודי משיח: והדים לאהבה. אבל רק אם אתה חייב! יותר טוב בשבילך, זה יהיה יותר טוב, אם אתה: אתה אף פעם לא נולדת כבר היית!

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
HellxDesPairTruction פרסם תגובה לפני 23 שניות: 2_2: IsraelNationalTV @: @ 666: קרן המטבע הבינלאומי ה-CIA -> ואז, ואני לא יכול לעשות שום דבר בשבילך! וכולנו יודעים: ש: ערב הסעודית, שמכר לך, כל החיים של הפלסטינים, כפי שמכרת אותם (הסלפים), כל תם: קדושים נוצריים! הברית שלך עם גיהינום: 666-IMF: ומוות: 322 של בונים חופשיים? לא תמיד אתה תיהנה! למה, גם אתה הוא רכושו של השטן, כמו שהוא אומר: כוכבו המשושה: הוא בדגל שלך: בנו של כלב, אידיוט! מוסר השכל של הסיפור: או שאתה להחיל את השיטה המדעית למקורות הדתיים שלך: או שאתה התמה, כולם בלהט הרגע: הבני זונה רוצחים!

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento 2 minuti fa 1_2 - טלביזיה הישראלית הלאומי @: @ 666: קרן המטבע הבינלאומי ה-CIA -> לא! חחח. אין לי זין גדול, אני עושה לעשות עבור קדוש האיסלאם, היא הסיבה לכך: אני מההדים, ואני צריך לעשות, לאמיתי חדש: רוח עברית של משה. לכן, אני משיח יהודי: סלאם = שלום: ברכות מדי! אם אני לא אפגע לכל דת? אז אני אהיה השותף של האויבים הגרועים ביותר שלי, כלומר 666 רוטשילד: 322 ובוש! אבל, אני לא שטן: כמוהם! @ IsraelNationalTV: הוא חסר תועלת, שתהיה: כפחדן: מאחורי המחשב שלך, בגלל מותו של אחרים? בשבילך הוא כמו, תמיד יש לסרט שאתה רואה בטלביזיה! אבל, כאשר אתה גם מתחיל למות כמו זבובים: לאושר של ה-IMF?

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
[מכתב גלוי, לכל אחי המוסלמים] Certamente, Nessuno: si fiderebbe di lui: neanche דיו. Pertanto, coloro che: האנו scritto: איל Corano: במעמד צד אחד: Loro erano migliori די Maometto, אד במעמד צד אחד: Loro erano peggiori די Maometto: proprio לה סטסה storia brutta: che è avvenuta tra Mose דואר la תורה: perché ormai טוטי sappiamo: מגיע לה stesura פינאלה (דל טורה): E avvenuta causa della Fonte sacerdotale: che: פוי, סונו Gli stessi autori הדל satanico תלמוד. אקו perché il satanismo presente נלה תורת è סמפר stato denunciato דאה profeti, MA, tutto questo הלא è mai piaciuto ai farisei: KaKAM RABBINI האילומינטי: דה lucifero לבוא רוטשילד הדל FMI]. דואר stato: בלתי episodio criminale: די Maometto, che, המיילים חה fatto: riflettere molto, Loro האנו condannato Morte: האונה דון, דואר le האנו fracassato il קרניו: קון האונה Pietra, MA, poiché il cadavere העידן Ancora caldo, איל Suo giovane compagno: חה pensato che doveva essere utile:
 
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento 31 secondi fa [מכתב גלוי, לכל אחי המוסלמים] לlui: commettere stupro קון איל קורפו דל cadavere די quella דון: che: עידן giovane הדואר בלה: anche se: בלתי pezzo די Cervelló le usciva דאל קרניו! אורה, quello, che, io chiedo voi (perché voi vi spaventate סונו ללא הגויים:? soltanto: degli animali: creati דה די: בעל Marduck: creati soltanto, לil הנוסטרו godimento הדואר sfruttamento: לבוא קוביות il sacro התלמוד Oppure? idolatri che andranno comunque all'inferno דואר che la Loro יטה è inutile: באים חה detto il sacro Corano)?

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
[מכתב גלוי, לכל אחי המוסלמים] [] 1 ° domanda [] forse, e il stato giovane stupratore: הדל דון morta: קון איל קרניו sfondato: mettere: לiscritto il Corano? Speriamo che SIA stato proprio lui: perché altri chissà קוזה avranno inventato, הלא essendo stati ויצ'יני personalmente אל profeta assassino. [] 2 ° domanda [] בא חה fatto Maometto מודעת ascendere אל Cielo: Gerusalemme: אוטו אנני dopo la SUA מלאך המוות? דואר proprio questo che fa di Maometto: בלתי profeta straordinario!

    
[מכתב גלוי, לכל אחי המוסלמים] מא, se io סונו הדי Unius REI? אלורה, Maometto Avra ​​dei problemi קון: pensate לא? --- [CONCLUSIONE] forse לבוא musulmani, NOI faremmo בנים חמורים: che: Adamo, Noé אברמוביץ': הדואר מוז: Loro erano dei Veri musulmani, piuttosto, che, mantenere בpiedi: attraverso: l'ignoranza, הדואר il terrore : אונת religione piena: די menzogne: דואר crudeltà errori teologici clamorosi, cioè,: בלתי copia incolla: די vangeli apocrifi: בגור: la comunità Cristiana: אי סי è mai identificata, דואר tutto questo: soltanto, לנסיעת פליס: l 'Imperialismo del Re criminale, che, e il Re dell'Arabia Saudita! קוזי, se vogliamo sperare באו"ם futuro, Pacifico quanto umanamente possibile: forse, NOI dovremmo rifondare סולה verità: הדל לג naturale: בלתי האיסלאם, che, SIA veramente סנטו: הדואר הלא una abominazione: לla פליסיטה dei satanisti: Super Illumianti: 666 FMI Rothscild: דואר די 322: בוש

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
[מכתב גלוי, לכל אחי המוסלמים] [] L'Unica Parola di Dio, che esiste אל מונדו? סונו אני 10 Comandamenti che: il הנוסטרו Creatore: די אללה חה scritto personalmente: למשה, עושה כולן le altre שחרורי religiose: dei Libri sacri, סונו שחרורי מח"ש o חנוכיית ispirate, הדואר בא è מאיל קאזו: dell'Antico Testamento; o, ודה , Corano דואר התלמוד? בalcuni CASI? דואר proprio una parola piena די Odio דואר די omicidio, che viene דה שטנה בדמות! Personalmente, io che ה"אני מאמין queste שחרורי די odio, che האנו inquinato טוטי Libri sacri? סונו molto poche, MA, se voi volete continuare sterminare il Genere umano לQuelle poche שחרורים, Ancora? Questa è una scelta soltanto vostra! דאל mio פונטו די Vista: לquanto voi possiate essere ignoranti דואר cattivi, דואר assassini bugiardi: לchiamare "idolatri" אני cristiani politeisti? איו continuerò סמפר, מודעת essere affascinato, דה ובלתי האיסלאם סנטו che è סמפר presente nel mio cuore דואר che è La Forza della מיה ויטה!

    
@ IsraelNationalTV - E inutile, che, tu rimani לבוא בלתי codardo: dietro il טואו מחשב, perché, la Morte degli altri? televisione ללא è סמפר בלתי הסרט che si vede alla! קואנדו anche voi incomincerete morire בא משה לla פליסיטה הדלה FMI? אלורה, io לא פוטר מח"ש nulla נסיעה, לvoi! E NOI sappiamo טוטי: che: l'הסעודית Saudita, חה venduto te אני Palestinesi, בוא tu hai venduto Loro: אני Martiri cristiani! La tua alleanza con l'תופת 666-IMF: הדואר con la Morte: 322 דל massoneria? ללא סמפר ti gioverà! Perché, anche טו סיי proprietà די שטנה: לבוא קוביות la SUA סטלה סיי punte: סולה tua הבאנךיךה: figlio די בלתי מקל: Testa di cazzo המורל דל favola: o voi applicate il metodo scientifico: vostre alle Fonti religiose: o voi morirete טוטי: appassionatamente: molto presto: פוטאנה די figli assassini! הללויה

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
4 גד '. פה

    
@ הילארי קלינטון 666-IMF -> "אזור ללא טיסה" על סוריה? אתה לא תעיז! HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento 1 מינוטו fa [הילרי קלינטון: קרן המטבע 666? אתה לא תעז לעשות, הרפורמות: בליגה הערבית שלך, כלומר, את הרוצחים של נוצרים: Salafist חברך של אל קעידה! ] סוריה, מהומות אלימות בחלב ובדמשק דמשק (Xinhua) עדכון האחרון: 11 באוגוסט, 15:30. ביירות - (Adnkronos / אקי / IGN) - פיצוץ חזק במרכז הבירה הסורית. פיגועים במחוזות שונים של העיר השנייה בארץ. הילרי קלינטון באיסטנבול:


@ Spidercomic. כלומר, פרויקט חייזרי חטיפה:: ---> כיוון, סוכנויות המודיעין שלך: @ אובמה: כלומר, ה-CIA 666 322 IMF על ארצות הברית, כלומר, השטניזם בינלאומי, ומוסדי, מסגרת, קרן המטבע הבינלאומי, למה אתה רוצה להעליב אותי: ש, אני אזרח: כן ושלווה? ולמה ה-CIA והמוסד: כי: הם עשו 11-09, כפי שהוא אמר בפומבי: הנשיא פרנצ'סקו קוסיגה, כי: אתה מעליב אותי, מבלי לתת כל הסבר להתנהגות שלך:? מתורבתת ופלילית [CIA קרן מטבע 666 322 FED-ECB] Wulfnarok פרסם תגובה לפני 7 שעות להפוך את העולם למקום טוב יותר, כושי מדבר סקילה למוות. - תשובה -> @ Synnek1 למה אפילו העובדים שלך הם גזעניים כמוך? הוא עבורך התלמוד, כלומר התנ"ך של השטן?

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
17 minuti fa

    
, היידר שאמי, HolyJHWHsanto, ECC .. ---> אידיוט! outube אמר: "היידר הלא è בלתי indirizzo הדוא"ל valido (indirizzi הדוא"ל o נעמי utente):. נוטה aggiuntiva (facoltativa): Anteprima messaggio: HellxDesPairTruction חה condiviso קון טה בלתי וידאו su-YouTube:" Pasque די sangue תלמוד IMF אריאל טואף cattolicesimo . Eu 2a 666 FED-ECB NWO "- @ נער יהודי, רוקפלר 666 קרן מטבע - כתלמוד למד אותך, כדי להטעות" ה ... "@ Youtube -> כלומר את Ube:. אידיוט אמר:", מארק מלאכים, "מארק הלא è בלתי indirizzo הדוא"ל valido youtu HellxDesPairTruction ---- be/8_G2uHTYQcs שתף איתך סרטון ב-YouTube:.". Pasque דם תלמוד IMF אריאל טואף cattolicesimo.eu 2 666 ECB FED NWO "- @ נער יהודי, רוקפלר 666 קרן המטבע - כתלמוד למד אותך, כדי להטעות" ה ...
 
@ יהודי נער, רוקפלר 666-IMF -> כתלמוד למד אותך, כדי להטעות "את הבובות נוצריות: גויים", כדי להעמיד פן: להיות נוצרי מדי: אתה גם? כקבלה שלך: היא למדה אותך, לשמר, לשלוט בכח ולהביא את האנשים לייאוש ומלחמה? איך אתה משלם עם חוב: הכסף שלך נוצר, מכלום לערך של 270%: מכל העמים, להשמדתם? כמה שימושי: השואה לסוכנות שלך? בעובדה, שהיהודים צריכים להישאר נאמנים? הם לא צריכים להיות יותר מדי! מחכה ליזמים אחרים, שהם מתאבדים, וליהנות 3 ° WW הגרעיני? אנחנו יכולים לשחק במשחק השחמט?

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
10 העפרות fa

    
@ יהודי נער, רוקפלר 666 FMI -> בא il התלמוד חה insegnato טה, מודעת ingannare "le מריונטה cristiane", tanto דה fingere: די essere בלתי כריסטיאנו anche tu? בואו la tua Cabbala: חה insegnato טה, conservare, איל controllo דל potere: אד portare אני popoli alla disperazione ed alla גוארה? בואו tu fai pagare, קון איל debito: il טואו denao creato, דאל nulla: אל valore דל 270%: טוטי popoli, לla Loro distruzione? בואו è utile: la la לשואת tua agenzia? infatti, affinché Gli ebrei debbano rimanere פדלים? Loro הלא devono מיי essere troppo numerosi! nell'attesa che altri imprenditori commettano il suicidio, דואר די godere 3 דל ° WW nucleare? NOI possiamo נסיעת una פרטיטה סקאקי?

    
mrUniversalMetaphysc פרסם תגובה לפני 2 שעות כזעמו של אלוהים, אתה תהיה מיושר עם הכעס שלי? כל דבר בעולם הזה יכול להיהרס, למה, כמה יעבור: ללא תשלום: באמצעות: הלהבה של היטהרות? "" "אם כן, הוא סבל מהתעללות, העץ הירוק ... מה אפשר לעשות, או קורים, הוא בעץ יבש?" "?" אם אתה אלוהים, אתה יכול לומר לי: איך עשית: חיים: אז - אתה מחדש רק חרא, לא! אתה משלם לו לעשות אתיאיסט, אבל בלב שלך שזכית לאמונה. אני הממלכה של ה 'אני המלך של פלסטין וישראל הוא הממלכה שלי לאחווה אוניברסלית

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
11 העפרות fa

    
AllAboutMeerkats אמר: החבר שלי שכוונתך טובה, אבל כדי להתגבר על הרוע עלינו להבין תחילה כיצד הוא מרמה אותנו, ולא מה שהוא יצר עבורנו. אני יותר מאשר רק נמיות, הגיע זמן להבין שורש הרוע בעולם הזה: כל 'מחאה', כל 'שינוי' או 'מהפכה' אינה מבוססים על הרשימה שלהלן - לכל הפחות ברשימה שלהלן - יש לי שום סיכוי לשנות משהו. עמודים אלה ממש של המערכת חייבים לנפול או שהם יחסמו כל שינוי של המצב האנושי. המערכת אינה צריכה להתערב בי או אפילו שינה מן היסוד (על פני השטח). כל הכמות המחורבנת חייבת ללכת ... מתחיל עם ... 1. סוף ליצירת כסף מאוויר על מסך מחשב וטעינת ריבית עליו (הלוואות מילואים חלקיות).

    
mrUniversalMetaphysc פרסם תגובה לפני 1 שעת AllAboutMeerkats אמר: 2. סוף לממשלות ללוות כסף איוורור נקרא 'אשראי' מבנקים פרטיים והאנשים משלמים ריבית על 'כסף' זה שמעולם לא, אין ולא יהיה קיים. ממשלות (ורעיונות, שחייבים להשתנות באופן קיצוני) יכולות ליצור מטבע משלהם - ללא ריבית. 3. סוף לבנקים הפרטיים המנפיקות כסף שאינו קיים בשם "אשראי" כלל וכך יוצר 'כסף' כחוב מההתחלה. 4. סוף לקזינו כמו וול סטריט והסיטי של לונדון הימורים ללא רחמים בשווקים הפיננסיים וסחורות עם חייהם של מליארד ברחבי העולם. 5. קץ לכל הקבוצות הלוביות המקצועיות שמתפרנסות והחיים של לקוחותיהם מההשחתה מקצועית המושחת - המספר העצום של פוליטיקאים בעולם ורובם המכריע בגבעת הקפיטול.

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
11 העפרות fa

    
mrUniversalMetaphysc פורסם שעת 1 תגובה לפני AllAboutMeerkats אמרה: 6. סוף לשום חוזה ממשלתי שבפוליטיקאים שקריים יכולים להבטיח לאנשים שהם עושים את זה ושכדי לזכות בתמיכתם, ואז לעשות בדיוק הפך אחרי שהם שקרו את עצמם למשרד (ראה אובמה). 7. קץ לריכוזיות של כוח בכל תחומי החיים שלנו ולהתחיל לשלטון גיוון לקהילות כדי להחליט החיים ובכך להבטיח שיש נקודות רבות מדי של קבלת החלטות לכל קנוניה למרכז שליטה. זאת רק התחלה. יש כל כך הרבה יותר מהאיפה זה בא. מה טוב יצמחו מארגון מחדש של הכיסאות הנוחים על הטיטניק? NONE. המערכת הבנקאית כפי שאנו מכירים אותו לא צריכות להיות "השתנה" - זה צריכה להיות נעלם. זוהי פעילות פלילית המבוססת על הונאה, סחיט, ובאמצעות השפעתו, על רצח המוני ברחבי העולם.

    
mrUniversalMetaphysc פרסם תגובה לפני 1 שעת AllAboutMeerkats אמר: החלפתו צריכה להיות מוכרע על ידי האוכלוסייה - לא אותם האנשים שיצרו אותה במקום הראשון וחשאי מניפולצית מבנה גלובלי חדש של שליטה פיננסית המבוסס על בנק מרכזי בעולם . מJohnboy (AllAboutMeerkats ערוץ YouTube)

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
11 העפרות fa

    
SatanQueenFagot אמר: מה היא seigniorage הבנק: 666Rothschild ו322Bush? מה NWO? אתה לא יודע, כי מי שיש לו מונופול על כסף? הוא זה שיש בידיו: כוח האמיתי: נגד כל העמים: מי אמר שמלכת אנגליה, היא פטרון של בונים חופשיים? (שקבל יותר מ 666: נידוי מהכנסייה הקתולית: "כי אמרתי," אליזבת השנייה הוא איזבל החדש "מאז, הכסף שלנו הוא פשע מוחלט ואז:.? העשיר כולם הוא שותפים לפשע גבוה זה: מלמעלה ! בגידה, נגד חוקת ממשלות לבונים החופשיים שווא: seigniorage של הבנק: ושבכל הממשלות: האם כל נשלטים: על ידי "בית ההכנסה של השטן, של קרן המטבע הבינלאומי", שזכה נגד: כל אחד וכל: שיהיה לי מיועד:? כל שואה נגד עמי ישראל הנה למה: בקרוב מאוד למות כמו חיות

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
11 העפרות fa

    
mrUniversalMetaphysc פרסם הערת 1 שעה לפני יהוה @ שלי -> הוא ההסכם הידוע לשמצה, בין הערבת הסעודית ונאורה של תלמוד: לחיסולה של תרבות הנוצריה (דמוקרטיה) וההרס של פלסטין וישראל, בדרך זו באמצעות בנייה חופשיה, שטני, , ארגוני, seigniorage רב לאומי בנקאות: היהודים הנאורים: להשתלט על הגדה, ואילו הסעודים להשתלט על כל האומות המוסלמיות. אבל תופעות הסטוריות: הם יכולים להיות האיצו ברית מוסלמית (האצה הסטורית) סעודית של השטן (ארה"ב IMF NWO 666 322), כדי להרוס את הנצרות ולאחר מכן, אימפריאליזם הסעודים של השריעה, הם מצליחין להביס שטן עצמו (IMF)? חחח. טירוף מוחלט סעודי!

    
Capitalist09 אמר: Re: @ יהודי -> אתה יודע, אני מאוד מודע או את הפרוטוקולים של זקני ציון "הידני", אם תרצה. אני חפשתי אותו בamazon.com וזה מופיע תחת "קריאות שנויות במחלוקת", יחד עם מיין קאמפף. עכשיו, אתה צריך להבין שהיהודי היומיומי הרגיל מרחקים ככל הנראה את עצמם מקריאות כאלה כמו אלה במטרה למנוע להנצחת הסטריאוטיפ. אבל, בכל מה שקורה דרך פלא פוליטית את ראשם? ובכן, בנושאים חברתיים, עזב ככל הנראה, אבל עם ישראל צודק, ככל הנראה קיצוני בהרבה. ציון פרוטוקולים הם ברורים כשמש שבו הם מקבלים אותם מהפוליטיקה. והחבר שלי, הפוליטיקה הללו אפילו לא קרובים לערכים של הדרך האמריקנית שלנו. היא מלמדת כיצד לתפעל את המודל הכלכלי של אומה, מוצא פגיעות שלו, ולרסק אותו. שמור את כל הכסף של העולם הופרט למערכת מוניטרית בינלאומית לשם כל אומה ללכת רחוק

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
11 העפרות fa

    
Capitalist09 אמר: Re: @ יהודי -> בחובות בעוד הבנקאים מקבלים אפילו עשירים יותר. אני מאמין שאנשים כלשהם (הים) שעוקבים אחר ערכים אלה, יש להם המקום בגיהינום. אם אתה רוצה להרעיב את הילדים שלנו, כי היא מועילה לך, ה 'יודעת, אתה לא יכול להסתתר מפניו. ג'ורג' סורוס עדיין יש לו סיכוי לרדת על ברכיו ולבקש סליחה מהאל לאנוכיות שלו, וחטאים בלתי חזרו בתשובה, ואם הוא לוקח את הכסף ונותן אותו לנזקקים בדרום מערב הסבל מההוריקנים האלה, לאבדם בתים, ולא לתקשורת מול, יהיה לו מקום קטן במלכות שמים. הוא צריך לוותר על כל זה, משום שהוא גנב אותו. או שהוא יכול למות בלב וריקבון מוקשה. הנקודה שלי היא, שספרים כמו אלה הפכו את דת ברגע ענקית לתוך תרבות מחולקת של בלבול. איפה היהודים שהולכים בברית ישנה, ​​ולא בדוגמה חילונית נכתבה על ידי גברים.

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
11 העפרות fa

    
Capitalist09 אמר: Re: @ יהודי -> אני מקווה שהפוליטיקאים הנוצרים לקרוא את החומר הזה פרוטרוט לא אומרים מאיפה הוא בא, אלא פשוט להצביע על בעיה בבעיות הכלכליות שלנו. בזכות רון פול, בתקווה שיותר אנשים יתעוררו. Capitalist09 עניין: כן, Yahuah פגשתי בונים חופשיים, אני רואה אנשים עם טבעת על האצבע שלהם. אני מאמין שבונים החופשיים הוא אידיאולוגיה מסוכנת, שבו מחל visualizes אלוהים כ" אדריכל ". אנשים טוענים שהאבות האמריקאים היו בונים חופשיים, אבל אני חושב שההיסטוריה היא פגומה. זה יכול להיות נכון, כי הם היו בונים חופשיים של הזמן, עם זאת, אני לא מאמין שגורלם היה זהה כפי שהוא היום. אוי, מצטער אחי, אני לא יכול למצוא אותם באיטלקי, אני בטוח שיש כמה עם כתוביות. אבל, אני אוהב את באתי מהמקום פוליטי. Libertarianism היא הדרך למנוע אג"חימ ממשלתיים בעולם אחד. מלהרוס את אורח חיינו.

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
11 העפרות fa

    
lorenzoscarola אמר:? כסף הוא ישות רוחנית .. "קונבנציונלי", עכשיו בניגוד לחוקה: אנו קונים, כל הכסף שלנו, ליותר ב: ריבית (חוב: ציבור), על ידי בנקאי רוטשילד היהודי: כדי להיות עבדיו. כלומר, ספא פרטי. לכן, הכסף עולה לנו 270% מהערך שלו .. כלומר מערכת זו זקוקה למלחמות ההרסניות: לחדש את עצמו, אתה מבין, שאמר: עזרא פאונד, וכפי שהוכיח: ג'יאקינטו Auriti .. טוב, אז אתה טוב ביותר להתחיל להבין כמה דברים: יש תקווה לא .. אם יהודים, הם מדברים לא של seigniorage בנקאות, מדוע, רק יהודים יכולים להציל אותנו עכשיו

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
15 העפרות fa

    
1950renzo אמר: תגובה על הווידאו שלך: לעצור את הטבח של נוצרים בודו ההינדים ההינדית "-> נוצרים בעיראק עם סדאם לא היה שום בעיה, למעשה הם נפגשו עם הכיבוש הפלילי האנגלו האמריקאי פינה את המקומם לציד של נוצרים, מסודר על פי Cess בוש, התשובה --- -> התלמוד דורש את ההרס של נוצרים ולכן, הטבח של נוצרים בעיראק:! נעשתה: בהתאם לאימפריאליזם של ערב הסעודית אני Unius REI: מלך ישראל. : פלסטין: וכל העולם: 1 לתפארת אלוהים:.? ה 'ו:.? 2 לתהילה שלי לא גבר ישלם יותר מסים על כל כדור הארץ אם הטיפוס שלי למנוע מלחמת העולם 3 הגרעיניים הוא בלתי נמנע!?! HellxDesPairTruction פרסם תגובה לפני 22 שניות פגומות: כל המורדים הרסו את כל האויבים שלי הוא אמן כל כך שנוכל לראות:! אם ישו יושב ביד ימינו של האב: כן או לא!

    
@ רוטשילד 666: קרן מטבע: בית כנסת: של ינשוף אל בעל, בבוהמי גרוב, 322 בוש וRochefeller: כל המערכת של הבונים החופשית seignorage בנקאות -> בהמתנה, כי, אבות האחרים: יתחייב: בלהתאבד: לimpossabibilità מלשלם את המשכנתא לבנק, ובציפייה שזה מתחיל 3 ° WW גרעיני: להשמיד את ישראל? אנחנו תמיד יכולים ליהנות ממשחק הגולף! חחח. הללויה @ קרן מטבע ExecutionKiller CIA 322 666 -> חברה, ישו, עכשיו, אותו מדבר עם ה-CIA: גם! חחח. זה חדשות טובות באמת! למעשה, המילה "הבשורה" פירושו "חדשות טובות" -------> הללויה halleluijah

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
גד '1. פה

    
[Mistero di Israele: nei progetti di Dio] הלא חה importanza: בא possono essere massoni, criminali, usurai, razzisti: oggi alcuni ebrei. perché די perdonerà: טוטי quelli: che ritorneranno: בIsraele: 1. לdistruggere la democrazia massonica הדואר satanica הדל signoraggio bancario, 2. דואר ל: innalzare il Regno di Davide! 3. Israele (ה מעמד צד אחד דל Deserto די: Egitto דואר הסעודית Saudita:! Fioriranno לבוא una Foresta) שרה predestinato: redenzione alla, MA, 4. טוטי Gli ebrei; אל די פואורי:? di Israele: Loro סונו predestinati dannazione alla: distruzione! אקו, perché: 5. רוטשילד הדל FMI 666 farisei: האנו stabilito: che, הדואר בIsraele, che deve essere: la Nuova frontiera; del Nuovo Olocausto: 6. perché, Israele: לחם התירס una linea די demarcazione: דואר די identificazione: טרה: Gli ebrei satanisti הדל FMI (צ'ה, Loro האנו rinunciato מודעת una Nazione: לrovinare: טוטי popoli: באים vampiri); הדואר Gli ebrei סאנטי: che, האנו fatto la scelta di Dio: די Israele: דואר quindi דל ויטה Eterna.

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
גד '1. פה

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento 1 מינוטו fa @ הקדוש האיסלאם: poiché: עידן אברמוביץ' בלתי רו musulmano? פוי, ogni uom: o è בלתי musulmano: anche! טוטי dovrebbero: gustare: la santità dell'Islam! מא, לה השריעה nasconde: בלתי progetto imperialistico: che è: איל רו aspetto: דל satanismo! Infatti, דיו הלא pretende: די conquistare il Mondo: attraverso: la coercizione: 1. SIA perché: Dio lo avrebbe GIA fatto! 2. SIA perché: דיו בלתי può confondere: se stesso קון אני metodi criminali די שטנה! Quindi: colui che חה scelto la השריעה:? Lui חה scelto: anche, די fatto: די נסיעת lo sterminio di tutto il genere umano! ECCO perché: io ucciderò: בtutto il Mondo: soltanto: אני musulmani: che: vorranno erigere la השריעה!

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento 1 מינוטו fa mentre: io difenderò, דואר io proteggerò: קון tutto il mio amore: טוטי Gli altri musulmani. perché: בperversione tutta questa: אד abominazione: ebraiche che viene דאל הלובית: הדואר massoniche: הדל FMI? Loro rappresentano: la moralità migliore! אקו perché: uno הסטנדרטי: Universale: די moralità: deve anche essere accettato: דה ועושה כולן le Nazioni: affinché, אני musulmani: הלא abbiano מח"ש bisogno די essere difesi דלה השריעה!

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
גד '1. פה

    
[מיה moglie? proprio בא עושה כולן le altre persone דל מונדו] טוטי coloro: che: si oppongono:? אל מיו volere (anche se, io הלא סונו conosciuto דה Loro)? Loro si ammalano, perché, io סונו: Unius REI: איל Buon פאסטורה! pertanto, se Loro porranno: se stessi בחץ la mia protezione? Loro saranno perdonati, הדואר quindi: ristorati הדואר risanati! אקו perché, קון איל passare דל טמפו: סמפר מח"ש persone, הלא potranno מח"ש נסיעת חנוכייה: די לי: לvivere! ECCO perché io הלא הו bisogno די essere violento o די avere degli eserciti! Perdere la sovranità monetaria (FMI)? equivale perdere la sovranità politica ed ogni altra sovranità! אקו perché: דואר inutile il teatrino הנתעב: דל לפנה"ס; che ליי הלא va דלה FED: perché NOI sappiamo לבוא Loro סונו una sola sinagoga די שטנה! si ammaleranno טוטי miei nemici! טוטי ribelli: אמן! קוזי vedremo: se כריסטו è alla seduto destra דל פאדרה!

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento 1 secondo fa @ רגינה, מיה סורלה: רגינה אליזבטה השנייה, סליחה, io אינו riesco valutare: il טואו livello, די responsabilità: בtutto questo crimine: הדל Satanico FMI: forse הלא è בלתי crimine Superiore : Quello די: טוטי Gli altri: מנהיגים ועלית

    
[לאהבה שלי לישראל: ו: כל עמיי: אני Uniuversal אחים] 1_7. נגד שטני :: תלמוד: בארה"ב: קרן המטבע הבינלאומי FED-CIA 322 -> 1. מצטער, באילו חנויות: אני יכול לקנות פחית: שתי טונות של:: חומצה גופרתית: ל: לומר למשטרה: אני, את זה אני נמס מאה: גופות? 2. מצטער, בגלל: אלף, ו: אלף, של: הקרבת קרבנות אדם עשו: באלטאיר: של: השטן, לא לך: לגלות, אף פעם לא: אחת בלבד: אשם? 3. מזה: כוח תעשייתי, תקשורת הפוליטית, מוסדית, פיננסים אפשר: יצירה: 11-09? מפלצות אלה: של: כת השטן, זה, הם יכולים ללכת: באמצע: לאדם: ועכשיו, יש את השאיפה של: לכבוש את העולם: מדי העדיף: הוא:, עושר ו: חייזרי טכנולוגיה!

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
2 גד '. פה

    
[לאהבה שלי לישראל: ו: כל עמיי: אני Uniuversal אחים] 2_7.against: שטני תלמוד: בארה"ב: קרן המטבע הבינלאומי 322 FED-CIA ->: בגלל שיש לו: שודד: כל הסמלים הדתיים: (למעט rovescite הצלבים , כוכבים: התהפך: יחד: ב: כל הסמלים של חילול הקודש:: מתכת הסמל: ש, הם: סמלים שטניים)? כי אתה להקנות את הלקחים: הכישוף בבתי הספר? אז הוא: טוב ל: אתה, שאתה עולה בקנה אחד! אתה מסיר את כל: הסמלים השטניים שלך: ו: את המחללים שם שמים שלך: האומה! מפלצות אלה: של: כת השטן, זה, הם יכולים ללכת: באמצע: לבני האדם: ועכשיו יש לי: שאפתנות: של: לכבוש: העולם: הרבה מעולים: הוא:, העושר ו: הטכנולוגיה זרה ! רשעות, אכזריות שאני רואה יש: נשי Jang: נמס על ידי חומצה גופרתית: של: הבטן למטה!

    
[לאהבה שלי לישראל: ו: כל עמיי: אני Uniuversal אחים] 3_7.against: שטני תלמוד: ארה"ב: 666 322 IMF FED-CIA -> כת שטן: יש לי: בקרה: כוח! ראיתי נשים משופדות: הטבעת עד הפה: נשים אלו היו: תקועים: מוט: עץ: מחודד, או: נשים אלו לשים על הגריל: תקועה: מהשיפוד של חזיר! ברור? מי שנכנס בכת השטן: תאגידים: לקבל שליטה מוחית מושלמת, כי הוא מאמין: ש: כומר של: שטן, הוא יכול לקרוא: גם: מחשבות! עכשיו, זה מפלצתי: כ: זה יכול להתבצע עד סופו? מאז זה שלך: כת השטן: מוסדי: היא כרוכה במוסדות / ממשלות: של: אנגליה, צרפת, גרמניה והיא: "מבצעים" זה בכל הדמוקרטיות המזויפות (שדים מטורפים) של: seigniorage הבנקאות? כ: לכל המין האנושי: הוא: בסכנה עכשיו?

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
2 גד '. פה

    
[לאהבה שלי לישראל: ו: כל עמיי: אני Uniuversal אחים] 4_7. נגד: שטני תלמוד: ארה"ב: 666 322 IMF FED-CIA -> כת השטן: היא: מהגרוע ביותר: קניבליזם, כי: היא:: ניסיון: נפשי, רוחני, פסיכולוגי, הגופנית, "עם לא: אפשרויות: תשואה: או : של: גאולה ", למעשה, ש: חושב על: רמאות? הוא נהרג באופן מיידי! כת השטן האלה אוכלים מוסדית לב הגלם במהלך: קורבן אדם: בעוד שהקורבן הוא: עדיין בחיים, הן: הטכניקה, מוסד, שלמות: פשע: ו: הזוועה! כת השטן: יש: מקצוע: מאוד: מיוחד! הכרחי:: משטר צבאי: ל: לחסל את הסרטן הזה: החברה אזרחית? הנשק הסודי של: האמריקאי? לא ניתן לנצח: צבא! לכל המין האנושי לשרוד חייב להצטרף איתי: אני unius REI!

    
[לאהבה שלי לישראל: ו: כל עמיי: אני Uniuversal אחים] 5_7. נגד שטני :: תלמוד: ארה"ב: 666 322 IMF FED-CIA -> שיצרת: כל המפלצתיות הזאת: ערים תת קרקעיות: (מוגן: סוד צבאי) שבו האנושות היא: נאסר: הזוועה: שולטת אי פעם! ניסויים גנטיים, וכו '.. וכו '.. אין הגבלות! עכשיו? כ: להשמיד: המפלצות הללו (שהם: מוכנים: עימם: הצתה: אל: ההופעה שלהם: הנאמנות ל:? שטן) בבעלותך, שנתת לי: ל: כת השטן האלה: יותר: חזקים, סודיים: טכנולוגיה מתוחכמת? המפלצות האלה, שיכולות לעבור: באמצע: אדם וכעת יש לי: שאיפה של: לכבוש את העולם כך ינעל ל: היא:-העושר ו: טכנולוגיית החייזרים! הנשק הסודי של: האמריקאי כלבים? לא ניתן לנצח בצבא! לכל המין האנושי לשרוד צריך להצטרף אליי!

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
2 גד '. פה

    
[לאהבה שלי לישראל: ו: כל עמיי: אני Uniuversal אחים] 6_7.against :: שטני תלמוד: ארה"ב: 666 322 IMF FED-CIA -> [כאשר אזרח: הוא: של: קדמי:: ההגדרה : של: כת השטן? הוא: איש מת] יש לך לסכן את ההישרדות של:! מין אנושי על הכל: הכוכב כי בכת השטן? : לא: יותר:: המין האנושי! "איך?" וגברים: נשים הם: שחוקים: של ניאוף וכו 'כמובן .. וכו '.. כך, הוא: יכול למסד: רע:? ל: להפוך משכנע: לעניין: מ: מחיקה: רצון חופשי: הרצון של אלוהים? ל: יש: עבד: לחלוטין: אמין: ו: נאמנים: ל: השטני התלמוד? אתה כת שטן עבריינים לא שפוי! [24 יהושע, "אתה בוחר את מי אתה משרת!" אלוהים אמר לי: "מה שמדאיג אותך שעושה לו רע:? הרע שלו ימות!"]

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
2 גד '. פה

    
[לאהבה שלי לישראל: ו: כל עמיי: אני Uniuversal אחים] 7_7. נגד: שטני תלמוד: ארה"ב: 666 322 IMF FED-CIA -> כמובן, הוא ש: יותר: מסוכנים: ו: יותר: פלילי: כל העמים! אבל: זה הכנסייה שהחרימה בנייה חופשיה 666 פעמים? היא ידעה את זה, שנגיע ל: זה! (כשאומרת לסעודיה:: כי: הוא: נאלץ: להפוך את האיסלאם לאגרסיבי: זה היה לך:?! אני אצטרך לסלוח) בכל המקרה, החברה האזרחית כך שברירי: ו: ללא ריבונות: להתמודד עם כל הזוועה הזאת? אבל: היא: האימה, שהשתלטה על חברה: את: הנשק הסודי: את הבסיסים הסודיים: יש: שליטה: תכנית: חטיפת חייזרים, כי sataniti: הם: ברית עם השדים! כת השטן לשמור את ההערות שלי בדף זה: התרסה: נגד האנושות כולה! אבל הם יודעים היטב: שunius REI בלבד: יכול לענות על האתגר הזה קטלני נגדם!

    
@ היקר סבתא אליזבת השנייה -> זה למה אני צריך לעשות סאטירה עליך! אבל זה: הוא האמת שלי: אני אוהב אותך ואת כל הסבתות בעולם כמוך!

    
@ היקר סבתא אליזבת השנייה -> מאחורי האיום הגלובלי הזה? תמיד יש פרושי הרבנים של קרן המטבע הבינלאומי, אשר לאחר מכן הם זהים האילומינטי ידי לוציפר, שיש לבנק seigniorage: לא חוקי, אבל מהבחינה משפטית: קונספירציה נארגה בסבלנות במשך מאה שנים: כמו שהוא אמר: גם: דנטה אליגיירי, או פשעים שבוצעו: כך, במצב: תקין: ש: כל השנאה הזאת נגד: המשיח? אין תקדים, כמו זה: גבוה: בגידת בונים חופשיים: נגד: כל המוסדות: מכל העולם! בגלל זה, זה: קרן מטבע בינלאומית: יש להשיב אותו: על הבסיס חוקתי! קודם לכן, כי, ממלכתו של השטן, יצא מדפיו של מוות: בתלמוד ולהחניק כל צורה: תקווה כי: יש גם תלמוד סוד: זה: זה נגד היהודים עצמם: בשביל זה, יש ליהודים אבד: לפספס את זכויותיהם, מתוך: יהדות: כאשר: אחרי: מותו של ישו, השושלות האבהיות: הם נהרסו: מכוון!

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
2 גד '. פה

    
@ קארה נון אליזבטה השנייה, -> dietro questo minaccia globale? ci סונו: סמפר: אני rabbini farisei הדל FMI, che, פוי סונו Gli stessi האילומינטי דה lucifero, che, האנו il signoraggio bancario: illecitamente ma, legalmente: לאונה congiura: tessuta pazientemente attraverso אני secoli: בא disse: ANCHE: דנטה אליגיירי ; O crimini commessi: במודו: abnorme: che: tutto questo odio contro כריסטו: חה אינה בלתי precedente: בא אלט: tradimento: massonico: contro: le Istituzioni: די tutto il modo! אקו perché, questo: Fondo Monetario Internazionale: deve essere ristrutturato: su השיא Costituzionali! פרימה, che, איל Regno די השטנה, esca דאל pagine Morte: דל תלמוד: דואר soffochi ogni פורם: די ספראנצה: poiché: esiste anche בלתי התלמוד סגרטו: che: e contro Gli stessi ebrei: לavere fatto perdere: Loro: ogni diritto: די ebraicità: nel מזכרת בגור: סוביטו dopo: la Morte di ג'סו: le genealogie paterne: furono distrutte: intenzionalmente!

    
@ קארה נון אליזבטה השנייה, -> io soffro, מעז: dei dispiaceri, qualcuno, perché: קרדית io סונו בלתי uomo molto: אמא, אני se potenti: די questo Mondo: se, il Re dell'Arabia Saudita, ECC .. צ'ה, io maltratto: facilmente molto, cioè, se טוטי: הלא: si capiscono, quello che: significa: איל satanismo Istituzionale (צ'י חה: איל possesso: דל:. 1. Tecnologia, 2 progetto alieni 3 דואר le armi segrete.) , די לבוא: בmodo occulto, Esso controlli le istituzioni americane: (controllo elettronico globale: איל גרנדה פראטלו: E-GIA una realtà: שבב מייקר איל: profetizzato: nell'Apocalisse:! È una realtà) è il pericolo: che, tutto questo: può rappresentare: לטוטי popoli דל מונדו! ECCO perché: devono essere archiviate: עושה כולן le contrapposizioni ideologiche דואר religiose: intorno מודעה בלתי garante: בלתי mediatore imparziale, בוא è Unius REI

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
2 גד '. פה

    
@ Cara נון אליזבטה השנייה, ----> בquesto modo, se tu סיי una assassina, o se tu סיי una grande סנטה? questo particolare, חה אינן בלתי significato ל! perché, soltanto דיו: sa il valore דל נוסטרה ויטה: cioè: il הנוסטרו esito פינאלה: ECCO perché, הלא è בלתי קסו: che: גראנדי assassini הדואר גראנדי peccatori: פוי, סונו diventati אני מח"ש גראנדי סאנטי: לבוא, סנטו אגוסטינו די Ippona , ECC .. ECC .. אקו, perché, io odio profondamente, הנסיעה dei pettegolezzi: sulle persone, infatti, soltanto, le persone מח"ש meschine: possono נסיעת dei pettegolezzi! אקו perché, בquesto modo io שרי פליס די מעז te, la mia מנה, לנסיעה, insieme טה, delle lunghe nei boschi passeggiate, דואר ונגו la Riva del סוסה, perché, umile io סונו בלתי uomo molto,, קרדית רומנטיקו , גוי דואר, בלתי רו gentiluomo

    
@ Cara נון אליזבטה השנייה, ----> 1). io סונו rispettoso, די: עושה כולן le autorità, מתורבת: הדואר religiose: הדל מונדו intero! infatti. 2). io אינו riesco, odiare: Nessuno, perché: io אינו riesco giudicare Nessuno, (poiché, colui che giudica: (א) è בלתי malfattore (perché:. הלא vuole servire, בumiltà), ed è (ב)!: בלתי usurpatore: dei diritti di Dio): poiché, איל giudizio: דואר soltanto, una prerogativa di Dio! ma io סונו convinto, che, se הלא verrà archiviato, questo Sistema massonico (se la Chiesa קתוליקה חה pronunciato: 666: scomuniche: contro:? la massoneria בלתי motivo:! ci dovrà הפור essere) הדל signoraggio bancario: הלא soltanto שרה: impossibile: evitare 3 la ° WW nucleare; ma, Ancora peggio, הלא שרה impossibile contrastare, לה penetrazione דל satanismo: נל nostre istituzioni: לבוא, purtroppo, E-GIA avvenuto alle istituzioni americane! הדואר youtube, ne è בלתי esempio!

    
HellxDesPairTruction חה pubblicato בלתי commento
    
3 גד '. פה

    
[אימפריאליזם כת השטן: ערב הסעודית הסלפים: אימה לכל המילה את סדר היום של מלחמת העולם הגרעיני לעשות!] יום שישי 27 יולי, 2012. סעודי. פורסם על ידי כריסטופר הביב Muhend יום שישי 27 יולי, רדיפת דירוג 2012 / מאמר. כאן היא הוכחה נוספת, אם בכלל היה צורך, על המצב בפני מוסלמים רבים האמונה האיסלמית שהוטלו ולהימנע מיציאה מהרשויות על מנת להבטיח שאין להם אפשרות של השוואה בין הקוראן והתנ"ך. ובמיוחד, לא מגע עם נוצרים המטיפים את הבשורה! תודה לך ד הנוצרי לדיווח מידע זה מצאתי באתר של המזרח ליום. כאמצעי זהירות, למקרה שהקישור אינו זמין, הנה הקטע: 26/07/12. השלטונות סעודיים ביום שלישי נעצרו לאומי לבנוניות וסעודי בעיר Khobar עזרו סעודי צעירה להתנצר, מדווח אתר האינטרנט של מידע סבק סעודית. שני החשודים שוחררו מאוחר יותר בערבות אתמול, להבהיר את האתר.YouTube

YouTube

596803 iscritti
69103120 visualizzazioni video

 • HellxDesPairTruction
  HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
  1 secondo fa
  @ Spidercomic. @ OBAMA: ie, CIA 666 322 IMF: ie, aliens abduction project: ---> because, your intelligence agencies: of the United States, that is, Satanism international, and institutional, framework, the IMF, why do you want to insult me: that, I am a citizen: honest and peaceful? and why the CIA and the Mossad: that: they made the 11-09, as he said publicly: President Francesco Cossiga, because: you insult me, without giving any explanation for your behavior: uncivilized and criminal ?
 • HellxDesPairTruction
  HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
  17 minuti fa
  @youtube .--> ie out ube: idiot said: ",Mark Angels," Mark non è un indirizzo email valido. youtu . be/8_G2uHTYQcs ---- HellxDesPairTruction has shared a video with you on YouTube: "Pasque blood talmud IMF Ariel Toaff cattolicesimo.eu second 666 ECB FED NWO" - @ jew boy, Rockefeller IMF 666 - as the Talmud taught to you, to deceive "th ...
 • HellxDesPairTruction
  HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
  21 minuti fa
  ,haider shami,HolyJHWHsanto, ecc..---> idiot ! outube said: "haider non è un indirizzo email valido. A (indirizzi email o nomi utente): Nota aggiuntiva (facoltativa): Anteprima messaggio: HellxDesPairTruction ha condiviso con te un video su YouTube: "Pasque di sangue talmud IMF Ariel Toaff cattolicesimo.eu 2a 666 FED ECB NWO" — @ jew boy, Rockefeller IMF 666 - as the Talmud taught to you, to deceive "th... "
 • HellxDesPairTruction
  HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
  45 minuti fa
  @ Jew Junge, Rockefeller IWF 666 - wie der Talmud lehrt Sie, um "die Puppen Christian: Gojim" zu täuschen, so zu tun: ein Christ zu sein: Sie auch? Als Ihr Kabbalah: es euch gelehrt hat, zu bewahren, zu kontrollieren der Macht, und bringen die Menschen zur Verzweiflung und Krieg? Wie gehen Sie mit Schulden zu bezahlen: Ihr Geld angelegt, aus dem Nichts auf den Wert von 270%: aller Völker (Wissenschaftler Giacinto Auriti), für ihre Zerstörung? Wie nützlich ist: die Shoah für Ihre Agentur? in der Tat, dass die Juden treu bleiben? sie sollte nie zu viele! Wartezeit für andere Unternehmer, dass sie Selbstmord begehen, und die 3 ° WW nuklearen genießen? wir können spielen Sie eine Partie Schach? [CIA IWF 666 322 FED EZB] @ Synnek1 Warum auch Ihre Mitarbeiter sind rassistisch wie Sie? ist für Ihre talmud, dh die Bibel des Satans?
 • HellxDesPairTruction
  HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
  47 minuti fa
  @ Muchacho judio, Rockefeller FMI 666 - como el Talmud enseña a usted, para engañar a "los títeres cristiana: goyim", a fin de fingir: ser un cristiano demasiado: también? A medida que su Kabbalah: ella os ha enseñado, para preservar, controlar el poder, y llevar al pueblo a la desesperación y la guerra? ¿Cómo se paga la deuda: el dinero creado de la nada al valor del 270%: de todos los pueblos (científico Giacinto Auriti), para su destrucción? ¿Qué tan útil es la siguiente: la Shoah para su agencia? de hecho, que los Judios deben seguir siendo fiel? nunca deben ser demasiado! esperando a otros empresarios, que se suicidan, y disfrutar de la 3 ° Guerra nuclear? podemos jugar una partida de ajedrez? [CIA FMI 666 322 BCE FED] @ Synnek1 ¿Por qué incluso los empleados son racistas como tú? es para su talmud, es decir, la biblia de satanás?
 • HellxDesPairTruction
  HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
  48 minuti fa
  @ Juif garçon, Rockefeller FMI 666 - que le Talmud enseigne à vous, à tromper »les marionnettes chrétienne: goyim», afin de faire semblant: d'être un chrétien trop: vous aussi? En tant que votre Kabbale: qu'elle vous a enseignés, de préserver, de contrôler la puissance, et amener les gens au désespoir et à la guerre? Comment payez-vous à la dette: votre argent créé à partir de rien à la valeur de 270%: de tous les peuples (scientifique Giacinto Auriti), pour leur destruction? Quelle est l'utilité: la Shoah pour votre organisme? en fait, que les Juifs devraient rester fidèle? ils ne doivent jamais être trop nombreux! d'attente pour d'autres entrepreneurs, qu'ils se suicident, et de profiter de la 3 ° WW nucléaire? nous pouvons jouer une partie d'échecs? [CIA FMI 666 322 BCE FED] @ Synnek1 Pourquoi même vos employés sont racistes comme vous? c'est pour votre talmud, c'est à dire la bible de satan?
 • HellxDesPairTruction
  HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
  49 minuti fa
  @ Ebreo ragazzo, Rockefeller FMI 666 - come il Talmud ha insegnato a voi, per ingannare "i burattini cristiana: goyim", in modo da fingere: di essere un cristiano troppo: anche voi? Come vostro Kabbalah: essa vi ha insegnato, per preservare, il controllo del potere, e portare la gente alla disperazione e la guerra? Come si paga con il debito: il vostro denaro creato, dal nulla al valore del 270%: di tutti i popoli (scienziato Giacinto Auriti), per la loro distruzione? Quanto è utile: la Shoah per la vostra agenzia? infatti, che gli ebrei dovrebbero rimanere fedeli? non devono mai essere troppi! in attesa di altri imprenditori, che si suicidano, e di godere della 3 ° WW nucleare? siamo in grado di giocare una partita a scacchi? @ Synnek1 Perché anche i vostri dipendenti sono razzisti come te? è per il Talmud, cioè la Bibbia di Satana?
 • HellxDesPairTruction
  HellxDesPairTruction ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  [CIA IMF 666 322 FED ECB ] Wulfnarok posted a comment 7 hours ago Make the world a better place, a stone desert nigger to death. -- ANSWER -->@Synnek1 Why even your employees are racist like you? is for your talmud , ie the bible of satan?

Questa NON è una testata giornalistica

Questa NON è una testata giornalistica

========================

===========================Posting Date
Artifacts That Challenge Evolution: A Man-Made Cup In Pennsylvanian Coal?February 11, 2013
Artifacts That Challenge Evolution: Hands-Down EvidenceFebruary 7, 2013
Artifacts That Challenge Evolution: Trilobites UnderfootFebruary 4, 2013
Artifacts That Challenge Evolution: Getting A handle On Ancient Dinosaur SightingsFebruary 2, 2013
Artifacts That Challenge Evolution: Perplexing Permian PrintJanuary 28, 2013
Artifacts That Challenge Evolution: The Willett PrintJanuary 25, 2013
Artifacts That Challenge Evolution: Throughout The Geologic ColumnJanuary 23, 2013
Failed Evolutionary Pre-Human Candidates: Cro-Magnon ManJanuary 16, 2013
Failed Evolutionary Pre-Human Candidates: Neanderthal ManJanuary 14, 2013
Failed Evolutionary Pre-Human Candidates: Homo ErectusJanuary 11, 2013
Failed Evolutionary Pre-Human Candidates: Piltdown ManJanuary 11, 2013
Failed Evolutionary Pre-Human Candidates: Homo Habilis - ´Handyman´January 7, 2013
Failed Evolutionary Pre-Human Candidates: Nebraska ManJanuary 4, 2013
Failed Evolutionary Pre-Human Candidates: RamapithicusJanuary 2, 2013
Failed Evolutionary Pre-Human Candidates: ´Your Little Cousin´ LucyDecember 31, 2012
Failed Evolutionary Pre-Human Candidates: The Tuang ChildDecember 28, 2012
Failed Evolutionary Pre-Human Candidates: IntroductionDecember 26, 2012
The Model, Episode 4========

Questa NON è una testata giornalistica

the King Unius Rei

the King Unius Rei
universal brotherhood